• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ahoj vespolek..
Bram jj budu si kupovat ten samej ....ten první sem prodala ...a s druhým to udělám stejně .-) pač pořízení vyjde na 2000kč a máš tam i chuvičky...
27. led 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, ty ho budeš kupovat zas z USA? nakolik to teď výjde, na tu dvojku? Jo a za kolik cca jsi prodala ten starej?
27. led 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat 104doláčů...prodala sem za 2000kč....předtím ten samej stál 89dolarů
27. led 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byli u zubaka uz 3x - jen kouka na zoubky a hrabe tam prstem s nejakym navlekem - rukavici, ci co :grinning: Trva to tak minutu a v pohode....
27. led 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky byli 3 x a jak píše Lada, v pohodě, jen prohlídne zoubky, spočítá... :grinning:
27. led 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byli jednou a rvala, ale celkem to slo

no my mame chuvicky, pro nas zbytecna investice. Asi koupim za 2000 novej a pak ho za litr prodam. ted jsem koukala na aukru, zaruku prodlouzili na 48 mesicu, koupim do 1000 kč jetej a jeste v zaruce stihnu prodat
27. led 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat - no moje dieta sa vyzlieka teda furt. Ako ja neviem uz , ci sa jej vobec da nejakm sposobom vysvetlit, ze ked ma koncatiny ladove, tak sa musi obliect. Ale ona tricko si vacsinou necha, len od pasa dole sa uplne vyzlecie. A ani za svet sa obliect.
27. led 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni a vlastne jak ji je? jeste bere antibiotika?
27. led 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak máme za sebou první den otevřených dveří,no do tý doby než sem řekla,že jsem z 8,ale z jiné čtvrti tak to vypadalo hodně nadějně,prej pro mě ani nemá cenu jít tam na zápis :frowning2: že by si to ani ředitelka nevzala,jinak sem zjistila,že prej v ďáblicích by nás měli vzít přednostně tak na 80 procent a přihlášek můžem klidně podat víc :slight_smile: tak nevím no :unamused:
27. led 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak malý se v tý školce moc líbilo,vůbec sem jí odtamtud nemohla dostat,vůbec ta školička byla moc pěkná a teď odpoledne tam bylo asi 6 dětí :confused:
27. led 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram - teploty nema, nesopli, len este obcas zakasle. Ale to tak ccca 5x za den. Antibiotika jej este budem zo 2 dni davat - nech to ma akoze 10 dni.Dnes je 8. den...
27. led 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, v tech Cimicich?
27. led 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak sme dnes mali celkom plny den, doobeda sme boli v centre, boli tam len 2 deti - vraj mamicky neprisli, lebo sa bali extremnych mrazov ... poobede sme sli do poradny, UTZ - vsetko ok, bobek zodpoveda v priemere 31+3tt - ja som 31+0 ... pindik sa nestratil, takze kluk potvrdeny :slight_smile: Seb ma posielal sadnut na kozu, len co sme vosli do ordinacie a potom mi takmer vopchal nos medzi nohy :slight_smile: strasne ho to zaujimalo :slight_smile:
27. led 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, no ja divam spravy,to je vazne des, co to tam mate za zimy a hlavne tie kalamity.....
27. led 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni - :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau
tak jsme byaů v lekarne a miltivitaminy, siprup a Oscilo, a 700 v prd...tentokrat nasadim lecbu a snad bdue lepe. Mala byla pres cely den bez teploty, vecer to vylezlo, jen doufam, ze zitra uz to bude uplne bez a o vikendu vyrazime aspon k nekomu na navstevu, pro jistotu si necham auto.
27. led 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi nene,tady v kobylisých....snad nás vezmou v ďáblicích jinak fakt nevím :frowning2:
Zdeni ,no jestly se ho to bude držet do dospělosti ... :wink: :grinning:
27. led 2010 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak se všichni vyzdravte!
Já chtěla dnesa s malým na přeočkování žloutenky, ale kvůli sněhua ledu bych se nedostala od doktorky asi zpátky...v Křivoklátě bych musela zdolávat krpál a navíc jsou tam ty kostky, to když namrzne, tak to děsně klouže...sice máme bezva zimní obutí, ale nechtěla jsem to riskovat
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak máme po zubaři. Doma Denča machrovala, dělala ááá na počkání a u zubaře samozřejmě nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsme tomu museli trochu pomoct :confounded: Šťáral jí tam těma normálníma kovovýma háčkama nebo co to je, na stoličkách má už nějaké změny :frowning2: Říkal, že možná příště budeme vrtat :frowning2: No jo, to se dalo čekat, má zuby po Michalovi, ten má hrozný od malička, čištění nečistění, furt s nima něco má. A mému bráchovi zuby už lezly zčernalé :confounded: :frowning2: Nikdo nevěděl, co s tím :unamused: Chjo, doporučil nám nějaký gel, čím to máme jednou týdně mazat.
28. led 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Kat ty jo už vrtat ..tak to si nedovedu predstavit...to Lilča pokouše jen když se chci podívat já...
a už nám vylezla první 5 vpravo nahoře...jinak sem ji zadnou zmenu na zubech nevidela..ale musime jit ..byly jsme pred rokem a me bude vrtat urcite..

jo a mozna nas cekaji nestovice..sousedovic se vcera osypal..a predvcerem jsme tam byly..to uz mel na hlave asi první potvoru:(
28. led 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jaj, Kat, tak to ja sa bojim, aby nemal maly zuby po mne, ako dieta som furt sedela u zubara, teraz uz nie tak velmi, ale ved mam takmer na kazdom zube plombu ...
A davam fotku velrybieho brucha v 31tt ...
28. led 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si to taky nedovedu představit, to vrtání :confused: Říkal, že když to budeme mazat, tak snad se to nezhorší, ale kdyby jo, tak by musel vrtat :frowning2: Jenže jestli je to teda dědičný, tak to prd pomůže. Michal je u zubaře taky pečenej vařenej, mu se ty zuby i drolí či co :confounded: :frowning2: Achjo, na usnutí má čaj slazenej, tak to budeme muset teda taky něčím nahradit. Takže je mi jasné, že i usínání bude na prd. Mě trefí, fakt

deni, tomu říkáš velrybí břuch??? To bys měla vidět můj, musím se vyfotit...
28. led 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, to je drsne, ze uz ji chce vrtat!! chudinka... zvlastni... ale je fakt, ze nas zubar rikal, ze nocni mliko, caj, stavy atd. muzou nadelat neplechu... ach jo

jsme zvedava, zda to Lilca chytne!
28. led 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni! No, roste to roste :slight_smile:) Krasne! A mate pekneho daddyho :sweat_smile: , ja dlouho nekoukala na Vase fotky.
28. led 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, myslíš, že by vrtat ještě neměl? Mě se to zdá taky nějak brzy, i když jestli je kaz, tak co s tím, že... Že bych se zkusila zeptat jiných zubařů, jestli takhle malé děti taky tak mordují? Jako jinak byl příjemný, snažil se jí to všechno vysvětlit, ovšem tím si myslím, že jí víc vystrašil, protože ona když na ní někdo cizí přímo déle mluví, se začně stydět, sklopí hlavu dolů a konec. Možná kdyby chtěl hned otevřít pusu, tak by ji otevřela.
28. led 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat - a to ako sa da tak malemu decku vrtat zub?To Viku by museli asi najprv uspat alebo co.
A uz nam odfot bruch.

Deni - jeeeej, to uz je fakt balon.

Tak my sme dnes prvy raz boli na novom kruzku - Zvieratkovo sa to vola. No Vikina nadsena, uplne si to uzivala. Preto som rada, ze ju to zaujalo, ze si aspon trosku vybije energiu zase na niecom. :grinning:
28. led 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
kat, ze vraj nie je velke??? uz si ledva zaviazem snurky na topankach :grinning: :grinning: :grinning: . Dufam, ze to s tym vrtanim nebude naozaj. Ale na inej diskusii som raz citala, ze boli s holcickou 2.5 rocnou a vrtali jej 2 zuby ... tak asi vrtaju, hoci ja si to ani neviem predstavit, ako prinutis dieta drzat otvorene usta :cry:
Nasa zubarka nam vravela, ze v noci tie sladene caje a dzusy nedavat, ze to je na zuby najhorsie. horsie ako sladkosti cez den...
28. led 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
zdravím po delší době nemužu tady sedět ach tý záda ted si dávám teply ručník na bedra a je to lepší tak snad...

jinak my měli jít dneska k zubaři,ale v takovém hnusu se mě nechtělo a kat jsi mě teda vyděsila Mareček a jeho noční mlíka a my s MM taky zuby oba dva nic moc......

ladi Mareček taky vypije tak 750 mlíka za den,ale prokousl si dudlík ve flašce a já mu řekla že novoej nekoupím chvilku mlíko nepil a pak mě donesl flašku s pítkem měl ju někde v hračkách nepoužitou,že do toho bvy mlíko šlo říkal :grinning: takže jsme zase na pul litru a vice mlíka :unamused:
ladi a díky za tip na mastičku mamka mě ju objednala v lékarně tak uvidím

pupíky máte kráásný

bram at xenušce vitamíny zaberou
28. led 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem hodila do alba svůj mega břuch :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska mi holky z práce tvrdili, že mi to břicho dost kleslo, mě se taky zdá. Ale jak jsem flákala to focení, tak není s čím porovnat.
28. led 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat - krasne!!! kedy mas kontrolu? Drzim palce. Maleho som dala spat, idem pozerat Ordinaci ..
28. led 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek