November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole 🙂

Máme nový rok, z miminek už máme batolátka a to chce novou diskusy.Tož Vás tady všechny vítám 😉
lenkazdenek
20. led 2010
xeni díky,je tam možnost se kdyžtak najíst? nevím v kolik bude chtít naše slečna jíst :-N
bramburka
21. led 2010
jo podavaji tam pizzu a toasty, jinak o patro niz je komplex restaurací, ale je tam i mikrovlnka, muzes ji dat sve jidlo, jestli toto nejí. ja i davam pizzu a Xenuška jí se mnou nejí, většinou jí odbydu rohlíkem, no ale muzeme e domluvit a jít pak na oběd dolů, ale opruz s těmi věcmi.
lenkazdenek
21. led 2010
Xeni u nás pizza nebo zapečený tousty žádnej problém,spíš bych asi měla strach aby z té pizzy něco zbylo na mě 😃 ale myslím,že vydrží,beztak poseldní dobou nják extra nejí
lenciatko
21. led 2010
Tak holky, klesla nam teplota od 38, slaaaava!!!!!!
Akurat ten kasel a chrcanie je des. Ale som rada spon za tu teplotu ze ustupuje. 🙂
lenkazdenek
21. led 2010
Leni tak to je super 🙂
iris
21. led 2010
Leni, bezva, snad bude brzy Vikča zdravá!
katarina82
21. led 2010
Tak jsem doma od zubaře 🙂 Představte si, že mi nic nedělal =-) x-) Objednala jsem konečně i Denču k jeho synovi, páč on malé děti nebere. Sestřička se sice ksichtila, ale vzala nás, jdeme příští týden ve čtvrtek v sedm ráno, tak to bude zajímavé, ale nechtěla jsem vymýšlet, když nás nakonec vzala.

Odběry k internímu už mám taky za sebou, ještě v pondělí po gyndě jdu na EKG a hotovo 🙂
bramburka
21. led 2010
Kat super, mě ale taky v těhu nic nedělala, dokonce říkala, že mě nebudeani stresova sundavanim kamene, co dela porad a vzdycky

Leni, to vis ze jo, uz to ustoupi, hlav ted abybyla aspon 14 dní absolutně v klidu a doma, ony ty antibiotika zaberou, deti si mysli, ze jsou zdrave a sup pri nejake aktivite je chytne dalsi viroza, abyste to nemeli jak my, pak 3x za sebou antibiotika, potze jsem to nedoléčili a hend šli někam na koroužek.
bramburka
21. led 2010
jo a zejtra jdu na blé cukrovku
iris
21. led 2010
bram, tak ať ji nemáš 😉 my jedeme s Tomem na víkend k našim, zítra mám pizzu s kámoškou, taky je těhu, v sobotu slaví zas jiná kámoška 30, tak je dámská jízda x-)
lenciatko
21. led 2010
No. TAk Vikina je uz snad na dobrej ceste k uzdraveniu, ale mne sa tu zacina akasi nadcha a mam mierne zvysenu teplotu. No des.
lenciatko
21. led 2010
Bram - no ona bezne chodi do kolektivu deti, vlastne denne. A fakt nebyva vobec chora. Toto musel byt nejyky sakra hnusny virus, ze ju takto zlozil. :-S
katarina82
21. led 2010
bram, tak to mě minule v těhu bez umrtvení vrtal krček :-S Ale teď nic nenašel, ani zubní kámen x-)
lada82
21. led 2010
Jsem rada, ze je Viki lepe a ze Kat nic nedelali.
Ja mam, holky, furt tolik prace, ze ani nestiham Kone!!!

Nechci to zakriknout, ale jsme uz obstojne porad bez plinky 😃 Kez uz bych je nemusela kupovat!!! Ale tech noci se jeste bojim.
Drzte palce, zitra jedeme k MUDr.Fuchsovi - alergolog (medialne znamy 😃 ), tak jsem zvedava.
A v sobotu jde Betka prvne plavat !!
lada82
21. led 2010
Lenci, Davidek mel tenkrat ty prudusky taky nekolikrat za sebou, nikdy jsme to poradne nedolecili, to byl des...
obla
21. led 2010
Čau kóči ..
No to si s těma tt děláte srandu, néééééééééééé? :-o

Máte se..? x-) x-) x-)
lenciatko
21. led 2010
NO, tak zase jej stupla teplota na 38,7. Uf, ale apson to uz neni nad 39 ako posledne 2 dni. Tak uvidime, ako to bude dalej....
micinka22
21. led 2010
Oblino jedna!! kde se flákáš???: dnesak sem na tebe myslela .-))
obla
21. led 2010
Mišulko .. x-) Co jsi vymyslela..?
Áááále flákám se tak po různu .. 😃 Včera na pohovoru, dnes s přihláškou na VŠ .. 😃
Máme se fajn. Mlaďas je zlatej, místy nesnesitelnej, šikovnej, neúnavnej, ukecanej a vyčůranej.
Všichni zdrávi, šťastni .. prodáváme byt, chceme domeček.
Jako sociálně izolovaná dělám stále to samé, peru, vařím, uklízím.. jako hobby teď ujíždím na bytovém designu a na šitíčkem ( zvládnu už i polštář )

Velmi vyrovnaná matka těšíc se, jak po třech letech doma na zadku prorazí do nového zaměstnání, VŠ a to vše skloubené s domácností a mou sladkou ratolestí. .. rozuměj .. asi si hodím mašli .. 😃
micinka22
21. led 2010
hmmmm jak jinak by to u tebe mohlo být že?.-)))
domek schvaluju ..na nem se s tím šitím a designem vyřádíš teprve!!!
a ty nudny činosti co se opakují furt dokola..bych to zrušila fakt :-N :-N :-N :-Nkdyž si představím ještě 4 roky |-| |-| |-|
a školu jakouu?? a domek vybranej??
lenciatko
21. led 2010
Obla - 😃 😃 😃
obla
21. led 2010
Nepředbíhejme .. 😃
Po dalších 4letech strávených doma bych pak už nemohla do práce, ale rovnou do důchodu .. 😃 😃 😃
Domeček zatím v nedohlednu, nejdříve prodej bytu, pak dům .. :-|

Učitelství pro mateřské školy a speciální pedagogika. VŠ - Bc.
Od září nastupuji do práááce 😃

Holky, to bude prča .. 😃
lada82
21. led 2010
Caues!!!
No, ja mazu do prace az za 2 roky a kus, ale uz mam z toho nerv.
Nicmene furt shanim nejaky privydelek na ted, ale stoji to za houby.
Vsichni mi nabizeji praxi a doporuceni, ale zadarmo !!!! ]-(
lenciatko
22. led 2010
takze noc lepsia, teraz si nechce dat zmerat teplotu, al zda sa, ze uz ma tak nieco nad 37. Tak to nechcem zakriknut, snad uz to bude len lepsie. 😃
Zato mne este tecie sopel, ale neboli ma inka nic. A aj moja teplota klesla. 🙂
bramburka
22. led 2010
ja jsem taky holky nastydlá, ale snad to vypada, ze be z teploty, jen taková rýma hnusná, tak snad to nic není, jen mě trošku boli hlava. Asi pacuje těhu imunia. Jo a na cukrovku jsem nesla, protoze Jika musel do Nymbnurka, pak do kolína a pak maji nejak hodne prace. Tak pujdu pristi tyden, je to jedno kdy, neusi se tam objednavat.
obla
22. led 2010
Tak jsem Vás holky ráda viděla.. ! x-)
Mějte se hezky .. !!! A opatrujte se !
bramburka
22. led 2010
Eli tak se zase ukaž. papapa
iris
22. led 2010
Ahoj holky, já se tak těším na ty pařby o víkendu 😉 Už jsem dlouho nikde nebyla a příští víkend půjdeme s manžou an ples a možná na véču.
Leni, snad bude Vikinka už v pohodě.
Obli, jseš akční! Držím palce, ať se daří!
lada82
22. led 2010
ahoj, tak jsme doma od Fuchse - potvrzeni roztoci, asi celozivotne, a astma... ale nedostal kortikosteroidy, huraaa!!! neco setrnejsiho - stoji to 4000, ale doplaceli jsme jen 60 Kc
bramburka
22. led 2010
suoer Ladi, snad se mu to do puberty ztratí.