November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole 🙂

Máme nový rok, z miminek už máme batolátka a to chce novou diskusy.Tož Vás tady všechny vítám 😉
katarina82
20. únor 2009
Domi a co vy a druhé mimčo? Je v plánu? Někdy?
micinka22
20. únor 2009
Kat my mame nadherny rampouchy na pergole..a nerostou jen smerem dolu ale i nahoru a jsou takovy nestandartni..sem je vyfotila..ale jen z dalky proste musim bliz🙂 snad neroztaji nez dojedeme zase domu \.)) snehu mame tak 25cm a nesnezi..
iris
20. únor 2009
Jsme spolu celkem 4,5 roku, 2,5 jako manželé.Teď nemůžu nic dělat...no nic, obrátíme list, jsem chtěla večer na pokec s kámoškou, ale jde na ples, tak mám smůlu.
micinka22
20. únor 2009
iris to jste skoro jak my..my 4 a čtvrt roku spolu .. my mame dneska vyroci 3,5 roku od svatby ..

Domi my mame vsechno borovicové tedka..
dominaautor
20. únor 2009
Kat, druhé ano, ale nevím kdy a nevím s kým 😃
iris
20. únor 2009
Dneska? Bezva...tak si to užijte! x-)
Domi 😃
katarina82
20. únor 2009
Domi 😃 Taky si někdy říkám, kdo vlastně bude otcem Denčina sourozence 😃 :-p
katarina82
20. únor 2009
Holky, mě je 9,3 roku a dožiju se 90 let 😃 http://clovekonline.cz/kalkulator-veku
iris
20. únor 2009
holky, neblázněte 😃
micinka22
20. únor 2009
hehe jsme me pobavily ja ani nevim kdo je prvniho natož kdo bude druhyho 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😎 😎
micinka22
20. únor 2009
tak me je 18 a doziju se 8O...vyhovuje mi to .)
lada82
20. únor 2009
je mi 10 a doziju se 90 😃 to by bylo fajn

mici 🙂)
dominaautor
20. únor 2009
Si někdy řikám, jestli se na celé mužské pokolení nemám rovnou vysxxx. 😃
katarina82
20. únor 2009
mici 😃 😃 😃 Třeba se trefí a bude to zase ten samej :-p

Domi, to si taky říkám 😃
iris
20. únor 2009
ten test si teď dělat nebudu, byl by moc zkreslenej současnou situací
domi 😃
micinka22
20. únor 2009
Kat no nevim jestli tam ma onen jedinec vice vzroku 😃 😃 😃 za ty roky uz budou stejnak vybotrebovany .-)) ja bych chtela tmavovlasyho modrookyho chlapecka 😃 😃 😃 😃 😃
katarina82
20. únor 2009
mici, si nemůžeš dát požadavky? 😃
micinka22
20. únor 2009
Kat no oni mrknou na manžu a nekoho vyberou :/(chjo 😃 😃 😃 😃 😃
lada82
20. únor 2009
jeee, Mici, taky jsem chtela, a Davidek je cernookej a svetlovlasej (svetle hnedy) 🙂 a je nadhernej 😃
jsem zvedava na to druhe, zda to nebude pravy opak, nebo zrzounek
lenkazdenek
20. únor 2009
tak sme po očkování,nečekaly sme vůbec,hned nás vzaly x-) a malá statečná,ani neplakala ani nenatahovala,jen se vážně podívala na doktora a řekls nee 😃 😃 je to moje zlatíčko 😉
Jinak podle toho testu je mi 12 a dožiju se 85 let 😃
Mici jé tmavovlasej,modrookej-to byl vždy můj tip 😉 😃 a vysokej,ramenatej ... krom těch vlasů a širokejch ramen celje můj manžel 😃
micinka22
20. únor 2009
kurnik vy vsechny žijete nejak moc zdrave a nemate zadny nemoci v rodine nee 😃 😃 😃
Leniz ...joo muj ma tmavsi hnedy vlasy..celkem pekna barva..kdyby byly jeste tmavsi tak super...oci hnedy...co už 😃 😃 😃 jinak vysokej jak je my vyhovuje..ramnena ma..akorat hrudnik a bricho by potrebovalo trosku treninku 😃 😃

Ladi no ja vubec nevim jak bude vypadat kluk z nasi rodiny..my jsme vsude samy holky...
bramburka
20. únor 2009
tak jsme u nasich, vcera jsme byli v divadle, bylo to super, ale po ceste zpet jsme se pohadali. No dnes jdeme do hospody, tak snad to bude OK. Jdu vas docist.
bramburka
20. únor 2009
Tak jo.

Webi, jo byla jsem nekoplikrat, plati to firmy, talkze ted jsem byla na takovy, co sedis, pousti ti serial, byl docela dobrej, do toho pusti 2 reklamy a pak se ptají v dotazníku, co si o tom myslis, a tak... trvalo to hodku, ja mela stejne cesti do centra a v hotovosti do ruky 2OO kč v kapse, byla jsem taky od Hami na dětské jídlo, tam jsem byla nakonec jako nahradnik, takze kdyz prislo dost pani, dali mi 500 a sla jsem domu, ty ostatni psali hodinu co si mysli o jidlecha jaky chutnaji nejvic a dostali 750 kč. Zalezi na tom, jak moc specifickou cilovou skupinu hledaji a pak podle toho vyplaci penize, no. Jirka byl o pivu chteli chlapi nad 30 let a dostal 800 na ruku a prej to byla sranda i. Muj tata byl na necem o elektrice a dostal tusim taky 500. Docela dobra brigada.

Mici, ja bych vybrala tmavovlasej kudrnáč. Modrookej.

Domi - Iris - ja si naopak myslim, ze by mu mela navrhnout odchod, radi ti vetsinou i v poradne, na chvilku se nevidet leckdy pomuze pochopit, co clovek v tom druhym ma. Kamaradum to nevyslo, ale proto, ze on mel proste jinou a vracet se nechtel, hm...
bramburka
20. únor 2009
tak je mi 9,6 a doziji se 93 tak to je good, Xenušce bude asi 65 nebo kolik, to treba budem chvilku spoluv duchodu 😃 kez by.... tuk tuk tuk
dominaautor
20. únor 2009
Bram, navrhnout ano, ale po vzájemné dohodě a musí souhlasit oba, ale né sbalit kufry a dát mu je přede dveře.To se podle mě nedělá.

Verunka má novou zábavu, do tepláků si narve čistou plenu, mojí vložku do podprdy co našla ve skříni a lahvičku na pití a tepláky spustí ke kolenům a chodí tady po bytě 😃
lada82
20. únor 2009
Domi, David si d taky porad stahuje kalhoty, je to sranda 😎
A dnes me pobavil, roztahal odlicovaci tampony po koupelne, a pak si jednim za druhym, otiral oblicej. Opicka jedna 😃
lada82
20. únor 2009
Jinak se loucim a preji krasny vikend!!!
katarina82
21. únor 2009
Leničkám všechno nejlepší x-)
lenkazdenek
21. únor 2009
KAt díky 🙂
Dnešní noc nejhorší od šestinedělí,každých půl hodiny s pláčem vzhůru ,strašnej jekot,pít nechtěla,mlíko nechtěla,dudlík vyhodila někam za postel,zabral až gel na zoubky a nurofen :-S asi fakt zuby,vzadu se my zdá že cejtím stoličky a do toho včera to očkování :-S :-o
hanelka
21. únor 2009
taky se připojuju - ať žijou Leničky x-)

my taky noc nic moc...po půlnoci přes tři hodiny vzhůru a ne a ne zabrat :-x za chvilku si půjdem lehnout obě 🙂
iris, hodně síly přeju a správné rozhodnutí |-|
jinak mi je 16.6 😎 a dožiju se 84.5

tak na začátek března slibujou jarní teploty..to jsem zvědavá :-|