• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Jen teď nejsou prašule :unamused:
18. únor 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nas ceka v cervnu cesta do Rakouska zase, takze to uz vymenime tak v dubnu doufam...
18. únor 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, ona u těch doktorů a tak taky nemluví, když se stydí nebo bojí, tak nemluví. A čulák je super, jen ta ostuda v obchodech, když začala na celé kolo řvát mami, čulák, dívej, takový veliký :grinning: :grinning: :grinning: Jsi měla vidět ty pohledy lidí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat, to jsou si podobní : ))) I s tím sněhulákem .. Ondrášek koukal z okna.. a volá " Mami, koukej venku je čůlák " Já jako opařená opatrně nahlédla do okna, kdo že to tam stojí .. a on sněhulák :D:D:D
Taky mluví normálně .. zaplaťpánbů, jedné známe kluk (jsou mi 4 roky) neustále vola "Ke, ke, ke" Tak jsem se jí zeptala, co to říká a ona "Šrek" ..
:zipper_mouth:
18. únor 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning:
no... kamaradky chlapecek vola na psa Pištu: pičo !!!
je to sranda :grinning:
18. únor 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, já to beru tak, že zas jsou šikovní v něčem jiném, Denča umí mluvit, někdo zase kreslit, ten malý od té známé je zas fotbalista nebo co, z dálky se vždycky trefí balonem do branky, to Denča má problém se trefit nohou do toho míče, natož do branky :sweat_smile:
Ale taky jsem ráda, že normálně mluví, normálně věty, si člověk s tím prckem i pokecá :grinning: Jen mi to už přišlo jako samozřejmost, dokud jsme nebyli u té známé nebo v dětském koutku...
18. únor 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. únor 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen mě teď zlobí s tím spaním :angry: Ty večery jsou hrozné, prostě spát nepůjde a nepůjde. Pak tam řve, no děs. A tak dlouho to bylo v pohodě :frowning2:
18. únor 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas je kazde normalni slovo luxus :grinning: ale presne, umi hezky jine veci, brzy to dozene,
treba umi psat na pocitaci, kdyz mu diktuju pismenka, nebo lita s hokejkou ... ach ty geny :pensive:
18. únor 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na poště, stojíme frontu, pak u přepážky a pani tam vyřizuje naše balíky.. Ondrášek za sklem kouká na u paní, protáčí oči v sloup a říká "Pani?" nic "Páááníííí" pani odpoví "Ano?" "Dělej, pospícháme" :pensive: :sweat_smile: :zipper_mouth:

V obuvnictví .. sedí na té stoličce, manžel vybírá a vedle starší pán, ohnutý k zemi zkouší boty.. a Ondrášek " Tfuj mami, tady sprdí zadek.. viď?" .. :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:

Někdy bych raději , aby nemluvil :D
18. únor 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, tak na sporty bude frajer .. (po obou - snad) už příští rok ho chceme začít dát na tenis a učit lyžovat.
Miluje fotbal a hokej, házení .. je fakt hodně dobrej.. ale třeba kreslení? Ani omylem.. maximálně našudlá sluníčku paprsky..
18. únor 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně to taky přijde jako samozřejmost .. ale když pak někam přijdeme, byť jenom k našim, tak jsou z něj všichni na větvi .. že to není normální a neustále ho obdivují .. až mi připadá jako cvičená opice :confounded:
18. únor 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
strasne... s tim zadkem :grinning: bych umrela smichy
tenis mi Honza zatrhnul, ten az u Betky jedine

Davidek je prase, ale radsi nerozvadim co ted dela, hlavne, ze ho to bavi
18. únor 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, jo .. to my málem taky .. je to hrozný .. to je furt něco ... :slight_smile:

"Ondrášku, jaká je maminka?" .. "Hodná a krásná ....... koupíš mi vajíčko?(kinder)" ?

"Tatínku, koupíme to?" "Ne Ondrášku, já u sebe nemám tolik korunek" ... "Ale maminka má, ona Ti nějaký dá"

"Můj příběh nekončíííí, jáááá jedu dááááál .. zpívej semnou babi" .. tchýně se přidá.. po chvilce říká Ondráškovi "Ty umíš hezký zpívat" a Ondráše "Já vím babi, ale Tobě to nejde"

:dizzy_face: Zlatíčko, fakt ..
18. únor 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi.. jestli je to pinďour.. tak u nás je to to samé :grinning:
18. únor 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
je upřímnej :wink:
pindík ne, ale prdí a ma z toho druhe Vanoce.... nechutak
musim bezet, Betule spinka, tak musim trochu uklidit a pripravit si zehleni, az prijde Honza...
zatim ahoj
18. únor 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. únor 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem asi na jiné diskuzi.. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jako pomeranč je telefan..nechapu kde to bere..když se nauči slovo tak super a na druhej den si to přemotá po svojim....no krásně teda nemluvíme..L,K,R..nehrozí
18. únor 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no vy ste tu toho zase popisali ... kto to ma docitavat ...
My sme dnes boli na 3 hodiny v tom klube pre deti, Seb mi zakyval a domov ho po 3 hodinach priniesla suseda, priniesol si masku opicu, ktoru dnes vyrabali a cely den s nou chodi ... takze bol v pohode. K zapisu pojdeme aj do normalnej skoly, ale myslim, ze sme bez sance.
Eli, maly je fakt sikulka, tak u nas mluveni postupne, ale uz hovori trojjazycne, niekedy dokonca tatkovi preklada, asi sa mu zda, ze nerozumie :slight_smile: Napr. krici, ze "mami, chcem papat toast so syrom" a ked sa M pyta, ze co chce, tak ze Ebi eating toast a cheese :grinning: ... "S" vie povedat hocikde inde, len nie na zaciatku slova :wink:. A "L" sa naucil len teraz, takze este sa mu podari len niekedy ...

Asi uz tiez zacnem chystat tasku do porodky, dnes som chodila dost dlho pesky a veruze malemu sa to velmi nepacilo, bolelo ma vsetko, od lonovych kosti az po paty, a brucho tiez tvrdlo ... som bola rada, ked som dosla domov a vylozila nohy hore ...
18. únor 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

máme za sebou první noc v normálním pyžamu bez plínky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Uvidíme, jak to půjde dál :slight_smile:

Deni, tak to je super s tím překládáním vět :grinning: A tu tašku by sis už fakt měla nachystat, vždyť to máš taky za pár :wink:

Po včerejšku, kdy jsem měla ten uklízecí amok mám skoro všechno připraveno a pomalu fakt můžu jít rodit. Dokonce jsem si přeorganizovala přebalovák, předskládala plínky, přesněhovala postýlku, vyklidila si vedle přebalováku šuplíky, abych si tam naskládala pyžamka a tak. Hlavně teda těm umytým oknům jsem ráda, to bych do sebe neřekla, že je v takovém počasí a stavu umyju :sweat_smile:
19. únor 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, pozerame so Sebosom na hokej ... Kat, aj nam treba umyt okna, nechces prist ? :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
máte šikulky...Tomík hodně opakuje slova, ale že by mluvil ve větách, to ne...u kreslení nevydrží, nejradši courá venku a obdivuje traktory, taky děsně rád tancuje a zpívá. :grinning: Sám se neoblékne, max se svléká.A uklízí...jak zjistí, že něco není na svém místě, hned křičí, že napatří! a ukazuje rukou, že patří tam...včera mě dostal, když mu manža posunul o metr postýlku a měl ji nakřivo, hned se rozkřičel, že nene, nepatří a museli jsme ji narovnat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mna tu asi trafi slak!!! Ti nasi hokejisti su fakt slepi!!!!!!!!!!!!!!!!11
19. únor 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
A okrem toho mi volala sestricka z gyndy, ze som mala nejake nie velmi dobre vysledy z krvi (jaterne), tak musim prist este raz na kontrolne ...
19. únor 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denisia, to bude ok, uvidíš. A hokej...vždyť jste vyhráli :wink:
19. únor 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dufam, ze tie vysledky tu trochu skreslene kvoli antibiotikam, ktore beriem, ale nevyznam sa v tom, kedze nie som doktor. gynekologicke som vravela, ze beriem ATB, ci to nebude mat vplyv na vysledky testov, tak uvidime ...
Hokej super :slight_smile:
19. únor 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, mě při tom posledním krevním obraze taky vyšla blbě krev, mám strašně málo železa :confounded: Beru nejvyšší dávku 3x1 tabletku a budu to prý muset jíst i během kojení. No a možná budu muset po porodu dostat krev :pensive:
19. únor 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to bdue z tech antibiotik, zvysuje to jaterky, to bude OK...drziom pesti

No naše taky mluví uplně normálně, jen ne před cizíma, no takže jí ani nemuzu predvest, ale doma pusu nezavre. Jinak občas obrací slabiky, jako třeba Kepuč - to už se ujalo, už ani kečup neříkáme, nebo Kydr - tygr a tak, ale jinak celkem OK, vcera ji pani učitelka ve školce zaslechla, jak se mnou diskutuje a byla nadšená, že takhle skvěle nemluví ani děti, co tam už má.

Jinak ve školce se na ní podívala paní kuchařka a řev...no a pak se uklidnila, objevila obr kuchynku a odchazeli jsem posledni a nechtela pryc. Normalne jsem rekla, tak ja jdu, papa, a ona čau a konec, tak jsem si rikala, kez by to tak bylo i na podzim.

Jinak dle ucasti na dni otevrenych dveri pani ucitelky predpokladaji, ze enbude letos takový nával, ale rikala, ze zalezi na poctu doslych prihlasek a poctu odchozich skolaku, takze to amme urcite zkusit, tak jsem zvedava, vypadalo to celkem nadejne, ale tak nejak je mi to asi trochu jedno. Rikala, ze maji system nahradniku, protoze se dost i lidi stehuji a behem roku se ,ista uvolnuji. Loni odmitli 15 deti, pricemz je postupne chteli zpet, a vzali zpet asi 8 behem roku a tech 7 nejak nechtelo už, takže de facto vzali všechny. Postupně a to prý na dni otevřených dveří bylo mnohem víc mamin než letos.

Zdeni, jsme prisli o kus skolky, jak jsem vam fandila! I kdyz vcera šlo na FB že prej se od východu otepluje, slováci pálí hokejky :slight_smile:
19. únor 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni - :grinning:
Inac kepuc my hovorime doma doteraz - neviem, myslim, ze moj brat tak hovoril, ked bol maly - no a uz to ostalo ako rodinny vyraz :grinning: :grinning: :grinning: takze pozdrav xenusku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. únor 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, neměla jste některá tu obyč přebalovací podložku z Ikey? http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/70025318 Potřebuju ještě jednu, ale nechce se mi kupovat nějaká drahá, páč bude jen jako náhradní do kuchyně...
19. únor 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek