• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Uf tak už vše v pořádku,ale nahnáno jsem měla :unamused: fakt s dietou zkoncuju!
Holky těhulky neblbněte a užívejte si to,já to v těhu vůbec neřešila kolik přibírám-je fakt že těch 22 nebo 25 bylo fakt záhul,ale šlo to dolu :wink: zlatý časy kdy jsem jedla co jsem chtěla a nic jsem si neodpírala :grinning: si pamatuju ráno hrnek kakaa,cheba s nutelou nebo medem,oběd a večer sem kliděn spořádala polárkáč :grinning: a taky jsem občas i klidně zašla do mekáče nebo do kfc když byla chuť ,jedla jsem bez toho abych se pak bála vlézt na váhu.... jj to byly časy,teD´už bych to asi neudělala
10. led 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
co jsi tu psala gabbi?
11. led 2010 ve 02:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se mame dobre, Izabell dnes dostala prvni zeleninku,zrovna kdyz jsme krmila, Abinku MUSELA na zachod :slight_smile: klasika. multitasking :slight_smile:
holky spi uz spolu v jednom pokoji a jsou perfektni...
11. led 2010 ve 02:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, parada!
My Betku presuneme az cca od dubna, az bude v pokojicku stalejsi teplota - a snad uz nebude v noci tolik papat. Davidek chce kakat zasadne, kdyz je nejvic prace s malou :grinning:

tak holky, mam rymu jak blazen - snad to nechytej... a predstavte si, co se mi povedlo!!!
v noci jdu delat mlicko... mame tu sikmou lahvicku, co se ji sroubuje dno i vrsek... dam tam mlicko, vodu, zamicham, zvednu a - MLIKO VSUDE!!! ja tam nedala to dno :grinning: :grinning:
takze to proteklo do vsech prihradek, do priboru, hrncu, panvi, na podlahu, no je to vsude
11. led 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, to je je fajn, že holky už spí spolu a hlavně to vypadá, že jsi spokojená :dizzy_face:

Ladi :grinning: :grinning: :grinning:

Tak Michal už je na cestě do Brna, doufám, že dojede ok :pensive: Tady jsou všude závěje jak v nějaké ruské pohádce, škoda, že předevčírem tak pršelo, protože je to těžké a mokré, na prd :confounded:
11. led 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honza si rano odhrabaval auto a pak i cestu az na silnici, aby mu to jelo - drsny
11. led 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ránko..tak my jsme do středy samy:/(

Kristy tak to jsou hollky šikulky :slight_smile:) to u nás by asi nešlo...Lilča v noci brečí:/(

Ladi dobrý :grinning: :grinning: :grinning:

Kat no ja jdu volat kde se mi M nachází..doufám že ne za kopcem tady někde když jede od 7 :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..to je hrůza ten sníh, my jsme tu jak odříznutý, auta zapadaná, sice tu mají traktor, tak prohrabují, ale za chvíli je to zas zapadaný, doufám, že to brzy přestane, fakt děs.
11. led 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tehulky, co priberiete v tehu, to ani nerieste!!!!! Uzivajte si tehotenstvo. :wink:
11. led 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris no my vcera jeli k našim..do města..a oni prohrabali a osolili jen hlavni cesty...takže k našim jsme se prodily asi metrovou závějí..a cesta byla jednokolejka....asi jednou to na zacatku prohrabli ale pak napadlo dasliho pul metru ..no je to desny :///

Kat tak cesta do Havířova prej v pohode ..M už je tam :slight_smile:)
11. led 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,já asi za chvilkou vyrazím s malou na chvilku ven s bobama,ikdyž se mi teda moc nechce,ale konečně na chvilku přestalo sněžit. Včera tady byly naši ,zabořily se do sněhu tak sme je pak musely vyhrabávat a vytlačovat,Zdenda si taky musel prohrabávat cestu až k silnici ,pak v práci místo na parkování a nakonec odhrabávat sníh z dodávky,te´d jede směr Doříš tak snad my někde nezapadne.
Ladi :grinning:
Hm tak už zas sněží,sem zvědavá jak zítra půjdem na hudebku,asi malou hodim na boby :sunglasses:
11. led 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, tady se solit nesmí, jsme v CHKO.Takže jen prohrábnou, max posypou kamínky, ale jak to zapadne, tak to nemá moc efekt.
11. led 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky moje malá se mi narodila ve 26+2 tt vše probíhalo v pohodě.Ted nám je 16 měsícu a má o 1 cm silnější ručičku :frowning2: :frowning2: a dr mi říkala že musím každý měsíc chodit na měření ale já mám strach yby neměla SLONÍ ručičku máte nekdo s tím skušenosti děkuji za radu
11. led 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, Michal vyjížděl až po osmé někdy, možná o půl deváté, do Brna jezdí normálně dvě hoďky a něco, takže uvidíme, kdy tam dorazí. Ale jestli jsou ty hlavní tahy ok, tak to je dobře a bude tam brzo. Akorát možná až moc, protože si bral velkou rezervu, aby tam na jednu byl a ještě se někde musí stavit na oběd.
11. led 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rirenko, nemám. Držím pěsti.

Ladi, znám to, nám se to už stalos Jirkou oběma.

Já z tou mojí holkou bojuju, nechce jit spat po obede, ale jenom mě, našim jo, tchyni jo. Pak vytuhne ve 3 na gauči, no snad se srovná.

byli jsme na tanyny, niokdo tam nebyl, holky zrejme neumi jezdit jinak nez autem, ze by nezaparkovali, pritom je to primo na metru Chodov, tak jsme meli celodennák, ale příště beru boby, po cestách se nedalo jít, bylo to pravda zdlouhavé.
11. led 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ja nevim, mne se zda, ze se s tim snehem nadela prilis divadylka... trocha napadne a lidi nejdou do prace (tady zustali snad vsichni doma, co tak koukam)... duchodci se plazi stredem vozovky... silnicari nezvladaji... tramvaje stoji... kazdej oci navrch hlavy... no nesmysl... vsude jinde je to normalka, a tady je z toho kalamita Daisy :astonished:
11. led 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi presne jsem to dnes rikala, proboha, autobusy jezdej, díte nalozim do sáněk s ohrádkoua jdu, ne? Prej ta úča na tanyny že se maminky nemohli dostat k nim, my nemeli problem, a na maly dite vzemu danky. CO by delali na horach? je pravda ze jirka autem musi a zase jsme tlacili, aby vyjel z parkoviste, no... :grinning:
11. led 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi to bude asi tím,že na to tady už nejsme zvyklí :wink: tady všichni vyrazily do práce mhd,protože koukám,že všechnyauta jsou na místě ,my jsme šli dopo bobovat-no malou to moc nebavilo,chtěla jen vozit po chodníkách tak sme si udělaly prochajdu a přišly sme teda notně vymrzlý,ale jsem rádaže už je malá větší,že může jet jak na těch bobech tak ťapat pěšky,s kočárem bych to asi nedala :slight_smile:
11. led 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
me prijde, ze to kazdej tady hned zneuzije ve svuj prospech, jak se proste z neceho ulejt, jak si na neco zanadavat a tak :grinning:
je fakt, ze ja kocarem nevyjedu, ale vite proc? protoze aktivni duchodci hrabali a hrabali, az udelali vsude metr a vic vysokou ohradu ze snehu, a tu fakt neproborim :grinning: ale ne, kocarem se jede blbe, se to nabaluje ten snih a tak , ale je to krasa!
11. led 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi jako mě osobně to nevadí,Zdendovi by to asi taky nevadilo,kdyby nemusel furt odhrabávat auto a navíc má teda strach,že někde uvízne i s nákladem :sweat_smile:
11. led 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nalož fuska do sáněk s ohrádkou a vyraž - nebo ještě líp, gumycukama korbu na kočárek, takhle jsme jezdili na horách :wink:
11. led 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fiha, to mate tolko snehu?To u nas ani nie. Skor este co poprsalo a sneh uz takmer zmizol.
11. led 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já když si postěžuju, tak to vždycky hned jde, mala vedle spí :wink:

Leni, no kamos rikal, ze na horach skoro není a v praze hotová kalamita.
11. led 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj v praze 10 cm a je kalamita :grinning: :grinning: :grinning: u nás metr a pohoda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, jojo, jenze ja ty sane nemam. Mam jenóm boby, a to je k nicemu. Vcera jsme alespon privazali boby za kocar - a kocar jsme tlacili oba a David se vezl... Skoda tech sani, hodily by se. Korba by na boby asi sla, jenze uz jsme na sportaku. Proste Betku zaparkuju, a budem bobovat jen u baraku, to je fuk.
11. led 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, presne tak :slight_smile:
a ted na to kapla kamoska, prej v 6 rano volala mistni technicke sluzby, co jako, a nikde nikdo - delaji az od 7 a ani toto je neprimelo k pohotovosti, a kdyz to u skolky odhrabli az asi v 9, tak prej - co mame delat? mame jen jeden bagrik a jeden trakturek :grinning: tak volala starostce a ta ji pry rekla, ze sikovni lide si to hrabou sami :sweat_smile: :sweat_smile:
to je mesto tohle :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi jasne spolehaji na to..pac kazdej se potrebuje dostat do prace..tak si to odhaže že :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi nemysli,že tady je to lepší, tady už není třeba kam dávat odpadky,popelnice přetýkaj jelikož popeláři prostě nejzdily,jen ty pro tříďák,ten je dole jš,nahoru se jim prostě nechce :unamused:
11. led 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme si odhazeli parkovaci misto auz nam tam vjel jinej frajer, hnedkon, no jo no...

jinak nabizim za odvoz plynovej sporak s le. troubou a myčku. Asi 10 let starý to je. Tak kdyby někdo chtěl třebas na chalupu, plně funkční.
11. led 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už my odepsaly z jedný školky :angry: prej pokud nemám práci a malý budou 3 až v listopadu,tak prej máme mizivou šanci,že nás vemou,že jedině pokud bude málo dětí ,prej mám počítat s tím,že budu do příštího září doma,nebo si prej máme pořídit ještě jedno mimčo popřípadě zkusit njákou soukromou školku :angry: já jsem tak nas....
jako bych za to mohla,že jsem měla smlouvu na dobu určitou a ta samozřejmě během rodičáku vypršela že :unamused: já po práci koukám,jenže nikde my nebudou držet místo 10 měsíců!
11. led 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek