• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Jinak mě teď furt pálí žáha, tak jsem si pochvalovala, že mám toto těhu docela klid a prd, už týden bez Rennie ani ránu :unamused:
8. únor 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
me taky palila zaha v tehu....

jj,my se za komacu narodili a co me vykladala mamka ohledne meho porodtu tak teda maso...jeste,ze uz je to pryc
8. únor 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem tak nastvana na nasi "kamosku" :zipper_mouth: jeji decko melo v sobotu a nedeli 39.4 C a stejne ho vzala ke znamym na party (ti znami maji dve male deti) ted me rika,ze kdyz vstal tak mel 35 a ted ma prej 31 C (tak nevim ,jestli keca) a ze byl studenej..ale aby ho vzala k doktorovi to ne...ze ho prej vzala s tema horeckama...
8. únor 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a ted me vyklada,ze uz ma prej kolem skoro 36... no nic,je to jeji dite...ale stejne
8. únor 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,tak vysvetleno,prej se prepsala ,kdyz rikala ze ma 31:grinning:
8. únor 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy :grinning: 31 to by mazec teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A nechápu lidi, co mají nemocný děcka a lezou s nima někam, kde jsou další děti :angry:
8. únor 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudato descko v horeckach na party, my teda v horeckach nejdeme ani k Dr. cekame az to opadne, protoze teprve pak ona mi zjisti co je kamen urazu.
8. únor 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, mimoto, že bobek to mimčo s horečkama kdesi...
8. únor 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona je takova,dela to porad.decka nemaji zadnou schedule (?cesky)/..da je spat az ona chce, treba i v 11 v noci,jak se jim to hodi a tak...ona je hrozne nezodpovedna....kdybych mela vse vykladat... nekolikrat nam dala jejiho starsiho syna(starej jak Abi) na hlidani,kdyz byl nemocnej ( my to nevedeli ) a Abinka to pak chytla... jo a ten malej s tema horeckam aje o 3 tydny mladsi nez Izabell...no comment
8. únor 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hrozny, jako my obcas - asi 3x v zivote hlavne v lete taky nekde zustali do 23h a xenda drzela a usnula pak v aute, ale opravdu ne moc casto. Nekdy proste si myslim, ze se ten rezim povolit muze, ale nekdy ty "americke" matky - tim nemyslim pouze maminky v americe, ale proste ty, co maji liberalni vychovu proste nechapu.
8. únor 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
xeni,ono je roszdil,kdyz je to vyjimecne,protoze jste nekde byli a tak..oni to maji pravidelne..proste chteji tam a tam,tak dite musi pockat...a tak..ona krmila maleho prikrmama uz ve 3 mesicich ,aby dele spal a tak
8. únor 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezisi
no vidis, a my se tak snazime, jstme az uzkostne maminky, snazime se o to nejlepsi pro nase ditka, stejnak je Xenda nemocnejsi, snad mi to ale panbuh oplatí a nechci aby se to te mamince vratilo na detech, to ne, ale verim na bozí mlýny, asi tak. Melou pomalu, ale spolehlivě.
8. únor 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono je hrozne moc veci ,co dela....ja to vykladala mamce a ta nechapala...ale my s tim nic nenadelame,rict ji nic nemuzem...toho starsiho nutili jist,on nechtel veceri tak,ze mu doslova otevreli pusu (za celisti ) a za revu mu to rvali do pusy..a pak mu slibovali novy auticka,kdyz se naji... :zipper_mouth:
8. únor 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, mne to pride, ze tie matky v amerike/ale i anglicku, australii ... (aspon co som bola a skusila na vlastnej kozi) sa pohybuju v extremoch - bud tie totalne perfektne, vsetko podla kniziek a internetovych rad, a potom tie, co to maju totalne v pazi, alebo skor ich nezaujima, co s tymi detmi, ved nejako bude. Akoby sa ten zdravy usudok vytratil ... snad to v nasich koncinach tak nedopadne ... ale bojim sa, ze to prichadza ...

Kat, mna zase zacinaju boliet panvove kosti, to ma so Sebosom boleli az posledny tyzden. Teraz rano ked vstavam z postele, citim sa ako kacica :grinning:
8. únor 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsm pridala par fotecek,aby jste videli jak nam deti rostou...
8. únor 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, prave som sa na nich pozerala ... Isabell je fakt nadherna! A tie oci!!! to budu chlapi padat jeden za druhym ... boze, uz su z nich velke kocky ...
8. únor 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy, krásné fotky, já už teda koukala i na FB :slight_smile:

deni, mě už bolí dlouho, chodím jak napr.aná kachna :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak kristy ta známá... To je fakt no comment :rolling_eyes: A násilím cpát jídlo do pusy... To je tak akorát zadělat na nějaký psych. problém :confounded:
8. únor 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, to jsou oci pres celou hlavu !!! krasne!
a Abinka uz je slecna, ty vlasky dlouhe... jsou bozi :slight_smile:
8. únor 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,já si to dneska s mámou vyříkala,chudák se mi za tátu omlouvala,bohužel sem se dověděla mnohem víc podobných věcí ,ale bohužel je to u něj prostě běžný,on dokonce nesnáší i když si babička(85) stěžuje,že jí bolej záda,protože jeho přeci bolí taky,to,že je babička už kapku starší to prostě nebere :angry: ale kvůli němu nebudu ubližovat mámě která my vždycky pomohla a udělala by pro nás cokoliv.
Jinak holky nevím co se ěje ,ale naše proncezna má njákou žravou, včera teda nevečeřela,k snídani taky nic nechctěla k obědu snědla celý kuřecí stehno s bramborem a řepou na sváču spořádala skoro 3 domácí koblihy a k večeři si vzala další 1,5 koblihy.. no pro jeden den se jí nic nestane :slight_smile:
8. únor 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kris holky jsou úžasný takový dvě princezničky :slight_smile:
8. únor 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kika - no, tak tie oci fakt budu lamat muzske srdcia. :grinning: A ako vzdy - obdivujem tie dlhe vlasy na Abinke. :wink:
A ta znama - no proste nemam slov, co na to povedat. Niektorym matkam by mali zakazat byt matkami, fakt. My sme tu asi viac uzkostlivejsie alebo co. Chranime deti od bacilov,....No co uz.
8. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to ma akoze zravou? to Seb ma rano 500ml mlieka, potom rohlik alebo cerealie, potom banan ... a to este nie je ani obed :slight_smile: no holt chlap, kto ich bude zivit :wink: :wink: :wink:
8. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni no jo chlap :grinning: :grinning: ona minulej tejden moc nejedla jak měla ten kašel tak to dohání,jinak 5 koblih je i na ní extrém :grinning: asi jsou fakt jedlý,zbylo mi jich asi 5 tak bude mít Zdenda do práce :slight_smile:
8. únor 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dost maje dite ma spicku loupakua dela cavyky, ale obedva super kdyz mame novou hru za maminku, za tattinka a vymysli za koho jeste
9. únor 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, z toho si nic nedělej, dneska si třikrát kousla do koblihu, mimochodem si ho sama přála, tak pro něj Michal skočil a víc nic. Oběd jak kdy.
9. únor 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni tak naše očas se pro jistotu dnes v snídani jen povrtala,vypila teda dost acidofilního mlíčka a dvakrát zobla do housky,takže taky jí jak kdy,takže sem včera fakt čuměla :grinning:
K těm maminkám jak píše Kris potom co jsem viděla jak tam cpou do 4 měsíčních dětí hambáče a hranolky už mě fakt vůec ic nepřekvapí
9. únor 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
my teda jedeme v tom, že zobe cornflakes, no ja uz to neresim. To jidlo, fakt nekdy toho sní, že koukam a nekdy na nas prdí, jak se jí chce, jen ji proste nedavam sladke, aby se nezaplácla. Krom teda tech cornflakes
9. únor 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
tak Tom celkem snídá a obědvá hodně, mezitím slupne nějaké ovoce, nebo dostane mlíko, ale už kašlu na sunar a dávám mu normoš , ochutím grankem, frapkem a jak mu to jede, odpoledne sváču - jogurt, ovoce, nebo tak něco a večer porůznu :grinning:
9. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
my zacali grankovat v sobotu... zatim OK... taky uz fakt nemuzeme utracet za Sunar
9. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
my ho zapomněli vzít jednou k našim, tak mu mamka dala normoš mlíko s banánovým frapkem a mohl se po tom utlouct, vždyť už není mimino :wink:
9. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek