• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Mirin ahojky a hezký den. :wink:
19. únor 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirin, ahoj.Taky půjdu vařit.A díky.
19. únor 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris tohoto se taky bojim :// to už odpustim tak nejak kdyz se s nekym jen vyspi z blbosti ale bez citu...jakmile se zamiluje tak koncim...už bych se nas neho nedokazala dovat tak jak ted ani s nim spat atd...proste uz by to nemelo cenu ..ja hrozne tezko odpoustim :pensive: :pensive:

Mirin ja se taky ryche zakoukam ,ale jen kdyz je vztah v troskach a chci hledat neco jineho lepsiho že.-)

Svoma tak at mu to vydrzi...a mala super akorat ti spi teda silene moc :grinning: :grinning: :grinning: my chodime v 8 a i vstava v 8..a po obede ve 12-14(15) a toto je naprosto nejlepsi co muze byt..pac dopoledne ubehne celkem rychle a po obede spi a jak se probudi tak pak uz nekdo prijde z prace :grinning:
19. únor 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici mě právě nepřijde,že spí hodně,navíc v noci obvykle minimálně dvě hodiny řve,ale někdy i víc,ta dnešní noc byla zázrak. Během dne mi spí někdy půl hodiny,někdy třičtvrtě a někdy i dvě hodiny,je to nanic,protože si nemůžu nic naplánovat,když nevím,jak dlouho hodlá spát.
19. únor 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, vím, že se nesmířím s myšlenkou, že nebude žádné druhé dítě... :cry: Chci být milována...a ne čekat, jestli si on srovná v hlavě, že mě miluje, nebo ne...nestojím o drobečky, chci lásku a respekt.Někoho o koho se můžu opřít, jasně, neexistuje ideální chlap...ale ne každý snad partnerku ponižuje.

Tomík spává dopoledne od 10 tak do 11:30..ale odpoledne vůbec :unamused:
19. únor 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris a co kdybys mu sbalila kufry? třeba mu pár věcí dojde,ale třeba taky ne.
19. únor 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoma, bydlíme téměř na samotě, nejbližší obchod 4 km, pokud mu sbalím kufry, vezme auto a my budeme nahraní, bez auta tu nemám šanci :unamused:
19. únor 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris tak to je vážně nanic,známé tohle totiž pomohlo,ten její taky nevěděl,co chce,ale když mu sbalila kufry,tak mu došlo,o co všechno přijde. Jenže stejně je to dvousečná zbraň,taky by to toho tvého mohlo rozhoupat k rozvodu. :unamused:
19. únor 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
možná to tak stejně dopadne...já už nemám sílu zachraňovat...sama na to nestačím
19. únor 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris to je mi líto,jestli o něj stojíš,tak mu prostě dej čas.Nemá smysl někam ho tlačit a ani ultimáta,i kdyby ti na ně přistoupil,tak by ti to mohl jednou vyčítat,musí na to přijít sám.Vím,že je to těžké,ale asi to bude nejlepší. A nebo,pokud ho nechceš,tak mu prostě řekni,že je konec.
19. únor 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris přeju,ať se to u vás brzo vyřeší. Musím letět,malá usnula,jdu jí zabalit pár věcí,až se vyspinká,tak jedeme ke kámošce. Ahojky. :slight_smile:
19. únor 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne je z toho uplne do place
ja uz bych se na nej taky asi nedokazala divat... vubec to Iris nezavidim :cry: :cry:
19. únor 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk sme po o ,malá měla talíř polévky a krupicový nákyp s jahodama :dizzy_face:
Iris ještě mě napadlo,co takhle mu ukázat,že má taky na koho žárlit,pěkně se obleč,namaluj ,učeš,dej mu na hlídání malého se slovy,že jdeš večer ven :wink:
19. únor 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak chlapy asi nikdy nepochopím,jako ono je jim totálka buřt,že maj dítě,to mě nejvíc vždycky nas... chápu když se dva přestanou mít rádi to se stává,ale když je ve vztahu dítě tak je to přeci jen o něčem jiném :pensive:
19. únor 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, aha, tak chápu, s tou dietou... tak se na to vykašli a dej si nějakou čokošku... no a stím tvým chlapem, jestli se zamiluje, nic s tím neuděláš, osobně si myslím, že pokud chlap chce bokovku, tak to doma nepřiznává a zatlouká... ale když to doma přizná, je to blbý... je ale možné, že se zamiloval, ale že az bude bez vás, že si uvědomí, že vás má mnohem radši, jen jste pro něj byli ted taková jistota... tak mu sbal a sbal mu i klíčky od auta. Naloz mu kufry a rekni, kam te mam odvezt? Musime si dat pauzu. Auto musis mit ty, co kdyby bylo něco s malým. Držím pěsti. A neboj, když ti bude smutno, prijd se vypovídat.

Svoma: ja bych zelnacku dala, mala nase jedla i kolac kde navrchu byla zakysanka ale moc ji to nejelo, tak uvidis. jinak s tím režimem, je dobré to stavet na jidle, kdyz je dite zvykle snidat, svacit, obedvat, svacit, veceret vzdy presne ve stejnou dobu, tak pak tak chodí i spat. My kdyz to posunem o pul hodky tak je uplne rozhozená a v noci pak spatne spi.
19. únor 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, asi mu fakt alespon sbal, a uvidi se, jak se zachova.

Ja zeli zatim vubec nedavala. V pondeli jsem byla u mamy a delala zrovna vybornou zelnacku, tak jsem snedla 2 talire, ale malej nechtel ani ochutnat.
19. únor 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
On řekl, že ví, že s ní nechce žít, ani spolu nespali, prý, ani nevím, jestli se tomu dá věřit :unamused:

Leni, on by nežárlil, jen by to bral jako signál k tomu, že si teda může dělat, co chce...
Včera jsem mluvila se svým kamarádem skoroprávníkem...pokud se rozhodnu odejít, pomůže mi s rozvodem i sehnat nějaké rozumné bydlení.

Je mi pořád do pláče, přijde mi to jako nějaký zlý sen...
19. únor 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kez by byl, vid?
ja si bohuzel myslim, ze chlapi v tomhle veku se nezamiluji tak, aby to oznamovali doma, pokud s tou zenskou nespali... ale treba nelze... ale to nema smysl o tom spekulovat :( zkus se co nejmin trapit, ikdyz je to hruza... mas Tomika a to je to nejkrasnejsi na svete !!!

ja jsem si tohle prozila s byvalym... a uplne se mi ty pocity vraci a je mi fakt do place z toho... brrr... ale diky tomu, co udelal, jsem potkala Honzika, a musim zatukat na drevo, ze jsem opravdu stastna (az na sem tam nejakej blbej den)

a jsou horsi veci nez nestalej chlap... - drzme palce Kristy braskovi !
19. únor 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, její bráška je na tom podstatně hůř :cry:

Tomík je moje štěstí :dizzy_face:
19. únor 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris,tak to je blbý :frowning2: :frowning2: :cry:
promiň dotaz,ale to mu jako nedochází,že nepříjde jen o tebe ,ale i o malého?? nebo si to neuvědomuje či co?
19. únor 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,tak si musím postěžovat na Klaud,ještě totiž nespí a spát ani nechce,sem jí uspávla,a vždycky když už to vapdalo,že spinká a já můžu jít tak byla vzhůru :frowning2: :angry: nejhorší je,že nemůžu uplatnit žádnou metodu,protože jakmile odejdu z místnosti tak řev,začne mlátit a kopat do dveří až mám strach kdy na mě sousedi zavolaj sociálku :unamused:
19. únor 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, je tady někdo? Chtěla jsem se Vás zeptat, jestli nemáte zkušenost s placenými průzkumy. Myslím, že na tom někdo tady byl. Tuším že Bram. Mě to připadá takové záhadné a nevím, jestli se má zapojit a vydělat si tak nějakou korunu. Píšou, že je to diskuse, tak na hodinku, ale nevím, o čem tam budu povídat. Máte s tím zkušenost?
19. únor 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
webi myslím,že Xena má zkušenosti :wink:
19. únor 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nevíš jaké?
19. únor 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak koukám, že se tady "jede" už druhá liga :wink: já bych teda další mimino nezvládla. By mé odvezli do Bohnic. Jsem utahaná jako kotě.
19. únor 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda tady je dneska pochmurná nálada :frowning2: Já něco podobného taky zažila, ale to bylo samozřejmě jednodušší, páč jsem neměla malou :frowning2: Sice se pak chtěl vrátit ke mě... Ale stejně se mi z toho svírá žaludek :pensive:

LeniZ, to si chlapi neuvědomují, oni na to příjdou, až když to ztratí :pensive: A pak jim je to líto...

Webi, ahooooj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jak se máte? Chodíte, mluvíte, píšete, počítáte, čtete? :grinning: Né, fakt, jak se daří? Se tu vůbec neukážeš :frowning2:

Já měla dneska návštěvu, kámošku, tak byla sranda docela, ale Denča měla zas úrazový den, jako žádná krev nebyla, naštěstí, ale i tak, pár docela škaredých úrazů :pensive:

Jo a vůbec nechce spát :confounded: Dneska spala přes den jen půl hoďky a to ještě trvalo hodinu než usnula, si tam furt něco povídala a hrála, místo spaní :unamused: Ale možná kvůli zubům, máme kousek stoličky, tak jí to bobka bolí :confounded:
19. únor 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,je to divný přírodní úkaz,ale asi máme stejné děti :wink: :grinning: naše taky dnes pár úrazů,díky bohu teda ne nják vážný včera když si odřela záda až tam má krvavý strup je horší . A s tím spaní-když sem jí uspávala tak sice dělala že hajá,očička zavřený a jak sem se hnula,že jdu pryč tak dálkovky,tak sem tam poslala manžu a výsledek? řvala furt stejně,bušila do dveří dupala .... no hrůza,nevím zda jí rostou zuby(furt šíleně slintá a kouše na jedno místo,ale nic cítit na dotek není :confused: ) nebo jestly jí bolelo bříško ,protože včera usnula normálně jako vždy do 20 minut
19. únor 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iris, jsem ti psala do nadvěcovek, ale chlapi si prostě něčím takovým musí projít, aby došli k tomu, že domov, je domov.Ted s ním nic neuděláš, je zabejčený, neví co chce a musí si to nejdřív sám v sobě ujasnit.Můj názor je takový asi, že rozhodně ho nevyhazovat, musí vědět, že u vás má furt domov a pokud chce odejít ať odejde sám.Z domova se nevyhazuje, domov je zázemí a rodina a každý má na něj právo, i když zrovna ted mu "hrabe"Víc v té druhé diskuzy.Rozvod bych zatím nepodávala, to je opravdu až to nejkrajnější řešení.A jestli se chce rozvést, tak at ho podá sám, to chlapi většínou vyměknou.Leda, že mu to můžeš říct, aby ho podal sám.

Ted asi jseš strašně naštvaná na něj, ale věř, že ty emoce trochu poleví jak u něj, tak u tebe a všechno si to vyříkate, až pak je teprve čas jednat, jetli to spolu zvládnete, nebo půjdete každý svou cestou.To rozhodování, když už je dítě, je neskutečně těžké.On bude stále, otec tvého dítěte a stále budete muset být v kontaktu a pokud rozchodem si ani jeden z vás nebude 100% jistý, tak to ted nemá cenu řešit rozvodem.Podle mě je to fakt jen úlet, ale už bude vědět, že ztrácí všechno, tak fakt vyměkne.Chce to čas, ale záleží jestli mu ho dáš a jestli hlavně mu ho chceš dát.Chce to pak strašně moc tolerance a znovunalezení důvery.Nechci Tě strašit, ale at to dopadne jakkoliv začíná Ti boj - vnitřní.Hodně štěstí.A bohužel tohle je teprve začátek.Taky záleží jaká osobnost je tvůj manžel. :frowning2:
19. únor 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi, díky.
Tady je problém v tom, že já se pořád snažím to zachránit...a on říká, že už mu stejně nikdy nebudu věřita že už to nikdy nebude takové, jaké to bylo...je mi pak do breku, že já hledám řešení, abychom měli šťastnou rodinu a on mi jej hází klacky pod nohy...dneska jedeme s malým k našim a budeme tam asi do neděle...
20. únor 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte..
Domi no to je sice krasny..ale jaka duvera v takovyho chlapa zustane ???? a divat se celej zbytek zivot na nekoho kdo me zklamal a koukal po jinejch..a neudela to znovu???? ja v tom vyrustala(nevim teda co byl podmet..jestli to jen vyšumělo nebo co..)...a myslim že by mi bylo lepe kdyby byly naši dávno od sebe!!!!a ne vedle sebe žít 20 let kvůli dětem.. ...ne spolu ale vedle sebe...
20. únor 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek