• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
hladovet nesmis, max omez sladke a nejez pečivo :wink:
18. únor 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy :((( krucifix ..drzim palce :(((

Iris on ma psychicke problemy??? na dietu kašli a na mimi si počkáte..pokud nejste OK nema to cenu že...
18. únor 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram...místo pečiva jsem měla suchary a sladké taky nejím...Ale dneska jsem si teda k snídani housku dala.
Mici...včera ztratil snubák, sdělil mi, že druhé dítě nechce, možná nikdy...a že se zamiloval do kolegyně z práce...s tou kolegyní je to složité, táhne se to tak už od října, sice s ní nespal, ale trávil s ní spoustu času, mnohem víc, než s námi...prý jeho zpovědní vrba a kamarádka, tak jsem ji jako kamarádku brala, respektovala...ta pipka má tolik probléů, zatáhla do toho dva ženaté chlapy, jenže jen ten můj jí na to citové vydírání skočil...no, prostě složité..pak se to uklidnilo, byli jsme v pohodě...a zase na to teď doplácím...už rezignuju, mluvila jsem i s právníkem, nechci se nikoho doprošovat.
19. únor 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris aha :((( no tak to je spis na rozvod ze:((( ach jo jak se plete druha zenska je to naprd :rolling_eyes:
19. únor 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici...no právě...manža tvrdí, že ona za to nemůže, že je hrozně něšťastná, že se do ní on zamiloval...ale já mám pocit, že přehrává a čeká, kdy já vyklidím pole :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prý že je to jen zbláznění hormonů a mám mu dát čas, aby se srovnal, že to přejde, žes ní žít nechce...ale proč se mám pořád přizpůsobovat jen já? Už jsem mu před časem řekla, že si nepřeju, aby se s ní soukromě stýkal..a on na to, že je jeho povinností jí pomáhat...
19. únor 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakra, Iris, to me tedy moc mrzi... toho ja se desim, ze se nam to nekdy stane, ze se jeden nebo druhej zakoukame jinde (u me to tedy momentalne rozhodne nehrozi, ale kdo vi, co druha strana...)... bych ji sla asi zmlatit :grinning:

kat: u toho zubare bylo hlavne vtipne, ze jak tekla ta krev, tak jsem se samozrejme malem pozvracela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem za ní chtěla vyrazit...asi by to nemělo smysl...ale mně by se ulevilo...zakomplexovaná kráva, v 17 šla na potrat, chlapa už dlouho nemá, svlékne se před každým a pořád brečí, že ji nikdo nechce...
19. únor 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi nemelo, spis by jim to hralo do noty... ale zaslouzila by :angry: ach jo...
nevim, co ty chlapy na techhle typech bavi
19. únor 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
co? je bezradná, neumí si uspořádat vlastní život, mají pocit, že je musí ochraňovat...
19. únor 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenze za cas je to zacne stvat, a budou ji nadavat, ze je neschopna :confounded: no, drzim moc place, at se to nejak srovna, pokud o to stojis...
19. únor 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, víš, že už ani nevím?ale děkuju za podporu! už mi tolikrát lhal a já měla jedinou podmínku, aby se s ní dál soukromě nestýkal...a on se toho nedokáže vzdát, prý mu nemám dávat ultimáta...ale jak jinak to řešit?
19. únor 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,koukám hnde po ránu smutné zprávy :frowning2:
Kris,moc držím bráškovy palečky,je mi ho líto :frowning2:
Iris,takhle vypadá můj zlej sen :frowning2: jako za něco takovýhleho nakopat z rozeběhem :angry: všechno jde řešit,ale když chtěj oba a příjde mi od něj pěkně blbý,že po tobě v podstatě chce abys to nechcala být a jen tiše čekala,starala se o malého a domáctnost. Nechápu proč teda před tím chtěl druhé dítě ,když už byl zakoukanej do kolegyně ,navíc to svaloval na teba abys zhubla,to je fakt ubohost :angry: .
19. únor 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

se musím pochlubit,se stal zázrak,malá spala od šesti večer do třičtvrtě na sedm.Kéž by jí to vydrželo.Ale já se samozřejmě stejně nevyspala,pořád jsem se budila,protože mi bylo divné,že ona spinká.

Iris to je mi líto,tady se těžko radí,já osobně bych si rozmyslela,jestli o něj ještě vůbec stojím a pokud jo,tak bych mu dala čas,aby si v hlavě mohl srovnat,co vlastně chce, a pokud bych o něj už nestála,tak bych to ukončila.
19. únor 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris: to je mi líto... tohohle se holky taky dost bojím...
Já se s narozením kačenky zaměřila hlavně na ni, takže jsme se dost odcizili, do toho stavíme barák, byly problémy s tchyní, docela krize...ale teď to zas klape jak má a mám pocit, že jsme zas šťastní, jen aby to vydrželo :pensive: ale na nevěru jsem nikdy nepomyslela. Ode dne, kdy jsem se vdala, jsem si zákazala se na jakýhokoliv chlapa podívat jinak, než jako na zakázané ovoce, a že já se do někoho zakoukám hóóódně snadno a rychle :wink: prostě jsme se vzali, máme spolu dítě, spoustu hezkého jsme spolu zažili a udělám cokoliv, aby to tak pokračovalo dál. Ale chlapi holt to berou jinak no :angry: ženská dokáže dlouho odolávat, otázka je kde je ta pověstná hranice a do jaké míry to má snášet :confused:
19. únor 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoma: od šesti??? tak to je nářez, mě spí nejdřív od osmi a ráno tak do půl sedmý, do sedmi, dýl ne...ale jsem spokojená, že v noci spí bez buzení, to je nádhera :slight_smile:
19. únor 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirin ono to jinak nejde,ona spí během dne jen dopoledne a odpoledne neusne,i když je utahaná,takže musím koupat před šestou,ale kdyby to bylo na ní,tak jde spát už tak v pět,nechápu,když je utahaná,proč odpoledne neusne. Takhle se musíme z návštěv vracet brzo a je to nanic,snad si to do jara upraví jinak,protože to by teda byl děs,chodit domů na koupání tak brzo.
19. únor 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ona někdy hned neusne,to jen když je moc utahaná,někdy usne třeba až v sedm nebo půl osmé,je to různé.Ale hlavní,je,že v té postýlce neječí,než usne. :wink:
19. únor 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoma, super! Snad si na to navykne! :slight_smile:
Nevím, jestli ho chci, připadá mi, že včera tu mou lásku definitivně pohřbil. Kdybych měla aspoň na čas kam jít..ale nemám. :unamused:
19. únor 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris a co rodiče? Možná byste si měli dát na chvilku pauzu.Třeba by to pomohlo.
19. únor 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,tak to by se dalo nazývat zázrakem i u nás :slight_smile:
No my si taky před pár dněma prošly docela hnusnou atmosférou,ale teď už snad vše ok.
19. únor 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás je zázrak,všechno je super,je jako vyměněnej,doufám,že mu to vydrží dlouho. :wink:

Můžu mít dotaz? Netýká se to partnerů. Potřebovala bych vědět,jestli může malá zelňačku.
19. únor 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,no vzhledem k tomz že je tam ky. zelí nevím jestly by ti to i jedla, a od kolika se vůbec zelí může :confused:
19. únor 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
k rodičům nemůžu, otec je alkoholik
zelňačku? nebude nadmutá? :grinning: nepřijde mi to jako moc vhodné jídlo
19. únor 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz to právě nevím,ale už měla trošku zelí s knedlíkama a bylo to vpoho,já spíš myslela kvůli tomu,že tam je smetana a zakysaná smetana.

Iris a co babička nebo sourozenci?
19. únor 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedna ségra bydlí doma, druhá s přítelem v minibytě...ani k babičce to nejde...navíc bych musela vyklopit, co se u nás děje :unamused:
19. únor 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zakysaná smetana ještě jde ,ale nevím taky my to moc dobré nepříjde :unamused:
My teda zelí taky zkusily a každopádně neúspěch
19. únor 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris,nemyslím,že bys musela říkat,co se děje,prostě byste si udělali prázdniny.
19. únor 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svomi, tak jí zkus předělat režim. Já si malou naučila, že chodí spinkat po obědě, většinou tak od 12 nebo půl jedný a spí tak do dvou, do půl třetí, a vačer vydrží bez problému do osmi, půl devátý... je navyklá na pravidelnej režim, takže vůbec neremcá, když má jít spinkat, dá mi pusinku a usne za chvilku bez problému sama.
Já bych se zelný polévky nebála, spíš by to asi nejedla, ona nechce nic s kyselou příchutí :sunglasses:
Jo Svomi, a ať vám to takhle s partnerem vydrží...držím palečky...
19. únor 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mějte se krásně, ať vás prcíkové nezlobí a hezký den, já letím vařit, pak nakupovat, pak krmit.....no každodenní kolotoč :wink: ahoj!
Iris: ať ten tvůj přijde k rozumu, aby si neuvědomil až příliš pozdě, co všechno může ztratit...... :pensive:
19. únor 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirin díky. A s tím režimem to je těžké,ona si ho každou chvilku mění sama,např. včera a předevčírem usnula až po obědě,ale večer stejně byla děsně protivná a utahaná,ona se prostě nejpozději v šest dožaduje koupání a hotovo.
19. únor 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek