• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Leni, co sa stalo? kludne pisni do IP ...
Xeni, asi len nieco jednoduche, ostanes stale s nami, alebo nieco podobne ...
7. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jeste nevim, mozna verze Stýská se nám, to jsem vymyslela, protoze me to první napadlo, ale to Ladiné se mi zdá hezčí
7. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
No holky jak víte jezdím pomáhat občas k našim,táta mi pak občas zavolá a poděkuje mi jak je to tam pěkný a teď sem se dověděla,že on to po mě chodí přeuklízet ,že prej to dělám špatně a jestly si to po mě máma chodí kontrolovat :angry: :frowning2: jako chápete to? Dělám to z vlastní vůle,že jim chci pomoct,nic za to nechci ,máma je ráda,že jí pomáhám protože nestíhá a pak se dovím tohle?
7. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
se na ně vyprdni, jak nestíhají jako? jestli nejsou nemocní, muzou si pomoci sami. Jsem zla, ale taky to nemam rada. Nevděk světem vládne. Já poslala tetě deník, co si mamka psala, a ona mě obvinila že jsem před odesláním ten deník přepsala a něco vymazala! uplně mi pak bylo špatně
7. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
neřeknu kdybych se tam kopala do zadu,ale já tam fakt lítám jak fredaka aby to tam měli pěkný,občas jim i připravím něco na večer-minule se mu nelíbilo,že sem připravila jen mrkvový salát(Z kila mrkve!!!) jako už tam jezdit nebudu,bohužel na tom bude bitá nejvíc máma,jenže on pak navíc rozhlašuje,že já sem si na ní stěžovala no holky fakt si jdu dát panáka jak jsem nasr...
7. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, no to je fakt blbe. to by ma nastvalo. Ak nie su spokojni, naco ta oberaju o cas?
7. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Xeni no byla to dohoda mezi mnou a mámou,prtože chodí domů pozdě a nestíhá a táta na to prdí od jakživa,no tak sem chtěla bejt nápomocná a sem za debila. S tou tetou teda taky pohoda :angry: :angry:
7. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, tak nech vzkazat tatovi, at to preuklizi jestli se mu to nelibi, ze to nedelas pro nej ale pro mamu a co na to mama, mama je spokojena? pokud ani, prd na to, chlapi jsou nekdy proste na pifku
7. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky já nevím na jednu stranu my pak děkujou a nadruhou mě pak táta za zády pomlouvá :frowning2: asi je to normální,když je u nás tak si stěžuje na mámu a na ségru,když je se ségrou stěžuje si na mámu a na mě a když je s mámou tak si stěžuje na nás dvě :unamused: ona ani ségra to doma nemá jednoduchý,jak bydlej v jednom baráku tak jim táta choví kontrolovat jestly už si spravily šuplíky,na švagra chce furt ěco učit a určuje co kde a kdy budou dělat.... pardon,že se tak rozepisuju :frowning2:
7. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Xeni jj mamka je ráda,že když příjde z práce má uklizeno,vyluxováno,vyžehleno,vytřeno,utřenej prach,vypráno a připraveno něco dobrýho na véču-která ženská by tohle neocenila :wink:
7. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, to je presne ono, zenske to vacsinou ocenia, ocenia i malickost, ktoru pre nich spravis ... moja mamca vravela, ze by bola rada, aj keby jej otec natrel chleba s maslom a polozil na stol :grinning: :grinning: :grinning:
chlapov je niekedy najlepsie odignorovat ...
7. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,

tak mám po poradně. Ozvy tentokrát ok, čípek se mi zkrátil ze tří na dva a půl cm, mimčo je furt hlavou dolů a máme cca 2900g :slight_smile: Takže přestalo tak moc přibírat jako kolem toho 30tt, takže za měsíc už teď přibralo jen 600g, to jde. Si myslím, že bude do těch 3500g :slight_smile: Mám přestat jíst to magnézko, ať se děloha už netlumí.

Dočtu později...
8. únor 2010 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat, uz uz se to blizi... Nase kamoska ted prenasi, chudera, uz ma nervy na pochodu!

Xeni, mam navrh, mam tu po Betce prebalovacek (s temi koliky, na postylku), krasny, zluty s obrazky - jen se o nej David oprel, a neni uplne 100%, a mam ten skate Baby Skate... Dohromady to stalo asi 1400, ale dala bych Ti to treba za petikilo, nebo se domluvime. Skate je kupovany v cervenci, fakturu mame. Dovezli bychom Ti to nekam do Prahy. Promysli to :slight_smile:)
8. únor 2010 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi, jo jo, blíží, jsem ráda, že se to trošičku hýbe, že nepůjdu rodit zabetonovaná jako minule :rolling_eyes:
8. únor 2010 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
to bude rychlovka urcite, zadny stres
8. únor 2010 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi, ráda bych, ale kdo ví... Hlavně aby nebyly žádné extra komplikace a mimčo bylo ok :pensive:
8. únor 2010 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

Kat, za chvíli budou doma dvě princezny :dizzy_face: Sousedka porodila z pátku na sobotu druhého klučíka :slight_smile:

Lenkaz - to bych se na ně teda vykašlala...pro dobrotu na žebrotu :angry:
8. únor 2010 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,nejak som sa ani nedostala na kona.

TAk kapustaparty trvala do rana. FAkt sme sa vsetci velmi dobre bavili. a k Vikine - tak David ju tak asi o 7 vecer zaviezol, ale zabudol jej druheho psa - ona spava s dvomi.No a ze vsetko ok prebiehalo, zalahala o 8 do postele, ale ze zrazu vyskocila, ze nema druheho psa.No koniec. Tak ze uz potom nechcela spat. A vraj az do 11 sa este hrala, potom uz unavou zaspala v obyvacke, preniesli ju do izby, tam spinkala a vlastne sa zobudila az v noci, ked som ja dosla. Dala si mlieko a zvysok noci bol uz obvykly - kojila sa kazdu chvilu. :grinning:
8. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi beru, IP

Kat mě už je za tebe ouzko
8. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
jo, a letani miminek vcera fakt drsne... nechapu lidskou hloupost
8. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj ,tak my uz mame obe deti nemocny,horecky 39... tak dnes je vezmem k dr. ja mam dnes konzult na chirurgii,jestli budu mit operaci zlucniku nebo ne.
jsem hotova,jsem nespala moc ....

jake letani miminek?
8. únor 2010 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
kristy, to je mi líto, snad to brzy přejde :pensive: Operaci žlučníku? :confused: Bývá ti často blbě? Já už dlouho nemůžu jíst např. ani kousek lovečáku nebo klobásy, nebo něco, kde je hodně másla, to pak skučím :confounded:

ad létání... :rolling_eyes: http://www.ct24.cz/domaci/80294-miminka-se-uci-letat-lekari-jsou-zdeseni/video/1/
8. únor 2010 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
kristy, to je desne... drzim palce!

jo, a koukala jsem na to Retro, cos, Kat, posilala - dost strasne :slight_smile:)
8. únor 2010 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ladi, hrozné to je, tedy bylo :angry: Ještěže už je to pryč :pensive:
8. únor 2010 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat to je fakt na palici..chudaci děcka proboha..bych taky ty matky povesila za nohu a nechala jima točit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Xenda testy jsou OK, zase ma ale zvysene neco na strevni sliznici, pry jen malinko,a le poslala nas na gastro na ultrazvuk, snad to bdue OK, ale dalsi antibiotika vyzvedavat nemusime a hurá na aktivity. my budeme tedy tento tyden jeste pozvolna ale uz se zase strasne tesim na normalni rezim! doufam, ze bude delsi nez 14 dni
8. únor 2010 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
to letani to je hrozny:frowning2: to jim hrozi ten shaken baby syndrom,to je sileny.

ladi, me uz pred tim,nez jsem otehotnela s Abi zjistili,ze zlucnik nefunguje tak jak ma a ze pujde ven,ale pak jsem otehotnela.pak jsem byla ok,bez priznaku a pak jsem otehotnela znovuy a znovu. takze jsme se k tomu dostali az ted. boli me to skoro po kazdem jidle a je me zle....

jaky retro?
8. únor 2010 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
teda kat ne ladi :slight_smile:
8. únor 2010 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
koukam jsou magorky matky
8. únor 2010 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Bram, tak to je dobře, snad utz dopadne ok. My jdeme zítra na utz toho srdíčka :confounded:

kristy, žlučník je hnus, mě je teď líp, ale jeden čas mě taky bolel po kde čem :frowning2:

retro o tom, jak to bylo v porodce a jeslích za komunistů http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/210411000360005-retro/?streamtype=WM1
8. únor 2010 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek