• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
no spiš řekni jestli jo nebo ne at s tim muzu pocitat a neshanět nějakej jinej .-)
15. únor 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je Mici, tak klidně jo :wink: :wink:
15. únor 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. únor 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak som si teraz aspon tu hodinku pospala so Sebikom. ale deficit spanku, co mam, nedozeniem ani za rok :grinning:
15. únor 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak mě přepadly nevolnosti :frowning2: chjoo musím mít všechno

mareček v noci hořel spustila se mu rýma tak jsme jeden velký lazaret jěště že je MM doma a trochu se postará...

jinak v sobotu jdeme na tu svatbu já zrušila kosmetiku dneska poblila bych se i holiča zítra neuseděla bych to se zádama tak si dokážete představit jak budu vypadat jsem zelená jak sedma nic se mě nechce ani nikam nějak se malovat nebo fintit tak na to nemám vuubec náladu chjooo a taky jěště nemám co na sebe....

mějte se krááásně at vám není tak zle jak mě a na utz jedu ve čtvrtek tak jsem zvědavá co uvidíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanuli no co byste viděli dvě tečky ne?? :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani, no jo no, ale bude lip
Zdeni, myslim, ze to uz nedospis asi fakt , no, drz se holka
Zdravte se, my jsme snad vyjimecne jediny zdravy, ale zase jinabehli uzlinky na krku, ale teplota nic, ja si rikam stejnak, jestli to nejsou zuby...no modlim se, protoze je to tyden od dobrani ATB, tak to snad budem OK, ne?
15. únor 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani to je mi tě líto,snad bude líp
Holky tak v pondělí se jdu podívat do nové práce,už se moc těším snad se nják domluvím s budoucí šéfkou :wink:
Xeni snad to nic nebude,u nás ťuk ťuk dobrý,dokonce poslední dobou jí nják zdravě-sama si k obědu semnou začla dávat zeleninový salátek,ke sváče ovocíčko a už ani nják extra nechce sladkosti stačí jí k snídani to co upeču :slight_smile:
15. únor 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, snad ti to rychlo prejde. A na UTZ poriadne zaostri zrak, ale urco tam uz bude nejaka fazolka :slight_smile:
15. únor 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul, brrr... Je mi zle jen pri vzpomince...

No, ja mam taky prima vec, uz jsem to 10.den nedostala, chjo, kdyz nic, tak jdu v pondeli na injekci. To je zase zazitek, teda !!!

Skate sundany, umyty :sunglasses:
15. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani - holka, to ti nezavidim.

Aj ja mam chut si pospat.... :grinning:
15. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi vis co, ale to nepospicha, nechcete si ho nechat az treba do dubna/kvetna? me ted napadlo. ...

A Mici čéče ted nad tim tak premyslim, do kdy Ladi jste pouzivali ten monitor? mozna bych ho prodavala pozdeji, tak vydrz ja to jeste proberu. V hlavě, tady kecam, ale nejak mi nedoslo, dkyz porodim v kvetnu, ze srpen je teprve 4. mesic, no mozna nevim...
15. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, jasne ze to nespecha, je tu a bude cekat na Vas :slight_smile: My uz na tom nejezdime - jak je Betka na sportaku, tak uz na to Davidek vubec neleze.
Monitor jsme pouzivali 6 mesicu, ale klidne bych ho mela i dele.
15. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram my ho používali tak 8 měsíců..tak koupím jinej to je jedno.-)
15. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici asi radsi jo, radsi se na me nespolehej, no...diky a promin

Ladi, dam vedet, cely je to náký složitý s náma. Páč nevim, zda budu mít auto taky, no ale jak říkám, času je dost zatím :wink:
15. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

hanul, ať tě ty nevolnosti brzy přejdou, mně občas chytne pocit na zvracení, ale jinak je to celkem ok. Držím palečky na kontrolu.

My používali monitor do té doby, dokud Tom nezačal vyndavat ten kablík a sám ho zapínat-vypínat :grinning:
16. únor 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak som bola na kontrole, ziadne zlepsenie po 6 dnoch antibiotik, dala mi nejake silnejsie, na 3 dni, tak som zvedava. Dufam, ze to bude pre mimco ok. Zajtra idem poslednykrat na gyndu k svojej dr. a potom uz len do poradne v porodnici :wink:
16. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Deni to je pitomy :((

My byli u pediatra, vse OK, Betka ma 70cm a 8780g. Davidek dostal konecne Priorix.

Chodite, holky, obcas na ty Rostaky? Obcas mrknete na blog, a kritizujte :slight_smile:)
Zitra mam schuzku kvuli te sbirce, ale vubec to nestiham pripravit, to bude des... Ale nastesti prijede Honzy mamka, alespon zitra na chvili...
16. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Zdeni to ej blbý,snad to pomůže a budeš mít pokoj
Ladi krásný míry :slight_smile: ale Max už začíná dotahovat,má přes 7,5 kg a to je mu teprv necelejch 6 měsíců :grinning: cvalda
Nás zejtra čeká velice pestrý den,dokonce asi vytáhnu po dlouhé době golfky aby sme byly rychlejší,dopoledne půjdem do mc,cestou zpátky nakoupíme,doma oběd pak naložím malou do kočáru a půjdem pěšo(dle počasí) do Ďáblic,tam budem chvilku u mojí babičky(Klaudinka jí říká babička Maruška :grinning: ) a pak jdem do tý školky... mám z toho kapku hrůzu jelikož se dozvím jestly mám vůec podat přihlášku :confused: tak nám držte palce ,protože pak zbývaj jedině ty jesličky ,ale tam prý taky nával,teda aspoň co říkaly holky z 8 :unamused: no a pak už i zyde jen si to j hodit
16. únor 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak kontrola ok, plus 13 kg v 34+0tt :grinning:. Mimco hlavickou dole, srdiecko krasne bije.

Leni, tak to mas teda dnes celkom akcny den. My potrebujeme zajst na matriku kvoli podpisaniu toho prehlasenia o otcovstve, tak to som zvedava, ci nam este bude platit ten original rodneho listu s apostilou, co sme mali pre Sebika, alebo to ma nejake casove obmedzenie. Ja som uplne zabudla, ze to bolo take akcne, posielat papiere do Australie a cakat ako na zmilovanie bozie kazdy den, ci to uz prislo spat ....
17. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denisia - super, moc si nepřibrala a mimčo se připravuje na cestu ven :wink:
17. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je des s tou matrikou...

tak na injekci nemusim, super! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidite, ja som furt este nebola zistovat ziadnu skolku. :sweat_smile:

Tak vidim, ze dnes poobedny spanok na 100% nebude. :unamused: A ja by som si tak aspon na 20 min lahlaaaaa!!!!!!!! :sunglasses:
17. únor 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sem totálně v prde.... to,že nastupuju do práce nezájem,prostě rozhoduje věk i kdybych byla těhotná nebo doma na rodičáku či bez práce pokud malý nebyly 3 roky do konce srpna mám minimální šanci!!!!! takže fakt nevím co dělat,zítra volám do jeslí a pak nevím asi malou naučím s mikrovlnkou a řeknu pohádku o kůzlátkách nebo fakt netuším. Jedině ještě jí nechat hlídat 83 letý babičce... :frowning2: :cry: :cry:
17. únor 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Leniz a co sestra?Nezvládla by ti hlídat?
17. únor 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to je blbe. Uvidime. My zajtra ideme pozriet do jednej neviem akej skolky, je to na P7 a je to len na 3 hodinky denne, ale plati sa tam nejakych 80Kc za hodinku, ak chodi viac ako 2 dni v tyzdni ... mne by to ale pomohlo, pretoze tam bude chodit aj susedkin syn, tak by sme sa striedali, kto by ich tam vodil ...
uvidime, ci to vyjde. Inac dnes mam oficialne nastup na MD :slight_smile:
Iris, ze nepribrala som vela? Ved este mam pred sebou 6 tyzdnov rychleho priberania :wink: - ale momentalne mi to je jedno, energiu beriem len z jedla a sladkosti :wink:
17. únor 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci nevím,přeci jen by to bylo na celej rok na 8 -9 hodin denně,takže s tím moc nepočítám... fakt netuším co budu dělat ,holky pardon,že se do vás jako těhulek trošku navezu,chápu,že taky by jste brali školku,ale na druhou stranu vy můžete mít kldině druhý doma s mimčem,zatím co já budu mít malou v práci asi těžko že
17. únor 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ahoj .. tak to je špatný. Já řeším podobnou otázku, od září nastupuji do práce, ale maličkého mi do školky též nevezmou. Tedy tam, kde budu pracovat .. jelikož ten věk je opravdu důležitej a chodí kontroly.
Takže také musím vyřešit na dva měsíce hlídání .. Mám štěstí, že se bude střídat má tchýně, s mým taťkou, taky ségra a mám to tak trochu pojištěný v jedný školce, když nebude možnost .. půjde holt tam. Co nadělám ..
A nelze nastoupit do práce, až budou Klaudince 3 roky? Tedy v tom listopadu? A ve školce mít bloklé místo..?
17. únor 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já zrovna řeším,jestli mám jít s malou vůbec k zápisu do školky,je už příští měsíc,mě by jí snad vzít měli,jenže mě přijde,že malá na to nemá,s ní je to těžké a kromě toho máme stále plíny.Práci ještě nemám,ale u nás je momentálně školka rozšířená o další 3 třídy,místa by mělo být dost,lae prostě nevím no. :unamused:
17. únor 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
A s tím bloklým místem,nevím tedy jak kde,ale tady všude i v okolí se normálně dělá,že dítě přijmou,je zaregistrované,nastoupí,až mu jsou 3 roky a rodiče platí,i když ještě do školky nechodí.
17. únor 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek