• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
ach jo, Kat, u nas to bylo uplne stejne...
12. únor 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, já nechápu, co to s ní je, ale je fakt nesnesitelná :zipper_mouth: :rolling_eyes: :pensive: :frowning2:
12. únor 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat u nas je to podobne...vecer nechce jit spat..takze vetsinou rve ..pak u ni lezim az se uklidni a spi behem 10 minut...sam že během toho vypije hrnek stavy a pak chce zase čurat že :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, mozno uz citi, ze onedlho sa bude o vasu pozornost delit so segrou, tak ti ju nadmerne uziva teraz ...
12. únor 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som dnes konecne presla cez stare Sebosove miminkovske oblecenie - si pre zmenu chcel vsetko obliekat :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
denis a už máš nachystany oblečky na mimi?? ja se těším až budu vedět co to je a budu moc hrabat v těch věcech po Lilču..pokud bude mít švagrova holku tak si mozna neco vezme a ja budu mit beztak kluka tak vsechno nový hehe
12. únor 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, jo tak je to i u nás, ale zase nechci, aby si zvykala na uspávání, když chodila spát sama, pak na to nebudu mít tolik času. Ještě jak nemá kvůli těm zubům čaj, ale jen vodu, tak to taky "nadává" :unamused: Chjo...

deni, hadříky pro prcka mám už naskládané ve skříni, jen si ještě musím přeskládat plínky, páč chci zkusit novosklad, tak ať se s tím pak nepiplám.
12. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dnes som prave akurat zacala ... tak chcem dokupit par bodycek - pre Sebika som mala niektore nove a niektore second hand - a tie uz nie su, tak kupim par takych 56-62 pre novy prirastok ... zvysok uvidim za pochodu. Myslim, ze veci bude mat dost, mam aj dost takych, co Seb nemal ani raz oblecene ... asi pomaly zacnem chystat tasku do porodnice :grinning:
12. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já furt sháním ty tesco bodyčka s dlouhým rukávem, čistě bílé a nic :angry:
12. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja zas chcem take, co sa neobliekaju cez hlavu, ale zapinaju sa tak na boku. Mala som take jedno a bolo uplne naj anj naj, ale neviem ho najst, asi dosluzilo :wink:
12. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, ty maji v C a A, taky je mam rada, hlavne do porodnice chci, ja mam jen 1...no dnmes jsem si pritahla dalsi oblecky co jsem pujcila kamaradce, ale je to skoro vsechno ruzovy ach jo. Takovy nadherny ruzový komplety.
tak to podědí kámoška a prej od ní dostanu ty čistě klučičí věci.
12. únor 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam hhafo body, ale nemaji tu patentku to me prudi, jak to na tech raminkach nedrzi
12. únor 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo, presne, ja je ted mela z CA - byly ciste bile, s kratkym i dlouhym rukavem, biobavlna... super... jenze po 3 vypranich na vyhozeni... ach jo

holky, tak Betule uz tyden spi pres den jen 1X, 2 hodiny po obede... to uz asi zustane... ja mam proste deti nespavce :pensive:
12. únor 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, ja taky, ale u dedy dnes zalehla bez řečí ve 12:45, on ji rekl, ted budes chvilku spinkat, pry si dala ruce pod hlavu, za 2 minuty usnula. Sci fi pro mě. To same vcera s tchyni. Ve velke posteli, ze ktere muze normalne slest a prijit, myslim, ze si z nas delaji proste prču....

K těm body ty z CA jsou dobry jen ty co se zapinaji na straně na patentky, ale jako přes bok. No.
12. únor 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je k nevíře,perotože u nás spaní taky večer boj ,nejprv přečtem pohádku pak jako že jde spát tak tam sem s ní a ona sice je jak myška ,jenže jak se zvednu tak maminko maminko zůstaň prosím se mnou... když odejdu nastává hysterák a pronásleduje mě až do obýváku kde se usadí u telky a stichne,já ji odnesu do pokojíčku a vše se opakuje.... na palici :confounded:
Dneska jsem hlídla malýho raubíře a nebylo to až tak složitý,malá pomáhala,podávala mu kousátko,dudu,dávala mu napít... jen nevím jak to ty děti na mě poznaj ,že jsem slaboch,ségře prej pěkně usíná sám v postýlce,mě tam řval jak lev a usnul až v náručí :confused:
12. únor 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici jesle buď drahý stejně jako soukromá školka nebo prostě není místo nejsou... už jsem scháněla na podzim,že bych šla na krátký uvazek do práce a bez šance :frowning2:
12. únor 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, unas na budejarne jsou jesle, deti berou celkem dost - vim, ze maji volno a stoji 1500 mesicne, ale pro ty z Prahy 4, pro mimoprahu 4 stoji 5000 mesicne.
12. únor 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme dostala masaz nakonec ja :slight_smile:)) tak jsu v nedeli, tesim se mooooc :grinning:
12. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denča dneska opět nespala, teď tam řve :unamused:

Mě se u těch tesco bodyček právě líbila ta kvalita, ty malinké jsou furt jak nové, nevytahané a dodnes denča spí v bodyčkách 9-12, takže víc jak rok jsou denně v provozu a furt super, samo mají žmolky a tak, ale furt drží tvar, furt pevné, měli jsme plno jiných a jak psala Laduška, po pár vypráních jak hadr :angry:
12. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme zítra zase bez malé, někdy dopoledne ji Michal odveze k našim, tak bude na pár hodin klid :zipper_mouth: :sweat_smile:
12. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to mi prijde super, 1200 mesicne, kdyby ti nevzali Klaudinku do skolky. Ono kupodivu o ty jeslicky moc zajem neni. No...byva volno, snad ti to vyjde.
Kat my uz spime, nejak se ted zase zlepsila, no ale ja nerikam hop, dokud nebude spat aspon 14 dni!
12. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukam u nas to zmenili na 2500 za mesic nebo 7000 za mimo Prahu 4...
12. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, už je u nás taky klid, konečně, ale to odpolední spaní asi už vůbec nehrozí :frowning2: Dřív aspoň po tom obědě zívala, ale teď je furt stejně akční, celý den, dokonce dneska na večer ani nebyla z toho nevyspání protivná :confused: I když ono je pravda, že teď poslední dny je protivná celodenně :rolling_eyes:
12. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kat nase je taky akční a neni unavena vubec, presto s tou babi a dedou spí, ja to nechapu, co delam spatne. Kdzy je se mnou, ani se nesmi jit do postylky ani do ty mistnosti kdema postel :grinning:
13. únor 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nas spanie - tak doma spi ako kedy. Niekedy po obede spi, inokedy nie ale ked spi, tak to tak par minut. ale zase....napr o 12 zacneme uspavat a tolko ma ritulov a tolko vymysla, ze hocikedy zaspi napr o 16,00, a to mi je uz prd platne, nakolko potom nebude spat vecer,ze.

S tymi cenami za skolku - to co je za brutal?To aby matka pracovala len na skolku?No des. Hnus. Nemam slov.
13. únor 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, tak to Denča nespí u našich vůbec. Poslední tři dny jsem to fakt ani nezkoušela, zbytečně by zas řvala a já bych byla vytočená, že nespí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak si docela i přes to poledne hezky hraje, narozdíl od ostatních částí dne :rolling_eyes: Jo a včera ji Michal chtěl zkusit dát spát po obědě, jen ji tam odvedl, že si půjde lehnout, no to byl řev a ještě půl hodiny po tom, co to vzdal měla katastrofální náladu :zipper_mouth:
13. únor 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat -ani u nasich Vikina nechce spat. Moji rodicia su na nu makki. :slight_smile:)))
13. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
lencii, to jsou ceny za jesle, soukr. skolka v praze se pohybuje okolo 10-13 tisic,,,,

Kat delame to stejne, ze ji spat nedam, ale ona pak vytuhne v 6 na gauči a vecer je tak protivna, ze ani nikam jit nemuzeme, kdyz v 1 usne na hodinu, je to super. Ted to vypadalo nadejne a nejadnou tam zpiva, ach jo
13. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko holky, tak Seb zacal znova vstavat o 7.03 ... presne o pol hodinu skor, co chodi skor spat ....
Inac zelam vsetkym krasny Valentinsky den alebo super pohodovu nedelu :slight_smile:
14. únor 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek