• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Leničkám vše nej :dizzy_face:
21. únor 2010 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Dacvdek byl šikula, ale naše Xenda se zase prohjevila jako rozmazlenej mamánek, no je pravda že byla nevyspalá, ale teda fakt protivná byla. Ladi ještě jednou omluva. Samo doma porad lítala a tanyny, nekolikrat se prastila, spadla, nic, Davídek se chtěl jen tulit. MNo nic
21. únor 2010 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Davidek jde moc na telo, to holcicky nemusej :slight_smile: Jenom Klaudinka je tak hodna, ze ho snese :grinning: On po kazdym leze, dava hlavicky, objima, placa... My se omlouvame Xende za sok!

Lenciatku vse nej, Lence uz jsem prala.

Kat, balicek pripraven, vypada udesne, nelekej se, ale nemela jsem do ceho balit... a je to nedobytna pevnost, sama izolepa!
21. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, mala ma od vcera bílou stolici, ted si ctu ze by to mohla byt zloutenka, ale to je blbost, protoze ostatni priznaky nema, naopak je uplne v pohode. Ani prujem, nic. No ale docetla jsem se neco o spatnem žlučníku, ja ted nevim, jestli bych nemela neco delat, nakonec jsem procetla nejake diskuze a asi teda pockam do zitra a zavolam MUdr. , ona nas poslala na gastro prave s podezrenim na nejake spatne štěpení potravy, tak si rikam, jestli to neni ono s tím, že se to přiostřuje. Ale jinak je OK. tak nevim
21. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
zloutenku bys asi poznala... nestras!! chudinka mala, snad bude v poradku... a opravdu bilou???
21. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
BTW, ja vecer po navratu z Tesca vypila litr stavy z cervene repy, a to je ted tedy masakr, jsem vylezla ze zachodu zpocena strachy, co to je, a pak mi to docvaklo, ze repa :grinning: :grinning:
21. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi, opravdu bílá, vypadá to jako máslo. Asi tak.
21. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
xeni, nasla jsem 3 moznosti - hepatitida, nedostatek jidla, vedlejsi ucinek nekterych antibiotik... tak nevim :pensive:
21. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ale u te zloutenky pisi, ze spis nasedla...
jak dlouho jste bez antibiotik?
21. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jeeeej, ja mam ceske meniny? :grinning: Dakujem za blahozelania teda. :wink:

Bram - a mala taku stolicu raz, ci opakovane???
21. únor 2010 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Xeni, snad to bude len nasledok tych antibiotik ... uz ste snad toho mali dost, nie???
Ladi - tak som sa pobavila s tvojim zachodovym zazitkom, lebo to sa uz stalo aj mne a tiez mi trochu trvalo, kym mi doslo, cim to bolo :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
tak holky
mam za sebou tuto anabazi:
volala jsem Dr, tak se vyděsila at nevahame a okamzite na detske do Krče, tam nas odkazali na pohotovost, na pohpotovosti rekli, ze by nas poslali zpet na detske, ale ze teda at prineseme jeste moč. Mezitim xenule usnula a tak ji tam jirka veze az ted. Jako nic proste, pry at si zavolame svy Dr. coz uz jsem udelala a ta rekla, ze s nami nic nenadela. Jako co ted? to je kruh a ja uz jsem apaticka, xenule je OK a ja pockam do zitra protoze samo byl u Dr. hysterak a nic z toho. Tak jeste uvidim, co reknou na tu moč, ale budou tam močit jenom ty papirky.

Zloutenka - nema jine priznaky
antibiotika dobrala v pondělí 8. 2.
nedostatek jidla nene m jí dost
21. únor 2010 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
tak uz se vykakala a prislo mi to hnědší... :unamused: ??? rozhodně bílá káva, takže posun k lepšímu ???
21. únor 2010 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ach jo... to jsem teda zvedava, snad z toho nic nebude...

s tou repou zadna sranda :grinning: :grinning:
21. únor 2010 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo, jsem jeste hledala vsude mozne, a tam treba psaly maminy, ze jim dite snedlo kridu, a takhle kakalo... jenze Xenda se urcite kridou cpat nebude, ze? ach jojooo
21. únor 2010 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
tak holky, prej moč negativní a stolice OK, prej uz je videt ze se zase barví do hněda, asi prý něco snedla, vim, že nesnědla, ale co jako mam delat. Vzhledem k tomu, ze je jinak v poho jsem se rozhodla se už neštourat v h...ch :stuck_out_tongue_closed_eyes: úpardon

Ladi, jsi moc hodna, ja bych nemela asi mit internet, ale kdyby me ta moje Dr, tak nevystrasila, okamzite jedte, nevahejte ani chvilku, my ani nemeli slusne obleceni, myli jsme ty Hodkovičky.
21. únor 2010 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi, s tou řepou, ty vogo bych se pos...a strachy, páč ted v těhu jeste o to víc, že? ale xenule normalne ji, spis jediny come napadlo, ze tchyne neumyla flasku s mlikem, pc ja je vezla k tatovi vyvarit do myčky a zapomela jsem to v aute a pak ji rikam, ze nejsou umyty, prijdu vecer domu a flasky smrdutý, ale co ta její ví buh...

ale zase to by vysvetlilo spis ten jednorazovy prujem.

holky, zatim pa, budu vas prubezne informovat o našich h...ch :grinning:

jinak jsem dostala kšeftík, jak stříhám ty filmy, tak jsem titulkovala nejakej reklamni spot, budou i naky prasulky
21. únor 2010 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Xeni teda to by mě vyděsilo taky,jediný asi,že něco snědla co jí nesedlo nic jiného by mě nenapadlo :confused: hlavně že se to zlepšuje,ono u dětí nikdy nevíš,naše měla nedávno ráno naprosto vodovej průjem tak já už nastartovaná,že čajíky a dieta,no a během dne se to samo upravilo a večer už kadila normálně a to žádnou dietu ani čaj nakonec neměla...
Ladi :grinning:
21. únor 2010 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jsem taky ze vseho hned po...na :wink:
u nas Xenda 100% nic nesnedla, mela jen piskotky a Safari susenky...
a deckam nic neni (tuk, tuk), za by neco tak rychle chytla...

a mimochodem pry desne radej rotaviry, rikali ve zpravach

Kat, Honza prave pronesl, ze ten balik vypada, jak kdyz posilam bombu, tak se fakt nelekni :sweat_smile:
21. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
pomalu se presunu k hokeji... dobrou noc a zadne starosti !!!
21. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Bram, když je malá v poho, tak to určitě nic vážného nebude :wink:

Ladi, to bys měla vidět, jak někdy vypadají ty balíčky, co posílám přes MMB :grinning: Jsem izolepový krááál :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsme dneska byli odpoledne na tříhodinové procházce :slight_smile: Denča šla kus pěšky, ale i se vezla v kočárku-užívá si v něm poslední chvíle, asi :pensive: Jako ušla jsem to, ale poslední kilometr mě málem zabil, začaly mě bolet ty kosti mezi nohama, nemohla jsem vůbec zvedat nohy, hlavně do kopce. Normálně jsem uvažovala, že tam počkám a Michal až dojdou pro mě sjede autem :sweat_smile: Ale nakonec jsem se teda dobelhala domů sama :sunglasses:
21. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
kat,bude mimi po prochazce? :slight_smile: :wink:
21. únor 2010 ve 22:58  • Odpověz  • To se mi líbí
KAt napis SMS

jinak xenda se v noci 2x ale hnědě posr.... takze pro zmenu prujem, rano byl svetly, ale ne uplne bilej, ach jo, kam nas nase dr. pozene, tojsem zvedava, jinak mala tu vesele tancuje, ale je fakt, ze teda vcera snedla 1 rohlik a par lzic rizota, rano corn flakes
22. únor 2010 v 07:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,

mimčo po procházce nebude, ani břicho mi pak netvrdlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Za hodinu pojedeme k doktorovi na CTG, tak jsem zvědavá, co mi řekne, jestli se to trošku někam pohlo... Ale asi ne :unamused: Teď dva dny stejně nemůžu rodit, Michal jede na to školení.

Bram, já na tebe asi ani nemám číslo :confused:
A to je dobře, že už je to hnědé, ne? A tím, že má průjem by to fakt vypadalo, že něco špatného snědla.

Denča poslední dny zas nejí, skoro nic, ráno snídala po mém velkém boji, aby snědla aspoň to blbé Monte, mrkev :rolling_eyes: Pak byli u tchýně, tak to nevím, jestli něco jedla, ale asi ne. Na oběd snědla trochu samotných nudlí :unamused: Jeden samotný bramborový knedlík :angry: Venku pár piškotů a hotovo. Večer jsem do ní zas nic nenacpala, už byla přetažená a ono to násilím ani moc někoho donutit aby jedl nejde, že :rolling_eyes: Nejde to ani po dobrém, ani po zlém :unamused:
22. únor 2010 v 07:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat my jíme podobně

No ona měla jednorázovej průjem v sobotu, pak právě to bílé ale pevné hovínko a v noci průjem, od té doby průjem, uz i ted ráno 2x, ale nevim, no ja zavolam k ty Dr. uz mam i vzorek odebranej. Tak at to posle na rozbor.
22. únor 2010 v 07:42  • Odpověz  • To se mi líbí
bram, jenže jak je u našich, tak tam s prominutím sežere na co příjde :confused: :confused: :confused: Doma by k tomu ani nečuchla a tam to s ní. I když je pravda, že taky né vždycky. Přece takhle ale nemůže jíst, co je to za snídaně kus mrkve nebo papriky??? :angry:
22. únor 2010 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Bram, chudák Xenda, ta si snad vyžere všechno, hlavně ať je brzy ok!!!!
Dneska musím s Tomem k doktorce, nějak nám mrká od pátku pořád na levé očičko, ale nic jsem mu v něm nenašla.
22. únor 2010 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
šoupla jsem do albíka svoje dnešní ranní bříško...
22. únor 2010 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Iris, mam pocit ze je to nedostatek nejakeho horčíku nebo neco takovyho.

tak jirka odvezl hovinko amoč do laborky, držte pesti, dam enterol a stejnak by s ni nic nedelala. Vysledky v patek. ven asi muzeme, ne?

Ale jak rikam, mame za noc prorezanej dalsi zub - č. 5 a stezuje si na dolni dasen, tak ja to proste prikladam tomu. A prestanu se stresovat. pry kdyby to bylo vazne, tak laborka volá.
22. únor 2010 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek