• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ladi :frowning2:

My mame za sebou nefro, pani Dr. rikala, ze je asi mozna unavena, ale ze nechape co tam delame a ze jdeme na gastro, jako proc? Mela nase vysledky, podrobne mi to vysvetlila a rekla ze nase Dr, je magor (to nerekla, ale ...) takze vysledkem je Xenuščin šílenej hysterák az z toho ma teplotku, a musime na sono ledvin preventivne, aby nase Dr. nerekla, takze uplne za trest, rekla, ze z nas budou mit na gastru radost, ze tam chodi nemocne deti a my jsme podle ni nemocnejsi, ale jinak OK, vysledky krasne a ja se zblaznim. Mam rict nasi Dr...tohle? Ze tam nechceme? nebo na to sono jit a mit klid.
24. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, já nevím, asi bych tam nešla, chudáček Xenuška z toho bude mít akorát zas šok :pensive: Jestli to vyšetření není nijak opodstatněné, tak zbytečně trápit dítko další stresující návštěvou doktora.
24. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, ja to ted moc nechapu s tim nemocne deti na gastru X Vy...
Jestli na nefru rekli, ze je to zbytecne, tak bych se na sono vyprdla. A s tim gastrem nevim - uvidite v patek, co ta laborka...

se mi ozvala pani na klokanku, tak asi nic...
24. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi :frowning2: chuděra :frowning2: a co malá je aspoň ta v pořádku?
Xeni,já bych počkala na výsledky a podle toho na to gastro šla nebo ne.... každopádně malá si chuděra doktorů užije :unamused:
zdenda razí do školky,já na to nemám nervy :sweat_smile:
Jinak já bych potřebovala udat oblečky po malý,tak mám nafoceno,takže budu taky prodávat,nják už tyhle větší nechci schraňovat,beztak kupuju převážně vše nový...jo kdyby ste měli njáý tip na oblečky s Pepinou tak dejte vědět :grinning:
24. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
David blinkal naposledy rano, Betka nazvraci, ale 3x divne kadila, chudaci - neco nekde vdechli... ale budou uz dobry, si myslim

ted jsem mela adrenalin, David si narval do nosu plastovou krytku ze skrinky... tahala jsem to pinzetou, a nastesti se podarilo, ale ten rev...
24. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave mi volala sestricka z gyndy, jaterni testy furt zvysene, tak sa tam zajtra stavit, ze ma doktorka chce vidiet ...
no jo, netesi ma to ... snad nic vazne ...
24. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, Seb si narval kusok gulicku z modeliny do ucha ... nastastie som ho zbadala, ze to tam pcha a nestihol to vopchat velmi hlboko, tiez to zachranila pinzeta ... a dnes mi zase zdrhol, bezal a strasne sa rehotal, ked som bezala za nim ... no a este pritom bola moja susedka, ktorej syn sa jej furt drzi za ruku, tak samozrejme hned prednaska, ze to musim Sebika vychovat a povedat mu, ze bezat na cestu sa nesmie .. a uz si viem predstavit, ako rozobera celu situaciu s celou rodinou a ohovara ma, ze nezvladam vychovu dietata ...
24. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni, to je z tech antibiotik... nebrala si augmentin nebo zinnat???
sousedka :slight_smile:)
24. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni,kašli na ní :wink: u testů držím place.
já včera zažila taky šokink,upravuju nákup do tašky,vracím košík,otočím se ,ale malá nikde :fearful: tak koukám po bile a nikde,no už sem pomalu začla podléhat panice,ale jště nakouknu k vchodovejm dveřím a ona si tam čte letáktak sem se sklidnila,ale šok hroznej :sweat_smile: děti se prostě uhídat nedaj
24. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Holky
no ja porad srotuju v hlave
poslala me na sono ledvin aby se nereklo, ale me se tam starsne nechce
gastro povazuje tato Dr. za zbytecny, ale ta nase na tom trva
ja ji v patek zavolam a reknu ze bych nejradeji jeste nikam nesla, zavolam teto Silhankove, ze jsem se takhle rozhodla, protoze mam strach ze ta Xenule je uz psychicky labilni
24. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jdu se konečně nahlásit po horách. Nějak jsem vůbec nezvládla vám napsat.
Měli jsme se krásně, klidná pohodová rodinná dovolená. Vrátili jsme se až v neděli, hora prádla, děti rozházený režim, až teprve dnes jakž takž srovnán.... no a žijeme olympiádou, takže i pc jde trochu stranou a fandíme a fandíme

Novinka od nás - Štěpík se minulou středu sám přetočil na břicho a od té doby to pilně trénuje. V pátek je mu půl roku, tak zřejmě o víkendu dostane nějakou tu mrkev. Už se nám pěkně sápe po jídle, doufám že mu bude chutnat. Na horách už dostal na žužlání kus salátové okurky a byl nadšen :grinning:

Nedočítám, to není v mých silách :grinning: , snad jsem o nic důležitého nepřišla

Jen koukám, že zase řádí nemoce :frowning2: , ať jsou děti brzy fit, je to na pytel

a Kat ještě tu ? 39tt :grinning:
24. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mem, ty bavíš, já tu budu ještě 42tt :grinning: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
24. únor 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme se teď vrátili z obchodu, nebylo co dělat, tak jsem přemluvila Denču, že jdeme ven, tak abychom měli cíl, zašli jsme do Tesca. Je to děs s ní nakupovat... Polovinu věcí, co jsme koupili jsem neměla v plánu :angry: Třeba si "koupila" čepku :grinning: Prostě neodejdeme dokud nebude mít čepku s princeznama, tak pak v ní chodila i s visačkama a věšáčkem na hlavě po obchodě :grinning:
24. únor 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni - s tym utekanim dietata - to vobec ani neries! To mam najradsej, ake mam nevychovane dieta, neviem si ho ustrazit, neposlucha ma na slovo a blablabla. Jasne, vsetci ostatni ked nakazu dietatu stat, tak tam bude aj polku dna stat a nakupia si, co potrebuju. Holt, tk ja mam potom nevychovane dieta,no. :grinning:

Kat - podla mna budes rodit tak 2 dni po termine, to je moj osobny tip. :wink:

Ladi - ach jaj, dufam, ze ten virus je fakt taky 3dnovy a dost. Drzim palce.

Ja som bola vcera u Dr s Vikou. Ja neviem, ale mala teploty a stazovala sa na bolest hrdla. Tak vraj ma nastreknute hrdlo, ale len ten obluk hore, tak len NUrofen 3x denne uzivame. Ale zda sa, ze sa Vika citi ovela lepsie. Dnes uz mala teploty len tak okolo 37,5 - asi nejake nachladnutie. ale blbe je, ze asi ja som to od nej dostala, lebo mam mierne zvysenu teplotu a taka som otapnuta. Bleee..
Ale co som zistila - holky, jej idu 3 stolicky naraz teraz!!!! Mi to vcera ukazovala. A fakt, 1 je uz polovica vonku, zvysne 2 taky 1 kusok malinky pichlavy uz. Tak ci aj z toho tie teploty nemohla mat. No nic, hlavne nech uz su vsetky decka zdrave!!!!
24. únor 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Zdenda je zpátky,trvalo to asi hodinu a byl asi 22 na řadě a zaním dalších 20 :confounded: ale ředitelka íkala,že se jim tam hlásí i březnový a únorový tak prej se tam snad dostanem.... te´d musíme podat njáký papír k dr(nevíte kolik to potvrzení stojí?) a 23 odevzdat a přitom se rovnou dovíme jestly sme přijatý nebo ne.
24. únor 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to vyjde!!! Musi!

si predstavte, deti snad uz OK, a manzel savluje jak blazen :unamused: to jsme tedy chcipaci! ja zatim kupodivu nic
24. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, verim, ze vam ta skolka vyjde ...
My sme boli dnes poobede v tej mlsnej zirafe na oslave narodenin, tak super, fakt, Seb je uplne hotovy, lahol a spal. Asi preto, ze sa poslednu hodinu salel so starsimi chlapcami, 3 asi tak 4-5 rocni, no mali z neho srandu najprv, ucili ho same somariny a on to po nich samozrejme opakoval, ale potom sa s nim celkom hrali ...
Ladi, teba to snad obide, ale inac su vraj tie rotoviry dost nakazlive ...
A teraz som prave dorobila Sebosovi piratsky klobuk, zajtra maju v tej smiesnej skolke karneval ...
24. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, taky se nam tam libilo

Jinak Xenda teplotu nema, ze by vazne pouze stres z Dr? ale zato poblila postel, vitej do klubu, co Ladi? Ale ona vypila 2 lasky caje a pak asi to z ni pry jen vylitlo, pak jakoze nic a jde si hrat, no uvidime. Snad to nebude ten rotavir
24. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi proboha,byli jste s tím u dr?Blbá otázla já vím...ale aspoň,že tobě se to vyhýbá když se musíš pak o všechny starat :unamused:
No holky nevím,on ten zápis byl až do 18 hodin a Zdenda byl doma po 16 ,ale prej už potom moc lidí nechodilo,tak uvidíme,tenhle měsíc bude asi děs dokd člověk nebude pesně vědět na čem je.
Xeni a není možný,že už si vypstovala jakýsi syndrom bílého pláště? Naše třeba díky rehabilitacím a neurologii dostávala u doktorů pokaždý hysteráky,teď jak sme u doktora jen na očkování tak je naprosto v pohodě :confused:
24. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni 100pro jo, ale c omam delat? je to trosku herečka, o tom žádná, nic se ji neděje, ale ječí, ale proste nevim, nevim
24. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ, sestra od Dostala je se mnou na telefonu, to ani nema cenu tam jet, jasna strevni viroza... Kdyby se to nelepsilo, tak bychom tam jeli, ale Davidek uz to asi prekonal, Betka se uvidi, ted to skolilo Honzu... No des. Nejak to kolujel.
Xeni, mozna to v sobe mala Xenda ma, ten bacil, a furt se ji to vraci, kdo vi. Drzim palce na ty patecni laborky.
24. únor 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidime
jinak xenule blinkala zrejme jen proto, ze si zakaslala a slo ven, co vsechno vypila, pac jinak nic. Akorat kaslala, celou noc, ale teplotu nema a od 6 co vstala uz nekaslala. Tak asi suchy vzduch, Presto jsme tanyny dnes vynechaly a budeme doma v teple. Se picnu. Ale stejnak musim balit a uklizet, akorat xenuska se tesila, ale nastesti jinijak nedoslo, ze je to dneska.
25. únor 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jak jsem psala na B, Všechno nejlepší Lili k svátku!!!
25. únor 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lilince vše nej :slight_smile:
Já dnes jedu k našim sama,malá se Zdendou ještě spí tak se tam pro mě akorát odpoledne zastaví :slight_smile: zejtra totiž máme divadýlko a malá už se na něj moc těší :slight_smile:
Je to děs s těma nemocema fakt,ale musím zaťukat,že u nás zatím krom tý jedný salmoney v 8 měsících fakt nic vážnějšího nebo delšího,asi 2x rýma s kašlem,jednou horečka ...... snad jí ten imunitní sistém vydrží i veš kolce,pro jistotu jí chci před zářím začít dávat njáký vitamínky :slight_smile:
25. únor 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Lilince všechno nejlepší k svátku :slight_smile:
25. únor 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, obavam se, ze v ty skolce projdou deti očistcem, ale nechci strašit. Já si zase rikam, ze si snad vytvoříprotilátky uz ted a bude klid, je fakt, ze teda trajdáme furt někam. No nic, ono se to samo vyresi, zacne byt teplo, budeme venku a ja uz nikam stejnak s břichem nebudu jezdit a bude klid i od nemocí snad.
25. únor 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
vse nej Lilince!!!
tak Honza je na neschopence...

moje kamoska z tancovani zacala v zari ucit ve skolce (drive to nedelala), cca od rijna ma antibiotika - doted, nic nepomaha, je uplne vyrizena, takze nejen pro deti je to sileny napor ...
25. únor 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to tak, ty deti jeste vic, protoze si imunitni system budují. Takze jsem cetla ze jsou 7x nemocnější nez deti od 10 let.
25. únor 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nam nic neni, ale dobre ze jsme zustali doma, aspon jsme se neriozjeli...i kdyz tuk tuk tuk
25. únor 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, tu střevní virosu mám aj já ... ale takovým způsobem, že nevím, jestli do mísy zadek nebo hlavu .. a už jsem to i "nestihla" .. :confounded: :pensive: :pensive: Děsný ... snad bude brzy lépe.. asi něco řádí .. :frowning2: O. má tchýně a velý má zákaz přiblížit se.. Zítřejší oslavu narozenin jsem taky zrušila.. a předpokládám, že je strávím na hajzlu nebo s hlavou v kýblu .. :rolling_eyes:
25. únor 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek