• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
čau, tak jsem po velkem UZ, vse oK, jen se ji nezdaly nejake sirsi močové vyvody do ledvin, ale prý u kluku caste a srovna se po porodu mozna i dop orodu, tak kvuli tomu kontrola za mesic, Do te doby jsem si zakazala se stresovat. Mala samo horečku, celou noc nespala, je strasne zahleněná.
4. led 2010 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky...
Xeni, chudák malá, ta toho vychytala.A o mimi se neboj, bude určo v pořádku, ať se to srovná.
Já začínám mít strach z další kontroly, snad nám srdíčko dál tluče a budeme v pořádku.Jdu tam 14.1.
Silvestra jsem prospala, byla jsem vyřízená.
4. led 2010 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj!
Xeni, urcite budou obe deti v poradku! A kde jsi byla, v Gennetu?
Jinak, my to mame 60km od letiste, tak to snad nebude hruza, ten transfer.

Iris, neboj :slight_smile:

My ted byli skoro 2 hodky bobovat, jsem zmrzla.
4. led 2010 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
jo, holky, Betka je od soboty na sportaku, desna sranda!
a v sobotu dostala prvni kukuricne krupky a cpe se s nimi jako mlejn!

z jedlicky nespadlo ani jedno jehlicicko a je porad nadherna - takze odted vzdy jen jedlicku, krasa!
jeste porad mame darky naskladane pod stromkem, ja nevim kam s tim vsim...

a kazdy den tu strasim do pulnoci, do jedne, protoze ctu knizky od Jeziska ... jsem cvok, mela bych spat!!
4. led 2010 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Xeni,taky myslím,že malej bude ok,Xendy je mi líto,sand se z toho brzo vylíže :unamused:
Iris neboj,určitě je vše v pořádku
Ladi tak to u nás klasika,smrček opadá a právě si pohrávám s myšlenkou ho odstrojit,sice je naprosto nádhernej ,ale jednak opadá a jednak i kapku překáží :sweat_smile: vezmu to dohromady s chvojím a tím báečným ohořelým adventním věncem :grinning: :grinning:
My by sme taky šly boovat,jenže nám strejda rozsedl boby :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže budem v sobotu kupovat nový,tak snad nadílka vydrží.
4. led 2010 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Mici!!! Potřebuji pomoc, prosím!
Nevíš, jestli jsou někde na netu střihy - na šaty? Chci si nechat tady od jedné paní ušít šaty na svatbu, jdu za svědka. V Burdě nic nebylo, a nemůžu nic najít.
4. led 2010 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, hlasim sa spat z Prahy. Oddych to bol super, ale som rada, ze som doma :grinning: :grinning: :grinning: . Zvitali sme sa s M a teraz ma boli v podbrusku. Ale dost. Tak snad je to ok :wink:
Seb spal poobede 3 hodiny, to asi prvykrat v zivote. Neviem, ci preto,ze je po dlhom case znova v domacom prostredi, alebo co ....
4. led 2010 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
no m bysme sli taky bobovat, ale mala je neskutečmě protivná, nespí, protože se bojí, že když lehne, tak jí vadí ta rýma...zmerit teplotu si nechce, asi po pul minute to hlasi 38,9 tak dal snad ani nechci vedet
4. led 2010 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.
Posledne dni zacinam mat v hlave rozne myslienky, co so mnou bude, az mi skonci materska. Akosi sa stale neviem zmierit s tym, ze by som sla do skolstva. A fakt si neviem predstavit, co budem robit, aby som si tam aj dobre zarobila. Potrebujeme peniazky hlavne kvoli tomu, ze chceme kupit nieco vlastne.
A teraz ma moj ocino fakt dost zacina nahlodavat, aby som sla este studovat. (furt si totiz neviem odpustit, ze som v poslednej chvili schaosila, ked som si davala prihasku na VS. Cely gympel som chcela ist studovat medinu a byt doktorka. A nakoniec som ucitelka). Tak ma tak nahlodal, ze nikdy neni neskoro....Ze by mi aj daval tych 300 euro mesacne, co by som mala ako ucitelka v cistom . Tak fakt neviem. Ale to by bolo zase 6 rokov studia, denneho, ziaden vacsi prijem do rodiny...No fakt neviem, musim zhodnotit pre a proti.... :unamused:
4. led 2010 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Lenci, jako medinu na 6 let jeste???
Jak myslis, no... Ale ja bych do toho uz na 6 let nesla.
Nechtela bys jit treba ucit do jazykovky anglinu? Firemni kurzy atd. Nebo ucit cizince slovensky?
Kamoska to dela s ditetem, a je spokojena.
4. led 2010 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
A este holky - mam len 3 z vas na fejsbuku. UZ nik tam neni?????
4. led 2010 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ja na FB nejsem
4. led 2010 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
A ako je to platene????
4. led 2010 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak stromček už je odstrojenej,ale trvalo to,začínáme uvažovat o umělým stromečku.
Xeni :frowning2: achjo ,možná blbej nápad ,ale co takhle njáký vitamíny nebo něco na podporu imunity?Chudák Xenuška
Leni ,no já vlastně taky nevím co budu po rodičáku dělat,jako njáký nabídky mám ale nevím ,peníza nic moc ,ale zas se jede jen po-pá tak uvidím,možná se nakonec vrátím zpoátky do firmy co sem dělala. Jako od táty je pěkný ,že by vás takhle podporoval abys mohla studovat,ale zas je to 6 let že,no asi bys to měla prbrat s manželem pro a proti a pak se rozhodnout
4. led 2010 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
prave, ze si tim vydelava celkem dost na to, ze je relativne panem svyho casu... ale to ma kazda skola jinak...
Honza to chtel taky delat, vzali ho, ale prvni 3 mesice mel brat asi jen 15000, nez se osvedci... pak ze by dostal o dost vic - a to ho tedy odradilo, to jsme si nemohli dovolit
4. led 2010 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
chudak Xenda, to je jak my, kazda sranda vykoupena nemoci :(
snad z toho vyrostou
4. led 2010 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Lenci, do mediny bych uz ted nesla, neni to jen 6 let, pak musis jeste na atestaci a tak dale, povinna praxe, no jak myslíš. Peníze v tom určo nejsou, myslim, že bych spis zkusila neco jineho.

Leni, my samo vitaminy bereme temer nepretrzite, ale slysela jsem o hlivě ustricne na podporu imunity, tak to zkusim.

Ted je to fakt skoro nejhorsi nemoc ta rýma pro nás, předtím byla sice taková apatická, ale aspon porad nebrecela chuděrka, no snad se to zítra zlomí, zítra to bude 3. den. Kdyz to bude blby, jdeme ve stredu k Dr.
4. led 2010 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
pro nás je rýma absolutně nejhorší, hrozně je prožívá - a navíc to může sednout na ty jeho průdušky, ach jo
4. led 2010 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, kouknete, az bude cas...
12 fotek z Vánoc
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3662130&vReferer=
4. led 2010 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi, krasne fotky!!!
4. led 2010 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
No holky, ja fakt neviem. Moja mama je doktorka, ze.... Platy maju pekne, len neviem,no... Je to dlho tych 6 rokov samotneho studia. A mne sa uz ani velmi nechce.
LEn ja vam poviem rovno - citim sa tak nejak neuzitocne a pripadam si, ze nic neviem. Viem len jedno - do skolstva by to bolo ist pre mna ako za trest.Pravda je, ze robit prekladatelku atak...na materskej mam pocit, ze som pozabudala ja zen jazyk, mne fakt vypdavaju zakladne slovicka.....
Ale ako sa poznam, tak budem musiet vziat, co bude v inzeratoch. Ale zatial tam vidim len samych obchodnych zastupcov a predavacku do darcekovej predajne. FAkt teda vyber velky... :unamused:
Tak ma to teraz nejak chytilo, pretoze moj ocino je uz tyzden bez prace, tak si aj on hlada robotu, vdaka tomu mam prehlad o inzeratoch.
4. led 2010 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Lada - krasne fotky. Vidim, ze aj vy mate stan. AJ my, ale uz ho znicila x krat. Furt lame tu konstrukciu, lebo sa nan hadze a lezie po nom. Ale chodi, ehm, teda skace sipku don furt. :grinning:
4. led 2010 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
tak v noci hicovala, mela 40,0, děs, dostala paralen, zpotila se, kleslo to, pak jeste nurofen, ted omita vylezt z postylky, e ji boli hlavicka. ach jo. :frowning2:
5. led 2010 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Xeni, to je mi tak lito!

Holky, kdyz uz tu resite tu praci... Jak to planujete se skolkou, jdete to nekdo k zapisu zkouset? Budete si platit zari, rijen, aby decka mohla od listopadu nastoupit?
Je to cele ujete... Mne tedy Davcu ani nahodou nevezmou, ale zkousim to alespon na 1 den v tydnu :slight_smile:)
Jinak bude chodit alespon do drahe miniskolicky na 2 dopoledne v tydnu - od tech 3 let.
5. led 2010 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Xeni,chuděra malá :frowning2: :frowning2:
Ladi my máme zápis okolo 20 února,snad jí vezmou,plánuju,že bych jí tam dávala od září na jeden den týdně a pak od listopadu nastálo,od května jí chci dát na zvykačku do mini školky.
5. led 2010 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
no, ja si to musim nejak pojistit, aby, az pujde do skolky Betka, mi vzali i Davidka - abych pak neshanela na 2 roky pro nej nekde neco... no, kdyz bude problem, tak zkejsnu doma az do Betcinych 4 let :(, protoze mam ten dlouhej rodicak, ale chtela bych uz v tech 3 letech jit do prace...
5. led 2010 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj..
treda chudak Xenuska..uz at je teplo a nemoci jdou do háje:///

Ladi my na zápis půjdeme..prý je místa dost tak by nás od toho Listopadu vzít mohli...no a platit od Září musíme..ale u nás je to asi 300 na měsíc :sweat_smile: :sweat_smile:
5. led 2010 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
xeni, ach jo, dufam, ze sa z toho mala rychlo dostane.
Lenci, ak mate medicinske zazemie, tak verim, ze ta to laka ... inac je to dost fuska, studium, a potom aj prve roky praxe, mam 3 spoluziacky z gympla doktorky, a nebola to ziadna sranda, ani platovo zo zaciatku. Teda na ukor casu, ze. Ak stravili v praci milion dni a noci, tak aj prasulky boli pekne.... Sudim, ze vasi sa maju fakt dobre (aspon podla toho, ako vas podporuju), tak asi by si to mala o dost lahsie ako zacinajuci doktor bez zazemia, ale aj tak to nebude med lizat ... zas ty si asi o dost mladsia odo mna, tak mas cas ... Co sa tyka skolstva, sa ti ani nedivim, ze sa ti nechce do neho vratit :slight_smile:
5. led 2010 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Mici, to je super, zavidim !
nevis ty strihy, prosim?
5. led 2010 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Mici závidím,že je u vás dost místa,tady je nával jak blázen,kor na proseku,ještě že máme trvalý bydliště na 8 a tam taky hlásíme do školky.
Ladi já myslím,že by ti je měli pak vzít naráz,tady to tak je i v pravidlech :wink:
5. led 2010 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek