• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
deni, v pondělí. Teď už musím chodit každý týden. Monitor+poradna :slight_smile:
28. led 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak Xenuš ma zase ted 38,7 zitra jdeme k Dr. porad si stezuje ze ji boli krk vzadu... :cry:
28. led 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci, s temi krouzkami bych brzdila, jeste bere antibbiotika, kdyz by ted neco chytla, blbe se to leci, podivej na nas. Ach jo, papapa holky mam naladu pod psa
28. led 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat nadherny břicho ..kurna to ma nekdo stesti ze po dvou těhu bude vypadat furt jak v 15 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Bram ach jo :/to je děs s těma nemocma:((

no my nakoupíme další týden tekutej pudr a budem čekat :/((
28. led 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat, brisko krasne! - neprijde mi zatim nijak dole, nikam nespechejte s prdolkou :slight_smile:

manzel usnul na gauci a fest chrape - boze, to bude noc..

ja ted prisla z tancu - opet nas tam smirovali ti pubertaci, a tak jedna z holek zavolala svemu manzelovi a on jim dost drsne rozbil hubu - to bylo fakt drsnyyyyy!!! ale vypadli odtamtud rychle
28. led 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi - jejda, to fakt tam mate takych voyerov????

Bram - no prave do centra chodia len zdrave deti, to je priamo v podmienkach vstupu. Tak snad by nic nemala chytit. A potom sme uz len doma a este tak tyzden planujem nikde moc nechodit.

Kat - kraaaasa. podla mna mas to brucho take normalne, nijak zvlast dole este. Ale ako sama hovoris - nemame s cim porovnat. :slight_smile:
28. led 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Bram, chudák Xenuška :pensive:

Holky, oproti minulému týdnu fakt kleslo, páč se mi i blbě zapínají džíny a vadí mi to při sezení. Já nikam nespěchám, ještě máme měsíc čas, tzn. měsíc relativního klidu :sweat_smile:

Ladi, to jsou zážitky z tancování, ale je dobře, že jim to někdo zatrhl.

My měli další noc bez čaje a po včerejším zubaři i bez trochy čaje na usnutí, šlo to docela ok, uvidíme co dál. Blbý bude to odpolední usínání, s tím už tak byl problém a jak bude bez čaje, tak asi neusne vůbec a nikdy :unamused:
29. led 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko ...
Ladi, no teda, ten manza je teda dost akcny :grinning: :grinning: :grinning:
Kat, vraj nezapnes dziny ... Tak ja tentokrat nosim tehotenske nohavice uz od 5 mesiaca. Nabrala som totizto na zadku i stehnach, takze o normalnych dzinach sa mi moze len zdat :grinning: :grinning: :grinning:
Bram, jejda, to je fakt smola, no snad sa z toho Xenuska rychlo dostane, no a na jar skonci to blbe obdobie a bude uz zdrava.
29. led 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
máte krásná bříška a jinak máte bezva postavy :wink: Mně nějak povyrostla už tak obrovská prsa :stuck_out_tongue_closed_eyes: A jinak se celkem do kalhot vejdu, ale tlačí mě, když sedím, tak si beru šaty, nebo sukně... :grinning:
29. led 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, holky, byla to bitka :slight_smile: My mame nove prostory a jsou z velke casti prosklene, a hned vedle je intr...
(v Klubu, Zdeni, jestli vis)... no, a vcera ti pubertaci uz i vystrkovali zadky atp., no uroven blbecku... tak dostali pres hubu :grinning:

my ted malovali vodovkami a zaznamenavam veliky pokrok! na zadani stromu a slunicka udelal zelenou skvrnu, od ni dve hnede cary - nahoru i dolu (asi kmen a vetev), a do praveho rohu papiru slunicko, jsem nadsena

jo, a ty basnicky by mely v breznu vyjit, v nejakem malem nakladu, ale budou :slight_smile:) parada - diky
29. led 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lada - super, gratulujeme. :wink:
29. led 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsme u dr. dopadly spatne, CRP vysoke 87, vypada to na nejaky bakterialni zanet. Asi mocove cesty, dokud nas nevezmou na nefrologii do Krče, musime brat antibiotika, pouze kratke vychazky, navstevy muzeme prijimat neomezene..ja uz nemuzu, mam depku, mala je vesela, papa, pije, je uplne OK a neustále vyzaduje jit ven a za kamaradama a bude muset byt aspon 3 tydny doma
29. led 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, to je mi tak lito... snad to vse dopadne co nejlepe!!! :cry: :cry: :cry:

Leni, dekuji :slight_smile:
29. led 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nevim, ja mam porad v hlave úrpse ze to ten mocak neni, ze je to neco jineho, ale ATB jsou to jina, snad pomzou...
29. led 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad na to prijdou a konecne se to vyleci...
29. led 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, držím palce :pensive:

Dneska jsme byli s Denčou v jednom dětském koutku, původně jsme tam ani nechtěli jít, protože tam bylo narváno a minule se Deniska bála-byly tam i větší děcka, lítali, žduchali se, chaos... Dneska to tam takhle bylo taky, ale kupodivu si to užila, jsem ráda, že se osmělila. Odpo jsme byli v parku krmit zvířátka, hezký den. A na závěr jsme se stavili v Tescu, byl tam výprodej lega a hraček, tak jsem koupila sadu moje první Annabell a golfky a oblečení k tomu za 249,- :astonished: :dizzy_face: Pak policejní lego autíčko s majákem za 112, Furreal friends kačenku za 149, no paráda. Jen to policejní autíčko už mám doma i z minulého týdne, to bylo za 224, ale pořád to byla polovina původní ceny. Jo a taky jsem ten minulý týden koupila policejní stanici za 449,- tak jsem fakt ráda, už mám první dárek na příští Vánoce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, Ty jsi prdlous, dej pokoj s Vanocemi!! :grinning:
29. led 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, no za ty prachy jsem to tam fakt nemohla nechat :grinning:
29. led 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo, tak Davidek ma silenej zachvat :( Uz jsme 2x foukali, nechapu z ceho. Chudacek.
A to mame jit dnes na hokej a zitra odjizdime do ctvrtka na hory ... :confounded:
30. led 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, to je mi líto, to musí být hrozné, si to ani nějak nedovedu představit :pensive: Bobek malej :frowning2:
30. led 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi já ti to řeknu počasí na hovno! mrzne a je suhej vzduch!

Kat no to je super, ja musim koupit taky tu panenku s kocarkem, od miminka, dnes mam slibeno, ze si vezmu auto a jedu do velkeho Tesca do edenu, tak se tam kouknu, kdyby nejaka prazanda neco chtela pisnete mi SMS:. budu aspon nakupovat, kdyz nemuzeme ven.
30. led 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, pocasi dementni! uz se zda dobrej, ale noc desna :(
takhle uz to bude porad, cely zivot bude nosit inhalator v batohu...
ty jo, uz to vidim, jak omarodej oba v noci pred odletem na dovcu pak v tom zari - zakon schvalnosti :rolling_eyes:
30. led 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi - mozno Davidkovi tie hory trosku pomozu, ze tam bude lepsi vzduch, tak sa mu bude lepsie dychat.

Holky, ja si az teraz uvedomujem, ake je to krasne sa dobre nadychnut a nemat furt zapchaty nos. Na tom Ostravsku, keby sme este byvali, bojim sa, ze by sme uz obe s Vikinou mali za chvilu astmu. Holky, ja fakt len co som vstupila do toho kraja, zapchaty nos a pod chvilou som si musela striekat sprej do nosa. A tu sa mi tak kraaaasne dycha. :slight_smile:
30. led 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Ladi to je mi moc líto :frowning2: na naší taky něco leze a to je co říct,včera měla zvýšenou tepltotu a večer byla protivná a furt ,že jí není dobře,má kapku rýmu a nechala si i dobrovolně nakapat do nosu!.. No snad se nám to nerozjede......
Kat,ty my dáváš,další vánoce :grinning: :grinning: :grinning: já teď maximálně myslím na školku a pak zase na školku :confounded: :confounded: pak někde v zadu na práci a pak až teprve velikonoce...
Jinak ve čtvrtek sme byli na divadýlku,malou to moc bavilo,příště půjdem zase,akorát nevím jestly jí mám vzít na karneval pro děti,je to za 3 týdny,jenže se bojím,že jí do žádnýho kostýmu nedostanu.
30. led 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, my sme boli na karnevale, ked mama Vikina rok a aj tak sa vosla do kostymu takej lienky a velmi si to uzila. Uz vtedy tam tancovala kolko-kolo mlynske a zapajala sa do "sutazi". Takze ja si myslim, ze aj Klaudinku by to mohlo bavit. :slight_smile:
30. led 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ja si tiez myslim, ze Klaudinku by to bavilo.
Ladi, musis dufat, ze Davidko z toho vyrastie. Urcite, neboj. Hory a more mu urcite prospeju
Xeni, jejda, chudato Xenuska.
30. led 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat tak jsem tu anabel koupila taky za 249 - mely jen jednu, a jeste doktorskou sadu i s velkym Dr. stolkem, stetoskopem za 75 kč, tak uz jsem ji to dala. Anabel ne. Ale nevim, panenku mame a golfky taky. No jeste budu premyslet. Jinak jsem ji koupila barbie za 25 kč, ale kloubovku, fakt peknou. Sleva asi uplne moc, páč to melo spinavou krabici, ale ve vutr normalni
30. led 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Ladi, Xeni...chudáci děti :cry: Držte se!
30. led 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, David uz OK. Musime si zvykat, ze obcas prijde zachvat - normal :unamused:
ale na hokej sel jen Honza, protoze nestiham balit, respektive vyzehlit a balit... tak jdu na to

holky, ve ctvrtek nashle!!!
30. led 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, krasny vylet. Hlavne, aby deti boli v pohode ...
30. led 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek