• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Joj, aka som rada, ze teraz nemusim riesit plienky, decky a podobne veci. :slight_smile:))
Nejak sa fakt necitim na mimino.

Kika - velmi obdivujem, ako dokazu holky spolu spinkat. Ono ja si myslim, ze to bude stale iba lepsie. :slight_smile:
12. led 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky, sme spat v Prahe ...
Krkonose super, piatok + sobota vanice jak prase, vitr a zaveje snehu, takze sme nevystrcili paty z chaty ... v nedelu trochu zlepsenie pocasia, ale M si na zjazdovke hned vyvrtnul kotnik a tak sme mali poobedie celkom zaujimave - horska sluzba, sanitka do Vrchlabi ... v pondelok nadherne, modra obloha a kopec snehu, akurat M priputany na lozko, takze len my so Sebikom na sankach v blizkom okoli chaty .... Dnes navrat do Prahy :slight_smile:
Ale aspon sme na chvilu vypadli a Seb sa naucil dost novych slov - v anglictine :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, prijedte k nám, my byli dnes sánkami az na Novodvorské a tak jsme byli jakna horách. Bylo hezky, po cestě jsme se stavili v pizzošce na noky. V pondělí rekonstruujeme, o víkendu se stěhujeme na měsíc k babičce. Problém je, že nemá net, tak se asi loučím. No co se dá robit. takže jdu znovu balit pul bytu. Akorát mě nastvala ta forma, za kotel si rekli 20tis bez DPH, ja ho nasla na netu za 15tis i S DPH, tak jsem rekli, ze si ho dodame sami a on rekli, ze ho nezapojí. Pritom je to tosamý, od výrobce zabalený. ja nevim, ale je to pres 6 tis rozdíl, to uz mi prijde dost, tak jsem zvedava, jak to dopadne.
12. led 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak manzel se uplne vynervil po 1 dnu ( a to jsem tu byla, i kdyz nepouzitelna)... Ty nase deti, ty nam davaj :grinning:

Lenci, na druhou stranu, ja, Kristy, Deni, Mem, Kat, Iris, Mici, Bram (sakra, nas je!!!) uz to budeme mit za sebou, ty miminci starosti, a pak se Ti budeme smat :grinning: Nikdy nevis, jestli Viki nebude pak jeste narocnejsi...
Ty jo... Ale chapu Te. Nekdy je to na sisku.

Brrr, ale je mi blbe, bud jsem nastydla na tom hokeji, nebo v nedeli, kdyz jsem se zahrabavala do snehu :grinning:

Bram, to je des, 6000 je moc.
12. led 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, aspon vidi, jak to mas tezke!!!

jiank Konik nese ovoce, dnes jsem se potkala s mineou, holka z hodkoviček - listopadovka - tak to je prča, bydlime kousek od sebe, holkyjsou stejně staré a v červnu čeká mimi. :wink:
12. led 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauko holky, pisali ste do prace nejaky oficialny list, ze ste tehotne a kedy mate nastup na matersku?
13. led 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hohlky,

Deni, já jsem včera dostala na gyndě lejstro na vyřízení mateřské, mám ho odvézt zaměstnavateli. Ale jinak sestřička nic nevěděla, jako kdy a kam mám jít zrušit rodičák a tak.
13. led 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: čau, myslím, že to je tak...že jdeš na socku s tím, že přecházíš z RD na MD, páč to už vyřizuje stejně všechno jenom socka ne? :confused:
13. led 2010 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, no jo, ale kde vezmu nějaké lejstro pro tu socku, když to, co mi dali na gyndě, odevzdám zaměstnavateli? Zaměstnavatel mi zas musí vypočítat, kolik mi mají vyplácet, ne? A ten rodičák mi chodí z pracáku :confused: Jako když kouknu na účet, tak odesílatel je úřad práce :confused:
13. led 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat:jj, ona je to socka, ale zpadá to pod úřad práce :wink: musíš to odevzdat zaměstnavateli, a ten by ti měl dát nějaký papír pak, že nastupuješ a bude ti vyplácet tolik a tolik, a s tím bys měla jít na tu socku, že ukončuješ rodičák a nastupuješ na MD :wink:
13. led 2010 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale mám nějakej pocit, že už ted to jde všechno přes socku :confused: zkus napsat vojtisek007, najdeš ji bud v paragrafech nebo u nás v tématu nestandartní děti, je to účetní :wink:
13. led 2010 v 10:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, ty jo, tak to radši napíšu, bo kdybych jela zbytečně s malou do práce v tom marasu, co je teď venku, tak to nevím. Páč jsem poslední půl rok přešla na pobočku do jiného města... Jdu jí napsat.
13. led 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: hele, je to vojtisek2007 :wink:
13. led 2010 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, jj, jsem jí už viděla v nějakém tématu na paragrafech. Kua mě bude ta MD stejně na prd, páč se mi to bude počítat z nezvýšeného platu, jako minule, ale minule to dělalo aspoň těch 8600 něbo kolik, teď po novému mi to vychází snad ani né na sedm litrů :confounded: , takže mi to budou doplácet ode dne porodu do výše RD, takže bezva, budu s novoškem někde vyřizovat nějaký papíry. Už se těším. Nesnááášííím úřady :angry:
13. led 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: to stačí myslím vyřídit jenom jednou, a ještě před porodem :wink:
13. led 2010 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, ale na to musím mít papír od toho zaměstnavatele, kolik mi dají, ne?
13. led 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat:jj, ale to bys teda měla přece dostat hned, když na MD už nastupuješ :wink:
13. led 2010 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, si vůbec nevzpomínám, že by mi nějaké lejstro poslali. Tady mi to v práci určitě nedají, páč se to počítá na účtárně v Praze, takže jedině, že by mi to nějak poslali poštou :confused: Do pytle, my tam máme účetní, co ví hovno :angry: :rolling_eyes: Už minule jsem nastupovala jako první na MD, tak nevěděla co a kde, furt volala do prahy, všechno popletla :rolling_eyes: Mezitím tam otěhotnělo teda plno dalších, ale já jsem zas první s druhým dítkem, tak to zas bude...
13. led 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: mně to teda poslali asi za týden :confused: já fakt nevím stopro,jak to ted je, páč se to měnilo :wink: každopádně ten doplatek platí už od těhotenství :wink:
13. led 2010 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat a ty si musíš žádat o mateřskou když seš na mateřské???nemůžeš jít po narození malé hned na rodičák...tj bez složitýho vyřizování????
13. led 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: to by taky šlo, pokud by ti ta MD vycházela nižší :wink:
13. led 2010 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
když seš na rodičáku sem myslela..jako že to nejak nemá smysl ne?? jako chapu maminy co jim dítka nevychází na sebe nebo přes sebe..tak aby měli prachy..ale tobě o nic nejde..
13. led 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako tou mateřskou se obereš o peníze ..do te doby než se narodí malá..
13. led 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici: když se ti narodí druhé dítě, a MD je vyšší než rodičák, tak musíš oznámit, že odcházíš na MD, aby ti přestali rodičák vyplácet :wink: taky se může stát, že ti přijde obojí,a pak to musí vracet :wink:
13. led 2010 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss jasně ale Kat bude mít menší..tak to nechápu..
13. led 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevim, jestli jde jit rovnou na rodicak bez materske, mozna jo, ale aby se tim Kat nezbavila moznosti volby rodicaku jako ja, a nezkejsla na malych prasulich na 4 roky... Bacha na to. Napis na socku a poradne se na vse poptej, Kat.
13. led 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako proč si vyřizovat mateřskou na ktere dostanu mín penez nez na rodičáku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
kdybych měla dostat 8000 mateřské tak je to jasný..je to víc než rodičák...
13. led 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jo..Lada, to je pravda..abys sis mohla volit, tak musíš mít MD :wink:
13. led 2010 v 11:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, jak píše Lada, nevím sice jestli se toho můžu vzdát, ale pak bych neměla nárok ani na proplacení dovolené, který mi vznikne za dobu té mateřské a hlavně pak není ta možnost volby délky.
13. led 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak jedině proto..
no já chtěla být u druhýho 4 roky,ale za ty peníze..to radši poslendí rok oželím a půjdu někam na brigádu :sweat_smile:
13. led 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek