• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ladi, s tou sociálkou mají všichni problémy, to bych po tobě ani nemohla chtít, abys tam jela rozčilovat se za mě, ale děkuji :dizzy_face: Počítám, že tři měsíce to trvat bude, doufám, že né déle, páč ten doplatek do výše rodičáku-kdybych měla tu mateřskou nízkou, se vyplácí jen tři měsíce zpětně :unamused: No uvidíme. Příští týden si vyzvednu na socce u nás ten papír na potvrzení a pošlu ho tam, ať to tam mají s předstihem a hlavně doporučeně, abych se případně měla čím ohánět.
18. led 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat no to je teda pech fakt:// na palici:// snad to pošlou nějak dobře://
a železa málo..no já na tom jsem bídně i netěhu tak bych měla začít něco zobat asi..ted sem dojedla Femibion..
18. led 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat já jsem hlašená na praze 8,takže kdybys potřebovala taky můžu sjet za tebe :wink: jinak peníze mi teda choděj v pořádku jak maj,ale mateřská ségře nepřišla už 3 měsíce!!!!
18. led 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Ladi, za srazik som, bolo by to super.
A co sa tyka padajuceho snehu, tak nas to minulo fakt o par centimetrov, nastastie som sa pozrela hore a videla tu lavinu, tak som tahala Sebosa za ruku dozadu, nevsimla si tramvaj, ktora nam sla za chrbtom - v kociari sneh, my sme obsahli len tak minimalne, tramvaj zastavila, sofer vystupil a preniesol mi cez tu lavinu ( a fakt to bola riadna davka) kociar, chudak, vsetci ludia v tramvaji na nas kukali .... jezis, dufam, ze z toho adrenalinu neporodim :unamused: :unamused: :unamused: .
18. led 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. led 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, ja myslim, ze ano ...
18. led 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
denis díky nejak nevím do čeho ty špeky narvat..k tomu mam bud cerny nebo bílý těhu kalhoty..to bude pohodlíčko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk holky, prave ma sesterka nakecala, ze s nou budem chodit kazdy stvrtok cvicit. Sranda je v tom, ze ja som nikdy cvicit nechodila. Takze si budem musiet aspon tenisky kupit.

Holky, vy tam s tym snehom mate vazne drsnu situaciu... To nas fakt obislo take zaveje. Sice nieco nasnezilo, ale to fakt ani nestoji za zmienku.
18. led 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici - ja si mysli, ze to oblecenie by kludne slo... Si raz tehu, tak sa do malych ciernych asi nenatrepes,no. :slight_smile:))
18. led 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, asi to jde na svatbu, hlavne at se citis dobre.

Ja mam taky problem s oblecenim na tu svatbu v cervnu :(
Chtela jsem si nechat sit, jenze ted zas musim setrit prasule, tak nevim, na kolik by to vyslo.
Ted jsem si objednala takove letni asymetricke zlute saty, tak treba by to slo... Zeptam se nevesty. Jinak budu shanet dal, nebo fakt sit. Jenze z te Burdy se mi libi jediny strih, ale ten je na male silne postavy. Mala jsem, ale stejne Mici odhadovala ty velikosti na nejake 44, ci co. Tak ja nevim.

Proste ja nevim, holky, poradte - je to svatba na zamku, venku, ale trochu luxusnejsi, jdu za svedka. Jenze nesnasim spolecenske saty typu "na ples", nechci nic blyskaveho, a nemuzu nic draheho. Navic bude asi vedro.
Muzu jit v letnich satech?? Proste se desim, ze tam pak budu za nejakou smudlu, trapne.

Deni - to je strasne!!
18. led 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi jasne nejaky lehky letní šatičky.-) a to je divny že v te burde je to jen jedna velikost..tam byva vetsinou ve více jeden strih ne..
18. led 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici já myslím,že to klidně půjde :slight_smile:
Leni no já mám nakázábo cvičení omezit,přeci jen cvičím 5 hodin týdně :sweat_smile:
Ladi no já nevím a co njáký upnutý šaty? Nebo já fakt nevím hele Zdendy bejvalaá spolužačka šaty šije,bydlí v Březiněvsi,jestly chceš můžu hodit odkaz,ale nevím jestly to bude podle tvého gusta :slight_smile: nebo kostýmek,jako sukni a njákej pěknej vršek? Já měla na ségřiný svatbě něco jako korzet růžovej s černýma prožkama a černou sukni....
18. led 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, no tamta velikost byla nejmensi :slight_smile: Pisi tam: strih na kratke velikosti 22-26. Ale ta pani na fotce vypada stihle. Tak nevim.
LeniZ: hod odkaz, moc prosim. Kostymek mam jeden fakt krasny, i by se hodil, ale jestli bude vedro, tak bych zdechla.
18. led 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, je to Burda - leden 2008. Treba ji mas.
18. led 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. led 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi ja Burdu nekupuju..ja nesiju na sebe uz vubec ne!!!
Ladi aha tak to jsou velikosti pro plnostihle..a oni dycky vyfotí nejakou vcelku normalni..kdyby to vyfotily na velrybe tak to bude vypadat jinak že..a v Burde mas prece velikostni tabulky :slight_smile:) tak mrkni..jako svadlena by ti to zmenšila na tebe..
18. led 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni - tak u mna to bude hodina tyzdenne. Ale to tiez bude asi 10 min cvicenia a 50min postavania. :slight_smile:))
18. led 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Ladi - sraz klidně bych dorazila, ráda vás poznám, jen tedy spíš na dopo a na oběd domu, páč mi po o oba spí
šaty - co nějaké jednoduché černé, na ramínka
Mici - ohoz dobrej
Kat - já tu dovolenou zjistim, a myslím že do tý Troje jde napsat žádost aby ti to poslali poštou, ykus si tam zavolat http://www.cssz.cz/cz/kontakty/krajska-a-okresni-pracoviste/praha/centrala-pssz.htm

jinak Ema má od víkendu pořád teploty a kašel, byla jsem s ní u mudry, poslech ok, tak alespon tak, sirupuje a čajuje. Štěpík je OK, dneska byli s tatkou na plavání, prý ho to moc baví a je tam spokojenej. Doma ve vaničce taky výská a vyloženě se tam těší

jo ale mně je nějak divně, bolí mně celej člověk a začala jsem chrchlat jak starej chlap

konec hlášení a dobrou, jdu dnes do peřin
18. led 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuji za odkaz a rady!

u nas pozdvizo - v noci rana jak prase, ze strechy sjela obri ledova kra, tesne minula piskoviste, dopadla na lavici a rozstipla ji na dva kusy, v zapeti se urvala pulka okapu a ted zlovestne visi na vlasku od 4.patra dolu...
volala jsem hasice, policii, technicke sluzby - vsichni nas poslali nekam...
tak prijede soukroma firma, ale kdo vi kdy!
snad to nikoho nezabije
19. led 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Ladi, to je síla! Vždyť hasiči tohle jinak likvidují, ne? :confused:

My máme jít na svatbu 24.7., pokud teda nebudu v porodnici, to člověk neví, že? Když tomík tak pospíchal :grinning:
19. led 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, to je fakt sila, u nas v ulici momentalne zo striech zhadzuju sneh, vacsina aut je preparkovana, ostali uz len tie zdemolovane ...
19. led 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau, hlasim se, byt zbopuranej :grinning: no, zkusenost s pani na uklid, pote, co kuchyn delala uz 5. hodinu, jsem se do zachodu a koupelny pustila sama, takze ve finale me to stalo 650 kč a uklidila kuchyn. Ne uplne celou. vymyla jen skrinky na talire a sklenky, plus drhla velmipoctivě dlažbu a tak. Ono to bylo teda u te babi hodně jetý, vymyla krasně i lednicku, vsechny ty zahyby. Jen pouzivala max. jar, ja tam mela vsechny vymozenosti, dle me kdyby to nastrikala Savo glanc, co mam na kuchyne, nechla pusobit, pak by to jen setřela, takhle se s tim strasne drhla. Ale je fakt, ze za 2 dny je uklizeno. Ale asi najdu zase nejakou jinou. Mozna kdyby delal uklid ne tak velke spiny, trvao by to min dlouho.
19. led 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi to je sila, ale vim, ze hasici to nedelaji, jen kdyz je to verejne prostranství. Děs běs.

JInak sraz pojdte udelat a co takhle ten Clovickov na Budejarně, je to na metru C a je tam ted kupodivu silene volno, ted jsme tam byli pres obed, da se tam dat pizza, a byli tam jen 3 deti. A 3 maminy. Tak dejte vedet, ale me asi na mobil, nemam net, kouknu ve ctvrtek na mail akorat u nasich, tak kdyztak napiste do IP. dekan.

Nebo na vrhuji pristi pondeli, 10 h, Budejarna. Clovickov.
19. led 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi tak to je síla! tady už konečně z části i protáhly chodíky,takže už zas můžou jezdit i maminky s kočárkama.
Xeni páni 5 hodin tak to zírám,to teda musela fakt poctivě drhnout :grinning:
JInak malá dneska poctivě ťapkala celou cestu až na hudebku a zpátky,teĎ sem jí na 2 minuty uspala,víc ani ťuk,tak snad bude spát večer a ne jako včera kdy šla spát až v půl 11!! jko ona bya v postely hodná,ležela ani nedutala,ale očička furt dokořán,spát se jí evidentně nechtělo ,jinak dneska snad bude uspávat konečně Zdenda,řekla jsem mu,že tohle prostě už není dál možný.. no vykrucoval se,že jemu malá v postely řve atd,jenže to za celý 2 roky zkusil dohromady asi 6x!
19. led 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak,holky, z nicoho nic, rano VIka teplotu akesel. Aj teraz ma 39,4 teplotu.
A si predstavte, ze som volala DR a ona ze ma prave dnes dovolenku, tak teda pride k nam domov. No chapete????? TAk bola u nas a hned jej aj dala antibiotika, ze ma aj zapalene hrdlo.
Takze uz mame prvu davku v sebe. Vika krasne spolupracuje, vsetko, co jej nakzaala DR, robi. Taky pacient je dobry pacient. :slight_smile:
19. led 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
LAdi - no to je des. Holky, kedy uz tato zima konecne skonci??????
19. led 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci, bojim sa, ze ta zima este len zacina. A ta Dr. je super, ze dosla az k vam domov ... nech sa Vika z toho rychlo dostane.
Xeni, mne je to jedno, mozeme i do Clovickova ... pondelok je ok.
19. led 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsme po očkování, trošku brečela, ale jen chviličku. Zase jí doktorka poslouchala ten šelest na srdíčku a říkala, že někdy to má slabé, někdy trošku víc, tak nám dala žádanku na kardiologii a půjdeme na utz...
19. led 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás taky pondělí ok
Kat neboj,to bude v pohodě :wink:
19. led 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat - aj nam dnes Dr vravela, ze ma Vika seslest, ale ze je to slabucke, tak to zatia nemam riesit.
No inak teplota neklesa, furt ma okolo 39,2 - 39,4. Ani tie Nurofeny a Paraleny nezaberaju. Tak uvidime aka bude noc. Prave sa kupe a pojde spat. No a za 2 hodky ma mat lieky. Takze to bude vazne zaujimave....
19. led 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek