• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ladi, ta je krásná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. únor 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
martop, super, to by se mi taky líbilo, jen se bojím, když jsem měla ten závěr takový fofr, abych nepřijela zas pozdě. V sedm jsem byla otevřená na čtyři prsty a o půl deváté byla Denča venku, i doktory jsem překvapila.
Ve středu jdu na jednu lekci kurzu, co dělá PA, která mě rodila, tak se s ní o tom pobavím, kdy myslí, že by se asi tak mělo vyjet.

Ladi, fakt krásná fotka, úplně jí to jiskří v očičkách :dizzy_face:
5. únor 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dala jsem na chvilku fotky :slight_smile:
5. únor 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,ak u nás občas plenka suchá občas ne,většinou vnoci chlemtá vodu,takže jediný kdy zůstává suchá je,když jde večer pozdě spát,protože jí plenku dáváme těsně před spaním,včera jak šla spát v 7 na těch 20 minut tak pak nemohla dlouho usnout a šla spát až s náma :unamused:
Zítra sme jí měli dávat na noc ke tchýni,ale nevím když kašle..... ikdyž dle dr to je jen doznělek a vše ostatní v pořádku tak nevím :confused: najednu stranu bych jí radši měla u sebe doma když je nemocná na druhou stranu si říkám,že je to jen kašel a tchýně se dokázala postarat i o manžela po operaci močáku že.
Ladi ty tanečky závidím,hned bych na něco takovýho chodila,já původně chtla,ale to jsem ještě chodila 2x týdně na akváč ak sem měla od Zdendy další aktiviti zakázaný :sweat_smile: no teĎ cvičím doma,ale zas už se mi nikam nechce :pensive:
Já se druhýho porodu děsím už teď a to ještě ani druhý neplánujem :grinning:
Jo včera my volala známá ze školky jestly bych tam na 2 měsíce nemohla na poloviční úvazek,já bych to brala,ale co z malou? Abych měla soukromý hlídání tak to se fakt vůbec nevyplatí,tak jestly prej bych nešl od září,jenže já mám od září domluvenou už školu,ta školka je teda blíž,ale zas si myslím,že bych tam brala určitě menší plat,přeci jen ta školka je pro 120 dětí zatímco ta škola pro 500 ..no zavolám a zeptám se.Ještě hplky netušíte jak to je,když od září budu v práci a malá nebude ve školce,ale asi u ségry? Do školky by chodila do 3 let jen na 5 dní v měsíci :confused:
5. únor 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
martop, holky ti rostou do krásy, co? Už abys kupovala na ty chlapy brokovnici :grinning: A obě už vypadají jako velké slečny, Denča je furt takový prcek :sweat_smile:
5. únor 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat, to nikdo neodhadne, ale určitě to poznáš :wink:
5. únor 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
martop, abych nedopadla, jak paní, co přijela rodit, když jsem tam byla já. Seděla jsem ve sprše, najednou šrumec jak blázen, koukám přes ten závěs, jedna kozačka letí, druhá letí, kabát, buch na nějaký ten stůl a ááááá mimčo řvalo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ani paní nestihli pořádně svléct.
Druhý den jsem s ní mluvila a říkala, že to vůbec nečekala, že jí začly trochu kontra, tak šla pro mámu na hlídání a hned volala sanitku, páč čekala třetí, no a málem rodila v autě, byla z toho v šoku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak Tomík je od včera u babičky a dědy, vyžádali si ho, tak si tam užívá :wink: Aspoň si tzrochu odpočinu, poslední dobou se mi motá nějak hlava :unamused: Ale tlak mám v pohodě. Dneska mě čeká úklid a asi upeču buchty, mám tu povidla a mák.
Kat, uvidíš, že si to Kačka naplánuje dobře :wink:
Ladi, krásné foto :dizzy_face:
5. únor 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Školku bych taky potřebovala už od září a Leni, on není problém ve věku, ty můžeš dát malou na celý den do školky od kdy chceš, jen nedostaneš už rodičák, tak to budu mít já, jestli to vyjde. :wink:

Kat, díky, jen by se nemusely pořád mlátit :wink:
5. únor 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, kamarádka porodila v sanitce a také jsem v porodnici zažila porod přímo na chodbě :grinning: , to se nedá odhadnout, ale určo to odhadneš, kdy jet :wink:
5. únor 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem to blbě napsala :grinning: Nedá se to odhadnout teď, ale pak to poznáš :wink:
5. únor 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martop - holky jsou kouzelne! Opravdu princezny!!

Betka dekuje za pochvaly, taky se mi zda, ze ji tam jiskri oci - tou jeji zlobivosti :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ma oci uz fakt zelene, jsem zvedava, zda zhnednou - a mela je uplne tyrkysove modre !!!!
5. únor 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Tak koukám,že některým těhulkám se to nezadržitelně blíží,to je teda fofr :confused: A taky žasnu kolik je tu nově těhotných :slight_smile: Tak všem držíme palečky,ať jde všechno hladce a bez problémů.

Martop: Holky jsou teda kočky,budou chlapům lámat srdce na počkání :grinning:

Jo a musím malou pochválit,už měsíc jsme úplně bez plenek,díky bohu :slight_smile: Co se školky týká,tak doufám,že nás vezmou bez problémů. V dubnu bychom měly jít k zápisu a od září bych jí zkusila dávat alespoň na těch pár hodin a od prosince na celý den....,snad to klapne.

LeniZ: Co to doma cvičíš? Já potřebuju taky nějakou aktivitu,ale do fitka se nedostanu.....
5. únor 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Pekk! skolku zavidim... a noci bez plenky take! jste sikulky...
bude muset do prace od listopadu?
5. únor 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, já bych měla jít do práce už v létě:frowning2: , každopádně školku potřebuji od září na tuty, ředitelka mi řekla, že to sice není problém, ale přednost mají děti, kterým už budou 3, tak jsem se rozčílila, protože jsem vlasně porodila ve špatnou dobu nebo co?Nechci, aby mi drželi místo, chci jí dát od září na celý den a stejně problém, no :cry:
5. únor 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nevím jestli budu muset nastoupit do práce v den Kájiných narozenin,nebo až den po....,takže buď listopad,nebo prosinec :grinning:
5. únor 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekk ahoj, jak je to u vás se školkou?
5. únor 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Martop, no u nás snad problém se školkou nebude... Co jsem se informovala,tak samo budou mít přednost děti,kterým budou do září 3 roky,ale hlavně taky děti maminek,které nastupují do práce. A místo si budu muset do toho prosince držet no. To mi nevadí,že budu platit,ale hlavně aby to místo bylo jistý. Jinak nevim co bych dělala,hlídací prarodiče tady nemám....tak by to pak bylo hodně blbý. Martop a vy u vás nemáte jesličky? Že by malá aspoň na těch pár měsíců chodila do jesliček a pak do školky?
5. únor 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky, no vy ste hned zrana nejake akcne ... skolku budem riesit od brezna, uvidime, budem dufat, ze ho vezmu. ak nie, tak smola, pohladame nejaku sukromnu aspon na 2 dopoledne tyzdenne, aby bol v kolektive.
Ladi, marti - male su zlatulinke.
Kat, teda, dufam, ze Kacka to naplanuje dobre ... Ja sa tiez bojim, aby to neprislo, ked bude M v nocnej, inak to snad nejako dopadne ...
5. únor 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pek, máme, ale tam teď volno není a na školní rok 2010/11 mají poslední 3 volná místa. U nás má také přednost ten, kdo má práci, ale prostě 3 leté děti mají přednost větší, no, tak uvidím podle počtu dětí, ale také mě naštvalo, že maminky se hlásí do více školek a oblokují tím místa :confounded: dítko prostě pak v září prostě nenastoupí :astonished:
5. únor 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martop a to se může jít k více zápisům? To jsem nevěděla.... A ty nemáš v okolí nikoho hlídacího?
5. únor 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžeš jít ke kolika zápisům chceš :wink: a hlídání bohužel nemám :confounded: , ale jsem optimista, už mi do té školky chodila Domča, tak snad.....až tam budeme, tak přestane být říďa tak oficiální a prostě jí vezme a hotovo :grinning: :grinning: :grinning: Nejhorší je, že tady u nás najít práci......by člověk :cry: :cry: :cry:
5. únor 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martop tak budem držet palce. Já bych ti občasné hlídání mohla nabídnout,ale to by ti asi stejně trn z paty nevytrhlo a je to pro tebe asi dost z ruky....
5. únor 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pek jsi hodná, já doufám, že se to prostě nějak udělá :grinning: uvidíme v dubnu :wink: A co Kája...tak celkově...?
5. únor 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kája je docela v pohodě. Je to takovej papoušek, co kde slyší to zopakuje....,takže si musíme dávat pozor na to,co říkáme :sweat_smile: Ale potřebovala by víc kontaktu s dětma,aby se víc otrkala. Moc známých s dětmi nemáme,tak s ní budu muset chodit asi do MC. Jinak by to byl asi potom ve školce boj...
5. únor 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pek, my máme kolem sebe stejně staré děti jako je Domča, tak si Klárka hraje snima, no. Já ty centra atd. moc nemusim, no :unamused:
5. únor 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, na www.dama.cz jsou diskuse, které se dají zamknout a nemůže je číst nikdo jinej než kdo má povolení, mám pocit , že hodně holek jsem přestalo psát, protože to může číst každý...... :sweat_smile:
5. únor 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martop já právě ty centra taky nemusím,ale nemám na výběr... :frowning2: Já mám všechny kamarádky v rodném městě a tady jsem úplně zakopaná no...
5. únor 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Že bychom se přesunuly :grinning:
5. únor 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek