• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
iris, já furt přibírám kilo týdně :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
4. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Někomu se to v tom posledním měsíci zastaví, ale zatím to tak teda nevypadá :angry:
4. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně to krapet zarazilo, u Toma jsem přibrala dohromady jen 11 kg a ze začátku to přibývalo, tak po 500g a jen jednou jsem měla skok o 2 kg...no nic, tak holt po porodu budu hubnou, no. :grinning:
4. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Davidek taky trefuje jen barvy, jinak jsou to cmaranice mimo obrazek, ale snaha je :slight_smile:
4. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja mam strasne moc, ale ja fakt jim jen sladke

holky ja porad nevim jetsli mam jit na ten obrad, v utery jsem mela pak strasne bolesti bricha, ja si myslim, ez si to pripoustet nebudu ale co kdyz to tam na me padne, ja nevim, ja nevim porad nic ted nevim
4. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram , uvidíš, jakse budeš cítit :pensive:
Tomík maluje jen čmáranice...a krade mi křížovky a črtá mi i v nich :grinning:
4. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, ten obrad byl snad ze vseho nejhorsi...
4. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, 2kg za tri tyzdne je moc??? no to sa zdalo aj mne, pretoze pri Sebosovi som pribrala 12kg vseho vsudy ... teraz mam +12kg a este 2 mesiace predo mnou :grinning: :grinning: :grinning: . V piatom mesiaci som pribrala 5kg ... a to bolo pred Vianocami :grinning: :grinning: :grinning:
xeni, uvidis, ako sa budes citit, ale ja by som asi sla ... aj ked to bude tazke ...
4. únor 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
xeni, priprav se, ze to bude desne, ale asi tam bez..., mela bys tam byt :( ale nevim, je to fakt hrozne...
4. únor 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: dnesni extremek:
prebaluju Betku a do toho David, ze bude kadit... mazu s nim na zachod, on rve jak tur, ze proste kadit nebude, ikdyz se mu chce... tak nic... v obyvaku rval a behal, az se z toho poblinkal... pak sel na nocnik a kadil, u toho se ale vycural a pindik mu sel ven, takze koberec i pocural... mezitim se na dece pocurala rozbalena Betka a jak lezla, tak se ublinkla... kdyz jsem umyla nocnik a obe prdelky, kdyz jsem dala Betce plinu a nove obleceni, tak se pokakala :grinning: me klepne !!! :grinning:
4. únor 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi šmarja to je na provaz ..kdyby to bylo nekolikrat denne :slight_smile:)))
tak u nas Lilca naštěstí chodí sama na nočník..jen zařve že hotovo..at ji jdu utřít....takže s druhým už to snad bude OK :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi :grinning: :grinning: :grinning: to znám !!! všechno naráz
Ema se taky obslouží většinou sama, ale někdy prostě chce asistovat a hlavně jí baví chodit na záchod a já nechci aby do něj spadla, tak ra :cry: ději jdu
4. únor 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
co mi to tam skáče za smaily :angry: ?
4. únor 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja s nim prave musim - drzet bimbase, jinak je to vsude... jenze on je hrrr, a obslouzi se taky sam, a pak to ma treba i na tricku nebo v backurkach... a kdyz nejde na nocnik, ale na WC, tak taky musim, abych ho tam posadila :cry: je to narocne :slight_smile:
4. únor 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak sme dopoledne byli u dr,průdušky čistý,krk čistej,teplota žádná takže prej kapky ,jinak se dr divil jak je malá šikovná a ,že vypadá starší a rozumější,jenže doma měla pak furt záchvaty furt chtěla nosit a chovat.... na 20 minut si schrupla,před chvilkou jsem jí uspala a už je zas vzhůru :rolling_eyes:
4. únor 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk dnes teda nasa VIka nespala zase nic poobede a vecer mi uz zaspavala v aute, ako som sla tych 5 min od nasich domov. A ako sme zastali, tak sa prebrala , tak tu beha ako sarkan.

Bram - ja by som na obrad asi sla. Aj ked to bude tazke, ale take to rozlucenie bude asi dobre aj na tvoju psychiku.

Omalovanky - tak omalovanky maluje, ale to su len cmaranice zatial.
4. únor 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Priberanie v tehu - u mna zo svojho casu slo dokonca ze kilo za tyzden, takze nejake vahy by som absolutne neriesila. :slight_smile:

Ladi - no v takych chvilach, ako si opisovala, som dost rada, ze mam 1 dieta iba. :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No inak sme dnes boli na Zvieratkove, tak zase velmi nadsena, vsetkym potom rozprava o svojich kruzkoch. :slight_smile: Ja som taka rada, ze byvame uz tu, ze sa toho neviem nabazit, no ale hlavne Vikina je uuuuplne spokojna.

Jo a holky, ja mam svalovicu ako uz teda davo nie. Vcera co som bola na tom cviceni....fuuuha, ono sa to nezda, ale fakt si clovek zamaka. Ale super, aspon sa hybem a mam odreagovanie. :wink:
4. únor 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já teda cvičím fakt pravideln,ale dneska jsem se na to vykašlala,celej den jsem malou musela nosit ,protože i když jí v podstatě nic není furt fňukala a chtěla na ruce tancovat,takže jsem hodinu tancovala po pokoji s ní v náručí,půl hodiny jsem s ní hopsala na míči a fakt sem byla dobře odrovnaná-já vím,že jí tim nošením pěkně rozmazluju,když já už fakt to její fňukání nemohla vydržet :unamused:
Ladi hustý :grinning: , unás se taky malá povětšinou obslouží sama,kolikrát ani neřekne,že byla čůrat a já pak najdu plnej nočník :sweat_smile:
K tomu malování,tak naše dělá spíš čáranice,maximálně kruhy,elipsy a pak my říká co to namalovala když omalovává tak jednou barvou a počárá všechno :grinning: modelína jí baví jen když modeluju já u nás nejvíc frčej puzzle,pexeso ,vodovky a hraní s plyšákama a autíčkama,navíc má neuvěřitelnou fantazii-jako si představuje ,že má obchod s brejličkama a nosí nám z imaginárního fochu barevný neexistující brejličky který nám zkouší :grinning: nebo do autíček jako dává maminku,tatínka a s těma pak dělá závody-u nás njáký lego nebo stavebnice moc nefrčí ani kočárek a panenky,ještě tak občas teda ten kočár tak na vožení plyšáků a občas kuchyňka
4. únor 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

včera jsme byli u té známé, Denča nakonec samozřejmě neusnula, tak jsme jeli dřív, sice na schodech kňourala, že se stydí a bojí, ale po chvíli si fakt začali hrát :dizzy_face: Poprvé, vždycky se ho bála, ani nevím proč. Tak jsem ráda.

Dneska má Michal služení auto v servisu, tak asi zajedeme zase do nějakého dětského koutku.

Jinak to školení mu posunuli ještě o týden později, takže pojede nějak 22.února nebo kdy, tak to mám ještě větší radost :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Říká, že to jsou dvě hoďky cesty, že by se pokusil přijet, ale víte jak :confounded: Ještě takové počasí. No snad budu rodit jindy :pensive:

LeniZ, u nás taky frčí imaginární obchod :grinning: Nemá vyhraněný vkus, je to jedno, co prodádá :grinning: Ale musíme dávat jako peníze a tak :slight_smile:

Už několikátý den máme ráno suchou plínku :dizzy_face: Už je to skoro 14 dní, co jsem jí vzala v noci ten čaj, sice se ještě sem tam vzbudí, ale docela dobrý a od té doby míň a míň čůrala, no a skoro už týden je plínka suchááá :dizzy_face: Ale ještě se nějak neopovažuju jí to na noc vzít.
5. únor 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta známá říkala, že už má přihlášku do školky už potvrzenou. Jsem se ptala jak nebo co a ona říkala, že do tří let dítěte se musí každý měsíc na socku, že tam to dítě není víc než těch pět dnů v měsíci nebo co :confused: A teď nevím, jestli jsme se blbě pochopily, že ona ho tam chtěla dát sem tam už teď nebo se to musí vyřizovat na té socce i když mám v plánu jí tam dát až v těch třech :confused:
5. únor 2010 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny vás zdravím :wink:

kat, ty jo....to máš za pár :sweat_smile: :confused: Druhý porod je rychlejší :wink:
5. únor 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nram: Upřímnou soustrast :pensive:
5. únor 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko!
Kat, to je blbe... snad Kacenka vydrzi!

Ja byla vecer na tancich a uchylove nikde :slight_smile: Zabralo to. Jedna kolefyne vyrabi nadherne sperky! Koupila jsem si zelene nausnice ke kostymu, tak mam zelenozlaty satek, zavoj, sperky, ted jeste nejaky top (podprdu) a lepsi kalhoty a je ze me tanecnice :grinning: :grinning:

David taky dnes vstal se suchou plenkou, jenze poprve (asi nahoda), takze se fakt neodvazuju. Skolky uz neresim :(
5. únor 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat:Ty můžeš dát Denisku do školky normoš a sociálku neřešit, protože rodičák budeš mít na Kačenku :wink:
5. únor 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak plínu na noc nemáme přesně od druhých narozenin :dizzy_face:
5. únor 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
martop, jo už to klepe na pupek :grinning: Měla jsi o hodně rychlejší porod? Vůbec nevím, kdy vyjet, abych si to co nejvíc odbyla doma, ale abych zas nejela pozdě :sweat_smile:
5. únor 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat, 1.porod 10,5 hodiny od prasknutí vody a 2.porod 6 hodiny,ale takové malé bolesti, do porodnice jsem jela, když jsem měla kontrakce po 3 minutách a malá byla po přijezdu přesně za 2 hodinky venku :wink:
5. únor 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. únor 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, je to jak píše většina, bolesti větší, ale učinnější, zatahovaní dělohy mě bolelo, brala jsem paralen :frowning2:
5. únor 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek