• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Bram jj my máme hypo tak nám vrací i za mě..teda loni to tak bylo..no uvidíme co vymyslí letos..
13. led 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, mě to zklamalo, že bonus je jen dítě a ne manzelka :frowning2:
13. led 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
tak mateřskou a rodčák jste vyřešily, je to tak jak psala Kat a Bram, prostě kolečko po úřadech, ano absolovovala jsem to. No a to si představte, jelikož mi zasahuje mateřská 22 dní do roku 2010, na který páni poslanci odhlasovali snížená, tak musím požádat o nový výměr na těch 22 dní, ab mi za leden něco poslali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
daně jsme ještě nezkoumali, ale máme od letoška hypo, mm velký daně, tak nám snad něco vrátěj

jo a teď mi taky ještě došlo, že asi budu mít nárok na nějakou dovolenou od zaměstnavatele, když mám smlouvu na neurčito a zase jsem byla na mateřský, musim to zjistit
13. led 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mem, jsem se na tu dovču ptala účetní a prý nárok bude :confused: :slight_smile: Ale ještě se pak poptám osobně.
13. led 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat tak to by bylo super, ale taky se ještě ujistím :grinning:
13. led 2010 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem teda zvedava... my mame vydaje jak prase a prijem maly...
jako, jestli nam vrati malo, tak Recko asi pada, celkem jsem s tim pocitala, a ted se Honza vytasil s tim, ze mozna asi nic nedostaneme, to bychom na to more nenasetrili :frowning2:
14. led 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslela,že se na vyživovanou osobu peníze vrací? Tam se snad nic neměnilo.... pr jistotu se zeptám mamči :wink:
Jinak sme včera pekly domácí chleba,fakt výbornej,asi si o víkednu koupím tu domácí pekárnu :slight_smile:
14. led 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja furt doufam :astonished:
14. led 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi no minimálně za děcka dostanete...
14. led 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

jéé tak to já taky doufám,že dostaneme dost :grinning: minule jak nebylo už společný zdanění tak sjme dostali víc jak při tom společným tak to jsme fakt zvědavá taky máme dvě hypotéky tak uvidíme nevím jestli máme velký nebo malý přijem no žijeme od výplaty k výplatě :grinning:

leni jěště jak jsi se ptala na tu pekárnu myslím ,že ty by jsi ju využila hoodně když pečeš já ju teda mám a dělám hodně kynutý těsta pak už si upravím co chci z toho peču v tom sekanou bez tuku nebo mám ráda jen tak si tam nakrájím jabka oni se mě rozpečou pustí štávu a je to mnamka takže si myslím že využití u tebe bude velké

na vánoce mě dělal všechny těsta na cukroví atd tad dá se v tom dělat hodně věci
14. led 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda stěma penězma tak nějak počítám :grinning:

a ted mě i potěšili v práci moje místo zaniklo firma pokračuje dál a i tak dávájí odstupně jupíí takže kdyby se mě nepodařilo ted otěhotnět tak alespon dostanu odstupné

jěště jak jste se bavili o školkách normálně tam musím jít a podat přihlášku?to sjme zvědavá kdybych otěhotněla dala bych ho tam až za rok,ale jestli neotěhotním tak ho tam musím dát ted tu přihlášku
já mám školku za barákem a vidím že asi 4 maminky co jsou doma na mateřský tam vodí starší děti tak se pujdu alespon zeptat a uvidíme
14. led 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani ,díky za tipy,včera jsem na ty pekárny koukala,tak jdu hned po víkendu do ní,sice bych si ji mohla přát za 2 měsíce k narozkám,ael to asi nevydržím a navíc posledn dobou u nás jede fakt spíš kynutý těsto,manžel zbožňuje buchty a koláče a chleba co jsme pekly včera už není,vrhyly sme se na něj když byl ještě horkej a půlku sežraly :sweat_smile:
přihlášku musíš dát teĎ,většinou maj všude vyvěšený kdy se podávaj,někde josou i dny otevřených dveří(my na první jdeme za 14 dní tak sem zvědavá) a pokud tam choděj i děti maminek na mateřský tak myslím,že by Marečka vzali určitě :wink:
14. led 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nam to nevrátí, páč jirka mam malej příjem a tim padem male daně, není z čeho odečítat. no, asi tak.
14. led 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky ted sem si vyplnila to danovy na tom měšci..a je tam ještě jedna položka co nechapu.."podmínky pro minimální základ daně"..bram mužes se zeptat zname jestli tam napsat ano či ne?? manža je běžnej zaměstnanec.-))
jinak rozdíl nám vyšel když sem dala ano- tak vracení 38tisic a když ne tak "jenom" 25tisíc.. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no celkem rozdíl..tak snad aspon neco dostaneme :slight_smile:))
14. led 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé mici tak super já to zkouším vyplnit až přijdou MM papíry z práce ted vubec nevím jaký částky tam psát

ale my měli minule skoro 40.tis nevím jestli to udělá hodně ty 2 hypotéky a peněz taky podle mě nemá moc měsičně co u vás je hodně :grinning: :grinning: :grinning: Mm má tak 25.a to ted jěště mín když je krize :cry:
14. led 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ucetni rekla, ze dostane i za me :grinning: jde o to kolik teda :grinning:
14. led 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanuli 25 je hodne polde me.-) M mel 18 .-) loni ...ale ted jak prechazel tak mu davali dvojnasobek 2 mesice a ted v nove praco mel 22 nastup....no na daních zaplatil 130 tisíc loni...
14. led 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak když měl MM tolik tak na dani zapltil jěště víc tak možná proto nám vracejí tolik no jsme na to zvědavá vím ,že mu tam vypisuju i životku má i duchodvý připojištění,odbory co si platí no tad přišel papír za tu hypo tak za obě jsme zapltili 50 tisi na urokách :pensive:
14. led 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici a v tom měšci se taky vypisuje na manželku uleva tak vlestně by měla pořád být a nic jsme neslyšela že by ju zrušili
14. led 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanuli jj cim vic zaplati tim vic dostane zpet...no my 88tis hypo :/((
14. led 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanuli nevim..ja to dělala dle měšce na dane rok 2009 a manželka tam je..tak kdo ví...no každopádně ted má M normální učetní..ne jak loni kdy nám "zapoměli" započítat me a vrátily jen za Lili...a kdybych m netlačila at to laskave rekne at to upraví tak máme prd:// kretosi .-))
14. led 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
manželku jsme zadali - vrácení 10.680 a když nezadali 10.680, ale my meli zaklad daně minimální, takže nebylo z čeho odčítat a hypo nemáme.
14. led 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici MM si dělá daně sám prý v práci když mají hypo jim to neudělají,že je to hodně peněz
mici týý jo taky dobrý s urokama :confounded: :grinning:
jéé bram tak to se máte že nemáte hypo :dizzy_face:
14. led 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
my asi dostanem zas těch 10,stejně jako loni.
14. led 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram jj bud ráda že nemáte hypo..to je teprve žrout uroku..timto se nám aspon trošinku neco vrátí..ale v podstate jste na tom nejlíp .-) i když vám moc nedají...
14. led 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici presně, jsem rada, ze jsem se obesli bez hypo, ale co si bdueme povidat, nam by ji ani nikdo nedal, jsme socky :grinning: jirka jakozto podnikatel... a ja doma, ze... :wink:
14. led 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, nam taky, 10 dobrejch. A příští rok už to bdue 17 skorem. I za Ondráška :wink:
14. led 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, rada, ja pouzvala ty plenky Tesco, tak nevim, který ty pampers jsou ty blbý, v DM maji akci na Pampers Active baby duopacku za 619 kč + box na hračky zdarma, tak bych možná koupila, co?
14. led 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak mi dneska na poradně dali průkazku, vzali mi asi 3 zkumavky krve, jinak se vyšetření nekonalo, měla jsem vyšetření , jak jsem špinila, další poradna 4.2., bude utz a měření an vývojovky a vzhledem k tomu, že se nezmínil pan doktor o placení a částce, předpokládám, že se u něj nic neplatí. Tlak 115/75 :grinning: Váha 61 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Bram blbý sou podle mně ty sleep and play, páč jsou slabý
iris gratulace ke kont
14. led 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek