• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Jo a ségra je taky těhule, snad jim to tentokrát vyjde, měli by mít mimíse cca koncem září, ještě nebyla u doktora :slight_smile:
25. led 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
O VIKENDU KAMOSCE REKLI, ze jim netluce srdicko, ach jo, je toho tolik hodne...
25. led 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni :cry: V kolikátém týdnu byla?
25. led 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm... tak nic... uzaverka je zitra vecer a chteji nejen potvrzeni od lekare, ale i alergologa a ja jsme cely zitrek v trapu, takze to prosvihneme...
a mistni skolka ted hodila na web, ze komu do konce srpna nebudou 3 a nebo ci rodic je doma na materske, tak ti at k zapisu vubec nechodi :angry: takze letos na to prdim, zkusim to za rok...
25. led 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, tak to je smola. no uvidime, my asi tiez ostaneme doma ...
25. led 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,ty jo tak kat uz bali do porodky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: toto leti :slight_smile:
u nas nic nvoeho asi. Abi je bez dudliku,prestala spat odpoledne...Izinka se otaci uz i na brisko a rozciluje se,ze ji to nejde zpet na zada :slight_smile:
zaciname pomale tridit veci,co se s nama odstehuji a co zustanou tady v USA..to jest ebude blazinec to stehovani...
25. led 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, to bude pracicka to stehovani !!!
Betka zacina lezt, uz se nekuli, uz regulerne na ctyrech, des bes. Ted se tu budou nahanet :grinning: Leti to hrozne!!
25. led 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je sikulka. Izinka se snazila lezt jednou,ale pouzila jen jednu nohu,takze se jakoby tocila dokolecka na koleni :grinning:
25. led 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vsechny deti jsou sikulky :slight_smile:

My se s Davidkem asi nikdy nezbavime lahve s mlikem, to je des. Pije Betka, on chce taky. Denne ma David traba i 750 ml UM. Des bes. Alespon, ze na tech plinach uz usetrime. To mlicko musime nejak nenapadne sebrat.

Drzte zitra prosim palce, jdu na kontrolu kvuli tem myomum...
25. led 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
Lado hrudní páteř jsem měla bloklou já v těhu, někdy 35 nebo tak, normálně to opíchávají mesokainem, já musela na neurologii, ale předtím jako netěhu mi to píchla i obvodní
jinak na blokace páteře masaže a suchý teplo, žádná horká vana

jinak my stále nemocní, Ema dokašlává, ale Štěpánovi se rozjela obr rýma a kašel, tak jsem s ním šla dneska k mudře pro jistotu, no a dostal nějaký sirupy a udělala mu CRP, má ho zvýšené :unamused: , tak doufám, že mu ty sirupy zaberou a nedostane zase antibiotika :frowning2:
prostě jak je nemocná Ema, tak to do týdne má taky, teď ještě je blbě mně. Už jsem se domluvila s mudrou na nějakém posílení imunity pro Emu, protoe tohle je naprd
Kat neporadíš mi prosím nějaká homeo ?

ad školka - já to taky budu zkoušet, ale obávám se že mi jí stejně nevezmou
25. led 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mala 38,5 holky nic nepomaha bereme Imunoglukan, zkusim jeste to Oscilo, ale ani vitaminy, nekde se probehne a ma zase nemoc. Uz to budu teda nejak resits Dr. at nas posle na imunitní odd
Kamoska takhle to meli a pry zlaty stafylokok nebo streptokok, ted nevim
26. led 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, no jo, ono to bude asi dlouho trvat, než se ta imunita nějak srovná :frowning2:
26. led 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Ladi, mela jsem na ten ustrel Konskou mast ktera to prohřála a povolilo to
26. led 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,nám na ty nemoci pomohly injekce Gamaglobulinu,malá jí dostala loni zkraje roku a nemocná byla až někdy kolem září a když se vystonala,tak dostala další a od té doby pohodička. :wink: Sem tam má sice trošku rýmu,ale žádnou tu hnusnou zelenou.
26. led 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svomi a predchazelo tomu nejake imunologicke vysetreni?
26. led 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
tak my snad na dobré cestě k uzdravení, dnešní noc super, usnul za mírného kašlaní po 20té, pak se rozkašlal ve 3 ráno, tak pár nahození dudlíka a hlazení se zklidnil a spal dál až do 7:15, to jsme vstávali všichni, Emča dobrý celou noc
teď už malej půl hodiny spí, jsem ráda, spánek léčí

nic jdu dělat Emče oběd, upeču jí kousek ryby a k tomu rýži

hele a ještě jedna vtipná příhoda z našeho dopoledne
běžně tady běhám za řemeslníkama po domě, jak pořád něco opravujeme a teď nahoře stavíme, Ema je na to zvyklá a dost jich už i zná
no a ráno jsem musela vedle do garsonky kvůli vodě, na chvilinku, šoupla jsem malýho do lehátka, řikám Emče: jdu vedle za Martinem, přijdu za chvilku, ona na to jo, dobrý, zatím klid.... z bytu jsem nic neslyšela, ale protože to bylo před kojením a Š už měl hlad, tak jsem pospíchala a nevykecávala se.
no a přijdu do bytu, do ovýváku a v lehátku nikdo ..... otáčela jsem se ke dveřím, ale došlo mi, že Š nemohl odejít, tak pokračuju dál do spojené kuchyně za roh a volám na Emu..... ozve se: my hrajeme.... na druhém konci kuchyně Ema na zemi, u ní Štěpán, na břiše a chechtá se, nudle mu visí z nosu.... Ema ho vytáhla z lehátka, protože nejspíš plakal ( to má vždycky zachranovaci pudy) a odtáhla ho asi 5m do kuchyně
Nechci si ani představovat, jak ho dostala ven, asi se musel trošku bouchnout do hlavy, ale pláč jsem neslyšela a to bych určo slyšela a pak ho táhla prý za ruku.... , tak jsem se jen zmohla na to, že za ruku ne, ale za nohu (tu mu snad nevykloubí)
já ho blbka nepřikurtovala , no ale přežil.... sesterská péče začíná
26. led 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram nee,ale my byli na vyšetření už dřív u alergoložky,ještě když byla miminko a jezdíme k ní každého půl roku.Tohle jí píchla dětská dr.,protože pořád marodila a měla často atb.Akorát teď to změnili, bylo to zadarmo a teď jedna ta injekce stojí 500Kč,když nepomůže,tak se ještě dává další.Zadarmo to je,pokud to doporučí alergoložka.
26. led 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no poradim se. Pockam jak se nemocbude vyvijet.
26. led 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caues, tak zada povolila sama - ve vane. Snad se to znovu nestane. Dekuju ale za rady.
Kontrola v poradku a jsem uplne zdrava!!! Jen uz mi nikdy nedaji zadnou antikoncepci, ani telisko. Jedine nejaky krouzek, ci co. To jeste musim prozkoumat.

Je mi lito, ze marodite... Xenda zase, chudinka. A Stepanek.
Mem - uplne to vidim !!! David Betusku porad taha, kouli, postrkuje ji nohy a ruce, aby lezla, kam on chce... Je to nebezpecne - ale ona uz je uplne otrla a miluje to :grinning:
26. led 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi prosím, k de jsi půjčovala ten monitor dechu? premyslim, zebych ho vyuzila stejne asi jen par mesicu.. Tak 3 asi
26. led 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. led 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
u Davidka z Podoli, ted nas ale s Betkou odkazali na tu pani na Hajich
26. led 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dik ja porad nevim novy se zarukou 48 mesicu vyjde na 2000, tak mozna ho koupim a budu se ho pak snazit udat.

Mici ty ho kupujes od Kristy?
26. led 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni to je mi líto,že jste marod :frowning2: Mem vás to samý :frowning2:
To s tou kamarádkou je hrozný :cry: vůbec si to nedovedu představit....vždycky když o takový věci slyším my naskočí husý kůže.
26. led 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
s monitorem dechu zkušenost nemám
Štěpík se mi zdá lepší, už tolik ze spaní nekašle, snad bude ta kontrola ve čt good a atb nedostane...

jo a Ema ho nevyndala, on se vykopal a vysunul sám, předvedl mi toještě odpoledne.
mně to bylo divný, protože váží 8,5kg, že by ho přece neuzvedla :grinning: :grinning: :grinning:

KAT děkuju za IP
26. led 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mem... nechci strasit, ale uzvedla... David ji capne pod rukama a proste ji vlece a kouli, hlava nehlava :grinning:
Ja uz do lehatka nedavam, uz tam nevydrzi ani chvili, za chvili ho vyhodime asi - je uz pekne jete
27. led 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

třetí noc bez čaje byla jakž takž, tak jsem se aspoň trošku vyspala. Uvidíme jakt to půjde dál.

Denča trochu chraptí, se nedivím, když furt lítá bosky, ta podlaha je studená a včera a předevčírem se celý den svlíkala do naha a lítala tu nahatá, já za ní, že se musí oblíct, ona nechtěla, celá ledová, musela jsem ji oblíkat "násilím" u toho se vztekala, no moje nervy :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Navíc za chvíli byla svlečená zas :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
27. led 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra jdeme poprvé k zubaři, pozdě, ale přece :sweat_smile: Jak to tam probíhá? Nechají si vaše děti otevřit pusu? Šťárá jim tam zubař těmi svými nástroji? :confused: To zas bude :pensive:
27. led 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

já si monitor zas půjčím od kamarádky, jako minule, měli jsme od ní i vajíčko, ale to bych radši jiné, páč to jejich bylo celkem těžké :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak musím nějaké vybrat, aby se dobře nosilo.

Chudáci marodi :confounded: My se zatím držíme...
27. led 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a monitor jsem měla, měla jsem půjčený a pak jsem koupila svůj přes Kristy :dizzy_face: Akorát nevím, jestli ho využijeme, protože jestli to bude jako s Deniskou, tak v postýlce mimčo moc času nestráví...
27. led 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek