• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
A babičky ať si na obřad přijdou, ale nečekaj žádný oběd, nebo oslavu a šmitec. Pak můžeš udělat chlastačku s kamarády třeba doma na zahrádce. :slight_smile:
5. led 2010 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Veru, no já vždycky říkala, že jestli už se někdy budu vdávat, tak aby to bylo už pořádný. Jenže na to nejsou ani prachy, teď už ani čas-vybírat detaily a blbosti a s těmi dětmi ani chuť, že... Jen se svědky, to asi né, to by mi fakt rodina neodpustila a určitě bych tam naše a bráchu a tak chtěla. O tom, že bychom pohoštění udělali na zahradě jsem taky uvažovala, ale zas mi to příjde takové blbé. My vždycky v rodině dělali ty větší oslavy někde v restauraci, všichni jsou na to zvyklí :rolling_eyes: a teď svatba a doma. Nějak nad tím nepřemýšlím, ale s těma "výhodama" máš pravdu :pensive: Chjo :unamused:
5. led 2010 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a k těm fotkám ještě, je úplný zázrak, že něco vyšlo, páč neznam nefotogeničtějšího-fuj to je slovo :grinning: , člověka než je Michal. Jako on běžně tak jen na jedné z deseti fotek vypadá jakž takž, jinak vždycky mrkne nebo něco, kolikrát se fakt chlameme. Loni, teda už předloni, jsem ho fotila na fotku na životopis, přísahám, že tak 40 fotek padlo, než se povedla jedna, kde stejně vypadal divně :grinning:
5. led 2010 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
TAk my PAmpersky uz doma ani nevlastnime. Aj v noci ked Vikine treba na nocnik, tak sa zobudi a pyta sa. Ani na cesty uz nenosime, aj v aute sa pyta a zastavime jej a cika do travy, takze nastastie sme uz davno za vodou. KAo slubila, tak aj splnila - maminka, v MArtine uz ziadna Pamapa(ako povedala).

KAt - a fotky su fakt prekrasne. Neviem, ci som necitala tvoj prispebvok o foteni,ale...kde ste sa boli dat fotit? NIeco podobne som aj ja chcela na pamiatku, ked som bola tehu, ale akosi som nestihla. :sweat_smile:
5. led 2010 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Lenci, my plínky přes den nemáme už od jara, vůbec, ale na spaní má...

Fotky dělal můj brácha. On je fakt jak Ferda mravenec, práce všeho druhu :grinning: Teď ho zrovna chytlo toto, na Vánoce si pořídil nějakou zrdcadlovku a dal se na focení :slight_smile: Nakoupil černou látku a jak jsme přišli k nim mezi svátky, tak nás přemluvil na focení :slight_smile:
5. led 2010 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě by zajímalo, jak to bude s tou mateřskou. Podle nového mi to totiž výjde míň než rodičák :angry: , ono se to prý doplácí do výše RP, ale až od data porodu. Jenže nevím, jestli to platí když už jedno dítě mám. To zas bude papírování :rolling_eyes:
5. led 2010 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat no ja to mam jednoduche ..na mateřskou nárok nemám..takže do porodu beru rodičák na Lilču a od porodu na druhý ne? tak sem to aspon pochopila..aspon to porodny nechali být..

a bracha je teda šikovnej!! aspon nemusite do ateliéru:slight_smile:
5. led 2010 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat - ale Denca super spolupracovala, vidim. Este raz - chvalim. :wink:
5. led 2010 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
jako bude to dite spat? telota ji zase leze...no rymu ma bilou celkem uz ani nesmrká, včera to bylo asi nejvic, ale porad nepretrzitě kasle jakoby mokrej kasel. Asi ji to tam lehtá. Já budu drzá a opravdu budu protestovat proti antibiotikám, asi se i na ty homeo zeptám
5. led 2010 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat, já jsem právě napsala se svědky, ale až potom jsem se dočetla o té babičce :wink: tak prostě udělat čistě obřad a víc nic. Ale mám právě stejnou vidinu jako ty, buď svatbu podle představ (což se mi plánovat se dvěmi dětmi uplně nechce) a nebo žádnou. Ale ne dělat to polovičatě. Jenže teď jde o to, jestli taková babička není víc opupínkovaná z toho, že jste se ještě nevzali, než z toho, že nemáte klasickou svatbu. Tchán nedávno říkal mojí mámě v práci, proč se nechceme!!! vzít, že u nich v rodině tohle není zvykem :rolling_eyes: a tchýně se taky furt jednu dobu ptala kdy se vezmeme, jsem jí tenkrát řekla, že má být ráda za vnoučátka, který tolik chtěla, protože bychom se taky mohli vzít a dítě mít až za x let a to by opět remcala a nemá řešit kdy se vezmeme. K čemu jí náš papír bude. No a jí jde hlavně o to, aby mohla všude roztrubovat, že se jí žení syn a aby mohla péct koláčky. Opláče jistě to, že pokud bude svatba, tak ne klasický oběd, ale raut :sweat_smile: Na to se xichtila. Ať mi dá na tu svatbu peníze a bereme se příští rok :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat ,my máme na noc taky plenky,občas je suchá ,občas ne,neřeším to :wink:
Xeni ještě že jsi mi tu hlívu připoměla,zítra z ní chci dělat falešnou držkovku :wink: co jiný sirup na kašel?
jinak mateřskou by ti měla sociálka doplatit do výše rodičovský
5. led 2010 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, ahoj!
Kat, plenku na noc maji obe deti :slight_smile:)
myslim, ze byste se meli vzit - co treba nekde na dovce casem? az na ni budou prasule? jen Vy a holky...
nebo proste jen tady s temi svedky...

jinak ja mela bricho pri 2. mnohem vetsi, a bolesti porad nejake, des bes

Mici, presne tak, hned po porodu zavolej na pracak (alespon mne uz to nezarizovala socka, ale pracak) a zrus ten rodicak na Lilcu, pak vyzadas porodne a novy rodicak na Tobika :grinning:
Kat bude mit novou materskou, a meli by ji to doplacet od porodu do tech 7600, pokud bude nizsi...
ale je to desne papirovani
5. led 2010 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Deni, ty problemy... Ja to mela taky, pri obou detech... Respektive - nebyly to hem., ale popraskany zilky, ci co, ale bylo to peklo

Betka si dnes 3x sama sedla! juchu
5. led 2010 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
mici, já na mateřskou nárok mám, ale ho.no z toho, akorát víc starostí a možná na dva měsíce míň peněz :angry: Porodný je kolik? 13 nebo tak nějak ne?

Na tu rýmu asi Kalium Muriaticum 15ch, na kašel je toho strašně moc. Jen já mám doma asi 10 různých na různé kašle, a to nemluvím o mámě. Mluvila jsem s ní teď, ale byla venku, tak že mi pak napíše.
5. led 2010 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak na pořádnou svatbu nenašetříme nikdy, páč nás znám :sweat_smile: a obzvlášť teď na baráku, to je furt něco. Kdybych měla prachy a stejnou situaci jako teď, tak bych si asi normálně nechala udělat svatbu "na klíč", prostě bych jen řekla, co chci, co nechci a někdo by to zařídil, jenže prachy nejsou tak nic, no.

Veru, bez té oslavy nevím, no, si nějak neumím představit, že bychom se po obřadu sbalili a jeli domů třeba sekat trávu :grinning: :grinning: :grinning:

Deni, nevím, jestli to byly hemeroidy nebo co, ale ke konci těhu s Denčou a po porodu to byl děs :confounded: :pensive: Bojím se, že tentokrát to bude to samé :unamused:
5. led 2010 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi, gratulka k sezení :dizzy_face:
5. led 2010 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
kat, jojo, je to desnej vopruz :(
fotky perfektni! brisko i Denca = vyrostly
mrkni pak na moje potomstvo, vcera jsem konecne stahla fotky

holky, kupujete stupatko na kocar? nebo budou Sebik, Denca a spol uz jenom tapkat?
5. led 2010 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
TO tak letí, koukala jsem na fotky Bětušky i ke Kristy na FB a ty děti tak rostou. Já furt žiju v domění, že holky mají doma takové ty malinké mimča a ono ne :sweat_smile:
5. led 2010 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
diky :slight_smile:
s tim zadkem prave konec tehotenstvi a po porodu - silenost, u obou deti :confounded:
5. led 2010 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ladi, když si na to vzpomenu, tak je mi blbě, jednou jsem po porodu seděla na záchodě nějakolik hodin i s malou Deniskou, omdlévala jsem bolestí, horší než porod, fakt :pensive:
5. led 2010 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ja brecela v porodce na zachode :cry:
snad to ted budes mit lepsi...
5. led 2010 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak sekat trávu by jste nemuseli, tak třeba plejt záhony, nebo tak :grinning: :grinning: :grinning: Já tě fakt chápu a jestli je ti to uplně jedno a nevadí ti jako mě, že se jmenuješ jinak než děti, tak bych to asi fakt neřešila. S šetřením jsme na tom stejně a kor teď když se letos budeme stěhovat, je to ho milion co se musí koupit a ještě k tomu ta hypotéka, nemáme už asi šanci :sweat_smile: Každopádně kdyby u tebe proběhla změna, tak dej vědět, ráda se inspiruju :sweat_smile:
5. led 2010 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi, fotky krásné, taková idylka :dizzy_face: Davídek má ty kukadla neskutečné :dizzy_face: To se na ně budou balit holky :grinning: Ale Bětuška má taky velikánské očička :slight_smile:

A to stupátku furt zvažuju. My kočár skoro nepoužíváme, ale zase kdybych šla do obchodu pěšky, tak ho beru, páč by cesta trvala týden. Zatím ho asi kupovat nebudu a uvidím pak podle situace, přece jenom, když bych ho potřebovala, tak je doma za pár dní, že. Ze začátku stejně na žádný extra tůry chodit nebudem a jestli bude mimčo jako Deniska, tak ten kočár zas ani nevyužijeme :rolling_eyes:
5. led 2010 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Skate bych taky chtěla a to moc,ale bohužel, na Buzze nic nepasujue, respektivě má Buzz tak debilně řešenou rukojeť, která je hned za tou sedačkou, že dítě se tam fakt nevleze a zase že bych měla Domíse za rukojetí a šlapala mu na paty, to je asi blbost :rolling_eyes:
5. led 2010 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
kat jj zustava to na 13 prej..

jo ja taky mrkam do profilu a děcka už maji pul roku!!! to je fakt mazec :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Ladi gratulka k sezení...za chvilku bude běhat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Veru, to je jak u nás, hypotéka a věci kolem, takže na šetření moc není místo. A my ani moc šetřiví nejsme, co si budeme povídat. Furt si říkám, že kdybychom ještě bez dětí trochu šetřili, tak bychom se měli líp, byli jsme sami dva na docela vysoké měsíční příjmy a ani nevím, za co jsme to vždycky uvalili. No jo, večeře, obídky, tam boty, tam bunda, tam zas jiné auto... :confounded: Chybama se člověk učí, teď už bych to dělala jinak, jenže teď už nejsou ani ty prachy a náklady mnohem větší.

S tou svatbou to asi nakonec dopadne tak, že buď se vezme okolo těch 20-ti lidí a udělá se to někde v restauraci, ale nějak decentně, páč mi je za to dávat extra prachy, nebo venkovní domácí akce. Ono to i tak na nějaké ty tisíce výjde. My už prachy od našich a tchýně dostali, když nám kdysi dali na první byt, takže velké dary čekat nemůžeme, tudíž si to budeme cálovat sami a moc se to asi nevrátí.
5. led 2010 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat, dekuju :slight_smile: Davidek je vokacek.
Betuska ma ocicka po tchyni.

Ja budu skejt brzy prodavat, tak Vam tu dam vedet :wink:

Mizim, je cas stereo svacinky.
5. led 2010 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
No já ten skate na S4 vlastně ani nezjišťovala, jestli nějaký pasuje :confused: Budu muset kouknout, ale spíš počítám, že ho mít nebudeme. Počítám, že sama nikam daleko chodit nebudu a když půjdeme na procházku s Michalem, tak Denču když tak vezme na koně. A když mimčo nebude chtít být v kočáru, tak bude v šátku a v kočáru může být na delší trasu Deniska. A jinak se stejně všude jezdí autem. Jsem zvědavá, jestli mi s mimčem bude auto chybět. Teď už jsem skoro rok bez auta, poprvé v životě a až na fakt pár vyjímek-doktor a Michal na služebce, ho vůbec nepotřebuju.
5. led 2010 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to jsme byli dozpovědný všichni 4 stejně :sweat_smile: My se taky tlučeme do hlavy, že jsme mohli mít dost našetřeno :rolling_eyes: Ale zase jsem si pak řekla: Tak co, zase celý život jen šetřit a utrhovat si od pusy není život, takhle jsme si alespoň chvíli užívali, neřešili peníze a až teď nám to začíná. :sweat_smile:
5. led 2010 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak Denča teď po dvou hodinách a něco usnula. Chtěla jsem ji vzít, že to teda nemá cenu, aby byla zavřená v ložnici a dělala bordel, vlezu tam a ona spí. To zas bude večer, když usla až teď :unamused:
5. led 2010 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek