• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
tak jsem tam, ale vubec se mi to narovinu nelibi :((
5. únor 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, můžu tě přidat i já :wink:
5. únor 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych tu dámu taky zkusila chodím tam koukat na recepty na domácí pekárnu :slight_smile:
5. únor 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tě přidám, Leni
5. únor 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vydržte tady budou taky zamykatelné diskuze..chysta se nová verze :wink:
5. únor 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, kdy? :confused:
5. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat tak to nevím asi brzo ..na beremku to pry uz je..
5. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ne na beremku ale na modrestrese...
5. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to bude super. ale zas nie je problem byt na oboch, ze :grinning: a uvidi sa ...
5. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, to by bylo super, zatím teda budu koukat na obě, ale doma jsem zatím tady, no...
5. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja už na jinou diskuzi nejdu..mam jich celkem dost..
5. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja zustavam taky zde, uvidime... budu obcas nakukovat, ale doma jsem taky tady... ja mam Konika rada... ale to neznamena, ze mi tu nekteri lide neschazi !!! treba to fakt brzy pujde zamykat
5. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dneska to bylo tezke, byla jsem u nasich
ja se zaregistruju nejak mi pak poslete do IP co mam delat, ted na to nemam hlavu
tak zase pa
xenda byla dnes na krvi, to byl hysterak, pak nam utekla, ze jsme zradci, se nechtela nechat ani pochovat, byla fakt nastvana, to je sranda
5. únor 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se registrovala na té dámě, chvilku to trvalo, ale ani ne tak dlouho jako facebook a uz jsem IN. docela se mi to líbí. Budu am chodit. Sem taky kvuli vam, uvidime jak se to presune nebo ne
6. únor 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, co ste dnes robili? My sme boli doma, teda vysli sme na kavu a do obchodu, ale tot vsio. Nejaka som leniva ...
6. únor 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak já už jsem na dáme taky,ale nevím,tady my to příjde přehlednější. Jinak my sme dneska bez malý-je u babičky tak sme byli v Ikeii udělaly jsme si bezva obídek .... :wink:
holky já se z toho už fakt picnu si říkám jak se nestravuju dietně a prdho pak se mrknu na kalorie běžných výrobků a zjistím,že maj stejně příklad kukuřičné křupky maj ve 100g stejně jako celý balení slaných bohemia tyčinek,sojové mléko má stejně kalorií jako plnotučné mléko ,kukuřičný chlebíček má stejně kalorií na gramáž jako běžný rohlík..... takže sem se trápila těmahle nesmyslema nadarmo :rolling_eyes: :angry: :frowning2:
6. únor 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co to tu je na tej dame???? Viete co, ja este pckam, nejdem sa registrovta, som na kona akosi viac zvyknuta, tak ak sa aj bude zamykat..... Tak super. Ale ak by ste mi vsetky usli na damu, tak jasne, ze letim za vami....

Leni - tak kasli na tie "racio" a stravuj sa normlane. Akurat musi byt dobry pomer medzi prijimom a vydajom, ze.... No ja sice zerem ako prasa, to je fakt, ale za tou VIkou sa nabeham dost, takze sa hybem. Ale to cvicenie raz do tzydna je fajn, ale nie kvoli chudnutiu alebo tak (myslim, ze to nepotrebujem a ani nechcem byt chudsia ako som), ale to odreagovanie sa je super.

NO a holky, o 8 u nas vypukne tzv "kapustaparty" - uvarila som oooobrovsky hrniec kapustnice, napiekla, nakupila kopec dobrotok a este ideme uvarit varene vinko. Za chvilu pridu kamaratil tak bude zuuuurka. Dnes Vika prvy raz spi mimo dom - u nasich. Tak uvidime, ako to zvladne. Ale po party pojdem k nim a lahnem si u nich, aby zase nemala hysak rano. :slight_smile:)))
6. únor 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, myslim, ze tie kalorie mozes kludne prestat pocitat. Fakt to nema zmysel. Aj tak je vsetko v hlave, akonahle sa tym prestanes zaoberat a namyslat si, ze si pribrala, len ked si v cukrarni uvidela dort, tak to bude v pohode :grinning:
Lenci, myslim, ze by si tam kludne mohla Vikinku nechat, mozno rano ziaden hysak nebude a konecne zacnete odvykat kojenie :wink: :wink: :wink:
6. únor 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni taky myslim, ze by hysaknebyl, mi kdyz nechame malou s tchyni je spoko, kdyz se ji ptam doredu tak prostestuje ze babi nechce, hned jak odejdeme, je to uplne v poho
6. únor 2010 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jedeme pro toma dneska a jak ho znám, ani se mu nebude chtít domů :grinning:
leniz, to neřeš, já když se snažila změnit jídelníček, neshodila jsem nic...tak to neřeším, víceméně
jinak budu chodit na tuhle diskusi, už tak mám někdy problémy dočítat zpětně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak ako dopadla zurka?
Ja som pre zmenu stravila polovicu noci so Sebikom v posteli, zacala mu ryma jak svina :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. únor 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

my byli včera nakonec bez malé, za ty tři dny, co nespala přes den a měla "super" náladičku jsme byli oba zbití jak psi, tak si ji naši vzali :dizzy_face: Zašli jsme si na oběd aspoň a než jsme se vzpamatovali, tak jsme si pro ni zase jeli.

Dneska jdeme ke tchýni na oběd a pak ještě k bráchovi a švagrové na véču, tak jsme teď skoro hodinu jezdili v autě, abychom malou aspoň na chvíli uspali :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Jinak by to do večera bez spaní samo zvládla a ta nálada by zas byla :zipper_mouth: :rolling_eyes: No nakonec usnula, tak snad hoďku pospí...

Jinak doufám, že si Denča trochu zvykne na spaní u našich, když budu v porodce, to tam bude určitě minimálně jednou spát, tak snad si trošičku zvykne. Zatím totiž nikde nespala, jednou jsme to zkusili a neklaplo to, teď nebude zbytí, tak uvidíme.
7. únor 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky, ja dnes jdu po sto letech nakupakem... a najednou za vylohou nadherne dlouhe tricko s koralkovym paskem... Tak tam vlitnu, vezmu ho, a na figurine saty, presne takove, jake chci na tu svatbu !!! Tak rikam te pani, kolik ze stoji, a ona ze 299 korun!!!! Ja se picnu. Ani jsem je nezkousela a sup s nimi na pokladnu. Jsou uzasne. Obycejne, vzdusne, rozevlate, cernobile... Krasne :grinning:
7. únor 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi to je super, ja to mam taky rada tyhle dobry kupy.
Dnes mi volala kamaradka, ze zitra me zve na veceri, no pozvu se sama, ale pujdu s ni, jirka bude hlidat a ja se po necem pdivam tayk. Jdeme na budejarnu, ale tam je jen to DBK a to me nic moc neoslovilo. Nevim, chtela jsem necopro mimčo ale nevim, co mam kupovat, nejak vsechno mame, asi budu potrebovat prebalovaci podlozku.
7. únor 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a na damu.cz jsem slka nekolikrat ale porad me nikdo nevzal do diskuze, tak budu asi tady nebo to tam neumim nevim
7. únor 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pomoc, do 8 mam brachovi napsat, jaky napis ma byt na stuze pro mámu!
7. únor 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, ja tam dala jen a proste: S laskou Lada
Ach jo... Porad na Tebe myslim! :(
7. únor 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak my si předchvilkou přivezly naší princeznu,hned jak sme přijeli tak hlásila,že měla k snídani kakao a rohlíček a k obědu dobrou polívčičku a svíčkovou,no pupík měla pěknej :grinning:
holky sem se dověděla něco co mi teda mega hnulo žlučí-normálně se mi z toho dělá špatně fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni asi to co píše Lada
7. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co Leni?

Ladi moc hezké. Použiju děkuji moc, ja jen jak myslela na to co tam mam napsat tak mě to uplně zdeptilo...teta napsala MTMR, coz mamka pouzivala v SMSkach jako mam te moc rada a to mi vzala, protoze to jsme si psaly hlavne my dve a teta to vedela, ale to je jedno
7. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek