• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Xeni, upřímnou soustrast.Držte se!!!! :cry: :cry: :cry: Moc na vás myslím a snad se trochu uleví po rozloučení, i když bolet to bude stále.
3. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

jééééééé Hanul gratulka k těhu,přeji ať je vše vpořádku,užívej si těhotenství. :wink:
3. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
xeni upřímnou soustrast maminka ted vás bude ochranovat z nebe držte se :cry:

luckoooooooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Hanul copak? :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
no no no :dizzy_face: :dizzy_face:

zadařilo se :dizzy_face:
3. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Hanul super. Jsem ani nevěděla,že se chystáš těhotnět už teď. :slight_smile: Přeju pohodové těhotenství a na jeho konci krásné a hlavně zdravé mimi. :wink:
3. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ale je to teprve začátek tak se uvidí jak se bude dál vyvíjet víc už pro to nemužu udělat :dizzy_face:

mareček dneska všem říká,že bude mít brrrášku :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Hanul ten je sladkej. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dobře to dopadne. :wink: Musím letět,ahojky zase někdy. :slight_smile:
3. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Já to věděla,ale mlčela jsem dokud to Hanča neřekna sama :grinning:
3. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Hanul - moc gratulujeme. takzda sa, Leni, ze uz fakt len my 2 sme vydrzali najdlhsie. :grinning: Marecek je sladky..... :slight_smile:
3. únor 2010 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni a co vy neplánujete další? My jo,ale až za 4 roky :grinning:
3. únor 2010 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Hanul, paráda, gratulka k těhu a držím palečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. únor 2010 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni - joj, veru neplanujeme. Vika uplne staci. :slight_smile:))
3. únor 2010 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky..

Xenuško, upřímnou soustrast a buďte silní. Ty především, kvůli dětičkám. Budeme na Vás myslet.

Lenkaz, Lenci .. ba ne, ještě já :grinning:
3. únor 2010 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Haňulí.. MOC MOC MOC gratuluji a přeji tu vysněnou holčičku :slight_smile:
3. únor 2010 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
3. únor 2010 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Hanul, tak už jsi to na sebe práskla, jo??? :grinning: Byla jsi u toho doktora? Kolik jich tam je? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Hani, jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! tos mi udelala strasnou radost! drzim pesti!
3. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
~Caute holky
Hanul, super sprava, gratulka!!!
3. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
hanul, take jeste jednou gratuluji a drzim palce, at je vse v poradku... co zada, boli??
3. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Hanul - obr gratulace
3. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Eli no jo,tak sme poslední 3 :grinning: :grinning:
Holky asi blbej dotaz,ale myslíte,že můžu vzít malou k našim když má kašel a rýmu? Potřebuju si tam nco zařídit a hlídání na pátek nemám :unamused: tam by jsme jeli mhd,byla by u našich v teple a zpátky už se Zdendou autem :confused: já vím,že je to blbej dotaz,ale my fakt moc často nemocný nejsme tak v tom nják nemám zkušenost a z každýho kašle dělám chřipku :sweat_smile:
3. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Eli - vidis, skoro sme na teba zabudli. :slight_smile:)))

Leni - no ja neviem, ja Viku netaham nikde, ked je chora. Ale tak kd nieco zariadit musis, tak musis, tak podla mna uz tu cestu zvladne. No idealne by bolo, keby aspon sla autom obe cesty. Ale ak sa neda, tak sa neda. :unamused:

Holky, tak som bola na takom cviceni a vola sa to Port de Bras - to je take daco ako aerobne cvicenie s prvkami baletu a normalne ma z toho az boli cele telo. Je to take zenske cvicenie, aj na pekne drzanie tela. Tak si chvalim. Budem tam chodit so sestrekou raz do tyzdna, je to lepsie ako fitko. Tak sa aspon odreagujem. :wink:
3. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, ja myslim, ze je to ok ... Akurat na ten kasel davaj pozor, moja suseda bola teraz u Dr, lebo maly jej kaslal asi 5 dni a neprestavalo mu to (teplotu nemal ani rymu) a mal zanet prudusek s nabehom na zenet plic, keby k tej dr nedorazili nezacali brat ATB ... Aspon tak mi to vravela ona ...
Lenci, o Port de Bras som este ani nepocula, ale znie to fajn. Ja by som na takom niecom bola ako medved, hoci nieco na poriadne drzanie tela by som potrebovala ... ja som vzdy bola skor taky chlapcensky typ, a to zial aj co sa tyka drzania tela :wink:
3. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ja taky nechci strasit, ale neter mela zapal plic a teplotu mela pritom 37,5, pak ji to najednou vybehlo na 40, do nemocnice a on to byl uz pokrocily zapal plic. Tim nemyslim, ze by kazdej kasel neco mohl bejt, to je blbost, ale tak bych se asi ridila tou teplotou, pokud ji nema, jedte
3. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, sorry, som si nevsimla na Facebooku ...
A to pritom ta moja suseda je zdravotna sestra ... niekedy proste nevies, je lepsie ist ...
3. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, Lenci .. však já už jsem spíše jen nakukuji .. :slight_smile: Takže máte na to opomenutí nárok .. :slight_smile:

A co nastávající double maminky..? Jak na tom jsou..? :dizzy_face:
Kat, Ty máš ty tt nebezpečné .. :astonished: :astonished: :astonished:
3. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
teda teď si mi s tím dr docela dala,my u doktora nebyli,jako ten kašel se je častější,ale nepříjde mi tak děsvej jako byl ze začátku ,ikdyž se teda nezlepuje a to jsem s ní od soboty doma :(:( asi v pátek spíš pomažu k dr aby jí poslech. Není to tam ta sousedka co s náma byla v zoo?
Já tam s ní radši zítra ráno skočím aŤ jí aspoň poslechne,jako nezdá se mi ,že by to měla na průduškách,je to takovej ten suchej kašel no ..ale radši :wink:
3. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Něco málo v albu .. asi týden staré .. ale je už ostříhaný ... byl to děs.. :grinning:
3. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni já se od atb už třeba kašle bojím, takže skoro vždycky jdu, aby jí poslechla, jen abych měla klid
a už dvakrát to bylo na nějaký léčení :frowning2:
3. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek