• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Bram, ven bych klidně šla...
Uvidím, co nám doktorka řekne, radši tam s ním sjedu.
22. únor 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky reknete uprimne, jsem plašan nebo ne, já už mám pocit, jestli nejsem já moc úzkostná.
22. únor 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
teda, co ja by som dala za to, keby Seb zjedol i nejaku surovu zeleninu .... mrkvu, papriku ... to sa mi moze len snivat. Akurat rajcata, aj to len ked ma toast so syrom ... Varene v pohode, ale surove teda ani nahodou .
Iris, tomu vravis brusko???
Xeni, nech to teda nie je nic vazne, snad bude Xenulka ok. Inac kamoskina mala mala prujem, do toho i zvraceni, cely tyzden, na konci par dni teploty ... asi ten rotovirus, ci co ...
22. únor 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, nejsi....já si taky radši zajedu na konzultaci k doktorce, než abych se stresovala doma.
Denisia, tak špek, no :grinning:
Tomík sní tak okurku,mrkev si dá, ale jak je tvrdá, tak to kouše jen chvíli a pak plive, ale jinak zelenině moc nedá...spíš ovoce - hrušky, hrozno, jablka, banány
22. únor 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ještě mě napadlo, docela bych koupila nějakou zavinovačku pevnější, nej by byla klasická péřová zavinovačka, ale tu jsem nenašla uz nikde.
22. únor 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
my péřovou měli pro Tomáška...zavinovačku svojí a vložku do ní jsme měli půjčenou od manžovi sestřenky..ale určo by se dala koupit ne?
22. únor 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpátky, nového nic :rolling_eyes: , mimčo má cca 3200-3300g, všechno ok, už mě odeslal na příští kontrolu do porodky, tak jsem se tam chtěla na pondělí objednat a tam se neobjednává :rolling_eyes: , mám přijít a budu čekat :angry:
22. únor 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, já mám péřové zavinky, úplně ty klasické :dizzy_face: Moc se mi to minule osvědčilo, tu náplň mám, jen se nám rozpadly ty peřinky, byly snad ještě po nás, sehnala jsem na mmb za pár šupek :wink:
22. únor 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezká váha...neobjednává? tyjo, to bude asi nával, co? to tam jít buď hned na začátku, nebo na konci :sweat_smile:
22. únor 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, sestra říkala, ať příjdu po desáté, že dřív tam jsou příjmy a tak...
22. únor 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha...no, já jsem ráda, že mi přijede ségra ve čtvrtek pohlídat toma, když jdu do poradny...aspoň nemusím zatěžovat sousedku :grinning:
22. únor 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, no můj táta začal zatím teda jen brigádně, ale pracovat, tak snad bude mít příští týden odpolední, aby malou dopoledne pohlídal.
22. únor 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomík totiž v čekárně dělal děsně zlobivý dítě :angry:
22. únor 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, tak to nevím, jak by to dopadlo, kdyby šla malá se mnou. To by musela i do ordinace, páč pochybuju, že by počkala se sestřičkou. Vždycky tam s náma někdo byl, Michal nebo někdo a nebo čekala doma.
22. únor 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Tom byl se mnou i v ordinaci, uklidnil se, až když mi sestřička brala krev :confused: to ho děsně zajímalo a na doktora se už pak culil...jenže v čekárně hrál divadýlko, nechtěl hračky, knížku, pití, nic...válel se po zemi a řval, no hrůza
včear mě rozesmál..manžovi přinesl soused klíče, Tom běžel ke dveřím, řekl mu díky, ahoj a zabouchl mu ty dveře před nosem :grinning:
22. únor 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, ja som myslela, ze to brusko ti skoro nie je vidiet :slight_smile:
Kat, no to uz mate krasne miery ...
Tak Seb so mnou chodi na kazdu kontrolu, akurat, ked som bola na cukrovku, tak som so sebou brala notebook s Tigger and Pooh filmom, ale ani sa na to velmi nedival ... sestricka i doktorka ho miluju, posledne ani nechcel od doktorky odist, ze vraj s nou ide domov ...
Dnes som dokupila porodnicke vlozky a lih na pupik, tasku mam pomaly ale isto pripravenu :wink: :wink: :wink:
22. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale teraz ma vonku nastval, normalne mi zdrhol a musela som ho nahanat, pretoze nechcel zastavit a bezal okolo hlavnej cesty .. no super pohlad, besne decko a za nim matka s bruchom a taskami z nakupu, co krici stoj stoj stoj ... tak sme prisli domov, povedala som mu, ze ma velmi nahneval a ide spat, tak tam uz pol hodiny lezi bez slova v posteli a gula ocami ... nespi, ale je ticho a vobec sa nehybe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, jj, máme hezké míry, takové už porodní. Jen ten porod nikde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni, úplně to vidím, jak za Sebíkem letíš :sweat_smile: :zipper_mouth: :pensive: Denča se mnou nechce chodit za ruku ani omylem :angry:
Teď mi tu lítá v pyžemu a stejně spát nebude. Byla tam zavřená asi čtvrt hodiny, to samo nespala, pak vylezla, že spinkat nechce :rolling_eyes:
22. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak já se dneska byla podívat v práci a super ,přesně za půl roku nastupuju,vedoucí příjemná a ředitel vyloženě sympaťák,takže teĎ už jen musím oběhat papíry a podepsat smlouvu :wink: no a pak teda ta školka nebo jesle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
K jídlu,no naše začla poslední dobou jíst víc syrovou zeleninu a ovoce-asi jak o vidí u mě,včera jsem si dala k telce okurku a ta potvora mi hned začla ujídat,to samý kjdyž si dělám mrkvový salát a co jsem čuměla tak začla jíst i salát listovej :confused: ale v obědě se většinou jen povrtá :unamused: k snídani se jí furt ptám co chce,vyjmenuju celý sortiment od houskys ,přes buchtu a jogurt až ke kaším a madam nevím,mám hlad,chci něco papat,a co Klaudinko-nevím... no na zabití fakt :sweat_smile: nakonec si většinou dává jogurt s bebe nebo musly nebo kukuřičnýma lupínkama,občas housku s lučinou nebo šunkou,jednou za čas dovolím i trošku nutely a občas má buchtu nebo koláč,je na sladký dost vysazená...asi po mě :unamused:
Xeni ach jo,koukám,že u vás pořád to samý,snad to nebude nic vážného... třeba by bylo dobrý brát njákou dobu probiotika...ted apokud už neberete.... a plašan nejsi,člověk nikdy neví kor u dítěte,ikdyž jestly je jinak veselá a bezobtíží tak to snad nebude nic vážného :wink:
Zdeni aspoň ti Seb neřve jak tur a nedělá hysterický scény jako naše princezna :unamused: teď v autě když sme jeli z práce sem myslela,že jí snad uškrtím,řvala jak tur.
Kat ,míry fakt dokonalý :slight_smile: aspoň si můžeš ještě chvilku užívat jen malou :wink:
22. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ, já bych byla ráda, kdyby na tu snídani snědla cokoliv, ale ona fakt většinou skončí u té mrkve :angry: Dnešní oběd, pár lžiček vývaru s nudlema :rolling_eyes:
A s tou prací to máš super, když výjde i ta školka, tak paráda.

A už jsem se smířila s tím, že budu zas přenášet :rolling_eyes: Jen bych byla radši, aby to pak přišlo samo a nemuseli mi to vyvolávat.
22. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,možná patří mezi ty lidi co prostě snídat nepotřebujou nebo nechtěj,tak co zkusit třeba mrkvovou pomazánku aby to bylo trošku vydatnější?
Holky dotaz,když chci malou přehlásit k jinýmu dr co musím udělat? Ve 3 letech by sme měli k našemu ,,oblíbenému,, ortopedovi,tak jí chci přehlásit ještě před 3 rokem k někomu jinému než pak poslouchat že má křivou páteř,nohy,ruce,hlavu ... :grinning:
22. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Xenusky, Xenusky... Co z toho vyleze? Snad nejaka prkotina...
Hele, ja Ti rikala, jestli jeste neco nepotrebujes??? Ikdyz ty zavinky si asi nechame na pamatku... Mam 2 jeste po mne, jednu novou, a pak rychlozavinku.

Ty klasicke mivali v jednom obchudku na Sokolovske, na Palmovce.

Ja dnes zvladla solo s detmi asi nejdelsi prochajdu zatim! 3 hodiny chuze fakt sama s nimi. super :grinning:
22. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoojky holky

tak svatba dopadla užasně škoda jen,že jsem žááádný dobroty moc neochutnala nějak jsem nemohla...ale vypila jsem asi 3 litry jahodovýho džusu mnam.. mareček nakonec přijel až na 3 hodiny na oběd a tancoval s holkama jak o život ty děcka si to tak uživali měla jsme z toho strach a nakonec to dopadlo jak nejlíp mohlo :grinning: dneska nás nevěsta pozvala na cukrovíčko tak snad ochutnám byla by to škoda :grinning: jinak přijela sestřenice a pujčila mě kalhoty ,tuniku i boty jěště že ju mám jinak bych šla fakt v nevím v čem vlasy jsme měla děsny namalovat se nešlo,ale segra která žije v praze ve velkým světě :grinning:na mě čuměla jak blázen že jsem kočka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:to jsem se fakt nasmála když ještě o pul 12 jsem měla mokré vlasy a ve 12 už pro mě měli dojet :grinning: :grinning:

jinak jsme přijeli dom asi v 9 hodin pak jsme utahaní usnuli a o pul druhé mě z hlubokého spánku vytrhl zvonek holky já od té doby nespala začala mě migréna a jen jsme zvracela takže celou nedělu jsme proležela s bolestí hlavy a hlavou v míse večer so pro mareka přišla mamka tak jsme se alespon v noci vyspala MM jel totiž do práce :rolling_eyes:

xeni myslím si,že neplašíš taky bych byla rozhozená viz.jak jsme psala na ty marekovy teploty taky jsem z toho byla v šoku

kat ty jako budeš rodit jooo závidím už to budeš mít za sebou

iris hezky bříško.... :dizzy_face:

deni promin já se zasmála jak píšeš o těhotné matce s taškama ,která honí své dítě i když to k smíchu není je to děsny pardon :pensive: :grinning:

jinak u nás je holky děsny období a doufám,že je to jen období pořád po mě leze nikdo mu nesmí nic udělat máknout na něho na svatbě když pro mě někdo přišel tancovat on hned řval tak jsme ho držela v náručí a tancovali dneska u našich jen řval vztekal se kopal do hraček hruza
a s jidlem taky děsny už tak hezky papal a ted by jedl samé kraviny :pensive:
dneska už je fajn ,ale bylo to děsnýýýýýýýýýý

mareček teda ted v poledne usíná asi do 5 minut a sám v pokojíčku to už tady dlouho nebylo
22. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, normalne si zavolej jinam a domluv se a pak si u M. vyzvedni kartu a basta
22. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já bych řekla,že nemusíš celkem nic. Jen malou přihlásit k novému dr. a oni si karty snad vyžádají a přepošlou :slight_smile:
22. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, me prijde, ze Vam ty decka zacinaji delat stejne veci, jako David pred porodem Betky, oni to proste citi, nebo co, ze prijde ta zmena :astonished:
22. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky,já myslela nejprv vyzvednout kartu a pak hledat,no tak nejdřív najdu dr a řeknu mu o naší situaci.
Ještě dotaz pro holky uz prahy,kde se teď vydává výpis z trestního rejstříku? Já vám,že to bylo na pankráci,ale prej udělaly i někde pobočky či co :confused:
22. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ, ona pomazánky nechce vůbec, jen vyjímečně rybičkovou. Hlavně nesnáší takové ty "maglajzy", ona si chce tu mrkev kousat. No a kdyby to tak bylo jen se snídaní, tak to neřeším, ale ona takhle super jí celé dny :rolling_eyes:

hanul, no já bych to taky už chtěla mít za sebou, přece jenom sem tam mě postihnou i stavy, kdy se bojím :sweat_smile: :pensive:

A spaní teda závidím, my to měli dlouho super, ale už asi měsíc to bude, co řve, spát nechce, a to nejen v poledne, ale i večer. Včera taky, utahaná bylo po té procházce jak blázen, usínala pak večer i v autě, ale když přišlo na spaní, tak prostě ne, řev a řev :angry:
22. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, asi máš pravdu, já si snad ještě kolem vánoc pochvalovala jaké mám doma zlatíčko, po obědě spala, bez jakéhokoliv uspávání, večer hezky spala, nevztekala se... A teď??? :angry: :angry: :angry: Na mašli :angry: A Davídka už to přešlo?
22. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek