• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Leniz je to na pendrek vubec nezavidim že musis hledat místo..mě to čeká pak taky :// to bude bezva...u nás ale místo snad bude ve školce..
11. led 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to je v čudu, leda vzít ještě nějakou brigadu. Je ale zajímavý, že švagrové vzali Marzínka do školky s tím, že uvedla, že chce nastoupit dop ráce - taky jí hledá, ted čeká na výsledky pohovorů. No já také přemýšlím, že bych někam napsala, ale bude tam den otevřených dveří, já si to na férovku obejdu.
11. led 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni brigáda nezájem,já s největší pravděpodobností nastoupím zpátky do Sodexha,teď tam volný místo je,jenže na mě němůžou čekat tak dlouho :unamused: jako mohla bych vzít od září tu školu jenže finančně na tom spíš prodělám,protože když spočítám školkovný + cestu.... tam je to fakt s financema na prd -školní kuhyně no :frowning2: takže já prostě ani teď hledat práci nemůžu-pokud tam teda není psáno,že nástup je až na podzim :sweat_smile:
11. led 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne taky odepsali, ze mi ho na 99% nevezmou, ale stejne tam pujdu prudit :((
Ale u me to neni pruser, jako u Lenky.
No, kamosce ted nevzali chlapecka v Cakovicich, tak ji zamestnavatel podrzi misto jeste rok, ale prachy = 0.
11. led 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, já mám pak poslední možnost,teda dvě možnosti,buď teď rychle otěhotním-což teda nechci,jenak to finančně nic neřeší a navíc bych druhej rodičák musela mít na 4 roky,a nechci druhý rychle,rychle jen kvůli školce ,druhá možnost v případě krajní nouze denně vozit malou do Líbeznic k ségře ,sice z toho moc nadšená není(dokonce bych řekla,že se za to aby malou vzali do školky modlí víc než já :grinning: ) ale v krajním případě my samozřejmě pomůže,kdo ví třeba za 3 roky bude ve stejné pozici(stejnej podnik,stejná smlouva na dobu určitou) a to my už by sme chtěli druhý,takže pak zas třeba budu já pomáhat ji :sweat_smile:
11. led 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to je naprd, snad ale něco od září najdeš a pak ti Klaudinku vezmou. Vím že se taky dost uvolnují místa např. v říjnu, některé děti se stěhují, jiné to nezvládají, některé maminy prostě mění školku. No prostě stát se to může.
11. led 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,jenže to místo se tam vyplńuje teď :frowning2: mě by stačilo kdyby jí vzaly od listopadu,prosince .... no přinejhorším fakt dám k ségře,já právě myslela,že by jí vzaly a od září by tam chodila třba jen na jeden v týdnu na zvykačku,já bych si našla práci okolo září října a v listopadu by tam nastoupila na stálo,fakt na prd tohle to,navíc ani nevím kolik mohu dát přihlášek,někdo říká jednu,někdo víc..... já mám vyhlídnutý 3 školky,ta nejbližší mi odpověděla holt takhle,tak zkusím ještě jednu a pak tu kde máme trvalý bydliště-tam nás maj vzít přednostně,tak uvidím
11. led 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
asi se taky budu muset jít zeptat do té školky, ale nijak to nehrotím, mě to je docela jedno, že. Vezmou ji, vezmou, nevezmou, nevezmou...
12. led 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko...mně by Toma vzali, u nás by to mělo být v pohodě, přijali i novou učitelku, je víc dětiček. Jenže nechce nočníkovat, už nevím, co s ním :frowning2:
12. led 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, do té doby, než by šel do školky to vypiluje :wink:
12. led 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
On na něm vydrží sedět, ale zásadně to drží a čůrá pak až do plíny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris a ani žádné úplatky nefungujou? Něco dobrého a tak? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, neplatí, on je prostě vyčůranej jak mraky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, tak to zkoušejte, ale asi ho zas nijak moc nenuť, ono to příjde. Hele v patnácti házet bobky do boxerek už nebude :grinning:
12. led 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt :grinning:
12. led 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, ale zkus to, alespon na kousek dne, nebo 1 den v tydnu, uvidis - bude se Ti to hodit :slight_smile:
Ja to zkusim...

Jsem marod. Honza zustal doma na opatrovacku. Tak na 1-2 dny alespon. Rano jsem byla u Dr., a asi po hodine Honza vola celej nasr..., ze deti rvou a tohle a tamhleto. Ted mel jit s Davcou ven, a uz u oblikani to vzdal, desna scena... Nakonec ale odesli, ale hned budou asi zpatky.
12. led 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prisla mi SMS: Oficiální upozornění, nepoužívat Nurofen Jahoda - sirup, č. šarže 909263, použitelnost do 4/2012 je závadný.
12. led 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoja holky,
hlásím, že žijeme :grinning:
sněhu mraky, včera jsem ráno musela do obchodu, táhla jsem kočár a Emu, adrenalin jako prase, hlavně to vytáhnout zpět do kopce, at žije Břevnov :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale přežila sem.
Šátek jsem nechtěla brát, právě, že nevím jak to půjde, abych pak sebou někde třeba nešvihla, co pak..

No a včera nám ještě ráno dovezli okna na půdu (hlavně že všude vázlo zásobovaní :grinning: ) no a jak to nosili nahoru tak chodba a schody jako prase, takže jsem to po o šla umýt, pak ještě vařit na dnes. MM měl sraz takže jsem dala double koupání a ukládání , No po Vyprávěj jsem odpadla jak hruška

Ale ty okna jsou krásný, odevzdala jsem jim i kuchyn, zaměřili to a začnou dělat :grinning: :grinning:

Dneska jsem byla s Emčou na malování, teď jsem dopila kafe a jdu žehlit takovou jenom Sněžku, at to mám. MM jel na služebku, dorazí až zítra v noci, takže si tu ještě dva večery užiju s těma našima pokladama single

Nurofen nedáváme, ale díky

Do školky to budu zkoušet stopro, ale bojim se že mi jí nevezmou, soukromou ale platit nehodláme

jen mi tedy šíleně zlobí ten kůn, to je načítání na dvě věci
12. led 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mi to nějak nefachá
12. led 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jenom tedy u nás velká novina je, že mi Štěpík spí už týden až do rána bez kojení
usíná mezi 19:30 - 20:30 podle situace a vzbudí se nejdřív v 6 (dvakrát jsem tedy ve 4 nahazovala dudel), nejpozději vstal až v 7:30 - to bylo hned napoprvé a to jsem k němu lítala jestli dýchá, nekecám
tak pevně doufám, že mu to takto vydrží, protože i ta 6tá hodina je luxus a pro mně 6 hod spánku v kuse, chodím kolem půlnoci
12. led 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni díky,už jsem kontorolovala a díky bohu máme jiné číslo šarže :slight_smile:
12. led 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak, moje dieta prave zaspalo!!!!!!!
No my sme dnes boli v centre. Prihlasila som ju na dalsi kruzok - zvieratkovo sa to vola. To sa jej bude pacit podla popisu.

Tak u nas to so skolkou snad nebude taky problem. :sweat_smile: Mne povedali, ze mam dobehnut tak buduci mesiac, ze napiseme prihlasku ci co sa to tam vypisuje. Nuz, uvidime....
12. led 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, závist, no my mame den otevrenych dveri v unoru, treba se jeste budu divit a vezmou mi jí.
12. led 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale aj tak je to des,holky, ze nemozete dat uplne normalne po ludsky dieta do skolky. To znie skoro az neuveritelne.....
12. led 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo Praha, kdyz jsem vedle´holkam z diskuze psala, ze tu stojí otec u porodu 1000 kč a nadstandart 700-2400 kč na den, tak málem padly...
12. led 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni na 4 prej posílaj i děti odsud,že tam je víc volných míst :wink:
Já se rozhodla,že to místo v tý školní kuchyni vezmu,peníze a post nic moc,ale hlavní je,že jednak mi potvrdí místo,jednak budu mít prázdiny stejně jako škola a pracovní doba mi bude končit ve 14 hodin ,tak si třeba pak za rok najdu něco jiného uvidím,á nejsem moc na kancelářský práce .... beztak sice teď je místo v ejvalým podniku kde bych mohla nastoupit jako asistentka managera,jenže hledaj teď,no a nechi riskovat,že by tam v listopadu bylo hluchý místo ,navíc sem si spočítala,že kdybych tam nastoupila zas do kuchyňe nebo na room servise tak by to finančně vyšlo naprosto stejně :unamused:
12. led 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

byla jsem na kontrole, všechno ok, spodek zatím úplně zabetonovanej, mimčo ok, má 2300g :confused: :astonished: , prý je to v poho dle tabulek, no ale příjde mi to dost. Před třemi týdny měla tuším 1500g :confused: Se mi to zdá nějak moc za tři týdny 800g :confused: No doufám, že jim ten utz nějak přeměřuje blbě jako minule, to mi asi dva týdny před porodem tvrdili, že mám počítat minimálně s 3500g a nakonec měla Denča jen 3120 :dizzy_face:
12. led 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem teda vylezla na půdu a protřídila hadry pro prcka. Z výsledku jsem znechucená. Mám zavalenou celou sedačku, příjde mi to jak pro trojčata :rolling_eyes: Ani nevím, kde začít. A to jsem teď zjistila, že nemám jednu bundičku, takže tu mega bednu, co zbyla-větší věci, budu muset prohrabat znovu a nebo je někde zašitá ještě další igelitka :unamused: Ale podařilo se mi celkem snadno odstrojit autosedačku-jeden čas, jak ležela v garáži ji obýval kocour :sweat_smile: , a musím ji vyprat. Plus vyprat všechny deky, peřinky, jééé toho je... Jen nemám aviváž, tak musím počkat do zítra a koupit. Žehlit to oblečení nemíním, nahážu do sušičky, takže pokrčený to nebude a plínky si odvezla máma, že mi je vyvaří a vyžehlí :dizzy_face:
12. led 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,to je teda pech,to jsem nevedela,ze je to tak slozity dat dite do skolky.

kat,uz se ti to blizi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

me taky Abinka v noci breci,ale Izabell vetsinou spi dal...a kdyz se vzbudi navzajem (at uz je to Abi Izi nebo Izi ) tak vetsinou zase hned usnou :slight_smile:
12. led 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat já se toho děsím..mě stačí to videt když vlezu na půdu:// a žehlit nebudu ..taky to naflákám do sušičky..

Kristy to jsou holky dobrý...zajímavý je že |Lilča ječí jen když je doma tata..když spí jen se mnou je klid...
12. led 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek