• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Leni :frowning2: moc ji nekoupejte radsi
19. led 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat přeji at se to srovna, ja jdu zitra na UZ, zeptam se na ty ledviny. Ale na ten celekj jdu az 29.1.

Jirka mi poridil mobilni internet, jsem vazne zavisla, ach jo.
19. led 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky, uvidíme, nějak to neberu jako trágu, snad se to časem srovná. Já to měla jako malá taky a teď dobrý, tak snad to bude ok.

Reakce na očkování zatím asi žádná, akorát šla dřív spát, protože nespala po O a byla po tom očkování unavenější, takže vstávala taky dřív a to mě málem zabilo, už se mi v noci blbě spí, se převaluju jak velryba na suchu, furt se budím... :confounded:

bram, držím palce na utz :wink:
20. led 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra jdu k zubaři, se bojím jak malé děcko, snad víc než porodu :zipper_mouth: :sweat_smile: No jo, trauma z dětství :pensive: Zítra nebo v pondělí jdu i na interní vyšetření před porodem, budu mít už všechny štemply do průkazky vyřízený. V pondělí musím skočit i na socku pro ten formulář na potvrzení mateřské, radši to pošlu co nejdřív, ať pak nečekám měsíce i na vyřízení druhého rodičáku :confounded: Ať žije byrokracie, fakt :angry:
20. led 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ať je Vice brzy lépe :pensive:
20. led 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a zima, si taky myslím, že teprve více méně začala. Ještě minimálně dva měsíce vydrží :pensive: Každou chvíli sundáváme mega rampouchy ze střechy a když vidím ty kupy ledu zamrzlé nahoře v okapech, tak jen čekám, kdy to žuchne celé, ale nedá se s tím nic dělat, leda, že bych to ze spodu zahřívala co deset cm fénem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, ty jo, uz budes rodit ty jo ty jo ...ja nebyla nikde jeste cekam, az mi to naridi, ja uz nepamatuju kam vsude musim jit, pamatuju si na EKG a zubare asi jenom. K zubari se musim objednat co nejdriv. Sakrys.
20. led 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Tom zatím spinká.
Kat, ten šelest se snad srovná, uvidíte.
Já dneska zas ráno trochu špinila, ale snad to bude ok.
U zubaře jsem byla i s Tomem v listopadu, akorát mi čistila kámen.
A zimy mám plné zuby.
20. led 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, taky jsem se nikam nehnala, ale minule už mi to sestřička zaškrtla v průkazce, že si to mám oběhat, tak musím no. K zubaři jsem objednaná už od začátku prosince, má narváno. Na té interně mi možná vezmou krev a jinak asi taky jen to EKG, máma říkala, že to bude rychlovka. Tu krev asi jo, aspoň se podívají, jestli mi ty tabletky železa pomáhají. Chudák mimčo má jinak míň kyslíku :confounded:
20. led 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
U zubaře mi bude určitě něco dělat, páč jsem tam loni vůbec nedošla :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a plomba mi vypadla-jen kousek den před minulými Vánocemi :sweat_smile: Ale mě to nebolí ani nebolelo, tak jsem na to zapoměla, pak přišlo to těhu a to jsem na zuby zapoměla úplně :pensive: Takže vrtat bude určitě :confounded: Minimálně jeden :pensive:
20. led 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, tak ať to moc nebolí.
20. led 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, díky, ono moc bolet asi nebude, fakt to u něj skoro nebolí, jen jak mi dělal kdysi krček-nikdy jsem ještě neměla umrtvovací injekci, tu jde spíš o strach z toho zubaře celkově. Jako děti jsme chodili k takovým komunistickým drastičkám, co jedna držela hlavu, druhá vrtala dokud nestříkala krev :angry: :angry: :angry: Jak může někdo takový dělat dětského zubaře... Naštěstí nějak od sedmé třídy přišel normálnější zubař, ale toho strachu už se asi nezbavím.
20. led 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježíši, to je děs...my měli na základce ordinaci přímo v budově školy, ale taková řezničina se teda nekonala. :confused:
20. led 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Leni doufám,že je malá líp
U nás včera uspával Zdenda,no v půl 9 si šla ještě na nočník,pak že chce maminku a za chvilku slyším,že chce čůrat,kakat,má hlad,žízeň,bolí jí ručička,nožika.... no herečka,ale Zdenda statečně vydržel-přišel v 10 ,tak se ptám kdy malá usnula a on jak to mám vědět teď sem se vzbudil :grinning:
Zima mi už taky leze na nervy,teď už jsou aspoň trochu protažený chodníky,ale jinak to bylo fakt děs.
Holky v kolik v to pondělí ? Abych se připravila,malá začla vstávat trochu pozdějš
20. led 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,držím palce u zubyř,já bych se s malou taky měla objednat,měla jsem jít už v prosinci(chodím každý 3 měsíce kvůli zubnímu kameni) ale nják se mi tam nechce,teď budou odečty,pak přihlášky do školky,divadýlka,tak se mám pro sebe aspoň na co vymluvit pročtam nemůžu :sweat_smile:
20. led 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Kat, tak to s tym zubarom mi je povedome, ja som tam snad stravila detstvo, bala som sa jak das, ale teraz mam dobru zubarku, tak v pohode. Akurat prehliadku som nestihla, a tu v CR ziadnu nemam, takze asi razitko v TP nebude.
Leni, Xeni, Ladi - nam je jedno, o kolkej, Seb normalne spi poobede okolo 2, ale vydrzi. Asi by mi viac vyhovovalo okolo 10.30 - 11 ... dame kafe, alebo nejaky mini obed ...
20. led 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak. Noc desnaa, furt 39,2 - 39,4 - ani lieky nezaberali, do toho ten kasel, tak nariekala, ze ju boli hrdielko.Celku noc som jej davala obklady a bola s nou.Az teraz rano teplota klesla na 38,2. tak uvidime, co bude dalej. Tak neviem, ci je to daka agresivna viroza ci co......Furt len na rukach chce byt, aj teraz tu sedi a tuli sa a cucka prso.
20. led 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak vse Ok, panvicky zvetsene, ale prej to nemam vubec resit ani se z toho nervovat, tak proste nebudu, a budu resit problemy az nastanou jak rika MM.

navrhuju porad tu 10hodinu, kazdej dorazi, v kolik stihne, my mozna budeme uz i drive.
20. led 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uf, furt jej stupa teplota. Zase ma 38,8. JA uz neviem, kedy sa toho zbavime. :unamused:
20. led 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, vydrz, to trva tech 48 hod az 3 dny uvidis, ze to pak klesne, my mame zkusenost. Telo si zvysuje teplotu, aby zabilo viry a bakterie, je to vlastne prospesny, ta horečka.
20. led 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

v pondeli nedorazime, nezlobte se, na hodinovou cestu se s nimi sama moc necitim :(
az tak od cervna, az budou golfky :wink:
pro me je idealni ta Vysocanska, protoze to mam 5 minut k mamce - tak nekdy jindy treba tam , zatim jsem srab - ono je o nervy se s nimi doplazit koupit rohliky

OKAP - visel tu az do vecera, ja byla jak telefonni ustredna, kazdej druhej me kvuli tomu otravoval, pak to spadlo jeste u ostatnich bytovek - je to tu o zivot... v 15h zavolali klempiri, ze nestihaji a neprijedou...
tak znovu hasici atd. - nezajem...
pak jsem mluvila s mistostarostou a ten poslal dobrovolne hasice, a ti tam dali pasku na chodnik :sweat_smile:
tak jsme proste nakonec objednali plosinu a v noci to tam Honza pridelaval...
klempiri dnes dorazili, ale nic delat nebudou, az to vse popada a roztaje, jinak to nema smysl... takze z baraku budu deti asi tahat v behu :grinning:

a ja byla vecer na vinku a ted zvracim jak blazen...
20. led 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram - no snad mas pravdu. Len je mi to luto sa na nu divat, ked je takazubozena. :unamused:
20. led 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, tak klidne prijedeme na Vysocanskou jestli tam neco je pro děti
20. led 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak furt ma nad 39. Stale okolo 39,5. Chuda male, uz mi je jej strasne luto..... :frowning2:
20. led 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, tak priste. Diky. V unoru, az se vratime z lyzovani. Ted mame same doktory, pak jedeme pryc, tak potom.
20. led 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, a s tim uklidem je to teda nehoraznost!
20. led 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi no kdybyste nekdo holky meli jinej kontakt na pani na uklid, tak sem s nim. Obcas jsem se rozhodla,o vyuziju. ze t
20. led 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi,keby si chcela, mozeme ta prist cakat do Kobylis ...
inac ak sa zeny dohodneme, tak my do Clovickova prideme okolo tej 10-10.30 ...
20. led 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
LAdi já si s tebou klidně dám srazík i na tý vysočanský-pro mě žádný problém a nebo na tebe taky můžu počkat na Kobylisích,jak budeš chtít. V pondlí dorazíme taky okolo 10 h,akorát nevím kde to tam je tak budem možná trichu bloudit :confused:
Ladi ta páska mě pobavila :grinning:
20. led 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, je to primo v DBK nakupnim centru, vyjedes po jezdicich schodech a hned venkovnim vytahem tusim 3. nebo 4. patro, ale da se dojet i po jezdicich schodech vnitrkem, no je to na tom patre co je obr hrackarství a detske pradlo
20. led 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek