• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Kat jí jí věci normálně beru,pokud s nima vzteky mlátí,taky chytá hysterák,ale normálně vklidu jí řeknu,že jsem jí několikrát říkala,že to se nesmí a víc se s ní o tom nebavím.Vrátím jí to teprve,až když je vklidu a musím říct,že to zabírá,už tolik s věcma nemlátí,protože ví,že o ně přijde. :wink:
18. únor 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomáš mlátí s mašinkou, tak mu u ní vypnu zvuk a dám ji někam, aby na ni nedosáhl.Vracím, až se uklidní, jako Svoma.
18. únor 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciana, zkus napsat na Julovcata 2009 nebo do IP holcine s nickem lucim, je to lekarnice a vi vsechno mozne, zkus ji :wink:
18. únor 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci, já vím, že jsi spíš "chemický typ", ale my jsme s Denčou taky nedávno kašlaly a nemohly vykašlat. Kup si Stodal a ber ho tak 6x denně a volala jsem mamce a ona říkala, že když jste měli mononukleózu v té práci, tak by ti dala vybrat celé balení Oscilococcinum, ale nebrat celou tu tubičku naráz jak píšou v dávkování, to je zbytečné, jen vždycky nasypat do toho víčka, to stačí a to tak 5x za den a kdybys to Oscilo kupovala, tak si kup velké balení, páč je to draží jen o pár korun.
18. únor 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ona Denča nijak často hlačkama nemlátila, jen včera a předevčírem s tím kočárem za toho mohutného řevu a ještě tím kočárem pronásleduje panikařící Baxinu a je to jakože děsná sranda :pensive: Kocour včera při tom řevu dobrovolně opustil teplo domova a zdrhl ven do mrazu :pensive: , se mu ani nedivím, jsem taky chtěla někam utéct, hlavně daleko :grinning:
18. únor 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat njn,zkouší,co vydržíme. :frowning2:
18. únor 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a LUCI, nevím, jestli to náhodou už nevíš, ale včera jsem se dozvěděla, že Pavla z VBS, co se mnou šla do Třince je 13tt :dizzy_face:
18. únor 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moc děkuji, tak Pavla je taky, tak to kje fajn:slight_smile:))
18. únor 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, akorát se měla nějak v červnu nebo kdy vdávat, tak nevím, jestli to přesunou... Ona se totiž nechtěla vdávat s břichem. Příští týden se staví, tak se to dozvím :slight_smile: To bylo tak, že chtěli mimčo, nešlo to, tak to odložili a naplánovali svatbu a ono se zadařilo :slight_smile:
18. únor 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tak to má fajn..No vrátila jsem se z lékárny, koupila jsem si mucoplant a to oscillo, ten sirup normálně vypadá jak ropa, černý, ale je docela sladký:slight_smile:
18. únor 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kráásné poledne :dizzy_face: :dizzy_face:

tak jsem u tchyně a zima jako v prdelce tak sedíme doma uvidíme po spaní co se bude dít

jinak mareček má tak 9,5 kila a 86 nosíme už asi 3 měsice a ještě dlouho budeme nosit plaval v tom ted už je to lepší a na jaře uplně nejlepší to bude

pijeme z čehokoliv,ale nej má tu flašku s brčkem nebo od jupíka,ale ne tu vyndávaci nahoru ale jak se otevře a neteče

jinak v noci mareček řve,ale jak jsem imunní tak spím a slyším z povzálí :grinning:

jinak mareček je knihomol všeho druhu,ale má rád i hračky jako vkládačky a už mu to celkem i jde se trefit a miluje pohádku Noddyho a noukyho tak to ho chvilku zbaví

akorát stím jidlem mě vytáčí na maximum všeho dá 2 lžičky a jde pryč nenutím ho jinak bych se z něho zbláznila

jinak kdyř zuří taky ho obcházím a nevšímám ono ho to přejde dneska máme rajskou tak jsem zvědavá co na ni bude říkat,ale už cítm taky neuspěch no uvidíme

jinak stou nohou botičky má 18,5 a zimní boty 19 a myslím že nám vydrží,ale jak píete každá firma to má jinak
18. únor 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj taky my tady mame hromady snehu a už zase sněžííí(no lepsi nez kdyz bylo jen mokro a hnus...ted je to krassny:slight_smile:) a jsme vyjimecne doma tak jsme dopoledne byly na sankach s pesanama ,pak dostala rychlovku zeleninu s testovinama a syrem a ted uz zbrepta v postylce..

Hanuli rajskou jsme meli vcera ....do ni padala a jak nebylo rev jak prase :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takze chutna .-)

Jo a k máiminkum....vcera jsme byly v tesku a u tech super malinkatech vecicek se mi sevrel žaludek...začinam mit nejaky chute :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. únor 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,my se teď vrátily z jeskyně,,malý sem dala cestou tyčinku,tak jí snědla a vytuhla a teˇd my kašle na polívku :unamused: takže dám později a k tomu tuňák s těstovinama :slight_smile:
jinak knížky si prohlížíme a je jedno co tam je,časáky a toaleťák trhá :grinning: :grinning:
naše chce pít buď s obyč hrnku,ale ještě dost bryndá nebo s tekoucího nuk hrníčku,jinej nechce :unamused:
18. únor 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau Peto,no jasne,ze sem jeste chodim!!!ty cekas???????????? povidej!!!
18. únor 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak bracha nic moc,nefungujemu peristaltika,nemuze nic udrzet v sobe,vse vyzvraci,rpej je to boj o zivot:frowning2:
18. únor 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Kris to je mi líto,snad na tom bude brzo lépe.
18. únor 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kris ach jo, musíte se jen modlit.

Jinak holky s tim jidlem taky bojujeme, ale me uz to nestresuje, nechces, dostanes za pul hodky, takhle mi treba i pul den enjí, rano mliko si da a pak ji treba az v 17h!
18. únor 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram tak snad se to brzo srovná,já mám strašné problémy s Erikem s jídlem,malá jí naštěstí vpohodě. Třeba má tvoje malá jen nějaké špatné období,tak hlavně,aby nehubla.
18. únor 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy: to je mi tak lito... drzim moc palce !!!

Davidek ted take ji hrozne blbe, ale je to pry normalni, ono je to ted nebavi, potrebuji zkoumat veci kolem a nemaji cas :slight_smile: My krmime zasadne za chuze, honim ho po byte atd. Krome domacich polevek, ty miluje :sweat_smile:

Ted jsme byli vsichni 3 u zubare, vse OK, i ten Davidkuv skorovyrazenej zub :slight_smile:
18. únor 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi já taky malého odmala naháněla po bytě,proto jsem si teď s malou na to dala pozor a pohodička,sedne,nají se vklidu a pak maže pryč. :wink:
18. únor 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: u druheho mimca to taky zkusim vychytat

jeste k tem zubum, mam asi kaz na osmicce, ale pocka to az po porodu, nemuze mi udelat RTG, ale dloubnul tam a krve jak z vola :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi já měla při druhém těhu taky kaz,mi vrtali.
18. únor 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenze tenhle kaz je nekde hluboko (pokud je ten zanet z nej a je tam), neni z vnejsku videt, tak to neslo- navic je to osmicka, takze si ji spis pak necham uplne vyndat, jinak by to vrtnul... ale bez RTG to nejde a bez injekce by to pry byl peknej masakr
18. únor 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi tak snad tě to do porodu nebude nějak trápit.
18. únor 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufam :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja na zuby nikdy netrpela, tak snad to bude v klidu
18. únor 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uvidíš,třeba se i dr. zmýlil.
18. únor 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...takže situace...manža druhé dítě nechce, teď určitě ne, akorát je na sezení s psychologem...ono je tam toho mnohem víc, ale zatím se nechci rozepisovat.

Kris, to je mi moc a moc líto :frowning2:
18. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kristy, fakt nezbývá nic než doufat, moc držím palce :pensive:

Ladi, fuj zubař, a prej krve jak z vola, blééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdem vsichni 3 k zubari 24.2....

Iris, vidis, je to na dobre ceste!
18. únor 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, spíš na špatné... :unamused:
K zubaři jdeme v květnu, byli jsme s Tomem v prosinci.
A končím s dietou, už čtvrtý den hladovím :angry:
18. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek