• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
hoj holky
tak Štěpík je zdravej! a příští úterý konečně na druhou hexu
ještě zítra jdeme na kyčle, doufám, že naposled.... preventivní plenu navíc jsem nedávala , spoléhám na nošení v šátku
ráno jsme na výtvarce vytvořily s Emou sovu a želvu, doma jsem umíchala karbanátky a dala péct
nakojila mrnouse, ten vytuhl a spal, pak Ema oběd atd. no a blbla v postýlce jako každýden než usne.... skoro jako každý den poslední dobou tím probouzí malýho, takže teď momentálně nespí oba
on je po tom jednom sirupu takovej hrozně živej, takže i ten spánek je takovej jinej, slabší mi přijde
chodím tam nahazovat dudlík, tak snad se povede.... poslední 3 dny jsme ho museli vždycky vytáhnout, uspat v šátku a pak opatrně krkolomně vymotat do postýlky

Bram - je mi to moc líto :frowning2:
2. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mem, super, že jste zdraví :slight_smile: Jak nosíš malého v šátku? Od narození ho nosíš "neležato"? Nebo svisle nebo jak? Někde jsem viděla i malinké miminka nosit svisle :confused:
2. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja uz to vzdavam to upsvanie. Ona uz sa zda, ze by aj zaspal a hned:maminka, cikat. OK, tak ide cikat, potom ju uspavam, uspavam a za chvilu:maminka,kakat! Tak ja neviem, sedi na nocniku, ale ja si myslim, ze uz len vymysla. A tak by som potrebovala prave dnes, keby aspon na pol hodku zaspala, lebo s nou sa nic neda robit. :unamused:
2. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat - naležato neměli rádi ani jeden, nosím zhruba od 4-6ti neděl, nosím v kříži, hned jsem fixovala hlavičku, až teĎ mu jí neutahuju, nechávám volně, jen když vím že by měl spát, zatáhnu a fertig :grinning:
2. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mem, aha a do té doby jsi nenosila vůbec?
2. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě nespí mala a tata prisel, rekl ji, ze krtek taky spi a ona spí, jato nechapu, to samy tchyne, ona nespí jenom se mnou?!!!
2. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, ale on byl hodný, spal v košíku, neplakal, stejně jako Ema
2. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram :grinning: , jsou to potvory
mně se vyplatí neusutpovat, no ale mně se to mluví, Ema je ještě v malé postýlce, odkud mi neuteče, nahoře se s ní zjevim :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli budete mít čas koukněte na to video, je to o porodech a tom všem za komunistů. Např. tam pán říká, že jesle jsou taková pracovní doba, kterou musí mimino vydržet... :rolling_eyes:
2. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně se to nepustilo, musím počkat na mm, přestavil mi nějak pc
2. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mem, taky se mi to nejdřív nějak nechtělo spustit.
Jinak doufám, že prckovi bude šátek vyhovovat hned nebo že bude taky spát v postýlce nebo v košíku :pensive:
2. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
první 2-3 nošení nebyly nic moc, ale teď už se tam vyloženě těší :grinning:
2. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram - bravas aj malu do nemocnice, ci chodis len sama? (to ma tak napadlo)
2. únor 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, nene ona je doma.
2. únor 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, to je dobre. Pre deti neni nic moc take nemocnicne prostredie a celkovo ta atmosfera. :confounded:
2. únor 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Michal přivezl Denči boby, tak byli spolu venku, ale ke kopci nějak nedošli :unamused: Stěžovala si, že prý jí je zima :confused: , přitom byla navlečená jako při mínus deseti... No, ale tak aspoň půl hodinku byla venku, tvářičky červené :dizzy_face:
2. únor 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky maminka zemřela :pensive: nic ji nebolelo. musim se drzet, mala je ze me cela pryc.
2. únor 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, upřímnou soustrast :pensive: Je mi to moc líto :frowning2: Drž se, moc na tebe myslím :pensive:
2. únor 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram to je mi líto,upřímnou soustrast. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
2. únor 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, je mi to luto, uprimnu sustrast. Vela sil a energie ...
2. únor 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky holky ja nejak nevim, co mam delat. Snad se nejak postara teta a tata nebo bracha.
2. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram ..upřímnou soustrast drž se :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
2. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram.... upřímnou soustrast :cry: , drž se
2. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram uprimnou soustrast :frowning2: :cry: :frowning2:
2. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mela jsem tam dnes asi jit ach jo mam takovy pocit ze jsem se nerozloučila, jeste jsem toho chtela tolik rict, no holky nic, koncim ,ja vas nebudu zatěžovat. Sakrys. ach jo
2. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni já nevím ani co napsat,je mi to moc moc líto :cry: :cry: :cry: přeju upřímnou soustrast,kdybych mohla nják pomoct tak řekni .... držse holka
2. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram - do kelu, ja tu revem...fakt uprimnu sustarst, je mi to velmi luto. Ale ber to tak, ze si za nou bola cez vikend, takze ste spolu boli a ona to urcite vie, ze si na nu myslela.
akurat teraz to bude take to blbe hluche obdobie, ze nebudes asi vediet, co so sebou a hlavne ako sa tvarit pred malou. :frowning2:
2. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram dulezite je to, ze maminka vedela, ze ji mas moc rada. Ono ty posledni pohledy jsou tak strasne smutne, rozluc se s ni sama v myslenkach. Myslim, ze podle toho co pises tak maminka uz v tech poslednich hodinach ani moc nevnimala a Tebe by ta vzpominka jenom trapila. Urcite maminka bude na Vas tam zhora koukat. Jestli muzu nejak pomoct tak dej vedet do IP. Drz se, obejmi manzela, Xenusku, pohlad brisko - myslim, ze to by maminku nejvic potesilo, ze jste stastni a ze mate jeden druheho, ze by si to tak prala. Jsi silna zenska.
2. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky holky, snad to uz dnes bude lepší. Hlavně aby už za mnou byli všechny ty byrokratické věci.
3. únor 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
xeni, jsme jeste na horach... tak rada bych Ti nejak pomohla, ale ted nic nepomuze :( brecim tu s Tebou... drz se! a kdybych mohla cokoli pro Tebe udelat, poradit, pohlidat, dej vedet...
ani ja se nestihla s tatkou rozloucit, a udelala jsem tu vec, ze jsem se sla rozloucit pred pohrbem, naposledy... zni to divne, ale malou ulevu mi to prineslo...
moc na Tebe myslim, projdes si ted nelehkym obdobim, ja se trosicku srovnala az po nekolika mesicich, ale nikdy to nepreboli :cry: hodne sil! Davidek posila pusinku
3. únor 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek