• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Dobré ráno,
my Valentýna teda nějak neslavíme, už. Kdysi jo, ale postupem času nám to přišlo takové nucené nebo co. Ale byli jsme včera bez malé, tak jsme si zašli na oběd a na pohár, tak jsme si říkali, že to je jako na Valentýna :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a včera viděl Michal v reklamě nějakou novou bonbonieru a chtěl ji ochutnat, tak mi ji dneska koupil jakože k Valentýnu, abychom měli důvod ji jen tak koupit, páč je drahá :grinning:
14. únor 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, tak vidis ... aspon bonboniera ... M prisiel po nocnej trochu neskor - bolo mi jasne, ze hlada nejaky otvoreny obchod, nakoniec doniesol tulipany - teda, skoro som odpadla, to je asi 3. kytica v zivote :grinning:
On dostal strikovanu capicu a pohled :wink:
dnes razime na navstevu a poobede do galerie s kamoskami - taky damsky valentin, M bude spat, aspon bude mat doma klud. A tesi ma, ze svieti slniecko :sunglasses:
14. únor 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
A idem nam kupit nejake zakusky, nech mame u kamosky ku kave nieco mnam pod zub ...
14. únor 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm tak jirka nic, ted mu rikam, ze je valntýn a von, joooooo, to je blbý...
14. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak my slavily včera večer šampíčko,jahůdky tyčinky,zapálnený svíčky-dítě usnulo v 8 :wink: takže náladička a nde pokračujem,dostala jsem kyticy královských lilií :dizzy_face: což sem ráda,prej původně chtěl koupit njákou dobrůdku jenže dobře věděl,že by zůstala strčená ve skříňce nebo někde uklizená aby mi nedělala chutě :grinning: dneska uvařil áječný obídek,já udělala dortík ,malá po obědě usnula,tak jí půjdu za chvilku vzbudit,takže u nás pohodička :slight_smile:
Xeni no jo chlapy,těm musí člověk furt něco připomínat
14. únor 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak u nás se valentýn nějak extra nedrží,dostala jsem srdíčkovou bonbonieru,i když bych teda byla radši za kytku. :sweat_smile: Teď to budu muset sfutrovat :sweat_smile: Ach jo,takhle nezhubnu :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska jsem doma jen s malou, Vašek má pracovní,ale aspoń je tady klid. Jen čekám,kdy na nás skočí nějakej bacil,Vašek je krutě nachcípanej a malá už dneska taky chodí a šmudlá si furt nos,tak čekám co z toho vyleze.
14. únor 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
pek a proč myslíš,že já bonboniéru zakázala,ikdyž teď budu mít svátek a pak narozky tak určitě se njáký bonbošce nevyhnu ach jo :unamused: už mám schovaných asi 5 čokolád Milka + jednu tu mega velklou,k tomu bonbošku Merci ..... jedinou čokoládu kterou si občas třeba dám půl čtverečku je hořká čokoláda se 70 procenty kaka,ale tu už mám taky otevřeno asi 14 dní a moc jí nechybí a to občas dám ještě malý,no a Zdenda nejí čokolády vůbec takže fakt netuším co s tím bude dělat :unamused:
Jinak už sem přišla na to proč mám vždycky o kilo zhubnu a pak ho zas naberu je to kvůli práškům,jakmile je vynechám jde váha automaticky o kiolo až klo a půl dolu,jakmile je začnu brát jede to zas zpět :stuck_out_tongue_closed_eyes: no tak sem si aaspoň teĎ těch pár dní užívala těch mejch snovejch 50 kilo :grinning:
14. únor 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni no tak to u mě by to zaručeně schovaný nevydrželo :grinning: :grinning: :grinning: Leda bych o tom nevěděla :wink:
Leni a co doma cvičíš?
Ty vogo 50 kilo,to je hustý. To už bych byla průhledná :confounded:
14. únor 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já doma cvičím aerobik od šípkový ten tak 3x -4x týdně celej + denně mám od ségra půjčený njáký 15 minutový sestavy ty jsou teda taky docela ýživný,tak ty si dávám dvě za sebou ostatní dny,protože dřív sem místo toho dávala půl hodinky aerobiku a tělo si zvyklo tak,že už sem se ani nezapotila,tak musím střídat,jinak se snažím vyhýbat nják extra sladkostem,hlavně si počítám kilojauly,většinou se vejdu do 5000 kj denně a to u toho i mlsám k sváče mysli tyčinku a k snídani třeba tak bebe dobrý ráno nebo musly či lupínky piju jen vodu nebo neslazenej čaj občas o víkendu si dám skleničku,ale o to míň musím sníst :sweat_smile: takže mě pak ta jedna sklenička položí :grinning: pro mě je největší krize při telce večer,to musím uznat občas zhřeším tyčinkama,ale snažím se místot toho si dávat spíš nakrájenou okurku :sweat_smile: nebo si ty tyčinky dám místo večeře :sweat_smile:
14. únor 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsi dobrá,já bych nevydržela se tak dlouho omezovat, na to mi moc chutná :grinning: Cvičení mi teda problémy nedělá,ale to jídlo no :sweat_smile: Ale člověk si asi zvykne co?
14. únor 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Leni, ja vim, ze budu prudná, ale ty vyhledej nejakou poradnu, moc to řešíš.

Ja cekam co na aukru monitor dechu a odsavacka a kdyz bych to koupila, tak mam normalne vsechno!

Ladi dneska jsem chtela prijet, ale mala mi prisla nejaka presla, tak jsme zustali doma, ja uz se za ní hrozně bojím.

Jirka je v bytečku, tak mi je tu smutno, ani neni komu zavolat, v tom mi máma strašně chybí, i když vím, že jsem jí poslední dobou volala a ona jen tak naslouchala a obcas dala komnetář, ale já nějak najednou nemám komu volat. Apon že vám můžu psat, to mi dost pomáhá.

My melli intekltuální hahahaha rozhovor s ostatníma kamaradkama těhulema, který jakože absolutně neuznávaj tyhle chaty. že jako se probírají koik díte spapá, a jestli kaká...no a to jako je pod jejich uroven. nejak jsem vubec nevedela jak to obhajit, rekla jsem jen, ze chodim sem, že je tu prima vytvořená parta a díky konovi mam i asi 3 kamaradky v Praze, co se opravdu vídáme. No ted uz budu mit argument.
že mi strašně pomohla Lada, ona ví, a i vy ostatní že jste takovoutichou oporou. díky holky.
14. únor 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, zrovna sem jdu psat, ze jsem byla na te masazi, a parada! samozrejme :slight_smile: ale chtelo by to tam byt zavrena alespon cele odpoledne, protoze ti dva draci cloveka stejne za par minut znici :confounded:
vcera jsme byli u segry na tech ctyricetinach, byla sranda, David tam radil s Natalkou... blazinec

Xeni, jsem rada, ze jsme Ti trochu mohly vsechny tady pomoct... mne jste pomohly moc, se vsim... Zusma, Eliska, Mici, Kat, Lenka, Ty... no vsechny proste :grinning:
co patek? nebo pristi vikend? uvidite...
14. únor 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz, segra moje je trenerka ve fitku, cely zivot zavodne sportuje - gymnastika atd., sestavuje jidelnicky na zhubnuti, na sport... a myslim, ze by Ti asi od plic rekla, ze to prehanis... fakticky!
nevaz se porad, +- 3 kila je normal, jde o vodu v tele, obsah tlusteho streva atd.
14. únor 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pek jj člověk si zvykne na všechno,to víš,že občas mám šílenou chuť třeba na dort nebo na chlebíček,ale vždycky si pak představím tu ručičku na váze :sweat_smile:
Xeni já vím,jenže do poradny mi příjde,že zatím nepotřebuju,nebo respektivě se stydím ,myslím,že jsou mnohý co to potřebujou víc než já a nerada bych s tím někde otravovala,popravdě se stydím,že s tm otravuju i vás :pensive:
Jinak jsem ráda,že vás tady má,taky my hodně pomáháte,navíc mě dovedete uklidnit když šílim okolo malý atd,já mám většinu kamarádek co děti nemaj teda krom ségry :sweat_smile: a většina témat je práce a pařby ,já jsem už trochu jinde,takže taky děkuju že jste tady taková proma parta :slight_smile:
14. únor 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.my Valentyna neslavime, i kdyz je to "blbej americkej svatek " :slight_smile: akle nadelili jsme si dnes gauc a recliner :slight_smile: protoze zitra je statni svatek a to maji vzdycky obrovske slevy. tak konecne budeme mit neco pekneho,doted jsme meli gauc po babicce z roku 1970 myslim:slight_smile: tak se tesim az to Greg pojede vyzvednout s jeho kamosem

leni,pozor na to hubnuti,taky se me zda,ze to uz moc resis :slight_smile:

kat,jak tu maji ty slevy,tak ted prodavaji playdough kup jedno cokoli a dostanes druhy (za stejnou hodnotu nebo mensi) zdarma to stejny delaji fisher price hracky,ale na to maji specialni podminky, a mega bloks koupis jendy,dostanes druhy zdarma. a crayloa vecicky.avent dudliky,kup dve krabicky dostanes treti zdarma... mega bloks jsou takove velke duplo jakoby (jedno stoji 20$ a je tam 80 velkych kosticek) tak jsem si hned vzpomnela na tebe,jestli by jsi to playdough chtela ale musela bys pockat az tak do dubna,kvetna jak prijedem... plati to jen do zitrka .
15. únor 2010 ve 02:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak my Valentin ako taky velmi neslavime, ale tento rok - PRVY RAZ V ZIVOTE ma Dav prekvapil. Sli sme na veceru a potom do kina. :slight_smile: TAk to ma potesilo.
15. únor 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pražandy, vymyslela jsem zitra od 10h tuto akci www.mlsnazirafa.cz

tak dejte vedet
15. únor 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni my máme od 11 hudebku :unamused:
15. únor 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, my pojdeme do zirafy ten buduci tyzden ... zajtra sa este doliecime. Ja som cez den uplne v pohode, ale v noci furt dost bieda, boli ma v krku a mam ucpany noc - tak neviem, ATB beriem uz 5 den, ale mam pocit, ze uplne zbytocne ...
15. únor 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
xeni, priste... zitrek pada ...
15. únor 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak krevní obraz i štítku mám v pořádku, tak uvidíme, co řekne příští týden doktor na poradně. A Valentýn neslavíme, ale včera jsme si večer pustili film na dvd , zapálili svíčky a manža si dal bílé vko, tak jsem si aspoň cucla a ochutnala :slight_smile:
15. únor 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fuj, ale som sa obzrala torty. Sme boli na angline s Vikinou a jeden jej spoluziak mal narodky, tak jeho maminka doniesla obrovsku marcipanovu tortu. mnam! Ale je nas tam len 6 aj s ucitelkou, takze sme to museli pojest len my. Tak mi dali taky kusanec, ze normalne ako 3 porcie. ale taka dobra bola ta torta, ze som to vsetko zjedla.
Co mi pripomina Lenku - Leni, netrap sa tym, kolko kalorii kedy prijmes. Zvot je dost kratky na to, aby sme sa poriadne nenajedli. :wink:
15. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne tak :slight_smile:
15. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Ladi to mě mrzí a já zrovna udělala bublaninu aby sme měli ke kafču :unamused: no tak jindy :wink: No jo holky já vím,jenže prostě mi to nedá abych to nehlídala,přeci jen sem takhle štíhlá byla naposled snad na základce a to ještě na prvním stupni jinka sem byla odjakživa cvalík,tak je to pro mě zěna a mám srach aby se mi ty kila zas nevrátily no :frowning2:
15. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dneska Tomíkovi objednala úžasné rifličky na jaro a taky bundičku :dizzy_face:
Lenkaz, netrap se, váhu uhlídáš a určo si můžeš i zahřešit :wink:
15. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem koupila monitor dechu za 1340 kč se zarukou az do června 2012, tak když to nekdo budete chtit tak zhruba v létě odkoupit, prodám :slight_smile:

Ještě tu odsávačku a mám všechno.

Ladi myslím, že v sobotu bychom za vami mohli, uvidime, radsi uz nic moc neplanuju, xenule zase byla dnes náká protivna, snad na ní nic neleze.
15. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
My si budeme půjčovat monitor zas od kámošky... :slight_smile:
15. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, tak super, na sobotu nic nebudeme planovat, ale kdyz nebudete moci prijet, nevadi. Uvidi se aktualne :slight_smile:
15. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram pokud bys prodávala koncem Srpna tak na mě mysli .-)) dík
jinak jsem byly na kontrole a vše je ok..příště NT...jo a dělal mi utz přes břicho a mimčo bylo celkem pěkně vidět..se divím přes ten špek:/ale musela sem ho natáhnout :grinning:
15. únor 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, to vis ze to tu nabidnu jako 1. pak to strcim na MMB a pak na aukro :grinning:
15. únor 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek