• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
My už teda nemlíkujem (Hami) , malý to nechutná,tak co to do ní budu cpát násilím :sweat_smile:
9. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak u nas sme skusili granko na vianoce, a to furt len kakauko, kakauko mamka ... ale dostava max 1x tyzdenne. Pije sunar, ak mam, a ak nie, tak obycajne mlieko ... a s cerealiami normalne mlieko ...
9. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
my máme nutrilon...ale ma ho tak jednou týdně..
9. únor 2010 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky

jéé to vám závidím mareček obyč nechce a pije mlíko Hami asi 3 krát někdy i 4 krát denně a to se i pekně normálně rozjedl a k tomu to mlíko nejhorší je i v noci se budí,ale zrovna odedneška jsem si řekla když není MM doma,že zkusím nedat já ten řev přežïju

jinak bolesti zad a kyčlí pořád pokračuji někdy lepší někdy se tady plazím po zemi bolesti :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. únor 2010 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak u nás jahodovej sunar hodně výjmečně a novej už asi ani kupovat nebudu,malý moc chutnaj takový ty acidofilní ochucený mlíčka a kefíry,občas dostane normální mlíčko nebo granko tak jednou za měsíc když máme se Zdendou tak i to Caro :sweat_smile: jinak mysli a cornflakes jedině s jogurtem(asi je po mě :grinning: ) dneska se v obědu jen povrtala ,za to teĎ si vyžádala čerstvý chlebík s tuňákovým krémem a celej ho zbodla-koupila jsem na zkoušeku ten rio mare pate a fakt dobrůtka. Jinak holky ta pekárna fakt bomba,lastně od doby co jí máme sme nekupovaly pečivo akortá teda spotřeba mouky a droždí je kapku rapidní :grinning: a fakt super na kynutý těsto v ruce mě to nikdy nebavilo zadělávat,ikdyž Zdenda má kynutý nejradší teď pohodička :sunglasses:
9. únor 2010 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
leniz pro tebe je pekarna urcite super..porad neco peces:slight_smile:
a Lilca ma ráda jogurtovy mlika ..aspon neco..jogurty nechce..

Hanuli ach jo:/(( no me kycel a zada taky bolí..ted je celkem klid..ale citim to porad..no chce to rapidne zhodit po porodu..myslim že to mam hlavne vahou :/((
9. únor 2010 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my mame sunar na spani,a le zacnu t odbouravat a granko u nas jede dobre, bude taky konec, mam posledni 2 krabice
9. únor 2010 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
mici ja taky nadvahou mam bolesti ale dost mi pomohlo nejen shodit, ale hlavně ten aquaaerobik
9. únor 2010 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme byli na té kardiologii... EKG si nechala natočit úplně v klidu, za to jak uviděla doktora, mmch vypadal fakt jak nějaký medvěd :rolling_eyes: , tak se ho bála a řev jak prase, takže ten utz neudělal, ale říkal, že z poslechu a ekg žádnou patologickou vadu nemá, že tam nic neslyší, ale ať teda příjdeme za dva roky na kontrolu, že by ještě zkusil pak udělat ten utz.

Mlíko Denča nepije už dlouho, někdy v červenci jsem přestala kojit a od té doby nic. Ona normální mlíko do pusy nevezme, prý to je pro Mikeše a né pro ní :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ochucené taky nechce, kakao, prostě nic :unamused:
9. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
kat no my jen mliko,a le zase ne jogurty, tvarohy, jediny co jí je Tvaroháček? :angry:
9. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to Seb by kludne mohol zit len mliecnych vyrobkoch ... az si myslim, ze to nie je dobre ... denne mlieko, jogurt, rohlik jedine so syrom ...
9. únor 2010 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak sem si říkala jak zajdu s malou do mc ,že už sme dlouho nebyli jak byla nemocná a nakonec malá ven vůbec nechce :unamused: tak asi dneska budeme doma
10. únor 2010 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
se nedivim, je tam zima jak v pr... to snad nikdy neskonci :((

holky, tak jsme vybrakovali vsechny 3 kreditky uplne do minusu... zaplatili jsme tu zalohu za dovcu a pak prisla ta diagnoza s roztoci... takze jsme objednali obema detem ty bariery a praci prostredek = 13000, kvuli tomu jsme ale museli koupit palandu a matrace = cca 15000 ... ja se z toho zblaznim :cry: kupelnu naudelame proste ani za 100 let, a ta je taaaaak hnusna!!! jak z roku 70
10. únor 2010 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi, ale udelate, akurat niekedy inokedy... a hlavne, ze deti budu mat lepsie podmienky ... neboj, pojde to :slight_smile:
a co ten buduci tyzden??
My tiez budeme doma, uz sme cela rodina nachladeni. Mna desne bolelo celu noc v krku, zase som poriadne nespala, tak rozmyslam, ci nepohladam nejakeho lekara a neskocim tam ...
10. únor 2010 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo no... uz si shanim zase praci :slight_smile:

ja tam toho 16.2. jedu 100%, tak si dame vedet den predem, zda jsou vsichni zdravi a schopni :slight_smile: resp. Seb, Klauda, David a Betule... ostatni taky pouvazujte, zda byste nechteli se sejit dopoledne v okoli Lencina bydliste :sweat_smile:
10. únor 2010 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
jo, a Betka ma nehorazne dlouhej jazyk !!! ja ji vcera naucila delat certa, a je to komik - ma jazyk snad az pod bradu!!!
10. únor 2010 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jeej, Ladi, tak to sa tesim, az nam to predvedie :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi neboj bude líp,my zas už 6 let spllácíme Zdendovu úvěrovou kartu a už mi to fakt leze krkem,napočtaly tam takový penále,že z toho co tam dáme se přičítá jen půlka! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavní je,že budou mít děti to co potřebujou na ostatní věci kašly :wink:
My s tím příštm úterým počítáme :slight_smile:
10. únor 2010 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Tomík sní cornflakes kldně samotné, prý je to bonbon :grinning: A mléčné výrobky jí naštěstí v pohodě.
10. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.
Tak u nas mlieko jedine materske a potom tak na ranajky si dava Cheerious s mliekom(ci ako sa to vola). A to mlieko je noprmalne krabicove,kravske. INak ziadne ine mieka nemala.
10. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ja klidne 16.2, muzu nekam, dejte vedet kam!
10. únor 2010 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
tak nejak nevim uplne jak je to dalejo ale sem to mate daleko, celkem bych to prubla? http://www.mlsnazirafa.cz/stranka/kontakty
10. únor 2010 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Xeni, ja jedine na Proseku a okoli, jsme mysleli k Lence zajit, nebo nekde tam - Lenka pak od 11 neco ma, takze jen na chvilku. Me Honza hodi v 8 autem na Kobylisy, a ve 12 musim byt u pediatra. Takze to by se asi stejne nestihalo.
10. únor 2010 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
tak som bola u dr. a mam ATB. Angina to nie je, ale mam zvysene CRP, tak vraj aby som sa zbytocne netrapila ...
Ale dr. bola strasne zlata, fakt starostliva, urobila mi kompletnu prehliadku vratane EKG - ze ked uz ma berie ako pacientku, tak se vsim vsudy ... a mam este ist na krv ...
V utorok na proseku u lenky alebo kdekolvek inde v pohode ...
10. únor 2010 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
tak snad budes do utery v poradku!

tu Zirafu bych nekdy zkusila, ale ted bych to nestihala - a Lenka uz vubec ne :( jenze pak uz se rozrodite a bude na cas utrum :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak se domluvime v pondeli co a jak
10. únor 2010 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
tak nevim, nechame to na jindy, my bychom se neprikodrcali driv nez v 10, tak na hodku na to prdím,a le LAdi, my udelame navstevu u tebe, kdy se ti to hodi? ja teda jeste vyzjistim kdymi jirka pujci auto
10. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Uf, tak som sa vratila z toho Port de Bras. Uz terza citim, ze zajtra bude zase svalovica. ale stalo to za to, fakt sa clovek po tom citi tak uvolnene. :slight_smile:
10. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
My můžýem fakt jen do těch půl 11 od 11 máme v ddm na proseku Yamahu,ale klidně bych i příště dala tu žirafku nebo jak minule psala Lada na tý vysočanská nebo zas človíčkov,každopádně Ladi ti nabízím u nsá přístřeší a něco na zub ke kafi :grinning: takže holky záleží jen na vás jestly se chcete přidat :wink: vždyť klidně mlžem udělat srazíků víc ... teda pokud stihem než porodíte :slight_smile:
Zdeni snad se brzo uzdravíte :slight_smile:
10. únor 2010 ve 22:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, pocitam s tim, a dekuju.

Xeni, zatim krom toho 16. nic nemame, akorat ted v sobotu jedeme pryc. Segra ma 40 - a ja nemam darek :(
Nemate nekdo napad???

Holky, ja vcera strihala Davidka a on ma ted na temeni pleš :cry:
11. únor 2010 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi nrboj to doroste :wink: s dárekm nevím-já nevím ani dárek pro Zdendu na valentýna,ikdyž ten svátek teda vůbec nemám ráda je na mě moc komerční,ale uděláme si dobrý jídlo,koupíme na večer šampíčko udělám jeho oblíbený dezert a asi mu vezmu balzám po holení ... pak má táta současně se mnou svátek,no nevím nejradši bych mu dala kytici kopřiv,jenže ještě nerostou....
11. únor 2010 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek