• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Tak jsme byli chvíli venku, musela jsem vytáhnout klouzačku, tak chvíli nadšeně klouzala do sněhu, kombinéza na ven se pere, tak jsem ji navlíkla ten světle růžový set na "pěkno", no už vím, proč se říká "nechval dne před večerem" :rolling_eyes: Pochvalovala jsem si, že si to ani neušpinila, že ten sníh je čistý, jenže jsme šli domů garáží... Říkám jí, nechoď nikam ani na schody, otočím se, že zavřu a bum :rolling_eyes: Chtěla lézt na schody, jenže jak byla jak sněhulák nabalená, tak ji to převážilo hned na prvním zpátky a žuchla do megabordelu od bot a popela a tak :rolling_eyes: Všechno jak prase, a ještě to budu muset v některých místech vzít Vanishem v ruce :rolling_eyes:
7. led 2010 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Leniz, tiramisu z pomazánkového jsem dělala jednou, mě na tom vadí, že je to jakoby slaný od toho másla nebo co. Tak jsem to pom.máslo nahradila vaničkovým tvarohem a super :dizzy_face:

My měli na bytě Whirpool a dobrý, na starým bytě horkovzdušku a varnou desku Mora a taky dobrý a teď máme všechno Bosch a taky dobrý :grinning: Hlavně s myčkou jsem spokojená :slight_smile: U mikrovlky jsem si musela zvykat na složitější ovládání.
7. led 2010 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
kat :slight_smile:

tak jsem vybrala varnou desku Whirpool, troubu Fagor, myčku Whirpool, ještě kouknu na troubu Whirpool, abychom to měli v jednom. Ale myslím, dle parametrů jsem na svým. A ted budu handlovat ceny...
7. led 2010 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat já mě to cutilo,ani sem nedávala moc cukru,ale tak mě navadí ani chleba s pomazánkovým a na tom marmeláda :sweat_smile:
7. led 2010 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Leniz, tak to potom jooo, to se nedivím, že ti to tak chutnalo :grinning:
7. led 2010 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
no celkem jsem si vybrala pozadavky bezpečnostnía pka jsem vzala nejlevnější variantu, co si budeme povidat, u mycky, susicky, trouby vsude pouzivam jeden oblibeny program
7. led 2010 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
bram, přesně, kdybych věděla, že fakt budu používat u myčky jen jeden program, tak jsem mohla vzít levnější... U sušičky vlastně taky používám jen jeden :sweat_smile:
7. led 2010 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
TAk, my sme mali na plane dnes, ze zajdeme do aquaparku,a le akosi sa nam nechce, tak asi az zajtra alebo buduci tyzden. Ono ked je takato zima, mne sa nechce ani nos z domu vystrcit. :unamused:
7. led 2010 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ja taky i u susicky, ale svagrova ma tu samou a pouziva jiny program, ten co vic susi, ja jen na pul, ono i tak je to dost suche a lip se mi to sklada kdyz je to malinkato vlhke ne presusene...
7. led 2010 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, to Tiramisu delam casto... chut toho pomazankoveho masla to ma, kdyz se to necha malo prolezet... pozdeji zmizi a je to MNAMOZNI :grinning:
7. led 2010 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Mici, co je to za cislovani satu 22 ??? Ja tomu nerozumim ...

S temi basnickami tam ted zalozili hodnotici diskuzi - tak snad mi tam nikdo nebude nadavat! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo? Tak já jsem zas nějaká divná, já tam to máslo čuju furt :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už jsem to tak nedělala roky, páč to dělám s tím tvarohem, ale tchýně asi dva měsíce po zpátku to dělala z pom.másla, uležený to bylo den a půl, takže asi dost, ne? A mě z toho skoro natáhlo, jak jsem teď těhu :pensive:

Já nevím, co Denisce za to miminko. Holky mi na koňi někde radili, že je fajn, když miminko tomu staršímu přinese dárek, ale mě kromě kočárku nenapadá nic. A když už kočárek, tak nevím jestli tenhle pořádnej http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28193755&tab=6 nebo tu trojkombinaci od Quinny http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29670674&tab=2 mi u něj příjde hodně vysoko rukojeť, 70cm :confounded:
Chjo, už to musím začít pomalu řešit, když se to tak rychle blíží :pensive:
7. led 2010 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi, jakou hodnotící diskuzi? Mám zas někam napsat? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat, v tehu jsem nemohla pomazankove maslo ani citit, to jsem to radsi nedelala :slight_smile:
Nikam nepis :slight_smile:) Jsi hodna.

S tim darkem, Kat... Ja bych dala neco, co bude vylozene pro Dencu, nebo co treba sni... Kacenka vyroste, bude ji rok, a kocarek Dence sebere :sunglasses: Ne, hele, jak chces, z kocarku bude mit radost a bude dulezite jezdit, jako Ty.
7. led 2010 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi, jenže ona je takovej jedlík... Ani čokoládu nijak extra nemiluje, takže to těžko. Si právě říkám, že by jezdila venku se mnou, možná, nevím. Kočárek bude dost velký i na Denču, takže roční Kačka (?) jí ho asi brát nebude, zdědí ten, co má Deniska teď a ten na ven fakt není.
7. led 2010 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to jo, Kacka bude pak doma jezdit malym, Denca s vetsim... to bude super :slight_smile:

u nas uz zacina pekny boj o hracky... a vsechno rovnou do pusy! a dala jsem jim treba misku krupek k dispozici a ta mala po tom tak sla, ze se chvilku pretahovali, pak to rozsypali, David ladoval krupky ze zeme a Betka kousala misku - blazni mrnavi !!!
7. led 2010 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
a libi se mi oba!!! mozna vic ten prvni... ale oba jsou uzasne!
7. led 2010 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi, no asi ho vezmu, ať nějaký na ven na léto má, jen nevím který... A to že budou jezdit spolu doma, tak to je pro mě furt mega vzdálený, vím, že to rychle uteče, ale zatím si to vůbec neumím představit. Hlavně jak už si bude druhý prcek hrát, tak musíme vyměnit ložnici se současným dětským, páč tam by se nevešly, tam už se přes tu záplavu hraček, kuchyňku a stan nevleze málem ani Denča :grinning: Ložnice je skoro 5x5 metrů, tak tam to bude dobrý :slight_smile:
7. led 2010 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ja taky resim co od miminka, premyslim, ze spis dostane motorku - odrazedlo - ona je na to kolo jeste nesikovna, tak koupime Enduro větší, kočárek má golfky a nijak ji to nebere, je fakt, že mozna spis neco jako panenku - miminko a k tomu postylku a treba plinky a prebalovaci věcičky, to asi by jí bralo, kočárek venku by mě prudil, že nikam nedojdeme, co myslis Kat?
7. led 2010 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
štěpánek donesl Emče malé autíčko :grinning: :grinning: :grinning: , zrovna jí to dost zajímalo a mělo to úspěch
řešili jsme to jen maličkostí
7. led 2010 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Betka nedonesla nic... Naopak - definitivne odnesla dudlik ... :cry:
Jsme to jaksi nestihli. A asi je to jedno.
7. led 2010 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
bram, Denča má taky golfky, ale ty jí nebaví. Na doma má hluboký, ale ta nová panenka se do něj nevleze a taky s ním nemůže ven, ty kolečka by to asi nedaly, takže jsem sháněla nějaký hluboký, ale aby se dal předělat i na normální, páč jak dám třeba malou pak do sporťáku, tak abych nekupovala jinej, páč bude chtít taky sporťák... A venku už jsme jezdili s kočárkem, já musela tlačit velký-prázdný :rolling_eyes: a Denča vezla v golfkách panenku, dostkrát jsme tak byli venku. Moc se jí líbilo, že máme obě kočárek. To byl konec léta a podzim, co já vím, co jí bude bavit na jaře, že :confounded: Samo, že když bychom šli do obchodu nebo prostě někam cíleně, tak by měla smůlu a kočárek by zůstal doma :sweat_smile: Ale taky po té naší polodědině by to bylo v poho :slight_smile: Asi :sweat_smile:
7. led 2010 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi, proto to chci řešit už teď, kdyby něco, pak už nebude čas. Navíc už jsem Denči řekla, že miminko jí přinese dáreček :pensive:
7. led 2010 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
lada - jasně že je to ve finále jedno
ona to auto dostala až když Štěpán dostal lehátko, cca v 1m, když jsme došli z porodky, tak jsme to nějak nestihli, zapomněli a hlavně mm zapomněl, kam si to auto schoval :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat ja koupím tuto panenku:slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27477607&tab=1
a kočár se mi líbí ten červenej :slight_smile:
7. led 2010 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
mici, Denča dostala na Vánoce Chou chou, koupila jsem ji před létem v sadě s těma golfkama, páč neměla kočárek na ven, byla to nějaká akce, vyšlo to fakt levně, na to, že se samotná tahle chou chou prodává přes litr, tak tohle stálo asi 900 oboje :sunglasses:, golfky dostala na den dětí a panenku na Vánoce :slight_smile:
7. led 2010 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
mici, ale ta cena za tu anablku je dobrá :wink:
7. led 2010 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat jj vsude ju maji tak za 1700...no ja taky planuju že spolu budem vozit tady po vesnici :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

jo Ladi to číslování je asi americký ne?? nebo UK...no každopadně na tebe moc veliký :grinning: :grinning: :grinning: 18 je u nas 46..v UK
7. led 2010 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
tak my uz mame pul roku,toto leti!!! vidim,ze kat uz skoro rodi,to je sileny!! uz se tesim na dalsi mimisky :slight_smile:
8. led 2010 ve 03:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ladi,u nas taky miminko nic nedoneslo...az kdyz prijela babicka (od MM mamka) tak dovezla kocarek a panenku...
8. led 2010 ve 03:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek