• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
LAdi ty první dvě swe mi moc líbily
Tak my máme celkem plnej program,ráno než se vykulíme,nasnídáme,já připravím oběd,tak okolo 1é mažem ven,po st mc,uterý hudebka,čt úklid pá jezdím k našim takže celý odpoledne stále zabitý,domu chodíme tak na tu půl 1 ,buď je malá už vyspala v kočárku cestou z prochajdy nebo si doma ještě chvilku pospí,pak oběd,nechám jí slehnou takže si sama skládá puzle nebo si hraje s plyšákama,miminkem nebo kuchyňkou,pak spolu tancujem,pak blbne se Zdenkem-já cvičím no a za chvíli je den v čudu,ale mrzí mě,že je po vánocích a do velikonoc daleko :frowning2: navíc je nemám ani nják extra ráda :sweat_smile: a bůh ví jak budem slavit vánoce za rok,jak to budu s prací stíha,to už nebude takový,přeci jen ráno malou do školky,šup do práce,z práce do školky,domu,uvařit poklidit a den je v háji
6. led 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, takhle když to je, tak ani nevadí, že je to dřív. A závisláček nebude tím nedonošením, Denča je přenášená a víš jak to bylo :pensive:
6. led 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja nemam rada ani januar, ani februar, ba ani marec, ani april, az maj. Ale to nesmie byt zima. No proste si to povedzme rovno - nemam rada zimu. :slight_smile:)))JA az tak ked uz je 20stupnov von a viac.

LAdi - na basne sa vrhnem za chvilu, lebo len teraz sa mi dorobili francuzke zemiaky, tak s idem najest. Dnes tu mame na SR sviatok - Traja krali, tak aj David je doma. :slight_smile:
6. led 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mne zima nevadi, ak je normalna, ale nemam rada, ak jeden den prsi a je teplo a potom zrazu ochladenie o 20 stupnov a mraz jak svina .... akurat tento rok uz mam problem zapnut zips na vetrovke ... som zvedava, ako to pojde dalsie 2 mesiace ....
6. led 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci teda to se máte i tři králi slavit doma...to v ČR nehrozí...
M jel včera z Pardubic 4 hodiny..a dneska do Havířova asi 3 :/ale zítra a pátek je doma:slight_smile:)

Ladi já napsala na tu adresu v kontaktech a už mi došla i odpověď .-)

a Zimu..resp kdyz prší je bláto atd..nesnáším..když je sníh a není 20 pod 0 tak je to paráda..jako dneska..sluníčko sice nesvítí ,ale jinak paráda!!
ale já jsem letní typ .-)) Loni sem mela depku od Ledna do Dubna..letos je to divný ,ale zatím nic..a snad to tak zůstane..Leden mám skoro pořád co dělat..v Unoru nas ceka svatba a narozky mamky..Březen nevim..a pak už se snad oteplí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jste super! diky :slight_smile:

my tu dnes meli dve hodiny kamosku s Vojtiskem, tak si deti hraly, ale ted je Davidek protivny jak cinze...
chjo...
poobedvali s Betkou rozmixovanou polevku - oba dva :grinning:
6. led 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám zimu ráda, ale takovou tu normální, žádnou čabračku, déšť a podobně :rolling_eyes: Ale to povánoční období, to fakt není na co se těšit. Velikonoce mě absolutně neberou, takže ani na tohle... Jedině pak na to lepší počasí, ale to je hoodně daleko :unamused:
6. led 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat neboj, to uteče jak voda, ja si rikam, jak se prekousnou ty vanoce, tak jeste hory a zu je skoro jaro, :wink:
6. led 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat - tak sa tes na Valentina. :slight_smile:
6. led 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...já teda zimu nesnáším...já miluju jaro, léto, kjdyž svítí sluníčko, mám ráda teplo :slight_smile:
7. led 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky nemam rada zimu, zvlast kdyz se kvuli tomu, že nemuzeme topit budu muset zase na měsíc stěhovat a bez Netu!
7. led 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
My topíme metrovými poleny a Toma musím brát do kotelny s sebou...takže to je vždycky oblíknout, obout..no děs...naštěstí je každý 4. týden jak jsme v bytovce, tak se to střídá.
7. led 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
my si topime sami, tady v obyvaku :slight_smile:
Bram, co se stalo s topenim? Nejak nemam prehled...
7. led 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni co máte s topením,my na chalupě topily krbákama a měli sme tam krásných 30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: jenže to nešlo nják extra regulovat,navíc jak to občas čadilo tak vše smrdělo kouřem,jsem ráda za panelák :wink: :grinning: :grinning: akorát teda pak ty doplatky-to se mi zas protočej panenky.
7. led 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak jse všechny těhu tak mě už normálně hrabe,večer sem byla na mmb a najednou koukám,že zírám na těhotenský oblečení,vitamíny.... :grinning: ale příjde mi ,že Zdenda beztak s druhým ani nepočítá,ikdyž jako říká,že časem jo podle financí,že nejprv bezpečnější auto ........přitom,když má v ruce Maxíka tak se rozplývá a když em říkala,že ho budem mít na pár hodin tady tak byl spokojenej tak fakt nevím. Jako já mimčo taky nechci teĎ ,chci si napřed odpočinout v práci,něco naspořit a teprv pak mimčo,ikdyž teda mám štěstí,že ať budu mít kluka nebo holku tak část výbavy budu mít buď po malý nebo po synovci :grinning:
7. led 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
my krbovky na drivi + v detskem primotop
7. led 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
to uz byste stihali po synovci....Leni

no my mame plynovy kotel, který ted budou pri rekonstrukci vymenovat a do toho budeme delat novou koupelnu a kuchyn

neznate nejake web strankykde prehledně si vyberu dle ceny spotrebiče a muzu si tam nastavit i paramery, me neba se tim proklikavat
7. led 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
xeni bohužel,nevím,scháníte plynovej kotel? Našim se minulej tenjden rozbil,opravář ho dal sice do kupy,ale prej na jaře musí být výměna :unamused: tak taky koukaj
7. led 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky,
žijeme, vše ok, jen nemám čas psát :unamused:, zrovna jsem jen nakoukla

bram zkus se kouknout na http://www.topenivodaplyn.cz/cz/katalog-produktu/plynove-kotle-kondenzacni-odkoureni/c2207
já tam hledala včera :wink: májí nejlepší ceny, co jsem našla
7. led 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mem diky, ja spis potrebuju ty spotrebiče, plynovy sporak, trouba, mycka...kotel si nechame dat od topenaru, jestlis e náký ozvou
7. led 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram my teď kupovali tady http://www.levneelektro.com/ ,dá se to seřadit dle ceny a je to dobře rozdělené. :wink:
7. led 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neni ta zima kazdy rok akasi dlha????
7. led 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to blbě přečetla, jak jsem spěchala
my hodně na spotřebiče do bytů využíváme www.korunka.cz
nahoru si kupujeme Whirpool, máme to přes známého
7. led 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky se musim pochubit
zbylo mi kuře pečený, tak jsem včera koupila hotovou omáčku francouzská krémová, přidala jsem do ní smetanua tavenák a mnam teda. Mala snedla hurá 2 knedliky. No tak přemýšlím, že bych to možná mohla zvládnout i neinstantní, nemáte někdo nějaké dobré recepty - hlavně rychlovky na omáčky. Já znám jen rajskoua svíčkovou a to je pro mě vopruz, tohle bylo za 2 minuty, ale uznávám, moc zdravé to nebylo.

premýšlím, nějaký základ - jíška - asi máslo - mouka, mlíko, pak asi nějaké koření - sýr, příp. niva já nevím...sůl asi ež jo, nevím
7. led 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no premyslim mezi Whirpool a fagor, jsou to levné značky, ne zas uplně nejlevnější, fagor jsme měli na jižnáku a byli jsme spoko...
7. led 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
korunka, to je ono, super ceny maji i
7. led 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Whirlpool je super, ja s nim mam dobrou zkusenost
7. led 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a k narozkám chci eliptical, ted uz je ho kam dát, bduu cvicit!
7. led 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme zatím taky všechno Whirpool a spokojenost
nahoru si bereme jen naší pračku, ostatní (lednici a mw) tady necháme
jinak do bytů, které pronajímáme kupujeme to nejlevnější :unamused: , tz lidi, jak to není jejich to stejně ničí :angry:
7. led 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni přesně jak píšeš,jíška + mlíko ,koření,pak třeba houbičky,nebo sýr,smetana,capary...... jednoduchý a rychlí já podobně dělám koprovku,udělám jíšku + mlíko kopr ,dochutím a hotovo :wink:
Já teď dodělala pro svou drahou polovičku tiramisu z pomazánkového másla a šlehačky a fantazie-musela sem krém ochutnat,co bych to byla za kuchařku že :grinning:
My máme mix,něco Fagor,něco Zanusi a ledničku Lg,sporák Mora a celkem spokojenost-nejvíc asi s pračkou :slight_smile:
7. led 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek