• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Leni, oni deti maji stereotypy, ale jak vim ze sve zkusenosti,. 2 noci a stereotyp přeučíš hned, mala při stěhování chtěla jen u maminky hají, stálo to noc a půl a ani si na to nevzpomene, to samy mliko, nejdriv 1x, pak 2x a pak i 3x za noc, ted uz nechce. To ale stalo asi 3 noci vysvetlování a řevu :slight_smile:
6. led 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni držím palce :slight_smile:
Ladi,no jo ségra taky za 2 měsíce začne s příkrmama :grinning: teĎ dávaj už obyč nutráč a malej už neblindí :slight_smile:
My letíme do mc a nakoupit,jdem tentokrát pěšky,tak už vidím jak jí půl cesty ponesu :unamused:
6. led 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, myslím, že jsme taky měli ty dvojky jenom. Škoda, že jsem na ně už dlouho neviděla žádnou akci :unamused: Bych koupila. A látkovat jsme začali pozdě, takže jsem zažila právě jen ty mazlavé hovínka :confounded: , pužívali jsme většinou ty fleecové separačky, když to nešlo vyklepat ani omýt proudem vody, tak jsem to vyhodila. Ona ta deka stojí 49 kč a je z ní těch separaček fůra, takže... :sunglasses:
6. led 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já tak nesnáším tohle povánoční období :rolling_eyes: Pro mě to je takové hluché místo, není na co se těšit, jaro daleko, nevím, jak furt zabavit malou, ach jo. Venku vydržíme tak půl hodiny a co pak? Jako kouká na telku, staví lego, hraje si, ale já mám z toho takový nicotný pocit. Asi mě chytá pravidelná povánoční depka :sweat_smile: Bych šla nejdradši do práce, fakt :slight_smile: Jenže to teda nehrozí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Loni to bylo super, to už měl Michal práci, ale nastupoval až začátkem února, takže jsme si leden v klidu bez nervů užili, chodili jsme sáňkovat a tak. Teď je v práci, včera byl v Šumperku a než dojel po těch zledovatělých cestách domů, tak bylo půl sedmé večer :confounded:
6. led 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
leden je hloupej mesic :(, my sice chodime ven na 2 hodky a vic, ale stejne...
mimochodem, vcera a predevcirem jsem stopovala, jak dlouho mi trva pripravit sebe a obe deti ven na boby...
takze od momentu, kdy Betce rozepnu bodycko na prebaleni, po finalni vyjezd kocarem ze sklepa je to cca 45 minut... navic to musim mit vymysleny, aby se ani jeden z nich nezpotil, nez oblecu toho druheho... no, je to mazec :grinning:
6. led 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
je to hloupá doba, my chodíme dopledne venčit psa, ale stává se mi, že tomášek odpoledne usne a vzbudí se po půl čtvrté, no a než mu dám sváču, tak už se ven jít nedá, páč se stmívá..malej soused je nemocnej, tak si hrajeme jen spolu, jak jsou ty chřipky, tak se neodvažuju ho vozit někam do herny.navíc ta naše samota, tady když napadne sníh, tak jsou silnice blbě sjízdný, páč se tu nesmí solit, jen sypat.
A nabídku na práci jsem dostala dneska, taky to nehrozí.
6. led 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, taky bych vydržela venku déle, ale Denča nechce :confused: Včera jsem byla ráda za tu půl hodinu, pak začala kňourat, že chce banán a bylo po srandě, chvíli se nechala ukecat na kočičku a tak, ale pak se otočila, že jdeme domů. A o té přípravě mi ani nemluv :rolling_eyes: a to chystám zatím jen jedno dítě.

Odpoledne se taky ven moc nedostaneme, než vstane, než něco sní, než se oblečeme, tak je tma jak v pytli :rolling_eyes:
6. led 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je to opačně...nemůžu Toma dostat domů, jak vidí traktor, stojí a kouká a nechce se hnout..Mám obavu, že náš Tomík dneska v nestřežené chvíli snědl čokoládový penízek i s tím obalem :astonished:
6. led 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Dr. nas poslechla a nic, dobry, jen je zahlenena, tak jsme dostali ACC ze prej je to nejlepší odhlenovač, no jsem rada že jsem pockala az mela po horečkách, takže jsme nedostali ATB, mame byt 2 dny jeste doma. KOupila jsem nejakej Imunoglukan, prodali mi to jako hlivu ustricnou, samo to s tim nema nic spolecnyho, ale to jsem zjistila az doma. No nic, sníme to a pak koupime tamto
6. led 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, to je dobře, že malé zas nenacpala antibiotika, dávej ji preventivně aspoň to oscilo, jedno víčko, jednou dvakrát týdně, teď, když ty virozy lítají.
6. led 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas je to tak že obrážíme návštěvy, máme ty tanečky a Tvořínka v MC. Kat a vy tam nemate MC nebo hernu? Je fakt, že pak jsme furt nemocní, jak chytá tu imunitu
6. led 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, az budete mit cas, prectete si prosim 3 basnicky... jsou moje...
http://www.vydavatelstvisuplik.cz/page1/page17/page17.html
kdyby se Vam libily, napiste prosim te pani do kontaktu, ze je to hezke, prosim... je to dulezite...
kdyby se nelibily, tak nic, to je jasne :slight_smile:)
6. led 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, jo máme, ale úplně na opačném konci města :unamused: Na tohle jediné by se mi to auto asi hodilo. Museli bychom přestupovat, dost i pěšky a ještě k nám sem jezdí ty busy jak noty na buben, už je to taková vesnice tady, no :unamused:

Ladi, přečtu jak bude Denča spát :wink:
6. led 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat no tak celodenní výlet, my to mame taky s přestupem, ráno na 9 nas tam vozí Jirka a zpet amme zabavu - bus - metro - bus.... :wink:
6. led 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když se nudím, jezdím na Budějárnu do človíčkova, nikdo tam ted nebývá, pred vanocema tam byli dopo jen 3 děti...holky pražandy, nechce se vám příští týden zajet?
6. led 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, jedině tak, že výlet na celý den.

Jinak mám poslední dobou ale problém i s tou procházkou, třeba když jsem před Vánocema byla několikrát kočárem ve městě, tak mě pokaždé při cestě domů chytly bolesti podbříšku, že jsem musela hledat, kde si sednu :confused: Jako je fakt, že při Denisce jsem musela celé těhu ležet a když jsem třeba na nějakou procházku vyjímečně šla, tak jen malý kousek, jinak jsem nedošla domů. Jen mě to teď překvapilo, páč tohlě těhu je v poho, ťuk, ťuk, a poslední dobou tohle :confounded: V tu sobotu jsem fakt nemohla vstát :unamused: Ale od té doby docela dobrý, jen sem tam mě to víc zabolí. Zeptám se v úterý Dr., ale asi mi na to nic neřekne, že je to normální. Ale pro klid duše to zmíním. A taky se mi asi už roztahují ty mezinožní kosti :sweat_smile: , páč sem tam chodím jak naprcaná kachna zase :grinning: Jen mi to příjde nějak brzo, no...
6. led 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi přečetla sem :slight_smile: první dvě se mi líbí...poslední moc nerozumím..asi proto ,že sem nebyla v Paříži..nevím.-)

Kat jj ted to máš celkem v pohodě, tak snad to tak zůstane až do konce..
ja to mam zatím lepší jak u prvního..takže naprosta pohoda :sweat_smile: :sweat_smile:

nic už jsme po O tak jdem na sáně a provětrat hafany :slight_smile:
6. led 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat já rodila v 38. tydnu, co bys chtěla, máš to za pár!

Ladi zatím jsem četla 1, mala mě furt odveuje, přečtu si je v klidu a určo napíšu, že se mi líbí, páč 1. se mi moc líbila
6. led 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, sme spat z gyndy, Sebik bol so mnou a napodiv vydrzal tie 3 hodky v pohode. Mala som sebou i notebook s DVD tigger and pooh, ale nastastie ani nebolo treba. testy na cukrovku dopadli ukazkovo, vsetko ok, dalsia kontrola koncom ledna a potom v polovici unora akoze nastup na MD.

Kat, ja som to s tym podbruskom presne tak citila pred mesiacom a dala mi len magnezko. Brala som, aj ked nie celkom poctivo a odporucanu davku a zda sa, ze pomohlo.

My sme inac latkovali od prichodu z porodnice, teda cez den, v noci boli myslim tie z DM babylove, a bola som s nimi spokojna. Na latkovanie sme pouzivali tie male vicevrstve Popolini (aspon myslim) so svrchnimi kalhotkami Bambino Mio a bolo to super. Sem tam pretieklo, ale ovela menej, ako jednorazovky ... Takze teraz to dufam bude rovnako.
Seb spi, idem citat poeziu :grinning: :grinning: :grinning:
Leni, k nam mozete kedykolvek a nemusite nosit nic pod zub - ty aj tak nejes a ja mam vysoky cholesterol, tak som si vstupila do svedomia. A pre deti sa vzdy nieco najde.
6. led 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, první a druhá pěkná, k třetí jsem se ještě nedostala. Kam že to pak mám co napsat?

bram, no máš pravdu, si říkám, že je čas, ale ono se od toho 35-36tt běžně rodí, že jo. Mám i trochu pocit, že to bude dřív, ale kdo ví. Abych tu zas nestrašila jako s Deniskou s 42tt v profilu :rolling_eyes:

Deni, gratulka ke kontrole :slight_smile: To magnezko mám, musím ho začít poctivě brát :pensive:
6. led 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, u mna na prvom mieste Podkrovi a potom Pariz ... Ach zeny, je normalne, ze mam po tej hnusnej glukoze a po obede este chut na sladke???
6. led 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jste moc hodne, diky. Asi by se to melo psat na ten mail info atd., protoze napsat to do objednavky - to se mi moc nezda. Taky jsem neprisla na to, kam psat nazory... Dekuju :slight_smile:

Kat, ja rodila 35+2 :grinning: :grinning:

Deni, ty jo, ja po te glukoze nemela chut na nic :sunglasses:
6. led 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem přečetla všechny, všechny jsou hezké, jen tu paříž jsem musela víckrát :sweat_smile: No jo, vykojený mozek a těhudemence :pensive:

Ladi, ty jo, tak to bych měla fakt za pár :confused: :pensive: Tobě praskla voda, ne? Si už nevzpomínám :sweat_smile: Bram praskla, to si pamatuju, myslím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. led 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denču jsem dala asi před hodinou spát, šla dobrovolně a co myslíte? Zpívá si tam...
6. led 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ze severu

zítra po 14.dnech jedeme domu už se docela i těším chytla jsme s marečkem střevní chřipku tak jsme před silvestrem marodili šlo nám to vrchem i spodem hruza a děs :confounded:
mareček se poprvé v životě pozvracel a říká maminko co to byjooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jian doufám,že jste všichni zdraví
bram at kašel rychle přejde

kat ty už to máš fakt za pár to koukám

u nás vánoce super taky jsme hořeli :grinning: a tak jsme jsem očekávala mareček rozbalil mašinku tomáše a nic jiného ho nezajímalo pak musela přijít neteřinka a ta to rozbalila za něj jinak by tam ty dárky byli jěště zítra až přijedeme domu

leni tak u nás to je to samé v noci má v hlavě budí a budí se v 1.30 přesne maminko mlíko mlíko a řve a řve než abych byla vytrvala tak mu ho jdu udělat další budíček v 5 a zase mlíko pak spí do 8 ,ale musím už stím něco udělat štve mě to,ale zase v paneláku nechat řvát v noci se mě nechce chjooo myslíte i když mu to mlíko budu dělat neodnaučí se to nějak sám :grinning: já už to jednou zkusila a fakt po pár nocech řevu se to naučil,ale pak přišel posun času a byli jsme v v čudu :confounded:

jinak tady na severu usíná super kolem poledne 2 hodinový spánek a večer o pul osmé už chce zase spát a bez televize tak doufám že ž přijedeme domu najedeme na to stejně jak tady

ale kráásně tady nasněžilo kat jak u nás jdu s marečkem ven a nechce tam moc být chce hned domu prý mu je zima i ručičkám je zima no bodejt když nechce rukavice a hrabe na sníh :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak 20.unora jdeme na svatbu :pensive: chjoo ani se mě nechce jsem tlustá,nemám co na sebe,nechci za nic utrácet na jeden den a jestli jěště budu těhotná tak skvělá kombinace :grinning: zima bude jak v řiti chjoo padá na mě depka :frowning2: :frowning2:

kat jak jsi psala taky toto období nemám ráda nic v dohlednu tak na co se těšit
6. led 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, diky... Jojo, s Betkou mi rupla voda o 5 tydnu drive :unamused:
6. led 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, jj, krásně nasněžilo, ale jak píšeš, Denča taky furt sundává rukavice, taky pak říká, že ručičky bolí a že jdeme za Bakou domů :rolling_eyes: A o té depce mi ani nemluv, nesnáááášíííím leden :angry: :angry: :angry:
A tím tvým těhu to vypadá jak?
6. led 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, pochvalný email poslán :sunglasses: Ale malá byla úplně ok, ne? I velká byla docela normálně, žádný extra prcek, ne?
6. led 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, byla velika, 2770g. Sala jak blazen, zadny problem. Apgar mela spatnej, trosku byla oblbnuta, ale jinak uplne v pohode. Je uplne v poradku, jenom zavislacek :grinning:
Z inkubatoru a JIPky mi ji po nekolika hodinach vratili, ze tam nepatri...
6. led 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek