• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Veru, my jsme se museli dost uskromnit, když jsme koupili ten barák, teda spíš až po větší části té rekonstrukce, během ní bylo peněz na učtu dost, tak se žilo stejně jako dřív, né li hůř :pensive: . Ale z jedné strany jsem ráda, že už tak neutrácíme za blbosti, že nenecháme v obchodě tři litry jen za sladkosti a pod. Stejně pak polovina vždy letěla do koše :pensive:
5. led 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych ten skate asi chtěla, porad někde courame...kdyz jsme zdravý že...
my prachy neemli nikdy :slight_smile: takze zadna zmena
ted tu byl dalsi topenar uz asi 5. a rozpocet nemame zadnej porad od nikoho. No jsem zvedava, jak my dopadneme!
5. led 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
My asi tiez ten skate kupime, ak bude pasovat. Inac pocitam, ze Seb bude viac na odrazadle, v kociari drobec a skate pre kazdy pripad, lebo o tapani Sebosa si iluzie nerobim, on vzdy niekam zdrha, hlavne ze je to 100 metrov predo mnou, za mnou, vlavo alebo vpravo - vedla mna nikdy :grinning: :grinning: :grinning: . A tak dufam, ze ho ten skate zaujme a chvilu na nom vydrzi, ak bude potreba ...
My svoji nie sme, a aj ked som si myslela, ze nasi to uz neriesia, tak sa ma pytaju, ze kedy .... furt sa vyhovorim na papierovacky, do ktorych sa mi nechce. Inac nic proti svadbe nemam, ani ja ani M, ale ked bude, tak v neformalnom oblecni, ziadne oficiality ... A na oslovovanie inym priezviskom som si uz zvykla, dokonca ked volam doktorke, predstavujem sa akoby M priezviskom :wink:
5. led 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
A cez brucho uz mam 95cm!!!!!!!!!!!!!
5. led 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
denis to mám taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja asi taky ja se radsi nemerim
5. led 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:. To ja som si tiez prvykrat zmerala dnes .. lebo som citala diskusia breznatka 2010 a tam si to holky meraju, alebo co ... tak som bola zvedava ....
5. led 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame nejakou divnou diskuzi Máj, moc mě to tam neba!
5. led 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes sme nevytiahli paty z domu, nejako sa mi nechcelo .. a Seb spal od 2 do 5 ... nechapem, vcera a dnes taky dlhy poobednajsi spanok ...
5. led 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denča nakonec spala jen asi 3/4 hodiny a vzbudila se protivná :rolling_eyes: No ale aspoň snad usne.

bram, kuřátka březňátka taky nic moc. Hlavně hned na začátku tam byl konflikt, páč je tam jedna holka, která je extrémně přemoudřelá :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Už to nečtu, ale kromě "mouder" plácá ještě další blbosti jako třeba všechny přesvědčovala, že její dítě prostě bude do roka bez plínek :rolling_eyes: Mě jí ze začátku bylo strašně líto, umřelo ji mimčo po porodu :pensive: Ale pak... Hodně holek na diskuzi přestalo chodit, některé se přesunuly, spolu se mnou, ale jen pár, tak to taky není ono.
5. led 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Zdeni doufám,že se jště před porodem uvidíme,ať můžu holká referovat jaký máš bříško :wink:
Já tady dneska měla ségru s malým,holky kdybyste viděli jak se pokaždý Zdenda nad malým rozplývá :slight_smile: příští týden musí ségra k zubaři tak tady budu mýt malýho tak na 4 hodiny,tak si prakticky ověřím že 2 děti nezvládnu :grinning:
Jinak jestly mi malou nevemou do školky tak bude u ségry a tam ten skejt určitě koupím,já teda ještě golfáč využívám když jdem někam dál nebo na nákup protože slečna si každou chvilku usmyslí,že jí bolí nožičky :rolling_eyes:
5. led 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky těhulky,ségře zbylo jedno balení prsních vložek Fixís a belení pampers sleap and play 2 ,za 100 nechcete některá?
5. led 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, no to dufam, ze sa uvidime este pred porodem :grinning:
Kat, ja som tam len sem tam nahliadla zo zaciatku, ale vobec som sa tam nezapojila ... predsa len, tu som doma :grinning: :grinning: :grinning: . Vlastne na ine diskusie vobec nechodim :fearful:
5. led 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tak jestly chceš můžu já přijet za tebou aby ses se Sebem netahla a přivezu něco na zub :wink:
5. led 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje drahé dítě si právě dalo vyprat na vyvářku 2 plastové kostky :rolling_eyes: vtip je v tom,že si nepamatuju kterej program to zastaví :sweat_smile:
5. led 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni. :slight_smile:))) Obcas Vika tiez hodi hracku do pracky a ja len pocuvam, ze co to tak divne bucha v pracke...kolkokrat som si myslela, ze je zase pokazena a potom sa ukazalo, ze tam hodila nejaku hovadinu. Ale nastastie nikdy nic elektronickeho. :slight_smile:

lienky nechcem z pochopitelnych dovodov(uz druhe mimino vazne neplanujem) a asi 1 cele balenie PAmpersiek c 4 mam nabalene v igelitke a to dam do materskeho centra. TAk nejak sa vseobecne zbavujem vsetkych vcei, co nechcem tymto sposobom. A tam su za to radi. :slight_smile:
5. led 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, my Pamparsky nemame radi, budu zase pouzivat Tesco plenky, ale dikes.
5. led 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, četla jsem tu někde na diskuzi, že ty nové Tesco plínky jsou na prd. Máš zkušenost? My sice chceme zkusit hned látkovky, ale spíš to asi ze začátku budu střídat... Pampers protékaly na záda, ty jsou na novoška blbý.
5. led 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat my meli huggiesky na novorozence..a super..do porodky je beru zase..pak budem tak nejak latkovat snad :sweat_smile:
5. led 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, taky chci do porodky huggiesky, měla jsem jich fůru od švagrové, ale ty tescové nám ze začátku vyhovovaly :slight_smile:
5. led 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Huggies jsou na zacatek fakt super.
+ latkovky :sunglasses:
Betka uz konci s velikosti 3... novy balik mame 4...
to je fofr, co? :grinning:
5. led 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam ted zbytek pampersek po kamaradce č. 5 a protekaji, jsou naprd, Tesco vyhovovaly, ale mam jeste zasobu těch fialovejch, ale mam pocit, že to jen přebalili ne? to by mě šlehlo, po Hugguies se opruzovala, ach jo, to jsou starosti, Zkusim koupit 1 balik Tesco a povim.
6. led 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás to bylo tak,že na začátku pampers protejkaly,hugies taky,vyhovovaly nám tesco a clever,jenže potom se po tesco začla osypávat,a jediný co vyhovovalo byly hugies a pampers :grinning: teĎ máme ještě 2 balení 4 sleap and play :sunglasses:
Ladi to teda je :slight_smile: strašně to letí,ani se nenaděju a budu taky plánovat Štěpánka :grinning:
6. led 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, teda už čtverky, jo? Denča je měla až těsně před odplenkováním :grinning: Ona má ale takový pidi zadek :sweat_smile: Ty Huggies jsi kupovala po porodu jak velké? Už si to fakt nepamatuju :sweat_smile: Vím, že jsem měla nějaké newborn, ale do kdy Denisce byly nevím :confused:

bram, já tu právě někde četla, že je nějak "vylepšili" a tím je zmrvili :confounded: Někde je tu na to diskuze, ale sama jsem je neviděla, takže nevím.

Budu se snažit najet od začátku na látku, ale zase si to nemaluju růžově a nechci látkovat z "povinnosti", chci aby mě to zase bavilo, takže najedu třeba později-kdybych nějak nestíhala nebo nevím, ale s nadšením, jako u Denči. Hlavně jsem si nakoupila krásné plínky a chlupané svrchňáčky a tak, se těším :dizzy_face: Látkovat určitě budeme, jen si nechci ten začátek představovat idylicky.
6. led 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevím jak je to možý,ale poslední dobou se malá pravidelně udí v 11,přestěhovává se k nám do ložnice,tam as usne a v 5 vzhůru a chce mlíko :unamused: pak teda ještě do 7 spí :confused:
6. led 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, ty Huggies Newborn nam vydrzely hodne dlouho - ale byla nedonosena... Jsme je na zacatku i ohrnovali. Ale mam pocit, ze jsou to cislo 2, ty Newborny, ze c.1 nedelaji. Zkusim to zjistit.
Betka ma silnejsi nohy, ruce i zadek, nez Davidek... :grinning: 8 kilco
6. led 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz vim
Hug. NB 2 = 3-6 kg, ty jsme meli my
Hug. NB 1 = 2-5 kg, ty jsem nikdy nikde nevidela
6. led 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
s latkovanim to bylo drive lepsi nez ted... ted kdyz kadi, tak vykadi snad kilo mrkvoveho matlaveho hovinka (pardon), takze latkuju az po vykadeni, radsi
6. led 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak jsem rekla, jsme bez teploty, ale kasle dost, tak se jedeme nechat poslechnout.
6. led 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, radsi bezte, at se neco nepodceni...
6. led 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek