• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
ladi at jsou deti v poho a uzijte si to!
30. led 2010 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi, tak si to užijte, hlavně ať jste zdraví.

Bram, tak to jsi super nakoupila. Já tam byla dneska znovu, chtěla jsem koupit ještě jednu tu annabell, páč za ty prachy... Ale už nebyla, což se teda dalo čekat, ale koupila jsem ještě jedno to duplo policejní auto, za kilo se to neztratí, jako dárek pro někoho dalšího třeba, plyšovou opici na kočárek s kousátkem pro prcka a hlavně jak jsem zkoumala play doh plastelínu, tak se Michal nudil a očumoval tam hračky, u kterých na mě s Denčou čekali a objevil tam duplo plastový box se 75 kostičkama za 187,- :astonished: :dizzy_face: Tak jsme taky vzali, to žrát nechce a když tak to prodám :slight_smile:
30. led 2010 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Tu plastelínu jsem nakonec vzala malou s nějakou formičkou na zkoušku a super teda. My měli jen tu obyč "komunistickou" a ta je pěkně na prd, i mě trvá pět minut než to zpracuju, aby z toho šel vyválet aspoň blbý had. V říjnovkách všichni chválili toto, tak jsem to zkusila vzít a Denča nadšená, nechtěla ji ani schovat, tak jsmě měli parádní hysterák, protože jsme museli jet na třetí k mému dědovi-oslava narozek. Takže za miminko asi nedostane kočárek, protože teď nějak nemá panenkové období, ale vezmu jí nějakou tu větší sadu play-doh s vykrajovátkama a tak :sunglasses:
30. led 2010 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak Deniska už šla spát, sice s řevem, byla přetažená, ale už je ticho, tak snad spí. Ráno vstávala před šestou a po obědě prostě ne a ne usnout, ona to tak má, když cítí nebo ví, že jdeme na nějakou návštěvu :confounded: Takže nám pak usnula cestou na oslavu v autě, jenže to je kousek, takže spala pět minut a vytahovali jsme ji protivnou jak... No ale tam kupodivu super, plno lidí, tety, strejdové, tak to ji vyhovuje, ona všechny zkoumá, no ale cesta domů už řev, že domů nechce, všechno pak už bylo špatně, tak šla rovnou vykoupat a spát.
30. led 2010 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Nevím, jestli jsem se tu už ptala, máte někdo Play-doh nějakou tu sadu doma? Já uvažuju nad chobotnicí http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29746719&tab=4 nebo máte někdo něco jiného, které je super?
30. led 2010 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat, my mame Play doh Vesela tovarna - kupili sme na mimibazare a od vianoc to je u nas No. 1. Rano este len oci otvori a uz je Mami, play doh ... Akurat uz sme zacali pouzivat medovnickove formicky :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2010 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
30. led 2010 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat, krabica vyzera trosicku inak, ale je to ono ...
30. led 2010 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat t presne mame, bavi ji to, ale sama to nezvlada, da se to tezko zavirat, ale jinak tato modelina je NO 1!!!

kdybyste duplo nechteli, my si ho vezmeme! ja potrebuju hlavne tu velkou staveci desku. Ta sama stoji 400 kč to je hruza

U nas meli tu Anabel jen jednu, lego v akci nebylo.
30. led 2010 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat tak to jste super pokoupily :slight_smile:)) panenku bych taky brala ..ale koupíme až v Srpnu .-)
jo a tu továrnu máme taky ale ted sem ji na nejakje cas schovala pac už mě z těch hadů šibalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chce to vykrajovátka nějaký k tomu
30. led 2010 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Bram, je to tohle Duplo jen má světlejší krabici. Zítra jak bych jela od doktora, tak bych se tam mohla ještě zkusit stavit, jestli tam nějaké ještě nebude. Kdyby jo, tak ti to mám koupit? Stálo to 187,90. Jo a tu desku musím koupit ještě jednu taky. Na jedné má domeček, který nebouráme a pak nemá kde stavět.
31. led 2010 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Mici, my uz tiez radsej bez spaget a hadu :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2010 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a o té továrně jsem právě četla, že tak malé děti to nevytlačí, že to jde ztuha docela. Dneska první co bylo, když se vzbudila, tak čaj a hned druhé slovo plastelína, nechtěla ani snídat, až do teď si hrála, nejdřív sama, pak s Michalem, ale spokojená :dizzy_face: Máma mi dneska přiveze nějaké plastové vykrajovátka, co jsou ještě po nás a pak jí koupím nějakou tu sadu, ještě to prozkoumám. Chtělo by to i váleček, ten žádný nemáme.

To lego taky nebo psané jako v akci, byla nad tím normálně velká cenovka 799, ale dole regálovka 187, ale neseděl EAN, tak jsem si říkala, že tam bylo asi něco jiného a blbě to vybalili, ale zkusila jsem to přes pípák a fakt to jelo tak málo :dizzy_face: Nebýt Michala, tak máme prd, páč jsem se fakt dívala jen na tu velkou cenu.
31. led 2010 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
31. led 2010 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
no kdyby to Kat meli tak samo kup!!!!
31. led 2010 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat kdyby to bylo za tuhle cenu, kup mi toho treba i 2 ks, to se neztrati
31. led 2010 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tata mi volal, ze mama uz jen lezi a ani neji, jedu tam, bojim se bojim :pensive:
31. led 2010 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat - tak ja neviem, ale Vikina dpstala plastelinu a tie vykrajovatka na Vianoce. No ale poviem vam, ona z toho takmer vobec nic nestavala, len to vytahovala a tu plastelinu trhal a abol bordel po celom byte a plastelinu sme mali v kobercoch, v hrackach, v gauci, vsade. A my sme ani nevedeli, kde vsetky tie kusky su, takze ony vyschli, kym sme ich nasli a nakoniec z tych 4 krabiciek plasteliny nezostal ani kusok. Takze som to zbalila a askusime zase o takeho pol roka, snad bude mat z toho rozum potom.

Tesco - holky, myslite, ze ta akcia na hracky plati aj na SR?Lebo ja som uz nebola v Tescu snad 3 tyzdne, tak ani neviem. Zeby sme aj my aspon to Duplo dokupili, ked uz nic. (ak tam este bude, ze...)

Bram - daj vediet, ako maminka, ked sa vratis domov. :frowning2:
31. led 2010 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
bram, snad to bude ok :pensive:

Lenci, tak Denča u toho dneska fakt vydržela dlouho, ona taky nic netvoří, trhá to na kousky, pak to zase slepuje, krájí to nožíkem, cpe to do té jedné formičky, co máme, ale strašně ji to bavilo.
31. led 2010 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Xeni, myslime na vas, dufam, ze mamca ma len slabu chvilku a pozbiera sa ...
U nas najprv ficali gulicky, Seb to stale splaskol a my sme museli robit x-krat gulicky. Potom spagety a hady, teraz placky a z toho vykrajujeme tymi vykrajovatkami na medovniky ... neviem, asi ho bavi to mackat v ruke :grinning:
Inac sme prave prisli z vonku, smykla som sa na chodniku a spadla - nastastie najprv na koleno a potom na chrbat ... vyzeralo to dost blbo, ale bolo to ok ... A Seb ma potom normalne chytil za ruku, ze pozor mami ... :wink:
31. led 2010 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni smarja pozor, at se ti neco nestane!

HOlky, mama je uplne KO. Je to strasny, ze to ani nemuzu popsat. Jestli nepujde do nemocnice, je konec. :pensive:
31. led 2010 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Bram to je mi moc líto:(( zku..nemoc :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
31. led 2010 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Bram, to je mi líto, to je naprd :cry:
31. led 2010 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Bram :pensive: :pensive: :pensive: A ona do nemocnice nechce? Asi ne, co?
31. led 2010 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Bram, tak to ju jedine presvedcit na nemocnicu, nech sa da dokopy. :frowning2:
31. led 2010 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Xeni to je mi moc líto :frowning2: zkuste jí přesvědčit
31. led 2010 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Inak som dnes bola v tom Tescu, tak u nas na Slovensku teda ziadne zlavy neboli. :angry:
Tak to bude asi fakt len akcia v CR. :unamused:
31. led 2010 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
vyslala jsem tam na zitra tetu a brachu, snad ji presvedci a snad ji z toho ty kapacky dostanou, nerada bych, aby si myslela, ze ji tam posilame umrit
31. led 2010 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
cau holky,

kat, my mame tu play dough veselou tovarnu a ice cream maker- delas tim tocenou zmrzlinu a tak. na facebooku mam fotky a male se to hrozne libi. tady ta plastelina je nejlepsi.prodavaji tu jeden kelimek za 50 centu myslim. a nebo ruzne sady.

jinak ta anabel to byla panenka,kocar a oblecky za 249???ja to chciiiii :grinning:
31. led 2010 ve 22:59  • Odpověz  • To se mi líbí
bram,snad bude mamince lepe.... :pensive:
31. led 2010 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek