• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Kat jako náhradní asi dobrý, je celkem malá a taková polovyfouklá....měla jí švagrová a byla spoko...
19. únor 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoojky

tak mareček zase v noci teploty ted ráno vypadá dobře tak uvidíme chjoo co stím zítřkem s tou svatbou jak to vubec uděláme uáááááááá

jinak mluva jsem se nasmála...
u nás se taky mluvi dobře a xeni jak píšeš taky sem tam přehazuje u nás je třeba KOPOJÍČEK jako pokojíček a taky už se to chytlo a říkáme kopojíček
kat čulák je taky u nás sněhulák já než na to přišla co to je :grinning: :grinning: :grinning:

a tu podložku mám i stím ikeáckým přebalovákem a je sice menší,ale určitě poslouží já na ni přebalovala marečka do roku

deni a hokej super fandila jsem vám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. únor 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uvidím a asi tu podložku koupím...

By mě zajímalo, jak ty děti příjdou, že sněhulák je čulák :confused: :grinning: Jako kdyby to bylo jedno, dvě dítka, ale tak to vypadá, že to tak má dětí fůra :confused:
19. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je kečup .pešut a sněhulák -sňulát :grinning:
19. únor 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas David kecup jeste nikdy nevidel :grinning:

ja z nej budu mit infarkt asi, kaka... ale ted byla celou pul hodinu takova scena, ze proste nevim, co s tim... ale on nema zacpu, jen proste posledni dobou je takhle psycho kazdy den (max kazdy druhy den) pred kadenim... to je o nervy
19. únor 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi u nas se bez kečupu nejí..takže jsem ráda že existuje..jako maso by nejedla vubec..
19. únor 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
K těm slovíčkům u nás je kečup- kepuč :grinning: jinak vše celkem zvládá,akorát e jí blbě vyslovuje R :wink:
Holky asi blbej dotaz,ale kdyby ste měli možnost dostat dítě do školky přes tlačenku na úřadě šly by jste do toho?
Já dneska byla u našich a jelikož sem nják měla čas a chuť tak sem vyzkoušela novej recept na jablečnou roládku a doma sem pak udělala na zítřek plněný kornoutky a zejtra ještě upeču roládu-sice nják svátek neslavíme,ale tak nják pro radost... :slight_smile:
19. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak k těm trapasům- na poště,kousek od nás černoška naše princezna mami bojím bubák :sweat_smile:
jo a navíc si teď furt vymýšlí,že jí něco bolí stačí aby měla mikinu se zipem a mami au au štípla bolí auau ,Klaudinko máš tam šálu a pak teprv zip nemůže to bolet,strhne šálu,krk narazí na zip,auaua to bolí skřípla. Když jedem někam dál busem tak jí dávám plínku- po chvilce mami au au zařízlí kalhotky,miláčku nemůžeš mít zařízlí kalhotky když máš plenku ,nene mami bolí zařízlí kalhotky :grinning:
19. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ak to dieta do skolky potrebujes dat a mas moznost, nebudes urcite prva ani posledna s tlacenkou :wink:
A co sa tyka toho vymyslania, tak Seb uplne detto ... mami, bibi, au, staci, ze sa niecoho dotkne :grinning: :grinning: :grinning: a uz by chcel naplast :slight_smile:
19. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni potřebuju,ale zas na druhou stranu jsem prostě blbej poctivec a je mi to prostě proti srsti :unamused:
19. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já bych tu tlačku taky využila,pokud není jiné řešení :wink: Svět se nezboří a byla bys sama proti sobě :sweat_smile:
19. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pek díky,já vím,že sem proti sobě,ale na druhou stranu je mi to prostě blbý vůči ostatním mamčám :pensive: vím,že jsem asi totální blbec,ale byla jsem takhle vychovávaná :sweat_smile:
19. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nejak vas nestiham. :slight_smile:))) Furt mame plny program. Vcera najprv doobeda Zvieratkovo, hned nato sme sli poobede na karneval a potom my s Davidom do divadla. Konecne som ho vytiahla a bol nadseny, comu sa velmi tesim. :wink:

K tym slovickam - ako vyslovi fakt asi vsetko, ale niketore su tiez klenoty.....
mňapčička - mačička
kotkolada - cokolada
kecup je tie kepuc
a pod.
19. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ja ta uplne chapem, pretoze ja som presne taka ista ... akurat v dnesnej dobe ak nevyuzijes vsetky moznosti, co mas, tak si v prd.li :wink:. Akoze ja priamo by som v zivote nikoho neuplatila, ani nic podobne, ale ak sa za teba niekto prihovori, tak sa necit blbo, pretoze sa stavim, ze polovica ostatnych mamin tam mozno dostala deti tak isto ...
19. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to taky neumim, takove veci... tlacenku, opisovani, neco ukrast atd . :grinning: jsem blboun... jenze, Leni, Ty to potrebujes - a predstav si, ze polovina deti tam bude pres tlacenku, a treba to matky ani nepotrebujou... taaaakze, to proste zkus
19. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme cely vecer staveli palandu, je bombova, Davca uz tam chrni :sweat_smile:
19. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zienky, tak co, dnes ste vsetky nejake zaneprazdnene :wink:
Kat, si ma inspirovala k umyvaniu okien, tak mam dnes polovicu za sebou. teraz sme boli so Sebosom v DM a uz mam vlozky do podprsenky :wink:
20. únor 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ..jo taky jsem proti tlačenkam..ale jednou jsem vyuzila:( kvuli praci no...jinak bych tak peknou nemela...ty to potrebujes takže se vykasli na vsechny a vyuzij .-))
20. únor 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caues! My jsme tu dnes meli Xenusku :grinning: Davidek ji sice desne desil a mucil, ale odjela domu v poradku...

Holky, nebyl nekdo z Vas tady? Zvazujeme...
http://www.pohadkove-kralovstvi.cz/fotogalerie.html
20. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

my dneska měli rodinný oběd, kachnička, zelíčko, br. knedlíček... Mňam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Švagrová vzala Denču v poledne kočárem ven a malá po sto letech usnula :confused: Tak teď nevím, jako jestli je s ní třeba jezdit zas kočárem a jinak spát nebude :confounded: Jenže už bych měla kočár přestavět na hluboký pro prcka :unamused: Chjo...

Ladi, taky jsem už na ten odkaz někde narazila, ale my to máme brutus z ruky, že...
20. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ, asi bych té tlačenky taky využila, kdyby nebyla jiná možnost :pensive: Musím přiznat, že jsem ráda, že to takhle na vážno zatím nemusím řešit, když mi ji vezmou, tak bude dobře, když ne, tak mi to ale moc vadit nebude, přece jenom budu doma, tak co. Horší pak s druhým.
20. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, já už nevím, co bych uklidila, furt mám ještě tu gruntovací náladu, ale nevím co. Až teď večer mě napadlo, že bych mohla pořádně umýt a navoskovat sedačku a křesla, tak se do toho v pondělí asi pustím. Jestli mě ten uklízecí amok nepřejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
20. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych uklizet mela a nechce se mi :slight_smile:
ty pohadky asi zkusime, mozna zitra, mozna pristi tyden
20. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, ja teda uklizeci amok nemam, ale ked Seb dnes spal a ja som sa kukla okolo seba, a spomenula si na teba, ako uklizis, tak som normalne musela zacat :wink:
Ladi, to vyzera dobre, ale asi az niekedy inokedy ...
Co sa tyka skolky, mne skor ide o to, aby bol v kolektive, preskakal nejake tie detske choroby, naucil sa cesky - v australii sa nenauci, ze, a potom chcem, aby tu chodil do skoly ... tak aby aspon nieco sa na neho nalepilol :grinning: :grinning: :grinning: ... ale ak ho nevezmu, tak sa samozrejme nezblaznim, ved budem doma ...
20. únor 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, tak to jsi lepší než já, páč mě to, že někdo uklízí a uklízení nějak nenakopne :sweat_smile: Většinou uklízím, protože je to nutný a není vyhnutí, ale sem tam mě právě chytne ten uklízecí amok jako teď a to pak jedu jak drak :grinning:

A školku chci taky jen kvůli kolektivu, ale pokud by byly velké scény, tak bych se na to asi vyprdla.
21. únor 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak manža luxuje a Tomík asistuje :grinning: śkolku taky jedině kvůli kolektivu, jenže my jsme pořád na plínách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Leniz, tu tlačku využij, potřebuješ to a určo tam bude hodně dětí "dotlačených" přes známosti.
Dneska dělám jen těstovinový salát.
21. únor 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni vše nejlepší k svátku :slight_smile:
Jinak holky díky za názory,asi pokud nevyjdou ani jesle ani ta naše školka toho využiju,opravdu holt není zbytí,už takhle ikdyž jí vezmou do školky tak příjdem o dovolenou včetně francie aby jí moh mít Zdenda na zvykačku :unamused:
21. únor 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenkám vše nejlepší :dizzy_face: :dizzy_face:
21. únor 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pripajam sa ku gratulaciam, Lenkam vsetko najlepsie!!!
21. únor 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, vše nej a ja jdu číst chhvilku
21. únor 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek