• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Jo a take to, ze utekam za dietatom s taskami - to poznam uplne dokonale. :slight_smile:)))
22. únor 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo... postylka by u nas neprosla, vyleze i vleze bez problemu i k Betuli, ona chrni a on za ni vleze a otravuje...
v postylce mame nejakou napul kokos a napul neco jineho matraci...
a ted do te palandy jsme jim koupili tyto
http://www.nabytek-online.cz/index.php?menu=produkty&akce=vyrobek&id_vyrobku=4322&pos=6x4x6
nejsou zadna extra trida, ale nejsou ani spatne - stejne se to ma po 10 letech vymenit, a to ty decka nebudou mit ani 30 kilo asi :grinning: a jsou moc prijemne a celkem tvrdsi - ja nesnasim mekkou postel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
az budeme (brzy snad) kupovat nam vetsi postel a matrace, tak chceme nejake fakt zdravotni, jako "dormeo" atp.

ta Mithra me mrzi, ze ji nemaji v lekarne u Vas... tak asi tu dubovou kuru, Kat, nebo ja nevim
22. únor 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky
mala od toho dnešního rana nekakala, ja ji nasadila dietu a ona porad chodi ze má hlad. U ní nevídané. Tak asi je to z těch zubů, večernedáme mlíko, jinak asi na dietu prdím. Nebo ja nevim, no aspon ze to h...o je na rozboru, tak to nebudu resit.
Mam to moje dite stresovat ve stredu nefrologií? dr. rikala, ze tam ani nemusime, jak chceme. Ze ta bakterie asi byla ve strevech, coz se i ted ukauje, ze tam mozna furt je. proto se ji asi vraci casto ta teplota. ...

JInak mi dala kopii tech testu krevnich a byla tam tedy 2 dny pred dobranim antibiotik, byla lehce zvysena krevni bilkovina a 2x vyssi sedimentace, myslite, ze muze byt vyssi sedimentace, kdyz uz brala tyden antibiotika? no to by totiz ukazovalo na to ze i pres ty antibiotika tam neco zustalo, tak ja vam nevim. No kdyztak mi poradí na tom gastru, kam jdeme ale az za ten mesic, no...

ty perove zavinky jsem koukala jak se to ted jmenuje, ja to nemuzu nikde najit, prave jsem jednu asi chtela. Rychlo mam 2.
22. únor 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat mela jsem dubovou kuru, ale sedala jsem si do odvaru, to bylo labůžo!!! :wink:
22. únor 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
skoncila kouzelna skolka a Xenda chce malovat knofliky, tak pa
22. únor 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani mrkvovou dělám tak ,že smíchám pomazánkové máslo nebo lučinu s nastrouhanou mrkví a troškou cibulky nebo pažitky :sweat_smile: a mrazíková je vařené vajíčko+nakrájená šunka(pro Zdendu přidávám ještě salám)+ trošku cibulky rozmíchat s pomazánkovým máslem a trošku zředit mlíkem,u nás fakt dost žravá :wink:
Xeni já nevím s tou nefrologií kdž si ani dr není jistá :unamused: fakt nevím na jednu stranu zbytečně jí zas stresovat dr,na druhou stranu se člověk ubezpečí že... fakt nevím
22. únor 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram a tu peřinku chceš na pěkno nebo taky jen na doma? Jen jsem na netu neviděla ty péřové vložky dovniř...
22. únor 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak tu teď odpo byli naši a představte si, na večeři snědla víc jak půl rohlíku namazaného pom.máslem. Já se na to vykašlu fakt, se mnou nesní nic a když jí to namazala máma, tak dělala, že nikdy nic lepšího nejedla :angry:

Bram, jako úplně obyč na doma jako jsem sháněla já, je třeba tato http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27332213&tab=1 nebo tady, ta je dražší, ale zase nová http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30337794&tab=0
22. únor 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tu má paní v albu tři a vypadají hezky http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=560791
22. únor 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tu jsem našla jednu péřovou vložku, takovou mám taky http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30213281&tab=2

A tady prodává paní i s tou vložkou buď péřovou nebo prošívanou za 150,- kus http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23952087&tab=8
22. únor 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, na tu hráz .. co nejlepší tee tree oil..? :wink: Ten mají všude.. :wink:
22. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, a nebude to štípat? Auuuuu :sweat_smile:
22. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem teď koukala na netu, že to co radila Laduška je na plno lékárnách-sice teda většinou těch "zelených", ale i tak zkusím i ostatní lékárny ve městě...
22. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky muzu se zeptat zkoumam tu ty krevni testy Xendy, mela ted vyssi sedimentaci, Dr. mi ale o ni nic nerikala, mela po hodine 16 a po 2h 33, no ted jsem koukala že sedimentace se liší podle pohlaví - norm.výsledky: Normální hodnoty za 1 hod Muži: 2-10 Ženy: 3-21 za 2 hod Muži: 4-27 Ženy: 7-48 Myslite že se to vztahuje i na děti, protoze to by byla asi v normě. No jinak nebyla na lačno a ja ted cetla, ze to hodne ovlivnuje, ja furt premyslim, jestli ty nase mirne zvysene hodnoty nemuzou znamenat, ze proste nebyla na lacno? co myslite? ma zvysene malinko jaterky a tzv. celkovou bílkovinu. No musim se nejak na to vyptat nekoho asi....
22. únor 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat díky aha, to je asi ono, ja nepochopila, ze se do toho dava péřová vložka...ja na to zitra mrknu. Díky
22. únor 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, ta peřinka jako taková je jen povlak a do toho se dávají různé ty vložky, mám i tu tenkou letní i tu péřovou, ta péřová je tedy mnohem lepší, ale v porodce jsme měli jen ty tenké a zas lepší než nic. Právě když mi to Denča poblila, což bylo několikrát za den, tak jsem měnila jen ty povlaky.

S tou sedimkou nevím, jatráky má zvýšené z těch antibiotik a tu bílkovinu beztak taky, a když ti ta tvoje úzkostlivá doktorka na tu sedimku nic neřekla, tak to asi bude ok :wink: Neboj. Říkala jsi, že je Xenuška v pohodě, tak to nehroť :wink:
23. únor 2010 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm... Tak my jsme od 2 rano na nohou, protoze Davidek uz asi 8x zvracel... ach jo
23. únor 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
smarjá Ladi, snad to neni nic od nas, ale my uz od vcera rano nekakali a taky jsem ji asi zadelala na blok, protozue rekla, ze kakat nebude.

Kat mas pravdu, na nefro skočím a zkonzultuju s tou Dr. ty testy.
23. únor 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, chudinka :frowning2: Něco špatného snědl? :confused:
23. únor 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim, fakt nevim... ted vylezl z postele a normalka tady chodi, a ze prej ma hlad, tak uvidime... ale byl to hnus -asi nejaka viroza proste, cert vi
23. únor 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad bude v pohodě, když má hlad, tak mu zle asi není :slight_smile:

Denča zas nejí :angry: Namazala jsem jí rohlík, když jí včera tak chutnal a nechce ho :angry: Už zas vymýšlela mrkev, papriku, oplatek... :angry: :angry: :angry:
23. únor 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pozvracel cely obyvak :pensive:
23. únor 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. únor 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ach jo, holky, už aby všechny děti byly zdravé :pensive:
23. únor 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspon jeden den abysme se tu sesli ze je vse OK! Ladi drzim pesti, ja ani nevim, co se ma delat pri zvraceni, mela to ted jedna nase kamaradka a pry to trvalo 3 dny a pak OK. Opravdu doufam, ze to nemela od nas.. ale dozvim se to z hovinka az v pátek
23. únor 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme mluvila s pediatrem, je epidemie rotaviru a strevnich chripek, tak tam ani nemame zatim jezdit, davat Kuliska a nic k jidlu, behem dne zavolat a uvidi se... tak asi neco chytil v Tescu v sobotu vecer...
doufam, ze Betka bude OK

ale jsem fakt nestastna, protoze ma navic od patku novou postel, s antialergickymi perinami, barierovymi povlaky, matraci - a vsechno durch poblity, a smradlavy :cry: :cry: :cry: :cry:
23. únor 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, to neres, to mohl chytit v tom Tescu, nebo od nekoho na chodbe, vcera na poste, znas to
23. únor 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi no jasne, fakt hruza ...ale do 3 dnu bude klid, dej max pri velkym hladu rohlik suchej a cernej caj...drzim pesti, my jdeme risknout Clovickov, doufam, ze prezijeme
23. únor 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych ji tedy nikam, Bram, netahala, dokud nebudete vedet, co ji je... ale jak myslis :pensive:
23. únor 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Kat,u nás zas byl oblíbený jogurt s musly-myslím,že už nic jinýho krom buchty nesnídá :unamused: ikdyž včera teda k večeři slupla půlku housky s pomazánkovým máslem a pak co jsem dopekla čerstvý housky si jednu vyprosila,ale moc já teda nesnědla..
Ladi :frowning2: :frowning2: to je mi vás moc líto,chudinka Davča,snad to bude ,,jen ,, střevní chřipka :frowning2:
23. únor 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek