• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Iris no to musis vědet hlavně ty jestli o neho stojis a jak moc..a jestli ti ta jeho duševní nevěa nevadí...ale mysli na to že on to nedokáže skončit ze dne na den..bude na ni myslet ještě pěkně dlouho...a pokud mu bude na očich tak to dle mě neskončí
20. únor 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, já to vím...
20. únor 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Iris k těm rodičům bys jela i s manželem?
20. únor 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, jedeme s Tomem sami
Tomík má 7. zub :dizzy_face: A klube se mu další.
20. únor 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris gratulka k dalšímu zoubku. Tak si tam ten víkend protáhněte,to by nešlo?
20. únor 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím, nechci jim říkat, co se děje, neumím se přetvařovat...snažím se domluvit si sraz a kámoškou, snad se ozve :frowning2:
20. únor 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris,říkat bys jim to nemusela,prostě byste si udělali dovolenou u rodičů,změna prostředí,nevím,třeba tam máš i kámošky.Když normálně bydlíš na samotě.
20. únor 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Proto jsem psala, že Iris začíná boj.Když se rozhodne pro rozchod, tak to bude těžký a když by se rozhodli zůstat spolu, tak to bude ještě těžší.Iris ted bych asi důvěru neřešila, ted jseš v rozpoložení, kdy mu nedůvěřuješ a myslíš si, že důveřovat nebudeš.Já bych se ted opravdu snažila být co nejvíc v klidu a i jemu dát prostor at si ujasní, co vlastně chce.Asi bych ho nechala ted být a nesnažila se to nějakou dobu ani řešit, aby se srovnal.Ted si myslím, že ty debaty opravdu nemají cenu.

Iris, taky si s ním promluv na téma "manželství"zeptej se jestli byl spokojený a šťastný, třeba i v tomhle může být zakopaný pes.Třeba i ty jsi dělala nějaké chyby o kterých nevíš a on to řešil takhle.

Zůstat spolu jen kvůli dětem, to rozhodně né.Záleží co k sobě cítíte.Někdy takovéhle věci můžou nastartovat zcela jinou dimenzy vztahu, kdy to lidi posílí, záleží na osobnostech.

Iris a k rodičům.Záleží jaké máš rodiče.Možná bych jim jen nastínila, že ted máte nějaké problémy soukromé.Záleží pak na tobě, jestli řekneš víc, nebo ne.Jestli bys věděla, že by Vám do toho nezasahovali a byli nestranní.Někdy se hodí slyšet názor od druhých.

A nebo navrhuji manželsou poradnu.Abyste věděli jak v tuhle chvíli spolu zrovna ted komunikovat - nezávazně a lze tam chodit i po jednom.
20. únor 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Domi, Ahoj Webi, jak se mate???

Ja delala jen pruzkum pro AISU a ma mi prijit balicek s detskym jidlem, tak jsem zvedava, jestli poslou jednu kasi nebo tak :grinning: :grinning:

Iris, to je proste hrozne tezke, ja bych nedokazala cekat, az emoce opadnou :cry:

Davidek celou noc knucel ze spani, hruza.

Holky, ja zitra uvidim Elisku s Ondraskem :slight_smile: Ja se tesim!
20. únor 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak malá si dnes přispala a spala do 9 :slight_smile: aspoň něco. Za hodinku frčíme na očkování :stuck_out_tongue_closed_eyes: nakonec jsem přeci jen vybrala priorix,už pro ten pocit,že jsem udělala vše proto aby byla bez reakce :wink:
Jé Ladi tak Eli pozdravuj :slight_smile:
Jinak já jsem v hami kubu a teď mi přišlo mlíko od 10 měsíce :sweat_smile: takže putuje k sestřenici,těm je 9 tak od příštího měsíce můžou začít :wink:
No ono je to fakt složitý,já bych asi taky nemohla čekat až vyprchaj emoce,navíc mám tendenci vše řešit hned a nečekat :pensive:
20. únor 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi moc je pozdravuj a vyfot nam je at z toho taky neco máme .)))
Jo a ten dotaznik sem delala uz davno a nic neprislo://
20. únor 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iris, jak s ní vůbec dlouho je?To je ted fakt blbá situace.Ted je plný emocí na obouch stranách a nemůže se objektivně rozhodnout.Jednou je dole, jednou je nahoře.A ty vlastně taky.No já fakt nevím co Ti poradit, to musíš vědět sama.Asi taky i u tebe to chce čas si vše pořádně rozmyslet a ujasnit si i své "city" k němu.Tohle všechno,ale není záležitost jednoho měsíce.Iris, kdyby se chtěl vrátit k vám, tak si pamatuj, že musí chtít sám a musí to myslet upřímě, jinak by to hned skončilo.Aby se nechtěl vrátit, jen proto, aby nebyl sám, nebo jen, že ta nová ho přestala už bavit.Iris, opravdu nevím co Ti poradit, tohle je strašně složitý všechno, a chce to čas na obou stranách.Neřešit nic v afektech a emocích asi.Zrovna v tuhle chvíli, dál se uvidí.No nic já jdu.

Už máme 10 zubů,Veruš má novej pokojíček na www.domi.rajce.net v únor O9, chodíme už slušně, boty nemáme, pokouší se jíst sama no a ták no.

Iris hodně štěstí.
20. únor 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No právě, že se vše řeší v emocích a podle toho to taky vypadá. :grinning: Z vlastní zkušenosti můžu potvrdit. :grinning: Je to těžké, ale jde to.A posílí vás to, když se to naučíte.Ale chce to mít v sobě hodně vnitřní síly a mít to v hlavě srovnané.Na to právě pomáhá "namasírovat" si sebedůvěru někde jinde /né u někoho v postely :grinning: , oprostit se od problémů, vyrazit si s přáteli, chodit mezi lidi atd.člověku to pak pomůže být trošku nad věcí.
20. únor 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ: neboj, my nemeli reakci ani po Trivivacu, teda 10. a 11.den par pupinku, ale horecky neee :slight_smile:
Doufam, ze tam nebudete hodinu cekat, jako vzdycky...

Mici: ja uz taky davno a nic neprislo ...
jo, a pred 2 mesici jsme si objednala dlouhe triko a dlouhy svetr, jako ze do mrazu na to bricho... nikde nic, furt tam volam atd. , to prijde urcite v breznu, az bude teplo ...

Domi: proc nemate boty?
20. únor 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi mala je už taky pěkně velká :slight_smile:) odkud máte ten krasnej bilej nabytek? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. únor 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi,díky,já s tím počítám,sme objednaný na půl 12,ale radši půjdu o něco dřív,kdyby náhodou :wink:
My teda teď doma taky běháme bez bot,malá si je začla sundavat,takže koukám a za chvilku přiletí bez botiček
:sweat_smile:
Fůůj tam hnusně chumelí,ještě že je to jen kousek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak doma taky nenosime boty ..ale na ven si nedovedu predstavit ponožky:slight_smile:) v tom snehu ..brrr:slight_smile:)))
Ladi tak jim to vratis nebo nevyzvednes ne.-) kdyz uz to nebudes potrebovat:slight_smile:)
20. únor 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě odvezou,malá je už po obědě. Jsem ráno vařila rizoto,malá mě viděla a pořád stála u hrnce a ječela,jsem jí ho musela dát.
20. únor 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mici, protože je furt v kočárku.Ta fotka ve sněhu, je jen na focení a hned jsme šli domu a převlékli jí :grinning:.Já jí koupim boty až bude trošku tepleji.Ona zas toho tolik nenachodí, aby venku musela mít už boty.Ted jí venku z kočáru nevyndávám a když jí vyndám někde na chvilku v obchodě, tak má ještě capačky.A na doma má bačkory.Nábytek je z Ikei a postýlka z Babyexpert.
20. únor 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi: tak to jo, me ta fotka taky prekvapila :slight_smile:) my venku chodime porad, musi si zvyknout bez kocaru, nez se to narodi ...
taky budu delat rizoto
20. únor 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to jo .) my uz chodime venku pesky..ona nechce byt moc v kocarku...:slight_smile:)
Jo z Ikey..super.-) sem na neho koukala minulej tyden zrovna.. :grinning: :grinning: :grinning: hledam bilej nabytek do Lilky novyho pokoje..jestli teda bude nekdy:slight_smile:
20. únor 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jéžiš tak to ted vypadá, že své dítě týrám venku v ponožkách :grinning: :grinning: Né, je to tak, že jí dávám punčochy a takové ty vyteplené ponožko-capačky a je stále v kočárku ve fusaku.A chtěla jem udělat fotku ve sněhu, tak jsem jí vytáhla,vyfotila a šla domu.A u té vltavy, byla celou dobu v kočáru, postavila jsem jí na zem, vyfotila s labutěma a hned jsem jí zas šoupla do kočáru.Vůbec mě nenapadlo, že by se nad tím někdo pozastavil :grinning: :grinning: Páč tam nestála snad ani minutu
20. únor 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi: jasny :grinning:
20. únor 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky :slight_smile:

Domi, ten pokojíček je krásnej :dizzy_face: A rostete jako z vody :wink:
Budu muset taky pomalu vymýšlet nábytek do dětského, i když teď nejsou prachy :confounded:

Jinak my taky chodíme venku pěšky, jen Denča chodí jinam než je třeba :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No a včera mi volala sestřička od naší mudry, že jestli je Denča ok, tak se máme stavit na očkování :confounded: No jenže Denča sem tak kýchá, tak já nevím...
20. únor 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak naše být v kočáru už taky nechce,maximálně po o kdy vněm usne,jinak chce chodit,takže třebas do lékárny chodíme bez kočárku :wink:
My dnes máme gnocci se sýrovou omáčkou :dizzy_face:
no nic,jdem se připravit na cestu,musím pak ještě nakoupit,odpoledne máme návštěvy a večer máme s manžílkem soukromou oslavu svátku :wink:
20. únor 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Veruš by venku ani stejně asi nechodila, by se furt jen vyvalovala na zemi
20. únor 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi nee vubec..pokud nechodite jeste moc tak je to jasny ...lilca ma taky fotky jen v ponozkach .-) ale ted uz jsou boty nutnost .-)

Kat jo ja mam vymyslenej takovej něžně holčičí.. :grinning: :grinning: :grinning: tak uvidíme kdy se ho dočká nebo nedočka..
očkovaní my až nekdy v pul roce pujdem asi
20. únor 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky vám furt sněží? My máme ze střechy rampouchy jak prase, musí to dneska Michal shodit, aby nám to neurvalo okapy, a sněhu máme minimálně půl metru :confused:
20. únor 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě příjde teď taková blbá doba na to očkování, chřipky jsou a tak :unamused: Tak nevím, jestli to mám furt odsouvat. Uvidím, jestli teda v blízké době nebude úplně ok, i když jak ji začnu zkoumat důkladně, tak si vždycky nějakého zakašlání všimnu :confounded: Se mi na to očkování nechce, ale co se dá dělat :pensive:
20. únor 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mici, my nevěděli jestli to bude holka, nebo kluk, tak máme neutrál.Veruš zatím v kočárku chce být, páč nepoznala nic jiného a já jí to ted zrovna učit nebudu, bych byla sama proti sobě :grinning:

Kat taky.
20. únor 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek