• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Kat, ty jo, uz balis do porodky???
23. led 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni, jj, v pondělí začínám 35tt, Laduška 36tt rodila, asi není na co čekat, co kdyby něco. Budu mít dost starostí sehnat Michala, zajistit Denči hlídání a takové ty provozní věci, natož chystat tašku, teď mám na to fůru času a i tak nevím, co vzít, už si to nepamatuju :sweat_smile: Kdyby mi třeba za týden rupla voda, tak jsem v háji. Sice to nepředpokládám, ale co kdyby...
23. led 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď už to nebude taková "pohoda" jako při prvním porodu, to by stačilo zavolat Michalovi, kdyby nebyl doma a hotovo, ale teď? Jako táta je připraven kdykoliv hlídat, ale nikdo neví, kdy to příjde, třeba bude zrovna někde mimo město něco vyřizovat, nebo mu nepojede auto nebo kdo ví co, nechci se pak zdržovat blbostma jak balit tašku do porodky a vzpomínat, kde co mám a co nemám.
23. led 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat jasně štěstí přeje připraveným..maš nejaky homeo k porodu??? já to tedka studuju pač nam bude rodit fenka za měsíc..tak ji to chci ulehčit..jsou to v podstate stejne jako pro lidi .-))
23. led 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, jj, jako minule :slight_smile: A asi i něco navíc mi máma objednala. Většinu už mám doma :sunglasses: Pro zvířata je to stejný, teď zjišťuju co pro Baku, má zánět v uchu :unamused:
23. led 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, jasne, len sa mi nechce verit, ze je to uz tu. U nas to bude tiez bojovka, tu v podstate okrem par kamosiek nikoho nemame, M robi raz denne, raz nocne ....
moja mamca sa sice ponukla, ze si Sebika vezme k sebe na Slovensko, ale ja velmi nechcem, to by si ho musela vziat uz niekedy v polovici brezna a najskor by som ho potom videla cez velikonoce (to ak by som dovtedy porodila) .. a to sa mi zda dlho. Takze zatial to je tak, ze pride segra na jeden vikend, co M robi nocne, potom budem musiet vydrzat sama a potom ma M 7 dni volno, tak by bolo super, keby sa drobec rozhodol ist na svet prave v tom case. Budem ho o tom neustale presviedcat :grinning:
a co za homeo budes mat k porodu?
24. led 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, kdyby jste meli problemy s tim hlidanim v dobe porodu, klidne se muzeme domluvit, ze bude Seb chvili u nas! Zvaz to :slight_smile:
24. led 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat - jejda, mne to az teraznejak zacina dochadzat, ze sa ti to uz blizi. aaaaaaa!!!!Dufam, ze to zase nebude porod onlajn. :grinning:
24. led 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,díky za vysvětlení,vypadá to,že fakt začínám mít problém :frowning2: asi to budu muset začít nják řešit,protože takhle to fakt dál nejde :frowning2:
Zdeni nebo může bejt klidně u nás,mě to nevadí,malá má Seba ráda :wink: Takže máš možnosti hned 2 :slight_smile:
24. led 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, diky za nabidky :slight_smile:
24. led 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat mě taky písni co k porodu, resp. co po porodu a na nastrih.minule jsem mela problem s otokama . trvaly 2 dny a pak ta depka. Mozna i nastrih
24. led 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, tenhle gel pry hodne pomaha... Kdybys chtela vyzkouset.
http://www.eko-rodina.cz/store/goodsdetail.asp?strGoodsID=NT008
24. led 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi diky, doufam, ze se to tentokrat obejde bez nastrihu
24. led 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky zitra doufam plati 10h človíčkov, ja jdu spat papapapa
24. led 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
nějak jsem se neozvala, byli jsme a jsme marodi :frowning2:
Ema teploty, kašlala, v po u mudry, tak poslechově ok, sirupy, Štěpík ještě nic, až ve čtvrtek měl poradnu a už ho neočkovala, rýma a 38, no ale je bez teplot už "jen kašle", Emče se zase spustila rýma.
No a od úterý já marod, kašel jako hrom, rýma, celková slabost, no šílený..., v noci jsem se nevyspala, protože se budily, mazec, nejhorší to bylo čt a pá
no a v pátek měl mm narozky, 30, já mu pekla ještě dort
ale v sobotu jsem zůstala dopoledne v posteli, a to neu věřitelně pomohlo, na oběd jsme byli domluvení dole u mámy, nabízela se, tak jsme to využili, já tedy hodně ráda
teď už je mi jakžtakž
no ale zítra tedy nedorazíme...., já bych to viděla až na únor, teď mám docela běhání kvůli stavbě nahoře, pořád se tu něco řeší, zítra začnou tahat vodu, plyn, řešim dveře, je toho dost
no a taky pojedeme na týden na hory, na šumavu
24. led 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat Deni - no už vám to pěkně utíká :grinning:
Bram . ten gel je výbornej, já doporučuju
24. led 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kdyby jste nahodou Zdenko a Leni nesly, tak prosim uz dejte vedet na mobil, snad muj jeste mate at tam nejsem sama. dikes. papapa
24. led 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, my sa chystame, urco dorazime. neslubujem, ze presne o 10 :grinning:. tesime sa, pa
25. led 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni super, my tam budeme, nam jede bus tak ze skocim i pro neco mnam dopekarny
25. led 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, uzijte si to! a priste jdu s Vami

ty jo, zase spadlo letadlo ... :cry:
25. led 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska jsem malé v noci čaj nahradila vodou, výsledek takový, že už to byla třetí noc, co nespím a tahle byla navíc prořvaná :confounded: Jsem jak mrtvola :pensive:

Dneska jsem byla na prvním monitoru, prcek spal, sestřička říkala, že by tam mělo být víc akce, ale doktor nic, tak uvidíme za týden. Jinak se mi aspoň malinko pootevřel čípek, ale je furt dlouhý, však mám taky čas, že jo... A odbyla jsem si interní, takže štemply v průkazce mám všechny :sunglasses:

Ty homeopatika...

Před porodem:
Aconitum napellus 15/30CH týden před porodem 2x denně 5gl (3 stačí :wink: ) - obavy a strach z porodu
Acta racemossa 9CH měsíc před porodem, 2x denně 5gl - zabraňuje předčasným stahům, ovlivňuje strach
z porodu
Arnica montana 9CH cca 14 dní před porodem 2x denně 5gl - arnika je na hojení, celková příprava těla-
i před operací apod, hojení ran atd.
Gelsemium sempervirens 15/30CH týden před porodem 1x denně 5gl -stach z porodu.
Nebo při začátku porodu co 30 minut 5gl-diletace čípku

Při porodu:
Actaea racemosa 9CH při nástupu porodní činnosti střídat s Caulophylium thalictroides 5 nebo 9 ch, 5gl co 30 minut, po odtoku polodové vody co 15 minut.

Po porodu:
Arnica montatna 9CH 2x denně 5gl, zavinuje dělohu, mírní traumata a očistky, hojí rány
China 9CH 3x denně 5gl, zavinuje dělohu, pomáhá při ztrátě tekutin, na únavu, vyčerpanost
Staphysagria 9/15CH 2x denně 5gl, hojí řezné rány
Phosphorus 9CH 4x denně 5gl, při velké krevní ztrátě
Pyrogenium 9CH 2x denně, při teplotě po porodu, vysoké sedimentaci
Pak tu mám co na prsa pro mimčo, ale teď nemám čas to opsat.

Já osobně mám nakoupenou tu Actaea racemosa, Caulophylum k porodu-minule jsem taky měla a je fakt, že jak jsem to začala brát hodně často, tak jsem se během hodiny otevřela úplně, sice se malá už tlačila ven, tak to bylo i tím, ale i PA mě za ty homeopatika pochválila :slight_smile: , Arnica-tyto troje mám dvakrát, pak mám Chinu ta je fakt dobrá, brala jsem ji i při kojení, když jsem byla úplně vycuclá a vyčerpaná-motala se mi hlava a tak, Staphysagriu a Pyrogenium. Jo a to Gelsemium vlastně taky, to jsem měla taky i minule.
Jinak to dávkování se oficiálně píše 5gl, ale bohatě stačí 3, když mi nějaké docházejí, tak dávám i dvě a taky to funguje, ale normálně bereme všechno po třech gl.
25. led 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
má tam být co na prsa A co pro mimčo, né na prsa pro mimčo :sweat_smile:
25. led 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat super, ja si to musim nekam nakopčit, koupim to k porodu a po porodu
25. led 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, ty si rychlik. Som myslela, ze ides nakupovat, a ty uz si aj na koni :grinning:
25. led 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, S.O.S.!!! hybla jsem si se zadama nejak nebo co... asi umru bolesti...
ale ne krk, nebo rameno, nebo v krizi jako obvykle, ale hrudnik mam uplne zablokovany, nemuzu se vubec otocit a nic zvednout :astonished: :astonished: :astonished: co s tim? Xeni, Ty jsi neco takoveho jednou mela, ze???

psala mi pani z te skolky pro alergiky, ze je sance, ze by mi ho mozna vzali, tak uvidime, zkusime to alespon nejak na kousek
25. led 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
toto je motto te skolky, je krasne:

MOTTO: Dnešní den je pozoruhodný den. Je tvůj. Včerejší den ti
už vyklouzl z rukou. Zítřek ještě nemáš přislíben. Ale ten Dnešní
den, je ten jediný, kterým si můžeš být jistý. Můžeš ho naplnit, čím
jen chceš. Využij ho. Dnes můžeš někomu udělat radost, můžeš
někomu pomoci, možná ti večer někdo poděkuje, že existuješ.
Dnešní den je významný. JE TVŮJ

az me to dojalo, sakra :wink:
25. led 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,holky tak dalo to práci,ale malá díky bohu cestou neusnula :slight_smile: Měla kjsem to akorát,jen co sem přišla a slíkla malou už zvonila sestřenka :grinning: ,ale bylo to suoer,malý se tam moc líbilo,tak někdy musíme zopakovat :slight_smile:
Ladi to by bylo bezva.... upřímě závidím,já se zítra setkám s budoucí šéfkou aby sme se dohodly jestly jí můžu rovnou uvést ajko zaměstnavatele :wink:
25. led 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my dneska měli rodinný den, manža si vzal volno, zajeli jsme nakrmit zířátka, vzali jsme Toma na sáně, prostě pohoda a po obědě jsme kolektivně usnuli jak špalci :grinning: Víkend se povedl, jen mě ty večerní akce utahaly.
25. led 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky uz vim proc byla dnes mala takovej maman a presla, doma jsem ji namerila 38 slintá a ze prej boli zoubek. Tak dostala nurofena uz tu lita.
25. led 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, no usnul av kocarku, vzala jsem to teda domu, ale doma se vzbudila

Koupili jsme konvicku a trumpetu
25. led 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek