• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
borová voda na očička....nic vic nevim
18. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, ony ty co mám já, ty kalhoky myslím, jsou správě jako inkontinenční, jak si vzpomenu na naši nebožku prababi, která zabírala celou postel :zipper_mouth: , tak myslím, že na tebe musí být na 100%, když se do nich vlezla ona, tak ty minimálně dvakrát.

K té výbavě, já mám kosmetiku z Welledy a bepanthen. S rybilkou jsem nebyla kamarád, tak na tu prdím. Vložky do podprdy jsem si koupila obyč z DM, páč jsem je minule taky skoro nepoužila, dudlík ještě nemám koupený, plenky jsem si koupila Huggies newborn, páč jsou na novoška asi nejlepší a jedny pampers newborn, ale ty jen proto, že byly v mega slevě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
na pupík mám jodisol ještě po Denisce snad, prošlý není, nebo mi máma přinese trochu Betadinne.

Bram ta naše březnová diskuze byla na prd, tak jsem se přesunula do Těhulky jaro 2010, ale moc nás tam nechodí. Nejmladší těhu tam máme asi těch 28tt jak máš ty.
18. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
se teda asi presunu k vam :wink:
18. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Leni, ty školky, to je fakt katastrofa! Doufám,že se to nějak vyřeší, abys nastupovala do práce v klidu.
Hanul, gratulka k jednomu prckovi :wink:
Kat, taky bych chtěla už mít před porodem, teď je takové hluché období, pohyby zatím nic mo, před námi tripple testy, velký uzt...bojím, bojím.
18. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
na tak mame byt za pul hodiny ve skolce a ona ted usnula...si tady pisu, ja se picnu
18. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, klidně, je to v Těhotenství, ale jak říkám, taky to tam moc nežije...

iris, pohyby budou co nevidět :wink:
18. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, vám ten spánek zááávidím. Denča včera vytuhla Michalovi venku, po sto letech chtěla do kočárku, tak s ní byl na prochajdě. Jenže vytuhla až ve čtyři :rolling_eyes:
18. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomáš usnul před chvilkou, snad vydrží, dopoledne si hráli u sousedky a obdivovali miminko :grinning:
Kat, snad jo, už se těším.Sice občas cítím takové doteky a šimrání, ale zatím si nejsem jistá.
18. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, to už budou určitě pohyby :slight_smile:

Asi půjdu ještě převlíct postele, než se mi dopere várka prádla...
18. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji za gratulace spadl mě kámen ze srdce ,že je jedno

holky ted z jiného soudku máte děti očkované proti meningokokovi???????

já už od ponděli nespím mareček má teploty já ho pořád kontroluju a mám jenom nervy ted zrovna asi před 14 dny zemřela holčička z brna na meningokoka typu c na kterého je zrovna to očkování

byli jsme u dr.CRP má 8 takže žádny zánět v těle uši,krk chycený,ale asi z té rýmy teplotu má pořád a je takovej tulivej a nemastnej neslanej......

jsem právě ta co s každou horečkou k dr.nechodí tak proto mám strach pořád ho kontroluju jestli na mě reaguje jestli není apatickej,nemá fleky fakt jsem z toho na hlavu :frowning2:
18. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Newborny jsou asi nejlepsi Huggies. Ale na holcicku byly dobre i DM - na chlapecka naprd.
Kalhotky jsem mela taky ty obyc a byly nejlepsi... Mela jsem u Davidka i Chicco , zbatecne drahe, a DM, ktere byly na me moc velike, takze jsem je nepouzila ani.
Kosmetiku ma Betka jen Hipp a musim rict, ze se nam osvedcila mnohem vice nez SebaMed, kteremu jsem bezmezne verila u Davidka, nez take presel na Hipp. Ale Welleda musi byt uplne super!
18. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomík očkovanej není...Hnul, snad to bude dobrý, asi jen nějaká virosa, ne?
18. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, neboj, to bude necim jinym!
Meningokoka ma ockovaneho jen synovec, co ted pujde do skoly, my ne... Mozna pozdeji to zvazim...

Betka pujde v roce na Prevenar 13- Na ten novej...
18. únor 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul, nemáme a mít asi nebudeme, víš, že nejsem zastáncem očkování. To se očkuje teď někdy?

Ladi, ty DM jsem si chtěla koupit do porodky, ale nakonec mě lépe vyšly ty pampersy...

Kalhotky mám nějaké ty obyč z lékárny, akorát minule jsem měla asi M-ka, páč ty S-ka škrtí i ty moje vychrtlé nohy, i když je fakt, že teď to mám všechno roztáhnuté. Kousek jsem je nastřihla a už jsou ok :slight_smile:

Hippu nějak nedůvěřuju, moc to voní, používám pro sebe někdy :grinning:
18. únor 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Převlíkla jsem peřiny, ještě potřebuju přešroubovat postýlku, aby byla matrace zase nahoře, je to těžké, tak počkám na Michala. Jen uvažuju, že asi budu potřebovat druhou přebalovací podložku, tu molitanovou. Jednu mám po Denči, ale máme ji v ložnici na přebalováku. Teď mě tak napadlo, že když prcek bude v noci řádit, tak budu přebalovat asi v kuchyni jako minule, tak si asi seženu ještě jednu.
18. únor 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomík měl taky Hipp a Niveu :slight_smile: A newborny jsme měli Happy.
18. únor 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vím,že to bude dobrý,ale mám strach

kat taky jsem proti očkování nakonec jsem ani nedala ten synflorix,ale prostě toho meningokoka se bojím
18. únor 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, ted je rada Hippu i bez parfemace. Ale mne se tedy ta vune libi moc :grinning:

Zitra nam privezou palandu s matracemi!! Ja se tesim :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, Denča nemá nic, co není povinný :slight_smile: Meningokok je hnus, ale taky je jich víc druhů :pensive: A taky to beru trochu jako osud :zipper_mouth:
18. únor 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, už mám tu Welledu, navíc jsem ji měla zadara, páč mi tenkrát známá, co dělá na pojišťovně řekla o té akci pro těhule, takže jsem si z lékárny nasbírala těhu vitamíny, tu kosmetiku pro mimčo, nějaké homeopatika, za 4000 a všechno proplatili :dizzy_face:
18. únor 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jen na skok, tak zase letím zběžně pozdravit ..
Ty bláááho těhlkám seto krátí, že Zdeni, Kat..? Pak hned Xenuška.. a v závěsu Iris a Mici .. koukám, že zase podobné termíny :grinning:
Já Vám to holky moc přeju, ať je vše bez komplikací a v naprostém pořádku.

U nás super, už bych vůbec neřekla, že je to malý kluk.. natož dvouletý. Spí jednou denně, po obědě 1,5 - 3 h
podle toho, jak kdy. Večer chodí kolem 9té, kolem 9té vstává.
Krásně mluví - nikdo nepozná, že mu jsou dva roky, skloňuje, vyslovuje r, umí sčítat a odčítat do 4, perfektně vyjmenuje své jméno, členy rodiny, adresu, děsně důležitej a má velkou slovní zásobu .. občas je díky tomu strašně vtipnej ( v obchodě u uzenin "Jé, Ty jsi hezkej chlapeček, chceš šunku do ruky? odpověď "Do ruky ne, nemám je umytý, maminka jí koupí domů a vezmeme i rohlík") .. strašně rád zpívá, tancuje a milje HASIČE. Cokoli, kde je hasič .. i ty nejmorbidnější obrázky.. zbožňuje a neustále si je prohlíží. Je samostatnej, dojde si sám na toaletu, oblékne se (krom punčocháčů), plenu pouze na noc .. a to zatím musíme.. protože lemtá a lemtá.
Je to šikovnej kluk a na sourozence si teda ještě nějakou dobu počká :D
18. únor 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haničko .. bude to v pořádku... neboj.
18. únor 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, to je super! Nam zaplatila pojistovna autosedacku a ockovani v prosinci... Letos uz to bude horsi, uz to zkrouhli...

Eli, je to borec!
Davca neco umi, neco ne. Mluvi tedy hrozne, nebo spis vubec :unamused: Ale jinak je taky samostatny, nastesti, jinak by to neslo. Jen zase poslednich par dni vyvadi kvuli kadeni, uz jsem zase koupila radeji Duphalac :pensive:
18. únor 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Ladi.. když jsi zmínila tu autosedačku .. my už v té maxi cosi priori fakt nějak nemám prostor .. :pensive:
Včera jsem ho vážila má 15 kg.. myslíte, že by na jaře mohl už do nějaké té větší..? Takhle se mi už zdá fakt prťavá :confounded:
18. únor 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obli, no prave, v perovce ho tam uz skoro nenarvu. Ted pockam, az bude Betka dobre sedet, a vymena - ta uz se zase pro zmenu trapi ve vajicku. Koupili jsme mu cernou Maxi Cosi Rodi.
18. únor 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli, díky, snad bude všechno ok :slight_smile:

My teda nespíme :confounded: , ale taky krásně mluví, u doktorky řekla, že dostane píchanec a doktorka z toho byla úplně na větvi, že prej to je složitý slovo... To kdyby ji slyšela mluvit normálně přes den, tak by se asi nadšením potento :sweat_smile: Byli jsme nedávno u známé, malý je o dva měsíce starší a i když teda taky mluví hodně, tak je to takové strašně huhňavé, na jídlo říká jen hami hami a tak, no moc jsem mu nerozuměla. Denča mluví prostě více méně normálně, už skoro nemá ani žádné patvary, prostě počítáč je počítač, mikrovlnka je miklovlnka-R teda neumí.
Sněhulák byl pro ni těžkej a říkala mu "čulák" :grinning: :grinning: :grinning: , ze začátku jsem z toho měla šok, kde se takovou sporsťárnu naučila :grinning: , fakt se už snažím mluvit slušně :sweat_smile: :zipper_mouth: a pak jsme přišli na to, že je to sněhulák :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale už umí i toho sněhuláka :slight_smile:

Už je to tři týdny, co jsem za mohutného řevu zrušila noční čaj a od té doby skoro vždy plínka suchá, tak jí ji už asi zkusím vzít. I když zrovna dneska jsem povlíkla ty peřiny... Asi ještě radši počkám :grinning:

čůrat taky chodí sama, oblékne se většinou sama, ale má i dny, kdy dělá, že to neumí :rolling_eyes: Teď jsme koupili tu redukci na záchod, ale ona tam sama nevyleze, musím koupit takový ten schodeček nebo jak se tomu říká. Jinak chodí na nočník, zaběhne si pro papír na záchod, utře se, vyhodí do záchodu, vyleje-někdy se netrefí :grinning:, nočník do záchodu, zavře a spláchne :grinning:
18. únor 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No o té uvažuji já .. takže bych taky na jaře už ráda překopla sedačku .. jelikož nemá vůbec prostor kam dá nohy.. a představa delších jízd ( v hezkém počasí po výletech) .. tak je to fakt chudák .. :unamused: :pensive:
18. únor 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jste sikulky, my proste mluvime jen doma - pred navstevama je jak zarezanej, a jeste dost blbe ... Betka ho dozene :sweat_smile:
CULAK je vybornej :grinning:
18. únor 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nad autosedačkou taky uvažuju, páč když zas máme dvě auta, tak je pěkný vopruz to furt přendávat, jenže nevím jakou, Denča je furt prcek 86cm a 11kg, ty velké teda vůbec nehrozí, tak koupíme asi. Je to od 9kg do 36... Holky to tu docela chválí. A tím pádem budeme mít pak už i pro mimčo.
18. únor 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek