• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
a pak tam pokracuji fotky abincine plastelinove kolekce
31. led 2010 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni tak držím palečky ať to vše dopadne dobře :wink:
Achjo,malá má nják kašel,ale jinak je celkem v pohodě,teda krom toho,že skoro nejí :frowning2: a to jí mám od pátku doma,nikam s ní nechodím :unamused: snad jí to bro přejde,o víkendu má spát u babičky a moc se těší,zítra uvidím jestly jí vezmu na hudeku,ona by moc ráda za dětma,ale nechci aby se jí to rozjelo ještě víc nebo aby nakazila další děti.
Jinak sme zjitily,že Zdendova vzdálená příbuzná dělá v té naš spádové školce učitelku,tak sme se byli zeptat jakou máme šanci ,že nás vezmou a prej hoodně dobrou,že budou dokonce i otvírat další třídu(teď maj těch tříd 6 na 120 dětí) tak doufám,že jí tam dostanem je to poslední naděje,pak fakt nevím,soukromý hlídání si nemůžeme dovolit,soukromou školku taky ne...... jedině ségra jestly by jí hlídala...
1. únor 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na nefrologii az 24.2. do te doby musime brat ATB, mam 100 chutí to nejak odmitnout ale bojim se, nevim, proc nas nemohou vysetrit drive
1. únor 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ja porad nevim, proc by ji nemeli vzit, kdyz ma prednostni pravo, kdyz jdes do prace. nejak tomu nerozumim
1. únor 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni protože je Listopadová a většinou chtěj všude děti co už jim jsou 3 roky v září :unamused: . Jej už zas antibiotika,chudák malá ta si too užije... a není třeba ještě někde jinde ordinace kde y jí vzali dřív? Nám třeba dr říkal,že tady na poliklinice jim to trvá dlouho tka nás posílá se vším spíš na bulovku :confused:
1. únor 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mama uz je asi v motole, rekli ze nemaji misto, ale ze ji nekaam na pristylku daji, nemam z toho dobry pocit, minule ji tam nechali v zime sedet na kresle 2 hodiny, obavam se, ze to by nemusela a přežít. jenze to tam s ni byl tata, jenze ted je pry moc unaveny, tak tam nejel a pry od vcera nejedl, tak ma hlad,, pritm si stezoval, ze mama porad jen spala, ale nestihl to. No ja bych se z nej zvencla.
1. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni ja vim, ze berou deti sice pravda az jim budou 3, ale nemajiproblem ti nechat misto od listopadu. Jen to musis platit od zari, jsou pry naopak radi, protoze maji penize a nemusi mit dite - resp. jen na ty 5 dni v mesici nebo jak to je.
1. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,no to je pěkný,a co to zkusit na homolce? Tam většinou maj lepší přístup :confused:
Xeni no já bych jí tam klidně dala od září na celej den,pro mě není problém když beztak nastupuju už nakonci srpna že :sweat_smile: takže o rodičák příjdu tak jako tak
1. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, noa le to mas pravdu, ze to ji nemusi vzit. Prednost ma az od listopadu.
s mamkou ja nevim...ja nevim, modlim se pouze, protoze jeji osetrujici dr. rekla, ze nema cas nas resit, ze ma plnou ordinaci lidi, at si zavolame na kartotekuu :pensive:
1. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
joa nemam tehu cukrovku tak aspon se muzu uklidnovat čoko.

Tak jsem hysterčila neopravnene, uz lezi, na dvouluzaku a pochvaluje si, ze vsechno slo rychle a uz ma i trochu hlad :wink:
1. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidite, vy tu riesite tu skolku a ja som sa este ani neobtazovla do nej dostavit, aby som sa dohodla, kedy by mi Viku mohli vziat. Snad sa rozhupem uz tento tzyden......

Bram - ty jo, to co je zase za pristup?Ako ja uz fakt si zacinam mysliet, ze pokial nemate niekoho, kto vam pracuje v nemocnici a vybavi vsetky nalezitosti okolo, tak clovek tam ani nemoze cakat, ze ho slusne vybavia a uplne normalne hospitalizuju. :angry:
1. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee ted sem si všimla alba, že hydricka čeká druhý mimi..chodila k nám že jo??

Bram aspon že tak!!! snad bude zítra mamce lépe:slight_smile:))
1. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni tak snad bude líp,ale přístup fakt hrůza :rolling_eyes: dej si čokošku :wink:
Mici,no jo,už sme asi s Léňou jediné co se do druhého nehrnem :grinning:
Zítra asi kašlu na yamahu,malá furt chrchla,ikdyž teda v noci ne,ale pomalu jí podezřívám,že to dělá schválně kvůli tomu,že jí chutnaj ty kapičky na kašel :grinning: dokonce si na ně nosí i lžičku :sweat_smile:
Jinak u nás teď novinka od neděle frčí Pat a Mat,viděla to v neděli ráno na 1 a strašný záchvaty smíchu :grinning:
2. únor 2010 v 00:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
Xeni, drzime palecky, aby sa to zlepsilo
Leni, Seb je urcite zavisly na Panadole :slight_smile: on by vypil snad i cele balenie, keby mohol :grinning: :grinning: :grinning: . A inac ako sa mate?
U nas su v MS dni otvorenych dveri zaciatkom brezna, tak uvidime. POjdeme sa pozriet, ale ked tam nabehnem s brusiskom ako velryba, tak neviem neviem ...
2. únor 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni :grinning: U nás hrůa,sice v noci nekašlala,ale ráno se chuděra pozvracela :frowning2: teď jen leží přikrytá u televize a nic se jí nechce :frowning2:
2. únor 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
unas je den otevrenych dveri 18.2. a 10.3. je zapis. No ted v tucnaku tvrdili, ze zadne dite neni odmotnuto, tak to jsem zvedava :slight_smile: prednost maji mamky, co jdou do prace, pak co tam maji sourozence, ale taky ty co tam maji trvaly pobyt, no tak snad!

uvidime. Kdyz ne, tak se nepo...ale budu muset zaplatit pani na hlidani. nebo nejake soukrome hlidani, stoji to asi 300 na dopoledne, tak aspon 1-2x v tydnu holt budeme muset investovat.
2. únor 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni jak to jdeš do práce?
2. únor 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky, zdravim z hor !!
vcera jsem byla po 100 letech na bezkach, vsechno me boli, ale parada!
dnes vecer pujdeme do kina...
ale furt zeru a jsem tlusta...

skolky vzdavam...

Xenus, drzim palce mamce i malicke!
2. únor 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi kino závidím,my chtěli jít o víkendu až malá bude u tchýně,ale nevím nevím jestly nebude nemocná ještě v pátek :unamused:
Jasně ty a tlustá :grinning:
2. únor 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

ladi, ty hory závidím :dizzy_face: Hezky si to užívejte :wink:

Jsem dneska chtěla zajet s Denčou do jednoho MC, jenže mi je od rána nějak šoufl, točí se mi hlava nebo co :confounded: Tak jsme si zase hrály s plastelínou :slight_smile: Dneska už jsem ji schovávala třikrát, chvíli dělá něco jiného a pak zas mami plastelínu...

Včera jsem hledala na netu stránky té naší "vesnické" školky, ale prd, tak tam budu muset zajet se zeptat, kdy se můžem přijít kouknout a jestli by ji teda vzali.
2. únor 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak je to spatne, mama jen spi, jinak nic, pry ji ale nic neboli, pani doktorka rikala, ze sance je nulová a je to vše jen otázka pár hodin a nebo dní. Nevím, jestli tam mam jet, nebo jestli mam brat jako rozloučení tu neděli. Nevím, jestli by ji pomohlo, že mě ještě uslyší. Asi ano. nevim. pa ozvu se.
2. únor 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, to je smutný :frowning2: :cry: :cry: :cry: Ach jo :frowning2:
2. únor 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni :frowning2: :cry: :cry: :cry: jeď za mamkou :cry: je mi to moc líto
2. únor 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat ty budes asi rodit, co?
ja pojedu za mamkou zitra nebo ja nevim, jestli dneska, vsichni tam chteji jet, vzdyt pokud bude pri smyslech, tak ji to zdrtí, snad mi to tedy odpustí nebo ja nevim
2. únor 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, rodit?

Taky si trochu myslím, že jak se tam všichni soucitně nahrnout, tak ji to musí zdrtit :frowning2:
2. únor 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram - ja neviem, nemali by ste radsej o jej stave pred mamkou nehovorit?A ist ju navstivit skor akoze "na beznu navstevu"? Aby jej to nebolo blbe. Ach jaj, to je take hrozne. :cry: :cry: :cry:
2. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pujdu tam zitra dnes by to na ní byo i moc. Ja verim, ze ji trochu rozveselim, ale radsi bych kdyby to mela uz za sebou, aby nemela uz ty strasne bolesti
2. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caves holky
my sme dnes boli cvicit a po dlhom case ideme i plavat. Ked sa teda este nasukam do plaviek :slight_smile:. Ale Seb sa uz tesi.
Kat, mi nieco hovor, u nas je Play Doh non stop, dnes si dokonca urobil tanier a dal do neho jogurt. skoro som ho zabila :grinning: :grinning: :grinning:. Mozeme ho skryt, aj tak je stale, mami play doh, hram play doh ... A strasne rad robi pizzu :wink:

Xeni, je to strasne tazka situacia, myslime na vas.
2. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek