• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Gabbi, jsem mimo, ja to tehle veco nevidim asi. :unamused:

jinak mala spala celou noc, ma super naladu, jedeme na nasvtevu k nasim. Bude zabava.
9. led 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
včerejšek musím hodnotit jako super nakonec. Asi mi Denča chtěla vynahradit tu noc, ale přes den byla hodná, když jsem vařila, tak si hrála a když v poledne přišla kámoška a Denča si se jí asi trochu bála a tak si šla hrát do pokojíčku a hrála si tam přes hodinu sama!!! :confused: To vůbec neznám, pak se najedla a po nějaké chvíli za mnou zase sama přišla, že jdeme spinkat :astonished: No byla jsem v šoku, vyspala se a měla super náladu až do večera a večer v klidu usnula. Paráda, fakt. Škoda, že je to jen nějaká vyjímka :pensive:

Dneska tu začala pršet :frowning2: Sněhu půl metra, těšila jsem se, že půjdeme na kopec se sáňkama a prd :frowning2:

K tomu epidurálu ještě, druhý porod má být rychlejší, uvidíme, ale když šlo hodně do tuhého-po tom, co mi praskli vodu, to trvalo jen hodinu než jsem se otevřela ze 4 prstů na necelých 10 a pak už se šlo tlačit, tak jestli u mě bude platit, že to je rychlejší, tak to snad zase vydržím bez ničeho :slight_smile: Hlavně, aby to dobře dopadlo a mimi bylo ok :pensive:

Minulý týden jsem říkala Michalovi, že prcek vůbec neškytá, že Deniska škytala furt... No a hned na druhý den začala škytat :grinning: Od té doby škytá každý den i několikrát :grinning:
9. led 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Xeni,držím palečky aby se to zpravilo samo .
Kat tady zas od včerejška sněží,ani pod tou haldou sněhu nevidím kde je autíčko :sweat_smile:
K tomu epiduralu,včera sme se nják bavily na téma porod se ségrou :sweat_smile: já za něj teda byla obrovsky vděčná,ty jejich injekce na úlevu mě spíš ještě přitížily,ale epidurál mě hodně pomoh,jednak sem si docela odpočinula a jednak mi to hodně urychlyllo otvírání,ale asi případ od případu,třeba právě ségře to porod zastavilo,takže na to šouply oxitocin,jenže hodně silnej a zapoměly,že epidurál už vyporchal :confounded: vůbec teda ten ségry porod,spíš bych řekla,že to dr mohly udělat líp,například, jí jednak špatně sešily,jednak jí málo nastřihly a co jsem slyšela prvně,že jí prostě placntu vytahovaly :confused: já nevím ale u mě čekaly až vyjde sama ,maximálně sem tlačila,ale to bylo všechno :confused: ale když i ona přes to vše topuží po dalším mimču tak si říkám,že to musím pak zvládnout taky :wink: :slight_smile:
Kat mě trvalo než sem byla ze 3 na 5 víc jak 6 hodin :confounded: tak douufám,že druhej bude rychlejší a že zvládnu zůstat delší donbu doma :sweat_smile:
Gabi tomu poslednímu příspěvku nerozumím :confused:
9. led 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ, taky chci zůstat co nejdýl doma, ale z jedné strany se trošku bojím, aby-kdyby to šlo náááhodou hladce, nezačala otevírat tak rychle jako minule na konci i doma :confused: Abych to pak do té porodky stihla. Ale na druhou stranu se zas bojím, že se to tentorkát svinsky potáhne :confounded:

A o vytahování placenty jsem slyšela mockrát, obzvlášť o "vytrhávání" přirostlé :confounded: :frowning2:

Mem, ty jsi měla u prvního problém s placentou? Jo a ty jsi tady asi jedniná, kdo rodil už dvakrát a oba přirozeně, ne? Byl ten druhý rychlejší a bolestivější? A je pravda, že zavinování dělohy po druhém je masakr?
9. led 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,tak myslím,že u mě to nehrozí,my přijely,stahy po necelých 5 minutách a otevřená na 3 :unamused: pak šup vzutahy po minutě a já furt nic :unamused:
Vydíš já myslela,že se to ensmí aby tam náhodou něco nezůstalu kdyby se přetrh třeba pupečník za kterej jí obvykle tahaj :confused:
9. led 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ, myslím, že by se to "zaživa" rvát ani nemělo, možná zkusit jemně potáhnout, ale znám holku, co jí to rvali fakt na sílu, říkala, že to bylo hrozné a nakonec stejně šla pod narkozu a tak jí to vyndali a na koni je takových víc.

S tím mým porodem si myslím, že to bylo tak, že tím jak rupli vodu a malá se začala tlačit ven, se to začalo rychle otevírat. Že ta poslední hodina byla sice masakr, obzvlášť, když všichni furt, nesmíte tlačit, musíte to prodýchat a zadržet-snažila jsem se fakt moc, ale stejně to při každé kontrakci zatlačilo samo :confounded: , ale právě těmi tlaky se to otevíralo strašně rychle a taky jsem tou dobou jedla snad co tři-pět minut ty homeopatika na otevírání, tak možná to taky pomohlo :confused:
9. led 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Kat taky jsem rodila dvakrát a na mě to teda sedí,druhý porod byl rychlejší,ale taky bolestivější a to i přesto,že malá byla malinká.On je prý bolestivější,protože se při něm rychleji otevíráš.
9. led 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Svomi :slight_smile: ,
aha, jsem fakt zvědavá jak dopadnu. A co ta placenta?

A jak se máte? Co Eriček ve škole? Anetka už je zdravější? Jak jste prožili Vánoce?
9. led 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat co s placentou?

Malá je zdravější od té doby,co dostala injekci Gamaglobulinu už po několikáté,má akorát jen sem tam rýmu,ale nic strašného.Jinak noci jsou stále katastrofa,už ani nedoufám,že se to zlepší.Plíny máme stále,my se jich asi jen tak nezbavíme,ale konečně se aspoň rozpovídala,no "konečně",teď zase pro změnu nezavře pusu. :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Malej ve škole jak kdy,někdy děs,někdy pohodička.Dostal napomenutí třídního učitele za neustálé porušování školního řádu,tam bylo napsáno,ale včera zase pro změnu pochvalu.
9. led 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
svomi, jestli to zavinování placenty je u druhého katastrofa...

To je dobře, že je malá už zdravější :dizzy_face: A že už povídá :slight_smile: Paráda :slight_smile: A Eriček ve škole teda taky v pohodě :slight_smile: Napomenutí dostane snad každý kluk :wink: Znám i plno holek :grinning: No a když se to kompenzuje pochvalou, tak není co řešit :slight_smile:
9. led 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..tak já nepřestala špinit, tak jsme radši zajeli na ambulanci, ale vše je ok, je to jen z čípku, mimi má 3,05 cm, odpovídáme 10+0 (jsme 9+6), dostala jsem pro jistotu utrogestan a krásnou fotečku :dizzy_face:
9. led 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris super:slight_smile:)
9. led 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, to je dobře :slight_smile: Fakt radši zajet a člověk má pak klid :slight_smile:
9. led 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat trošku to zavinování bolelo,ale že by to bylo kdo ví jak bolestivé,to fakt ne.

Iris super,že je vše vpořádku. :wink:
9. led 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
svomi :slight_smile: To je dobře, zatím mi totiž všichni řekli, že to byl očistec to zavinování.

Denču jsem dala spát, tak uvidíme, jestli to klapne. Zajdeme dneska k večeru nebo zítra na bazén, ať furt nesedíme doma a venku na ten sníh tak napršelo :unamused: A taky po sto letech na větší nákup, Michal jede pondělí, úterý na služebku, tak ať máme s Deniskou zásoby :slight_smile:
9. led 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat a kam jede? M jede do Havířova :slight_smile: do středy:/(
no já mám práci..budu píct sousedce dortíka..tak snad se povede...
jinak doma zásoby nemáme..tak zase budem nejak prezivat .. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. led 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ted sem četla něco o pindících
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=102170&vGroupOffset=0...
jestli teda tady s tím má ještě někdo problém...

já už se připravuju na to ,to bude kluk :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. led 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!!!
Mici, ja verim, ze to bude Tobik :slight_smile:) Toho jsem chtela ja.

Kat: to zavinovani me snad ani nebolelo. Normal.

Holky, mala jak rika ruzne slabiky, tak ted si oblibila MA. Respektive porad vola MAMA. A nejvic, kdyz ma hlad, kdyz je nekde skripla (mezi nohami zidle) atp. To je fakt sranda. Ja vzdycky letim jak blazen - co kdyz uz treba vi, ze MAMA jsem ja??? Ja nevim. David snad az v 9 mesicich rekl TATA vylozene na tatu. A Betce je dnes 7 !!! :slight_smile:

Gabbi: Take nevim, oc jde. Doufam, ze ne o me :pensive: Ze jsem si tady obcas vylila srdce :confused: Brr. Az me z toho prispevku mrazi.
9. led 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, Michal má dvoudenní školení v Brně :wink: My už do toho obchodu fakt musíme, tento týden nebyl čas, už tu nic není :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabbi - ani ja som poslednemu prispevku nerozumela. :sweat_smile:

Holky, my sme boli dnes u mojej byvalej spoluziacky, ona ma taky ranc, chova 12 koni, tak mala bola ndsena. Ale len ich hladkala, jazdit sa nedalo, lebo bolo hnusne pocasie. Niekedy na jar pojdeme, zeby sa ja povozila.
Vcera som vam dala na kona odkaz na video na youtube z aquaparku, tak neviem, ci vam to slo otvorit.
Este hodim do PC aj fotky s konikmi z dneska. :slight_smile:
9. led 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, si vůbec nepamatuju, kdy Denča začala říkat máma přímo na mě, mám to někde napsaný, ale kde? :sweat_smile: Jinak gratulka k měsíčninám. Toto letí, to je hrozné, mě to zas bude tak líto až bude prcek na světě :pensive: U Denči mi to je taky líto, ale už míň, zase je fajn jak se zlepšuje a líp mluví a tak, ale u toho miminka mě to strašně bralo, že tak rychle roste.
9. led 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci, já jsem teď koukala, Vika je šikulka :slight_smile: Hodně vyrostla, co?
9. led 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se táákk těším na léto..no asi teda až na další..páč s tím pupajzem si užiju nanejvíš otoků :grinning: :grinning: :grinning: nebo se budu chladit v bazenku no :grinning:
9. led 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAt - no, hlavne uz neni uplne plesata. :slight_smile:))
9. led 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi já si tady taky vylívám srdíčkol,tak to klidně může být zrovna tak o mě :wink:
Jinak malá u tchánů a my lítaly 4 hodiny po obchodech a scháněly nový boby :stuck_out_tongue_closed_eyes: nakonec sme sehnaly ve 4 obchodě,byly tam poslední dvoje,tak sme je s jednou paní brali útokem :grinning: oan prej ,že byla asi ve 4 obchodech a všude vyprodáno,Tesco,Globus,Sport,Obi všude nic,ale tak už je má,cestou sme je hodily k tchánům a tak vyrazily ještě dneska na boby :slight_smile:
9. led 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris,to je dobře,že sis tam dojela ,a super že je vše v pořádku,aspoň máš jistotu :slight_smile: jinak já utrogestan měla hned od začátku těhotenství :wink:
My akorát přijely z velkého nákupu,takže lednička přetéká :grinning: pak tam ještě prodávaly mošty tak sem malý vzala jahodovej-přiznávám ochutnala jsem a je výbornej :dizzy_face: :dizzy_face:
ladi u nás to bylo asi tak okolo 11 měsíce :confused: nevím přesně,jako takový to spojování mam mamam to bylo celkem brzo,ale trvalo jí to než řekla na určitou věc,ale pak jí to šlo zas rychle :grinning:
9. led 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: Co toto je? :confused: Proc se prispevek z moji IP objevil zrovna tady??? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Poprosim adminy at to smazou - fakt to nejak nechapu.
9. led 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz teda boj o bobi dobrý :slight_smile: my lítali jak magoři loni..nikde nic neměli a nebo šíleně drahý :///
nakonec má pěkný :slight_smile:) dneska je určitě s dědou po roce projeli pořádně:slight_smile:)

a ta IP není o vylívání srdíčka :slight_smile:))) ale taky sem si to hned dala na sebe .-)
9. led 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici,no my by sme to absolvovat nemusely,kdyby sme bobi nerozsekaly na chalupě :sweat_smile: no ale našly sme za 200 celkem slušný :wink: Chlap usnul,tak jdu cvičit,pak si uděláme chlebíčky,zapálíme svíčky,šáňo se chladí..... :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
9. led 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak jako šáno leni, máte výročí? nebo jen tak? ja jdu zase jíst jako vždy. Dnes jsme byli Kika, Bauhaus, Elektroworld a všude prd, žadne slevy. Mala bysla u babi a splala tam 3 hodiny, proč mě ne? nechapu, ale babi ji vždy uspí. Asi jí dává rum.
9. led 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek