• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Bram - to je dobra cena. Asi je lacnejsie, ked si vezmes niekoho na upratovanie ako priamo agenturu...to mi pocitali ze 1,20Eura za meter bytu. Co sa mi zda fakt velmi moc. Tak som nakoniec upratala sama.
16. led 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, ja myslim, ze ta cena je fakt v pohode ...
inac holky, na moju radost Seb od prichodu z Krkonos krasne slape vedla maminky, dokonca za ruku, ak mu poviem ...
16. led 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo nad cenou ani nepremyslim, spis jako jestli nejsem líná...ale ted jsem ráda, ze jsem to udelala, zacalo me bolet v krku k..a, co si na to muzu dat? vim, ze muzu paralen a dal nevim, male jsem minule jen jitrocelovej sirup.
16. led 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný večer babulky.. :slight_smile:
jdu na vás zase po delším čase kouknout a vidím tolik těhulinek!!!!!.. krása, všem strašně moc gratuluji.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
my se máme fajn.. děti rostou.. teda hlavně danouš, v 6měs měl 9,5kg.. cvalda jeden.. ale je zdravý a to je hlavní.. :slight_smile:
no, přišla jsem v blbý čas.. zkusím nakouknout někdy přes den, aby tady někdo byl.. :wink:
zatím papa kočky :dizzy_face: :dizzy_face:
16. led 2010 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau Mis:slight_smile:.

Deti mas fakt nadherne - obcas smiruju:slight_smile:
Jak to zvladas?
16. led 2010 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak zas sněží ,kdyby aspoň ta moje potvůrka chtělla třerba na boby,ale to ne,na boby se jí nechce a venku by se jen nosila :unamused:
Jinak už mám domácí pekárnu :dizzy_face: fakt je božím,včera sem dělala první chlek-ze směsi a výbornej,malá ho jedla suchej a zapíjela jahodovým sunarem :grinning: teď mi v oekárně kyne těstíčko na croassany původně měli být na snídani,ale nják se mi nechtělo vstávat :wink: tak myslím,že teď pojede docela často,nechala jsem jí venku na lince,protože jak se znám pak bych na ní ve skříni asi zapoměla :unamused:
Xeni na bolest v krku fakt netuším,jedině třeba pak njáký ty babský recepty,já jsem měla před svatbou v 20tt njákou virozu a v lékárně my řekly,že mám smůlu a musím o yfržet,tak sem jela na bylinkových čajích a paralenu
17. led 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni Sebík je šikulka :slight_smile: ,naše sice za ručičku jde ,ale jen chvilu pak se zastaví a maminko vezmi,nebo maminko na koníka :unamused:
17. led 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prave sme sa vratili z centra, Sebik usiel celu cestu od nas k Palladiu pesky ... mala som aj kociar, ale vyuzili sme ho az na spiatocnej ceste - a to sme sli tramvajkou, pretoze tlacit Sebika po neupravenych chodnikoch bolo i tak nemozne. Slapal krasne, ked teda neratam, ze chcel ist stale tam, kde bol najhlbsi sneh, minimalne po jeho kolena :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky!
Deni, jen ho trenuj, Davidek chodi jedine pesky a cely den klidne. Sem tam na skejtu, na bobech. Ale na ruce nebo v kocarku od narozeni Betky nikdy.
Misakri, ahoj!!! To je kusan. Ale krasnej :slight_smile:

My byli vcera az do noci na hokeji, dneska v Kuliskove (LeniZ, chodite tam?) a zaplatit zalohu na Lefkadu. Jupiiii!!!!! :grinning: :grinning: A ty dane byt musi, jinak jsem v haji a pujdu makat :grinning:
17. led 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo holky... tak jsem dnes podlehla kouzlu Skype... volali jsme si s Davidkem s babi a dedou a to je neco fantastickeho s tou webkamerou !!! tak jdu shanet kontakty na vsechny kamose v cizine!
17. led 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, my si tak volame s nasimi i so segrou, a je to fakt vidiet, ze Seb ich pozna, ked sa potom stretneme
17. led 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pridala som do albumu nascanovany obrazok. Dnes mi Vikina doniesla obrazok, ze je tam vraj kvietok a slniecko.
17. led 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi - my sme tak volavali s nasimi. Teraz zase Vikina pravidelne vola s Ceskom. :slight_smile:
Mis - zdravim ta, len divam, ze nemas ziadny album, som sa chcela podiavt....
17. led 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt tak krasne kresli Vika? super :slight_smile:
Davidek umi hezky jen kolo a rybu, ale moc ho to bavi

holky, mam v sobe nekolik sklenicek vina, a je to BAJECNY :grinning: :grinning:
17. led 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi - no ona praveze furt kreslila len tvaricky a slniecka s tvarickou a dnes prisla s takouto novinkou - ze kvet a slnko. Tak ma milo prekvapila. :slight_smile:
17. led 2010 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.tak prvni noc bez dudliku byla nejhorsi,vzhuru kazdou hodinu. druhou noc prvnich 5 min volala rodice,pak si septala a zpivala apak spala celou noc a probudila se v 6 rano,protoze byla mokra a pak spala jeste az do 8:30. treti noc taky dobry,obcas se probudila ale sla zase spat. tak snad uz bude jen dobre. pres den se uz skoro nepta.ty jo,nastesti si zvyka rychle. Izinka dudlik ma,ale snazim se ji ho davat jen v nutnych pripadech,aby Abi nebyla smutna a aby nebyla Bella takovej zavislacek jak Abinka :sweat_smile:
18. led 2010 ve 02:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, to uz urcite bude dobre!
Davidek byl hodne dudlikovej, ale po narozeni Betusky jsme mu ho sebrali ze dne na den, a uplne bez problemu, to jsem nechapala, vubec si nevzpomnel !?!
A Betka dudu ma, ale prijde mi, ze ho vlastne ani moc nechce. Ona se radsi chova, mazli - takze buli, dudlik moc nepomuze.
18. led 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Ladi nene nechodíme tam,my chodíme většinou do Oskárka ,ale teď sme tam nebyly asi 14 dní,malá vstává po 9 a než se vyhrabem.... :unamused:
Holky já jak tady měla přes noc malýho se ségrou tak Klaudinka v soboru furt kde je Maxík? Klaudince chybí Maxíček :frowning2: akorát to noční vstávání nezávidím,nevím jesly si za pár let zas zvyknu :sweat_smile:
Leni tak to je šikulka.
Kris vydrž :wink: my teda měli štěstí,malá dudlíka někam zašantročila,tak sme jí sice novýho koupily (pro jistotu) ale nikdy nedaly prostě si nják sama zvykla :wink:
18. led 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky...tak my se včera porafali o jméno pro holku Manža trvá na Aničce a nedokáže pochopit, že prostě nedám dítěti takové jméno, jak se jmenovala jeho ex milenka Takže zatím mi prošla jen Šárka, nebo Michaela. Nela nepůjde, páč se tak jmenuje sousedovic pes a Terezka taky ne, páč to se zas jmenuje ochočená bachyňka od dalších sousedů.A o Kristýnce odmítá uvažovat úplně, tak sem v koncích.To bude děs, hledat kompromis.
18. led 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris tak treba to bude kluk .-) a bude klid :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nějak mám tušení, že holčička :slight_smile:
18. led 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris - tak jedine z tych kompromisov vyberte - Tu Misku, Sarku,...

My sme sa vratili z angliny pred chvilou, este som tu mala kamosku s malym syncekom. Teraz idem nieco rychlo uvarit.

Mimichodom, ako som hovoril, ze tu mame sucho a slnko, tak dnes zacalo snezit. :sweat_smile: TAk uvidime, ci to ostane, ci to zmizne.
18. led 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris,hele my se zas hádáme o jméno pro kluka a druhý plánujem až za 3-4 roky :grinning: Zdenda chce Zdendu juniora -rodiná tradice,já chci Štěpánka :wink: ,ale u holčičky se snad nák schodnem :sweat_smile: -zkuste kompromis :wink: my se na Klaudince schodly hned na poprvé :slight_smile:
Tak už zadělávám na rohlíčky :dizzy_face:
18. led 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
protoze Klaudie je nadherne jmeno :grinning:

Iris, to se asi zblaznil s tim jmenem po ex??? ach jo... ale Sarka i Misa jsou hezka jmena!

my ted byli skoro 3 hodiny na bobech... holky, bacha na strechy, padaji z nich laviny a rampouchy fakt brutalne

Leniz, Deni, Xeni, Mem - navrhuji, nez porodite, zajit nekdy spolecne do toho Kuliskova na Vysocanske - zarezervujeme stul, dame obed, u decek se nejak prostridame... nekdy v unoru treba??
18. led 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, prý to slíbil kdysi babičce, že se taky jmenovala Anna...ale má smůlu.
Lenkaz, jasně, že budeme hledat kompromis, já jsem toho schopá, ale manža pořád Anička, Anička...tak je to těžké něco navrhnout, když všechno hned strhá...Štěpán je krásný, to se nám líbilo u prvního těhu oběma :wink: Ale teď jsme zatím klučičí neprobírali.
18. led 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi já jsem pro :slight_smile: akorát se mi to nesmí míchat se zápisama a yamahou :slight_smile:
My jména po ex rpvnou vyloučily,ikdyž třeba kdysi mi kamarádka Kristýna přebrala kluka,dlouho sem to jméno nesnášela,ale teď by mi nevadilo ani pro budoucí holčičku :slight_smile:
Ty střechy-hrůza u nás to padá furt,díky bohu je chodník dál od střechy,ale jou to teda rány :confounded:
Holky docela vám to těhu závidím,ikdyž do tý práce už se taky docela těším,teď se nám naskytla navíc nabídka na autíčko tak uvidíme jestly ho vezmem teĎ nebo až v létě jak sme plánovaly. Původně sme chtěli Octávku,ale teĎ se Zdenda zbláznil do staršího Volva comby tak uvidíme no
18. led 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

nějak nestíhám, nějak jsme se rozhodli, že zas koupíme aspoň nějakou starší popelnici jako druhé auto, takže jsme sháněli a nakonec i koupili.

Dneska jsme byli vyřizovat papíry u zaměstnavatele a na matrice kvůli otcovství, když nejsme svoji. Bohužel jsem v práci zjistila, že patřím pod sociálku na Praze 8 :unamused: Hůř to dopadnout nemohlo, takže počítám, že budu na prachy čekat hodně dlouho a o tom potvrzení za zrušení rodičáku a vyřízení toho doplatku ani nemluvím :frowning2: Tak už se těším, budu to muset obvolávat a vyřizovat všechno až po porodu, to bude super :angry: :unamused: :frowning2:
18. led 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm... Na Prahu 8 ???
Kdybys tam neco potrebovala, sjedu tam klidne.
18. led 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mem, to proplacení dovolené za MD mi nebyla schopná potvrdit, nemohla se dovolat na hlavní účtárnu...

Jo a taky mi volala sestřička z gyndy, že mi vyšel blbě krevní obraz, že mám málo železa, takže jsem vyfasovala nějaké tabletky :unamused:
18. led 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek