November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole 🙂

Máme nový rok, z miminek už máme batolátka a to chce novou diskusy.Tož Vás tady všechny vítám 😉
iris
22. únor 2010
Bram, ven bych klidně šla...
Uvidím, co nám doktorka řekne, radši tam s ním sjedu.
bramburka
22. únor 2010
holky reknete uprimne, jsem plašan nebo ne, já už mám pocit, jestli nejsem já moc úzkostná.
denisia
22. únor 2010
Dobre ranko,
teda, co ja by som dala za to, keby Seb zjedol i nejaku surovu zeleninu .... mrkvu, papriku ... to sa mi moze len snivat. Akurat rajcata, aj to len ked ma toast so syrom ... Varene v pohode, ale surove teda ani nahodou .
Iris, tomu vravis brusko???
Xeni, nech to teda nie je nic vazne, snad bude Xenulka ok. Inac kamoskina mala mala prujem, do toho i zvraceni, cely tyzden, na konci par dni teploty ... asi ten rotovirus, ci co ...
iris
22. únor 2010
Bram, nejsi....já si taky radši zajedu na konzultaci k doktorce, než abych se stresovala doma.
Denisia, tak špek, no 😃
Tomík sní tak okurku,mrkev si dá, ale jak je tvrdá, tak to kouše jen chvíli a pak plive, ale jinak zelenině moc nedá...spíš ovoce - hrušky, hrozno, jablka, banány
bramburka
22. únor 2010
holky ještě mě napadlo, docela bych koupila nějakou zavinovačku pevnější, nej by byla klasická péřová zavinovačka, ale tu jsem nenašla uz nikde.
iris
22. únor 2010
my péřovou měli pro Tomáška...zavinovačku svojí a vložku do ní jsme měli půjčenou od manžovi sestřenky..ale určo by se dala koupit ne?
katarina82
22. únor 2010
Tak jsem zpátky, nového nic 8-( , mimčo má cca 3200-3300g, všechno ok, už mě odeslal na příští kontrolu do porodky, tak jsem se tam chtěla na pondělí objednat a tam se neobjednává 8-( , mám přijít a budu čekat ]-(
katarina82
22. únor 2010
bram, já mám péřové zavinky, úplně ty klasické x-) Moc se mi to minule osvědčilo, tu náplň mám, jen se nám rozpadly ty peřinky, byly snad ještě po nás, sehnala jsem na mmb za pár šupek 😉
iris
22. únor 2010
hezká váha...neobjednává? tyjo, to bude asi nával, co? to tam jít buď hned na začátku, nebo na konci :-N
katarina82
22. únor 2010
iris, sestra říkala, ať příjdu po desáté, že dřív tam jsou příjmy a tak...
iris
22. únor 2010
aha...no, já jsem ráda, že mi přijede ségra ve čtvrtek pohlídat toma, když jdu do poradny...aspoň nemusím zatěžovat sousedku 😃
katarina82
22. únor 2010
iris, no můj táta začal zatím teda jen brigádně, ale pracovat, tak snad bude mít příští týden odpolední, aby malou dopoledne pohlídal.
iris
22. únor 2010
Tomík totiž v čekárně dělal děsně zlobivý dítě ]-(
katarina82
22. únor 2010
iris, tak to nevím, jak by to dopadlo, kdyby šla malá se mnou. To by musela i do ordinace, páč pochybuju, že by počkala se sestřičkou. Vždycky tam s náma někdo byl, Michal nebo někdo a nebo čekala doma.
iris
22. únor 2010
tak Tom byl se mnou i v ordinaci, uklidnil se, až když mi sestřička brala krev =-) to ho děsně zajímalo a na doktora se už pak culil...jenže v čekárně hrál divadýlko, nechtěl hračky, knížku, pití, nic...válel se po zemi a řval, no hrůza
včear mě rozesmál..manžovi přinesl soused klíče, Tom běžel ke dveřím, řekl mu díky, ahoj a zabouchl mu ty dveře před nosem 😃
denisia
22. únor 2010
Iris, ja som myslela, ze to brusko ti skoro nie je vidiet 🙂
Kat, no to uz mate krasne miery ...
Tak Seb so mnou chodi na kazdu kontrolu, akurat, ked som bola na cukrovku, tak som so sebou brala notebook s Tigger and Pooh filmom, ale ani sa na to velmi nedival ... sestricka i doktorka ho miluju, posledne ani nechcel od doktorky odist, ze vraj s nou ide domov ...
Dnes som dokupila porodnicke vlozky a lih na pupik, tasku mam pomaly ale isto pripravenu 😉 😉 😉
denisia
22. únor 2010
Ale teraz ma vonku nastval, normalne mi zdrhol a musela som ho nahanat, pretoze nechcel zastavit a bezal okolo hlavnej cesty .. no super pohlad, besne decko a za nim matka s bruchom a taskami z nakupu, co krici stoj stoj stoj ... tak sme prisli domov, povedala som mu, ze ma velmi nahneval a ide spat, tak tam uz pol hodiny lezi bez slova v posteli a gula ocami ... nespi, ale je ticho a vobec sa nehybe :-p
katarina82
22. únor 2010
Deni, jj, máme hezké míry, takové už porodní. Jen ten porod nikde :-p
katarina82
22. únor 2010
deni, úplně to vidím, jak za Sebíkem letíš :-N :-x |-| Denča se mnou nechce chodit za ruku ani omylem ]-(
Teď mi tu lítá v pyžemu a stejně spát nebude. Byla tam zavřená asi čtvrt hodiny, to samo nespala, pak vylezla, že spinkat nechce 8-(
lenkazdenek
22. únor 2010
Ahoj holky,tak já se dneska byla podívat v práci a super ,přesně za půl roku nastupuju,vedoucí příjemná a ředitel vyloženě sympaťák,takže teĎ už jen musím oběhat papíry a podepsat smlouvu 😉 no a pak teda ta školka nebo jesle :-p
K jídlu,no naše začla poslední dobou jíst víc syrovou zeleninu a ovoce-asi jak o vidí u mě,včera jsem si dala k telce okurku a ta potvora mi hned začla ujídat,to samý kjdyž si dělám mrkvový salát a co jsem čuměla tak začla jíst i salát listovej =-) ale v obědě se většinou jen povrtá :-| k snídani se jí furt ptám co chce,vyjmenuju celý sortiment od houskys ,přes buchtu a jogurt až ke kaším a madam nevím,mám hlad,chci něco papat,a co Klaudinko-nevím... no na zabití fakt :-N nakonec si většinou dává jogurt s bebe nebo musly nebo kukuřičnýma lupínkama,občas housku s lučinou nebo šunkou,jednou za čas dovolím i trošku nutely a občas má buchtu nebo koláč,je na sladký dost vysazená...asi po mě :-|
Xeni ach jo,koukám,že u vás pořád to samý,snad to nebude nic vážného... třeba by bylo dobrý brát njákou dobu probiotika...ted apokud už neberete.... a plašan nejsi,člověk nikdy neví kor u dítěte,ikdyž jestly je jinak veselá a bezobtíží tak to snad nebude nic vážného 😉
Zdeni aspoň ti Seb neřve jak tur a nedělá hysterický scény jako naše princezna :-| teď v autě když sme jeli z práce sem myslela,že jí snad uškrtím,řvala jak tur.
Kat ,míry fakt dokonalý 🙂 aspoň si můžeš ještě chvilku užívat jen malou 😉
katarina82
22. únor 2010
LeniZ, já bych byla ráda, kdyby na tu snídani snědla cokoliv, ale ona fakt většinou skončí u té mrkve ]-( Dnešní oběd, pár lžiček vývaru s nudlema 8-(
A s tou prací to máš super, když výjde i ta školka, tak paráda.

A už jsem se smířila s tím, že budu zas přenášet 8-( Jen bych byla radši, aby to pak přišlo samo a nemuseli mi to vyvolávat.
lenkazdenek
22. únor 2010
Kat,možná patří mezi ty lidi co prostě snídat nepotřebujou nebo nechtěj,tak co zkusit třeba mrkvovou pomazánku aby to bylo trošku vydatnější?
Holky dotaz,když chci malou přehlásit k jinýmu dr co musím udělat? Ve 3 letech by sme měli k našemu ,,oblíbenému,, ortopedovi,tak jí chci přehlásit ještě před 3 rokem k někomu jinému než pak poslouchat že má křivou páteř,nohy,ruce,hlavu ... 😃
lada82
22. únor 2010
Ahoj!
Xenusky, Xenusky... Co z toho vyleze? Snad nejaka prkotina...
Hele, ja Ti rikala, jestli jeste neco nepotrebujes??? Ikdyz ty zavinky si asi nechame na pamatku... Mam 2 jeste po mne, jednu novou, a pak rychlozavinku.

Ty klasicke mivali v jednom obchudku na Sokolovske, na Palmovce.

Ja dnes zvladla solo s detmi asi nejdelsi prochajdu zatim! 3 hodiny chuze fakt sama s nimi. super 😃
hanulinecka
22. únor 2010
ahoojky holky

tak svatba dopadla užasně škoda jen,že jsem žááádný dobroty moc neochutnala nějak jsem nemohla...ale vypila jsem asi 3 litry jahodovýho džusu mnam.. mareček nakonec přijel až na 3 hodiny na oběd a tancoval s holkama jak o život ty děcka si to tak uživali měla jsme z toho strach a nakonec to dopadlo jak nejlíp mohlo 😃 dneska nás nevěsta pozvala na cukrovíčko tak snad ochutnám byla by to škoda 😃 jinak přijela sestřenice a pujčila mě kalhoty ,tuniku i boty jěště že ju mám jinak bych šla fakt v nevím v čem vlasy jsme měla děsny namalovat se nešlo,ale segra která žije v praze ve velkým světě 😃na mě čuměla jak blázen že jsem kočka 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃to jsem se fakt nasmála když ještě o pul 12 jsem měla mokré vlasy a ve 12 už pro mě měli dojet 😃 😃

jinak jsme přijeli dom asi v 9 hodin pak jsme utahaní usnuli a o pul druhé mě z hlubokého spánku vytrhl zvonek holky já od té doby nespala začala mě migréna a jen jsme zvracela takže celou nedělu jsme proležela s bolestí hlavy a hlavou v míse večer so pro mareka přišla mamka tak jsme se alespon v noci vyspala MM jel totiž do práce 8-(

xeni myslím si,že neplašíš taky bych byla rozhozená viz.jak jsme psala na ty marekovy teploty taky jsem z toho byla v šoku

kat ty jako budeš rodit jooo závidím už to budeš mít za sebou

iris hezky bříško.... x-)

deni promin já se zasmála jak píšeš o těhotné matce s taškama ,která honí své dítě i když to k smíchu není je to děsny pardon |-| 😃

jinak u nás je holky děsny období a doufám,že je to jen období pořád po mě leze nikdo mu nesmí nic udělat máknout na něho na svatbě když pro mě někdo přišel tancovat on hned řval tak jsme ho držela v náručí a tancovali dneska u našich jen řval vztekal se kopal do hraček hruza
a s jidlem taky děsny už tak hezky papal a ted by jedl samé kraviny |-|
dneska už je fajn ,ale bylo to děsnýýýýýýýýýý

mareček teda ted v poledne usíná asi do 5 minut a sám v pokojíčku to už tady dlouho nebylo
lada82
22. únor 2010
Leni, normalne si zavolej jinam a domluv se a pak si u M. vyzvedni kartu a basta
pekkra
22. únor 2010
Leni já bych řekla,že nemusíš celkem nic. Jen malou přihlásit k novému dr. a oni si karty snad vyžádají a přepošlou 🙂
lada82
22. únor 2010
no holky, me prijde, ze Vam ty decka zacinaji delat stejne veci, jako David pred porodem Betky, oni to proste citi, nebo co, ze prijde ta zmena :-o
lenkazdenek
22. únor 2010
Holky díky,já myslela nejprv vyzvednout kartu a pak hledat,no tak nejdřív najdu dr a řeknu mu o naší situaci.
Ještě dotaz pro holky uz prahy,kde se teď vydává výpis z trestního rejstříku? Já vám,že to bylo na pankráci,ale prej udělaly i někde pobočky či co =-)
katarina82
22. únor 2010
LeniZ, ona pomazánky nechce vůbec, jen vyjímečně rybičkovou. Hlavně nesnáší takové ty "maglajzy", ona si chce tu mrkev kousat. No a kdyby to tak bylo jen se snídaní, tak to neřeším, ale ona takhle super jí celé dny 8-(

hanul, no já bych to taky už chtěla mít za sebou, přece jenom sem tam mě postihnou i stavy, kdy se bojím :-N |-|

A spaní teda závidím, my to měli dlouho super, ale už asi měsíc to bude, co řve, spát nechce, a to nejen v poledne, ale i večer. Včera taky, utahaná bylo po té procházce jak blázen, usínala pak večer i v autě, ale když přišlo na spaní, tak prostě ne, řev a řev ]-(
katarina82
22. únor 2010
Ladi, asi máš pravdu, já si snad ještě kolem vánoc pochvalovala jaké mám doma zlatíčko, po obědě spala, bez jakéhokoliv uspávání, večer hezky spala, nevztekala se... A teď??? ]-( ]-( ]-( Na mašli ]-( A Davídka už to přešlo?

Začni psát odpověď...

Odešli