• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
xeni díky,je tam možnost se kdyžtak najíst? nevím v kolik bude chtít naše slečna jíst :sweat_smile:
20. led 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo podavaji tam pizzu a toasty, jinak o patro niz je komplex restaurací, ale je tam i mikrovlnka, muzes ji dat sve jidlo, jestli toto nejí. ja i davam pizzu a Xenuška jí se mnou nejí, většinou jí odbydu rohlíkem, no ale muzeme e domluvit a jít pak na oběd dolů, ale opruz s těmi věcmi.
21. led 2010 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni u nás pizza nebo zapečený tousty žádnej problém,spíš bych asi měla strach aby z té pizzy něco zbylo na mě :grinning: ale myslím,že vydrží,beztak poseldní dobou nják extra nejí
21. led 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, klesla nam teplota od 38, slaaaava!!!!!!
Akurat ten kasel a chrcanie je des. Ale som rada spon za tu teplotu ze ustupuje. :slight_smile:
21. led 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak to je super :slight_smile:
21. led 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, bezva, snad bude brzy Vikča zdravá!
21. led 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem doma od zubaře :slight_smile: Představte si, že mi nic nedělal :confused: :dizzy_face: Objednala jsem konečně i Denču k jeho synovi, páč on malé děti nebere. Sestřička se sice ksichtila, ale vzala nás, jdeme příští týden ve čtvrtek v sedm ráno, tak to bude zajímavé, ale nechtěla jsem vymýšlet, když nás nakonec vzala.

Odběry k internímu už mám taky za sebou, ještě v pondělí po gyndě jdu na EKG a hotovo :slight_smile:
21. led 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat super, mě ale taky v těhu nic nedělala, dokonce říkala, že mě nebudeani stresova sundavanim kamene, co dela porad a vzdycky

Leni, to vis ze jo, uz to ustoupi, hlav ted abybyla aspon 14 dní absolutně v klidu a doma, ony ty antibiotika zaberou, deti si mysli, ze jsou zdrave a sup pri nejake aktivite je chytne dalsi viroza, abyste to nemeli jak my, pak 3x za sebou antibiotika, potze jsem to nedoléčili a hend šli někam na koroužek.
21. led 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a zejtra jdu na blé cukrovku
21. led 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, tak ať ji nemáš :wink: my jedeme s Tomem na víkend k našim, zítra mám pizzu s kámoškou, taky je těhu, v sobotu slaví zas jiná kámoška 30, tak je dámská jízda :dizzy_face:
21. led 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No. TAk Vikina je uz snad na dobrej ceste k uzdraveniu, ale mne sa tu zacina akasi nadcha a mam mierne zvysenu teplotu. No des.
21. led 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram - no ona bezne chodi do kolektivu deti, vlastne denne. A fakt nebyva vobec chora. Toto musel byt nejyky sakra hnusny virus, ze ju takto zlozil. :confounded:
21. led 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, tak to mě minule v těhu bez umrtvení vrtal krček :confounded: Ale teď nic nenašel, ani zubní kámen :dizzy_face:
21. led 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem rada, ze je Viki lepe a ze Kat nic nedelali.
Ja mam, holky, furt tolik prace, ze ani nestiham Kone!!!

Nechci to zakriknout, ale jsme uz obstojne porad bez plinky :grinning: Kez uz bych je nemusela kupovat!!! Ale tech noci se jeste bojim.
Drzte palce, zitra jedeme k MUDr.Fuchsovi - alergolog (medialne znamy :grinning: ), tak jsem zvedava.
A v sobotu jde Betka prvne plavat !!
21. led 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci, Davidek mel tenkrat ty prudusky taky nekolikrat za sebou, nikdy jsme to poradne nedolecili, to byl des...
21. led 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau kóči ..
No to si s těma tt děláte srandu, néééééééééééé? :astonished:

Máte se..? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. led 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO, tak zase jej stupla teplota na 38,7. Uf, ale apson to uz neni nad 39 ako posledne 2 dni. Tak uvidime, ako to bude dalej....
21. led 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oblino jedna!! kde se flákáš???: dnesak sem na tebe myslela .-))
21. led 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišulko .. :dizzy_face: Co jsi vymyslela..?
Áááále flákám se tak po různu .. :grinning: Včera na pohovoru, dnes s přihláškou na VŠ .. :grinning:
Máme se fajn. Mlaďas je zlatej, místy nesnesitelnej, šikovnej, neúnavnej, ukecanej a vyčůranej.
Všichni zdrávi, šťastni .. prodáváme byt, chceme domeček.
Jako sociálně izolovaná dělám stále to samé, peru, vařím, uklízím.. jako hobby teď ujíždím na bytovém designu a na šitíčkem ( zvládnu už i polštář )

Velmi vyrovnaná matka těšíc se, jak po třech letech doma na zadku prorazí do nového zaměstnání, VŠ a to vše skloubené s domácností a mou sladkou ratolestí. .. rozuměj .. asi si hodím mašli .. :grinning:
21. led 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmmm jak jinak by to u tebe mohlo být že?.-)))
domek schvaluju ..na nem se s tím šitím a designem vyřádíš teprve!!!
a ty nudny činosti co se opakují furt dokola..bych to zrušila fakt :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:když si představím ještě 4 roky :pensive: :pensive: :pensive:
a školu jakouu?? a domek vybranej??
21. led 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obla - :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nepředbíhejme .. :grinning:
Po dalších 4letech strávených doma bych pak už nemohla do práce, ale rovnou do důchodu .. :grinning: :grinning: :grinning:
Domeček zatím v nedohlednu, nejdříve prodej bytu, pak dům .. :unamused:

Učitelství pro mateřské školy a speciální pedagogika. VŠ - Bc.
Od září nastupuji do práááce :grinning:

Holky, to bude prča .. :grinning:
21. led 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caues!!!
No, ja mazu do prace az za 2 roky a kus, ale uz mam z toho nerv.
Nicmene furt shanim nejaky privydelek na ted, ale stoji to za houby.
Vsichni mi nabizeji praxi a doporuceni, ale zadarmo !!!! :angry:
21. led 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze noc lepsia, teraz si nechce dat zmerat teplotu, al zda sa, ze uz ma tak nieco nad 37. Tak to nechcem zakriknut, snad uz to bude len lepsie. :grinning:
Zato mne este tecie sopel, ale neboli ma inka nic. A aj moja teplota klesla. :slight_smile:
22. led 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem taky holky nastydlá, ale snad to vypada, ze be z teploty, jen taková rýma hnusná, tak snad to nic není, jen mě trošku boli hlava. Asi pacuje těhu imunia. Jo a na cukrovku jsem nesla, protoze Jika musel do Nymbnurka, pak do kolína a pak maji nejak hodne prace. Tak pujdu pristi tyden, je to jedno kdy, neusi se tam objednavat.
22. led 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem Vás holky ráda viděla.. ! :dizzy_face:
Mějte se hezky .. !!! A opatrujte se !
22. led 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli tak se zase ukaž. papapa
22. led 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já se tak těším na ty pařby o víkendu :wink: Už jsem dlouho nikde nebyla a příští víkend půjdeme s manžou an ples a možná na véču.
Leni, snad bude Vikinka už v pohodě.
Obli, jseš akční! Držím palce, ať se daří!
22. led 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak jsme doma od Fuchse - potvrzeni roztoci, asi celozivotne, a astma... ale nedostal kortikosteroidy, huraaa!!! neco setrnejsiho - stoji to 4000, ale doplaceli jsme jen 60 Kc
22. led 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
suoer Ladi, snad se mu to do puberty ztratí.
22. led 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek