• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Bram v tescu maj Pampersky..ty modrozeleny 2plus 1 zdarma..ale nevim za kolik...
javascript:addEmoticon(':dizzy_face:','vBody')
Iris tak teda to se mam na co tesit 27 :///

a čekame štěnatkaaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsme ted bylky na UTZ :slight_smile: a byly krasny bublinky :dizzy_face: :dizzy_face:
14. led 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,nám třeba teď na noc vyhovujou i ty sleppky,ale ty active nám taky vyhovovaly,postupem času víc než ty esco,po těch se mi kolikrát ke konci opupínkovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Iris 61 je krásný :slight_smile:
14. led 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Lilča ma zadek opupinkovanej víc jak kdyz mela pliny celej den..nevim jeslti to neni tim aloe vera nebo jakou tu inovaci udelali na tech pamerskách://
koupíme v DM ty bioplíny..jsou dobrý .-))
14. led 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme pampers nikdy nemali, teda mali sme par plienok a tie nam nesli, furt pretiekli a Seb sa vyhodil - doteraz neviem, ci z tej plienky alebo z niecoho ineho, v kazdom pripade mal zaprudeny zadok len jediny krat ... vyhovovali nam babylove a huggies, tie z Bioplienky z DM mame doteraz na vychadzky, tie su super. na noc latkovky a cez den nic ...
Mici, tak to je super, ja ti tak zavidim tie steniatka ...
14. led 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak jeste kouknu na ty bioplinky, ja ez je ta akce, no ja nevim, kolik to má stát taky. Ty tesco vychazely v akci asi na 189 kč balení, coz bylo super.

Holky mame vanu v akci 40% sleva, ze je malinko škráblá, pak umyvadlo, krasný, pul záchodu - ten závěs měli drahej, prot ten pojedeme do Bauhausu. Obklady vyhlídlý - bílá + žlutá mozaika + šedý antracit na zem, bude k tomu modře vymalováno, sbnad to nebude hokec mazec. At taky jsem se rozhodla že bduu mít olivovo - šedo - nerez kuchyn, páč to bylo krásný, k tomu šedočerná mozaika - jen pruh. No ale nevim, co se k olivový kuchyni bude hodit za malbu, asi bílá. no a vyhlédli jsme i svetlo do koupelny, ale kuchyn katastrofa, ja nevim, co budeme delat, me se nelibi zadne svetlo do kuchyne na strop - jsou takový nudný, nebo drahý, potrebujeme podlouhlé, něco jako zářivka...
14. led 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, ta kuchyn bude krasna!!! Uplne to vidim :slight_smile:
My kuchyn mame udelanou - tresen, zachod taky. Ale na koupelnu nejsou prachy, a jeste nam chybi udelat vestavena skrin v predsini. Ale letos ne, letos dovolenkovani.
A berete si to nejak na splatky, Bram? Nebo jak to mate vymyslene?

Byla jsem dnes po roce na tancovani!!! Super. Az na to, ze nas tam smirovali oknem nejaci pubertaci, nataceli si nas, fotili, provokovali... A ja pak sla asi kilak a pul v noci sama pesky domu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram super!!! my nakonec vanu koupily v siku..rohovku za 7000..nejlevnejsi co existuje asi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a závěsnej záchod v baumaxu za 900 :slight_smile:) prkýnko stolo víc jak záchod :grinning: :grinning: :grinning:
a určotě to budete mít krásný..já si taky říkala že sem vymyslela šílenost..zelena mozaika,ruzovy steny bílej nábytek..a ono to celkem ujde :wink: :wink: :wink:
pak to vyfot pred a PO at se muzeme pokochat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ladi to je bezva ,že ses šla uvolnit..ale sama v noci..no brrrrrrrrr...treba aspon v zime je min uchylaku..by jim umrzl pindour://
15. led 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme si taky vyhlídli záchod za 1000 v Bauhausu, v tom Hornbachu byl nějaky v akci za 495 kč, ale on byl nějakej divnej, jakože placatej, asi by tam zustavalo to hovínko, no nevim, nezdal se nám. Jeste ty baterie, ale celkem se nám jeden typ libil v Hornbachu tak se jeste pokoukneme a pojedeme pak pro ně.

No my vybrali 2x stavebko - takze to bude asi 250 tis. Tak snad by to mohlo stačit, asi nebude, v zaloze mame 100 tis jako pujcku od našich. Takže udelame vše a bdueme splacet.

Ladi, mam super truhlare, nakreselete si predstavu, pak mi to hod do mailu, dam jim to nacenit, sice delaji bez papíru, ale cena vs kvalita je s ostatními nesrovnatelná. Resp. opravdu je vidět, že nešidí. Samotný je to štve, když je něco ošizené a ze slova Ikea maji osypky - jako mě osobně se tam věci líbí, ale oni říkají, že je to ošizené. No holky, nechce se mi, ale jdu balit.

Hele ja porad jím med, a ted nejak jsem si vzpomela, muze on se med v těhotenství?
15. led 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, paráda! to budete mít krásné bydlení :dizzy_face:

Med se, myslím, může, já si ho dávám běžně do čaje.
15. led 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sm esa pred chvilou vratili z angliny.
Holky, ja mama dnes dobru akciu. Pyzamovu party - babska jazda u nas doma. Dv pojde s chalanmi von. Takze super sukromie. Uz sa tak tesim ako pubertacka. :grinning:
15. led 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
med jsem jedla...

Bram, to je jasne, ze Ikea je takovy "low cost", nic moc kvalita - ale mame tu toho spoustu :grinning:
s tou skrini - Honza ma kamarada, co primo ty skrine dela - nacenil nam to tak na 8-10 tisic, coz je dobre, ale nejak na to nebyl cas a nebo zas nebyly prachy :( ale diky, mozna se i tak ozveme!
15. led 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, kde je Clovickov na Budejovickej? Je to niekde blizko metra?
15. led 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
tak ad stavba:
kuchyn se nám dělá na míru, ted máme Ikea a je celkem dobrá. Bohužel ač kvalita výrobků Ikea není super, jdou s dobou a styl se líbí
světlo do kuchyně na strop nebudu mít nahoře žádné, protože ho ani nechci, nevyužiju ho. Na každé straně kuchyně (bude jakoby do U) budou světla, bodovky
my jsme si vzali hypošku, takže budeme splácet a dovolené holt pytlíkovat, kam jezdit máme a koupili jsme si jinak velkej stan k autu a je to
právě že už jsme do kalkulace zahrnovali vestavěné skříně apod. jinak moc nábytku mít nebudeme, krom postelí, sedačky a psacích stolů jen komodu a truhly, max něco na knihy
15. led 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, hned u metra, v DBK v tom obchodnim centru, nejake vyssi patro...
15. led 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme doma..mimís má 1,5cm po prdelku :slight_smile: foto v albu:slight_smile:

Bram no my máme jako klasickej s hlubokym splachováním..tak tam nic nezustava :slight_smile:) jo nam se zase nezdal ten levnej..byl moc malej :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici!!! Nadherny medvidek! Jeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jasnej Tobias :slight_smile:
15. led 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, dik ...
Mici, krasa!!!
15. led 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík holky ..joo Ladi ,že je to kluk jak buk :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
jo a ptala sem se jestli ma "povinne" ty NT screening ve 12tt..u Lilči mi řekli jako že jo..tak říkal ,že nemám duvod tam jít..že jsem mlada zdrava a spermie byly taky od zdraveho mladeho..no tak nevim..ale asi pujdu..prece jen je to jistota://
15. led 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak od vcerejska odnaucujeme od dudliku, natvrdo,vyhodila ho do kose, a uz neni...a ja se pujdu asi obesit :zipper_mouth:
15. led 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, ale, tak hrozne to nebude !!!!

Tak... A Betka je pekne mrska. To slovo MAMA je cilene - uz jsem to vysledovala. Oni si hraji spolu a David ji sebere nejakou hracku (klidne i neumyslne) a ona zacne natahovat, pak otoci hlavu, a jakmile me tam vidi, tak to natahovani proklada tim MaaaMa a natahuje rucicky :grinning: Je nejaka moc vychytrala, kazdemu leze do talire, sundava si plinky - rozepne a basta... No, asi si s ni uzijeme.
jo, a latkovky nam ted protekaji, ja to s tim nejak neumim ...

Holky, jak je to s Prevenarem, je uz zdarma, povinny? Nebo jak?
15. led 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy vydrž!!! stojí to za to ..a u obou holek?? nebo Izinka nemá? no my prej u druhyho mit dudel nebudem vubec :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: heh no uvidíme.. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Ladi tak treba jen nesedí velikost kalhotek..urcite se to zase zlepsí:slight_smile:
15. led 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jo, ona ma ted cca 8 kg, tak jeste nosi ty kalhotky do 8kg, a uz to chce vetsi...
15. led 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici tak já naopak beru dudel uz do orodnice, usetrilo mi to strasne moc a odnaucovani trvalo pul noci, takže stojí za to. Jinak gratuluju k mimču, na NT běžm, víš co, není to jen genetická záležitost, je dobré mít jistotu a určo lepší než blbý triply. Hele a ta spermijka - pro zajímavost, to je od stejného dárce jako je Lilča?

Ladi super, to to letí.

Kristy držte se!

Ad bydlení, my mame strasne vecí z Ikea jako...ale do kuchyne bych nesla, mozna nejaka ta trochu dražší, hlavně ne jakoby ta folie - ne lamino ani drevo. To je děs. No taky knihovna kdyz jsme tam dali knizky tak nedrží. Ale komody jsou super. A veci do děcáčku taky. No a ta trochu dražší nám vyšl ana 40tis a truhlari že ji udelaji taky za 40, tak myslim, ze oni ve finale budou drazsi, ale snad se vyplatí.
15. led 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, ten prevenar je zdarma a nepovinný, platí to pro děti narozené po 4.8.2009, aspoň myslím, ale nesmí už mít naočkovanou třeba jednu dávku.
16. led 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidim, ze tu zapasite s cumlom. Uf, aspon ze toto nas obislo, kedze od maicka nikdy cumel ani nevidela.

Boze, hooky, my sme si vcera zase uzili - sme mali tu pyzamo party - chlapi dosli az niekedy nadranom a my, holky, sme, samozrejme, boli hore az do ich prichodu. Bolehlav je sice teraz kruta dan za ponocovanie, ale stalo to za to. :grinning:
16. led 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nějak jsem si myslela, že to bude sbalené rychlejc, to je děs
16. led 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a byli jsme u babicky, byt je šílenej, babi tam uz dyl nebydli, tak jsem poprvé vyměkla a vzala si paní na uklid, prijde v pondeli v 9 a ja jsem zevdava. Aspon nebudu muset čucaht Savo a zu bych to asi jen tak nezvladla, kdyz vidim, jakym tempem balim. Ostatni pokoje vyluxnu a prach si utru, ale kuchyn, zachod, kopelnu kdyz udela, bude to super. Holky, jak dlouho ji ty 3 mistnosti muzou tak trvat, co myslite? ja kdybych pracovala nepretrzite, myslim, ze bych to za 3-5 hodin mela mít, bere si 100 kč na hodku.
16. led 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, jestli bude brat i okno v kuchyni a linku zevnitr atd., tak tipuju ty 3 hodky, dele snad ne

nas ceka dnes vecer zase hokej, snad znovu nenastydnu :astonished:
16. led 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, dekuju za info... Ale nepotesila jsi me :unamused:
16. led 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, vid, na okna prdím, to at si babi pak necha umyt sama, me jde spis o lednicku, ta ej děsná, dřez, linka, sporák, vana, sprcháč, podlahy, záchod
16. led 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek