• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Mem no my právě ještě nikdy atb neměli,vždycky to bylo na kapky na kašel toT´vše a vždycky ten kašel trval asi týden,ale radši tam ráno skáknu jak říkáš pro jistotu.
Holky koukaly jste teď na to táta XXL? To 4 měsíční dítě co jedlo burgr a hranolky? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni - nedivala som to, ale chcela som to vidiet. Jaaaaj, zas som si to presvihla. Videla som len tie uputavky.
No u nas kasel nebyva vobec. A ked je, teda asi 3x v zivote mala kasel, tak to bolo hned vaznejsie, ze musela mat atb. Takze asi tak. Takze ona ed uz ma kasel, tak to je kasel fakt zakerny. Tie "obycajne", z prechladnutia a tak asi nemava.
3. únor 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kráásné ránko od 4 nespím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

všem moc děkuji a Bram jsem ráda,že jsem ti alespon v tohle těžkým období udělala radost :dizzy_face:

kat nikde jsem nebyla je brzo dneska si ,ale jdu k dr. pro utroš tak uvidím jestli ho překecám a vezme mě krev nebo udělá utz,ale asi stejně nic nebude vidět nevím proč to tady hází od týden víc....

jinak elíí já už jsem tak nějak přesměrovaná,že by mě 2 kluci nevadili :grinning: :grinning:

jdeme do centra at se neunudíme kráásný den
4. únor 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a bolest zad pořád,ale je to lepší byla jsme u dr.vzal mě moč aby vyloučil ty ledviny a zkoušet přírodní preparáty
kdyby jste měli nějaký tip sem sním asi budu trpět celý těhu

dr.říkal že to muže být i tím těhu atd..nejvíc mě to brala asi ten 5 den po.... takže uvidíme...
4. únor 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Eli, no jo, už se to nějak moc rychle blíží :confused:

hanul, tak držím palce, ať dr. udělá utz, ať jsi o něco chytřejší :wink:
4. únor 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haní.. přesně tak .. ono je to jedno, hlavně, že je to zdravé .. :dizzy_face:
A Mareček bude výbornej bráška, uvidíš :slight_smile:

Kat.. Ty brďo .. a jak to zvládáš, s velkým bříškem (náladami už na houby, všude bolí, všude píchá) .. a do toho raubířka Deniska? A co ona.. těší se? Uvědomuje si to už..?

Zdeni .. proboha, dávej na sebe pozor !!! :confounded: A co u Vás .. ?

Mimochodem tu modelínu Play Doh dostal k narozeninám ( tu narozeninovou sadu) a je to jedna z TOP.
A neustále přikupujeme kelímky modelíny. Kolem Vánoc měli nějak v akci .. a jeden kelímek byl za 18 kč.
4. únor 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
A zdravím Lucinku, s Anetkou a Eričkem :dizzy_face:
4. únor 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mala zase spala blbe ale my včera hraly na doktora a uz ma bile kousinky zubu 5 vpravo nahore a vlevo dole, takze je to jasny. Nakonec sel jirka na gauc a ja do pul 6 povidala pohadku a vstavali jsme v 8 :slight_smile: docela me to stačilo.
4. únor 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli ahojky,taky zdravím,jak se máš? :slight_smile:
4. únor 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, Kat, cca mesic a je to tu :slight_smile:)
jsme doma, bojler uz hreje, kamna topi, Betka jeste chrni

ale tech hadru na prani a zehleni... :((

kino bylo super - 3 sezony v pekle, moc se mi to libilo
4. únor 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli, no oproti minulému těhu, který bylo naprd celý kromě posledního měsíce je to teď přesně naopak, celý těhu ok a teď už mi to dává zabrat, blbě se mi spí a tak vůbec :unamused: Denča ví, že mám v břichu mimčo, ví to už od začátku, někdy má období, kdy furt chodí a dává sama od sebe pusu na břicho, pak si zas ani nevzpomene, já jí teda každou chvíli říkám, že tohle je pro miminko a takhle mi bude pomáhat s miminkem a tak, ale do jaké míry jí to fakt dochází, to netuším.
Já to s Denčou docela zvládám, ale poslední dny mám tu náladu fakt všelijakou, tak mě některé věci točí víc než obvykle :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Play doh u nás taky furt frčí, jen včera nebyla, páč jsme nebyli doma. Za mimčo jí koupím buď tu chobotnici nebo tu zmrzlinárnu, ještě nevím.
4. únor 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, taky u Denči trochu podezřívám zadní stoličky, protože je nějaká protivná a dneska v noci se dvakrát vzbudila s řevem :confused: Nic nechtěla jen brečela a pak zas usnula :confused:

ladi, to bych chtěla taky vidět :slight_smile:

No a k tomu rození... Michal má teď únor březen samé školení :confounded: Teď jede v polovině měsíce na dva dny do Brna, tak doufám, že mě to nechytne během těch služebek, páč kdo ví, jestli by stihl dojet včas :unamused: No přinejhorším půjdu rodit s mámou, no...
4. únor 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, dneska ti dorazí balík, ale nějak jim to trvalo teda :angry:
4. únor 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat, tak drzim palce, at to prijde, kdyz budete komplet
4. únor 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, děkuji :slight_smile: Michal má tentokrát z toho porodu nějaký strach, se mi svěřil. Že minule nevěděl do čeho jde, ale teď už se prý bojí předem.
4. únor 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
at se neboji, bude to prave lepsi!
4. únor 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, včera mi vykládal, jakou měl hrůzu, když viděl, že PA chystná nůžky na nástřih, prej viděl jak už tak mám dost a že ona se mi té bolesti ještě chystá přiložit, že se mu dělalo úplně blbě, že mi to chtěl říct, ale věděl, že nemůže-jakoby mi to nějak pomohlo, že bych jí třeba odkopla nohou, kdybych to věděla, nebo nevím jak si to představoval :grinning:
4. únor 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat :grinning:
balik neres, stejnak pro nej pojedeme na postu a dostane to az za miminko, protoze doma ted nebydlime jeste

holky my ted jedeme v omalovankach, dostala nejaky kocicky a fakt jako se uz snazi :slight_smile:

ja nejak porod neresim, ale ono to prijde, to je jasny

Kde je Zdenka? a Mici?
zitra jdeme na odbery krve, holky jako ma to smysl, kdyz je pod antibiotickou clonou?
4. únor 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to my omalovánky vůbec, předevčírem jsem jí dala ty, co se omalovávají tím štětcem a vodou, měla to hotové za minutu a ani jí to nebavilo, zas chtěla plastelínu...

Bram s tou krví nevím vůbec :confused:
4. únor 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas jedou omalovanky denne, i prave ted :slight_smile:
4. únor 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
nakukujem ... vcera nam nesiel internet, tak sme boli doobeda v centre a poobede v Letnanoch - sla som hlavne kvoli Tescu, ale tam ziaden vypredaj hraciek teda nebol, skoda, uz som sa tesila, ako kupime nejake Duplo.
Dnes tu mam Tea (od Aruny, ak si pamatate), tak si kluci spolu hraju. Sem tam nejake to "to je moje", ale v pohode.
Inac Kat, M to preziva rovnako, minule sa mu priznal, ze na ten porod myslel a normalne mu prislo zle, ze sa boji ...
4. únor 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni, Michalovi se o porodu už i zdálo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

A jak se má Aru? Bydlí na tom baráčku nebo jak to dopadlo? Druhé asi neplánuje, co?
4. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aru v pohode, sla na Vystaviste na Veletrh Holiday oprasit nejake stare znamosti a poobhliadnut sa po nejakej praci ... Stale su na baracku, vraj v kuse odhadzuje sneh ...
4. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vespolek,
Denis jee pozdravuj arunu:slight_smile:)
no my zase oprášily omalovánky včera a je to takovy čmarani..jako meni barvy a vymalovava urcite veci..ale podle predlohy vubec :slight_smile:)
4. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my jsme tedy absolovovali podrobný UTZ bez odběru krve (nábery za tři týdny), NT hodnota zapsaná v průkazce 1,2 :slight_smile: Pan doktor říkal, že hrubá morfologie je v pořádku :grinning: Jinak jsem se v tom rozrušení ani nezeptala, jak je mimi velké :sweat_smile: Ale v průkazce jsou 2 čísla - jedno odpovídá 13+1 a druhé 13+5 (jsme 13+3), takže ok. Pan doktor měl vtipkovací a mě zarazila moje váha, jaksi jsem přibrala 2 kg od minula :confused: Ale nemají digi váhu, jen tu normoš, taktěžko říct, jak moc je to přesné.
4. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda vy všichni tak omalováváte, jo? Tak to budeme muset teda zase vyzkoušet, nějaké omalovánky tu mám, tak to zas zkusím. Jsem právě myslela, že jí budou bavit ty vodové, když bude moc namáčet štětec a tak, ale nic, no...

Zas nespí, odpo jdeme ke známé na návštěvu, má stejně starého chlapečka, to zas bude protivná jak ..... :rolling_eyes:
4. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas teda malovanie tiez nejde, akurat cmara po papieri ... vodovky ho bavia, ale len kym moze cmarat to, co nakreslila maminka :grinning: :grinning: :grinning:
Iris, akoze si pribrala vela alebo malo od minula? Mne vaha rastla zavratnou rychlostou, hlavne medzi 15-22 tyzdnom :slight_smile:
4. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přibrala jsem dle mého hodně a to se teda zas nepřecpávám :sweat_smile:
4. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
O přibírání mi nemluvte, mám nahoře 16 kg a taky si nemyslím, že bych se nějak přecpávala... Ale bude to určitě zase dost i z té vody, páč mám nateklé nohy, když si zmáčku na holení kost, tak tam mám důlek, že by se dali hrát kuličky :sweat_smile:
4. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda nevím výchozí váhu před těhu, doma jsem se nevážila , ale přibrat 2 kg za tři týdny je mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek