• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Domi a co vy a druhé mimčo? Je v plánu? Někdy?
20. únor 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat my mame nadherny rampouchy na pergole..a nerostou jen smerem dolu ale i nahoru a jsou takovy nestandartni..sem je vyfotila..ale jen z dalky proste musim bliz:slight_smile: snad neroztaji nez dojedeme zase domu \.)) snehu mame tak 25cm a nesnezi..
20. únor 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme spolu celkem 4,5 roku, 2,5 jako manželé.Teď nemůžu nic dělat...no nic, obrátíme list, jsem chtěla večer na pokec s kámoškou, ale jde na ples, tak mám smůlu.
20. únor 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris to jste skoro jak my..my 4 a čtvrt roku spolu .. my mame dneska vyroci 3,5 roku od svatby ..

Domi my mame vsechno borovicové tedka..
20. únor 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kat, druhé ano, ale nevím kdy a nevím s kým :grinning:
20. únor 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska? Bezva...tak si to užijte! :dizzy_face:
Domi :grinning:
20. únor 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi :grinning: Taky si někdy říkám, kdo vlastně bude otcem Denčina sourozence :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mě je 9,3 roku a dožiju se 90 let :grinning: http://clovekonline.cz/kalkulator-veku
20. únor 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, neblázněte :grinning:
20. únor 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe jsme me pobavily ja ani nevim kdo je prvniho natož kdo bude druhyho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses:
20. únor 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak me je 18 a doziju se 8O...vyhovuje mi to .)
20. únor 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
je mi 10 a doziju se 90 :grinning: to by bylo fajn

mici :slight_smile:)
20. únor 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Si někdy řikám, jestli se na celé mužské pokolení nemám rovnou vysxxx. :grinning:
20. únor 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici :grinning: :grinning: :grinning: Třeba se trefí a bude to zase ten samej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Domi, to si taky říkám :grinning:
20. únor 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten test si teď dělat nebudu, byl by moc zkreslenej současnou situací
domi :grinning:
20. únor 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat no nevim jestli tam ma onen jedinec vice vzroku :grinning: :grinning: :grinning: za ty roky uz budou stejnak vybotrebovany .-)) ja bych chtela tmavovlasyho modrookyho chlapecka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, si nemůžeš dát požadavky? :grinning:
20. únor 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat no oni mrknou na manžu a nekoho vyberou :/(chjo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, Mici, taky jsem chtela, a Davidek je cernookej a svetlovlasej (svetle hnedy) :slight_smile: a je nadhernej :grinning:
jsem zvedava na to druhe, zda to nebude pravy opak, nebo zrzounek
20. únor 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sme po očkování,nečekaly sme vůbec,hned nás vzaly :dizzy_face: a malá statečná,ani neplakala ani nenatahovala,jen se vážně podívala na doktora a řekls nee :grinning: :grinning: je to moje zlatíčko :wink:
Jinak podle toho testu je mi 12 a dožiju se 85 let :grinning:
Mici jé tmavovlasej,modrookej-to byl vždy můj tip :wink: :grinning: a vysokej,ramenatej ... krom těch vlasů a širokejch ramen celje můj manžel :grinning:
20. únor 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurnik vy vsechny žijete nejak moc zdrave a nemate zadny nemoci v rodine nee :grinning: :grinning: :grinning:
Leniz ...joo muj ma tmavsi hnedy vlasy..celkem pekna barva..kdyby byly jeste tmavsi tak super...oci hnedy...co už :grinning: :grinning: :grinning: jinak vysokej jak je my vyhovuje..ramnena ma..akorat hrudnik a bricho by potrebovalo trosku treninku :grinning: :grinning:

Ladi no ja vubec nevim jak bude vypadat kluk z nasi rodiny..my jsme vsude samy holky...
20. únor 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme u nasich, vcera jsme byli v divadle, bylo to super, ale po ceste zpet jsme se pohadali. No dnes jdeme do hospody, tak snad to bude OK. Jdu vas docist.
20. únor 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo.

Webi, jo byla jsem nekoplikrat, plati to firmy, talkze ted jsem byla na takovy, co sedis, pousti ti serial, byl docela dobrej, do toho pusti 2 reklamy a pak se ptají v dotazníku, co si o tom myslis, a tak... trvalo to hodku, ja mela stejne cesti do centra a v hotovosti do ruky 2OO kč v kapse, byla jsem taky od Hami na dětské jídlo, tam jsem byla nakonec jako nahradnik, takze kdyz prislo dost pani, dali mi 500 a sla jsem domu, ty ostatni psali hodinu co si mysli o jidlecha jaky chutnaji nejvic a dostali 750 kč. Zalezi na tom, jak moc specifickou cilovou skupinu hledaji a pak podle toho vyplaci penize, no. Jirka byl o pivu chteli chlapi nad 30 let a dostal 800 na ruku a prej to byla sranda i. Muj tata byl na necem o elektrice a dostal tusim taky 500. Docela dobra brigada.

Mici, ja bych vybrala tmavovlasej kudrnáč. Modrookej.

Domi - Iris - ja si naopak myslim, ze by mu mela navrhnout odchod, radi ti vetsinou i v poradne, na chvilku se nevidet leckdy pomuze pochopit, co clovek v tom druhym ma. Kamaradum to nevyslo, ale proto, ze on mel proste jinou a vracet se nechtel, hm...
20. únor 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je mi 9,6 a doziji se 93 tak to je good, Xenušce bude asi 65 nebo kolik, to treba budem chvilku spoluv duchodu :grinning: kez by.... tuk tuk tuk
20. únor 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bram, navrhnout ano, ale po vzájemné dohodě a musí souhlasit oba, ale né sbalit kufry a dát mu je přede dveře.To se podle mě nedělá.

Verunka má novou zábavu, do tepláků si narve čistou plenu, mojí vložku do podprdy co našla ve skříni a lahvičku na pití a tepláky spustí ke kolenům a chodí tady po bytě :grinning:
20. únor 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi, David si d taky porad stahuje kalhoty, je to sranda :sunglasses:
A dnes me pobavil, roztahal odlicovaci tampony po koupelne, a pak si jednim za druhym, otiral oblicej. Opicka jedna :grinning:
20. únor 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak se loucim a preji krasny vikend!!!
20. únor 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leničkám všechno nejlepší :dizzy_face:
21. únor 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAt díky :slight_smile:
Dnešní noc nejhorší od šestinedělí,každých půl hodiny s pláčem vzhůru ,strašnej jekot,pít nechtěla,mlíko nechtěla,dudlík vyhodila někam za postel,zabral až gel na zoubky a nurofen :confounded: asi fakt zuby,vzadu se my zdá že cejtím stoličky a do toho včera to očkování :confounded: :astonished:
21. únor 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se připojuju - ať žijou Leničky :dizzy_face:

my taky noc nic moc...po půlnoci přes tři hodiny vzhůru a ne a ne zabrat :zipper_mouth: za chvilku si půjdem lehnout obě :slight_smile:
iris, hodně síly přeju a správné rozhodnutí :pensive:
jinak mi je 16.6 :sunglasses: a dožiju se 84.5

tak na začátek března slibujou jarní teploty..to jsem zvědavá :unamused:
21. únor 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek