• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
uvidime, ted sel sam dobrovolne do postele a jen tam lezi a kouka... snad ji opetovne nepoblinka...
a to jsme dnes meli tolik veci v planu!!! tak snad zitra - pozitri... myslim, ze to bude dobre...
snad
23. únor 2010 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj...já ráno namazala Tomovi rohlík sýrema k tomu i plátkový sýr... a odmítnul!Asi až za hodinu si vyžádal suchej rohlík, namazanej, že nechce :angry: Jsem zvědavá, jestli bude obědvat.
Ladi, chudák Davídek :cry:
23. únor 2010 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
tak náš Tomáš mě právě děsně naštval..než jsem zahustila omáčku, vyšplhal se po židli nahoru, sundal si z horní police foťák...a otevřel ho, šikulka :angry: takže fotky v p.deli
23. únor 2010 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo, to by me taky nastval... :(( ale co, ja utopila fotak na svatebni ceste, to je horsi...

tak David se prospal a uz nezvracel, asi dobry, uz tu lita
23. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
no, snad dostanu k narozkám digitál :grinning:
23. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi,brouček,snad je mu už líp
Iris to je v pohodě,stanou se horší věci,měla malá vytáčí čím dál častějš,dneska dopoledne si donesla židličku do koupelny,přistrčila jí k umyvadlu,pak si přinesla plastovou vaničku pro panenky a začla do ní napouštět vodu-ta samozřejmě stříkala všude,takže malá mokrá,koupelna taky,nebo včera,vydrhnu záchod a zachvilku příjdu celej záchod od hov.... naše beruška si totiž po sobě vynáší nočník sama takže zatím co já jsem vařila ona se vykakala a pak si to šla sama vyhodit(samozřejmě,že utírat se ještě neumí takže kalhotky špinavý) ,tak jsem drhla znova a prala kalhotky,na druhou stranu je teda fakt šikula,takže nám už ani moc neříká,že chce čůrat nebo kakat,ale prostě jde na nočník sama. Dneska cestou z hudebky jsme ještě byli na nákupu,takže já baťoh ,plný ruce tašek a malá my vybrala snad všechny kaluže :unamused:
23. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi, snad bude Davca v pohode. Asi to bude ten rotovirus ... ale mozno len nieco zjedol ... Tak drzime palecky.
Xeni, taky, aby bola mala ok.
Ja som dnes bola na tych kontrolnych odberoch, kvoli jaternym vysledkom, to som zvedava. V piatok streptokok...
23. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, v Clovickove jsme byli, ono jako nemam moc cenu neco resit, mala je v pohode porad, od vcera porad nekakala, chut k jidlu ma, vesela je porad, ymslim, ze ais pred tim jen neco snedla. Kdyby jsme meli byt doma do patku nez budou vysledky asi by nas slehlo,s nad to Ok bude.
Dokonce to bylo videt oproti minule si tam hrala uplne sama a me nechala byt, minueĺe jak nebyla ve svy kuzi tak to byla hroznej mamanek. Tak snad je vse OK.
23. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
jdu spat xenda lehla a spi tak jdu taky
23. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
tak me 2x vytahl nekdo z postele, tak nic...jsem vylíněná a to bych měla balit...hura uz pojedeme mozna o vikendu domu, jestli nebude nejaka bota a kuchyn neprijsou udelat
23. únor 2010 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
hmm, taze David se prave dvakrat pokadil - do slipu, proste nemel sanci to stihnout, a Betka zacina taky, taky uz 2x... fantazie
23. únor 2010 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi, preju aby to bylo jednodenní...jako my...drzte se.
23. únor 2010 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
skore 3:3
23. únor 2010 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
šmarjá

Kat co myslis tohle, dobra nabidka ne? http://www.aukro.cz/show_item.php?item=928326728
23. únor 2010 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
bram, určo to je dobrá cena i jen za ten povlak, když tam je navíc i nějaká ta vložka, tak tím líp, ale nevypadá to, že by tam byla nějaká taková ta pořádná péřová jako mám doma.
23. únor 2010 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
23. únor 2010 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat mapsala jsem pani mail...u jiny psali, ze si tam pani nasila z normalni larysy vlozky. Ted kdyz nad tim premyslim, mama mi na Xenusku davala zavinovacku po me, ale ke je? ja jí opovrhla...ach jo, mela by radost, ze ji na Ondrase pouzijeme... :frowning2: tyhle detaily me rozhazujou
23. únor 2010 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
23. únor 2010 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
bram, určitě jde našít i z deky nebo i z nějaké staré prošívané deky. Mě to máma taky cpala než se narodila Denča a já ohrnovala nos :pensive: A jak jsem to pak využila :pensive:
A z toho odkazu, to bude jen nějaká "vylepšená" rychlozavinka, si myslím teda. V ničem jiném než v klasické peřince to dítko nebude tak pevně, že nemůže vyklouznout spodem a tak.
23. únor 2010 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
mas pravdu Kat a tak jsem objednala jak jsi vcera posilala ten odkaz i s perovou vlozkou, hned 2...tak ted uz snad fakt mam vsechno...
23. únor 2010 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ta pani prodava jeste toto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31282908&tab=1
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22466584&tab=1

mam to vzit? je to pri jednom postovnym, ten podhlavnik me napadl, mame maxi xcosi a le ten podhlavnik nemame, ale nevim, jestli se to nebude shrnovat
23. únor 2010 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Na ten podhlavník jsem se chtěla zeptat, jakože na co, ale jestli to v autosedačce nemáte, tak možná jo. My ho mám origoš v sedačce.
23. únor 2010 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
no my ho nemame, je to maxi cosi, dke to jeste nebylo a mela tam takovy zviratko, aby ji nepadala hlava, ale nevim, jetsli by se to neshrnovalo...
23. únor 2010 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
cau! tak pokracujeme, kde jsme vcera zacali :cry: uz mi u z toho hrabne asi...
chci spat !!!!!!
24. únor 2010 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi, drzime palecky, aby to bolo rychlo za vami. To je smola, fakt, ze vas to chytilo.
24. únor 2010 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ladi, to je mi líto :frowning2: Taky držíme palce, ať to přejde :pensive:
24. únor 2010 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo, bude to dobry, ale je to otrava... chce jist a nesmi, a vysvetluj mu to :cry:
24. únor 2010 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

Ladi, ať je to brzy ok!
24. únor 2010 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, nechcete nekdo koupit klokanku Chicco You and Me? Modrou? Mam ji v inzeratech, muzeme domluvit lepsi cenu :slight_smile: Ja vim, ze mate radeji Erga a ty lepsi nositka, ale to you and me je fajn
24. únor 2010 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek