• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
NAprosto souhlasím,u nás manža taky hlídá a můžu se na něj naprosto spolehnout,je teda fakt,že už dlouho jsem je samotný doma nenechala,ale spíš nebylo s kým někam ven jít,nebo jdem spolu a to mám bezva zastoupení jak v ségře tak v mámě. Ale určitě bych se nebála nechat Zdendu s malou doma nebo přes noc.
Jo musím se pochlubit jak mám šikovnou holku,máme doma takový ty samolepky na zeď a měly sme je nad postelý aby na ně malá vuiděla,teď přišla na to ,že se daj slepit a zas nalepit,takže slepuje ze stěny a lepí je všude možně,dokonce i po nás :grinning: :grinning:
11. led 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mam novy kalhoty na lyže, bunda mi prijde postou, tak jsem zkoukla, ze ma byt azuro, tak jedeme ve ctvrtek na hory na Severák. Se těším, budem lyžovati!!!!
11. led 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, jak dlouho tam budete? My jedeme Jizerky patek- nedele. V sobotu budeme stopro na Severaku :slight_smile:)
11. led 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dotaz, ovoce mi ji mrnous syrove asi vsechno, ale syrova zelenina nam nejak nejede :( dostanu do nej jen strouhanou mrkev... rajcata plive, okurku plive... nemate nejaky figl? jedi Vam to?
11. led 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laid dame sraza! Tak my tam budeme primo bydlet u sjezdovky od ctvrtka večer do neděle odpoledne!
11. led 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj ja chceeeem na Severak!! to je co, svah? :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je svah, ne moc velkej, asi 2 vleky v jizerkach, kousek od Janova nad Nisou.
11. led 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, to je super!!!!
My budeme v Bedrichove, ale na sobotu si prejedeme na Severak, Honza tam chce kvuli snowparku ci co. Ja lyzovat nebudu, budu jezdit s Davidkem v kocarku a na bobech a kupovat si parky a caj :grinning: Jedeme tam po snidani a budeme tam urcite pres obed. Cislo na Tebe mam, tak Ti pisnu, ze tam jsme, a az budes mit cas, tak se ozves a sejdeme se :wink:
11. led 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi jasně, ja taky tedy bud s kocarkem, my se stridame, tak to napalnuju, ty si das caj a ja svařák nebo horkou griotku... :wink:
11. led 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co holky která budete kojit do 9 let :wink:
11. led 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz tak to teda nevim... :grinning: :grinning: :grinning: pac nektera maka i muze chtit ..ale co kdyz nechce dite?.)) to nejak zapomeli rict :wink: :wink: :wink: :wink: myslim že do toho roka..max 2 to jeste jde ..ale pak uz mi to prijde zbytecny....litat za ditetem do skoly ho o prestavce nakojit..mazec :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. led 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici,já jakožto téměř nekojící(cca 6 týdnů že) takže nevím jak je těžký nebo ne odstavit malého závisláčka :sweat_smile: ,ale 9 let :confounded:
11. led 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniz no zalezi na povaze ditete..znam odstavene v roce a pul..postupne..bez problemu...spis nez prospech pro dite v tom vidim zavislost matky ...ze chce mit k sobe mimco co nejvic a nejdyl pripoutany .-) kazdymu vyhovuje neco jineho no :grinning: :grinning: :grinning: me osobne vyhovuje pulroku...a i to bylo pro me celkem narocny..asi na to nejsem moc stavena :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici,já teda nevím,ale nedovedu si svojí prdelku představit jak je ke mě ještě víc připoutaná :grinning: už takhle si nemůžu dojít ani na záchod :confounded:
Já vím ,že třeba kamarádka má 1,5 roku starou holčičku a ta jí doma slíká tričko jak chce prso..... nevím prostě si to nedovedu představit,navíc takhle doma dejme tomu,ale představ si dejem tomu 4-5 letý dítě jak ti někde venku nebo v obchodu slíká tričko a vytahuje prso :confounded:
11. led 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja nekojici si to taky neumimi predstavit, ale mam celkem normalni kamaradku a ta rikala, ze kdyz odstavovala v roce a pul, ze ji to trochu bylo lito, ze u toho uronila slzičku, jde asi o zavoslost spis matky, to je jasný...
11. led 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
Tak u nás bylo kojení taky asi tak 6 týdnů a nedokážu si představit,že bych měla kojit někdy dýl než 1,5 roku max. :confused:

Holky dotaz.....přišla už Vám mateřská tenhle měsíc? Mě chodí každej měsíc 8. a dneska je 12. a mateřská pořád nikde. :angry:

Mici: Dneska příp.zítra ti pošlu ten poukaz na testovací balíček...a na poštovné se vyprdni ju,to mě fakt nezruinuje :grinning:
12. led 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj pekk, mně už přišla. ještě o den dříve než obvykle. Ale ono to má prý snad každé mšsto jinak
12. led 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
město
12. led 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko..Pekk diky .)))jo a a rodicak nedosel..cekala jsem v patek a prd :confounded: :confounded: :confounded: vzdycky to chodilo do toho 8 a posledni mesice klidne i 15!!!zmetouri :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: a pozdravuj prosim Elisku..
12. led 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na střepiny jsem taky koukala. A musím říct, že jsem sice kojila několik měsíců a pak už jen odsávala ( a 1x denně odsávám dodnes).Jsem za to odsávání ráda-takovej dobrej kompromis mezi kojením a UM, a jsem štastná, že se mi malá nesápe po prsu.
12. led 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem to nějak nedopsala. TO kojení u velkých dětí mi přijde nechutný. Mám na mysli hlavně 3 roky a více, o školácích ani nemluvím. A myslím, že je to závislost matky a taky hodně dětí (i když u těch školních asi už ně). Mám známou, co má školáka a ten byl závislej na prsu a dodnes si občas na to prso vzpomene a chce mamince odhrnout triko.
12. led 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici: Pozdravy Elišce vyřídím :wink:

Doufám,že rodičák brzy dorazí....jsem vyaukcovala nějaké věcičky pro malou na ebay,tak by bodly prašule :rolling_eyes:

Holky mají vaši prckové už normální polštář,nebo pořád jen takovou tenoučkou placku? Malá si pod hlavu vždycky narve peřinu,tak asi potřebuje mít pořádně pod hlavou :confused:
12. led 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě to kojení do školních let připadá fakt jako úchylka,ale podle sexuologa to tak není no :grinning:
12. led 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekk malá nemá pod hlavou vůbec nic :wink: já poslední dobou taky ne, nějak mi to vadí.
12. led 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...my jsme kojili skoro do roka, asi bez týdne, pak se Tomík sám odstavil, ze dne na den odmítl prso :wink: A o UM nestojí...
Jinak polštářek má úplně tenoučkej a stejně v noci cestuje tak ho kolikrát najdu an úplně jiném konci postýlky :grinning:
Rodičák mi přišel 9.1., takže v termínu.
12. led 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Polstarek mame placku a kdyz ju pobrinda mlikem tak nema nic :grinning: :grinning: :grinning: ani ji nehodlam davat kasickej polstar...

Iris to je nejlepsi kdyz se sami odstavi :slight_smile:
12. led 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
rodičák mi taky ještě nepřišel, ale tak on chodí kolem 10., ted sjem zmenila cislo uctu tak jsem zvedava, kam to poslou, no a myslim, ze kdyz 10. byla sobota ze to asi poslou dnes
12. led 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, byla jsem fakt ráda, a tím, že neměl ani dudlík, tak jsme ho nemuseli odnaučovat :wink: A v dubnu bychom se rádi začali snažit o sourozence
12. led 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak já ještě nekoukala jestly my přišel rodičák chodí my až okolo 10,ony to dokonce maj i městské části jinak.
Pek u nás se snažím nedávat pod hlavu nic,ale ona si beztak v noci leze na polštář takže ho pak musím dávat pryč ,už takhle spí s náma na nekvalitních matracích ,jenže ve svý spí maximálně 2-3 hodinky
12. led 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,my vyjizdeli v 7 rano na krev, a bylo tu -14 stupnu!!!! Hnus :slight_smile:

Jinak jsme se taky zrovna chtela ptat na rodicak, mne obvykle chodi okolo 6. a je 12. a porad kde nic tu nic ...
Polstarek ma Davidek tenouckej, cpal si tam plysaky porad.
To kojeni mi take prislo nechutne... Kojila jsem 8 mesicu, pak uz on sam nechtel, ikdyz mliko bylo... A jsem rada, nesnesla bych, aby po mne jako velkej lezl a rikal MNAM, MNAM ...Asi jsem divna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek