• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Eli, ja myslim, ze to ale prejde, trva to ty 3 dny, bleee drz se.

Holky, ja vim, ze mame kluka, ale ted premyslim, anketka, chceme Elu, mam napsat Ella, nebo Ela? kdyby kluk byla holka :slight_smile:
25. únor 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, dnes je to druhý .. tak jsem zvědavá... zatím to neustává ... :confounded:

Ladi, od září jdu do školky učit já .. no to jsem zvědavá :D

Je fakt, že já nikdy nebyla nemocná, nevím, co to jsou ATB, alergie, virosy, chřipky, anginy.. ale co jsem s malým doma.. a nemám ten styk s těmi humusy venku pravidelně.. stačí pak jedna projíďka s nákupním košem po obchodě (v domě, kdy to řádí) a zaručeně si to dotáhnu domu. A to jsem mimochodem pacient a neustále si myji ruce.. bože, já jsem fakt chcípák .. :angry:
25. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
* projížďka, v době,
25. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak kontrola dneska byla jen krev, tlak, vážení...bez prohlídky a utz, další poradnu mám 25.3. a hned 26.3. velký utz přímo v Rakovníku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nám to letí, ty voe, Kat asi rodí a ja to se Zdenkou mam za pár asi taky :wink:
25. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky čumím jak puk .. :astonished:
Holky.. ty blááááááááho : )))

No, kdepak je Kat..? :confused:
25. únor 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk sa dotavam aj ja konecne k PC.

NO u nas zatial ani v mojom okolo ziadne crevne chripky nie su - nastastie. NO VIkina ja neviem, uz len obcas trochu huhne, parkrat za den smrka, inak nic, tak snad bude ok - fakt asi slo len o prechladnutie alebo mozno aj tie vychadzajuce 3 stolicky urobili svoje.

Holky, zasadili ste mi chrobaka do hlavy - kde je Kat????????? :grinning:
25. únor 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, neblbněte :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vám říkám, že tu budu ještě s 42tt v profilu...

Ráno mi nějak nejel kůň, pak jsem uklízela a teď jsme byli venku :slight_smile: Opět mi to břicho ani netvrdne, takže nic.
Včera jsem byla k.o. po té procházce do Tesca.
25. únor 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat rozumiš, uz se musis hlasit :slight_smile:
25. únor 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat hele, prostě jed autobusem pres nějakou pekne starou silnici, jako já s Xenulí, voda praskla a bylo.
25. únor 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
BRam - nech miminko trosku zo seba vytrasie, hej? :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caues...
Tak to mame vsichni, i ja... A stihat se to, Eli, neda :confounded: Ja tam sedim furt a H. v noci dobihal...
Ted tu byla doktorka a pichla mi neco proti zvraceni, protoze jsem uplne K.O.
25. únor 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, holky, to co je za hruza?
Ladi, ale drzala si sa teda statocne. :frowning2:

Kat - podla mna tu mudes strasit tak max do toho 41tt. Neboj. :wink:
25. únor 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi jezismarja, jezisi drzte se!
25. únor 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
U mě stále stejné .. buď hlava, nebo zadek v míse..u už je to 48 hodin :confounded:
Taky jsem si dala Torecan, nezabírá .. křeče jsou pak ještě horší .. :confounded:
Nějak už nevím .. nemám sílu .. zimnice, klepou se mi nohy, ruce,.. ještě že tu maličkej není .. Ondra to zatím nemá. Taky se separuju ..
Neudržím v sobě, více jak dvě polévkové lžíce černého čaje, .. nic nejím.. zkusila jsem suchý rohlík .. po 4tém soustu jsem letěla.. :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :pensive: :cry:
25. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se teda povinně hlásím :grinning: Denča se dneska chtěla koupat strašně brzo, takže jsme nakonec byly už po šesté v posteli :astonished: :astonished: :astonished: Sice ještě dlouho chodila čůrat a tatínkovi pusu a tak, ale nakonec jsme tam spolu vytuhly a vstala jsem až teď. Po těch procházkách mě bolí ty kosti mezi nohama jak prase :confounded:
25. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi budu muset ty procházky omezit, páč jsem z nich strašně dobitá a úplně se navečer vždycky modlím, aby to dneska v noci nepřišlo, že jsem unavená a chci spát :zipper_mouth: :sweat_smile:
25. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
Kat, tak ja sa citim presne tak isto, akurat ma este pri tej chodzi boli brucho ...alebo tvrdne?
Eli, no to si ani neviem prestavit, teda viem, pretoze ked som mala salmonelozu, tak som tiez nevedela, ci si mam na misu sadnut, alebo tam strcit hlavu a niekedy som na zachode sedela s kyblom ...
Inac som dnes bola kvoli tym zvysenym jaternim testom na gynde, tak sa mam zajtra hlasit v porodnici, nemam to brutalne zvysene, ale kedze moja dr. ide buduci tyzden na dovolenku, tak chce, aby som bola pod kontrolou ... vraj mi na to pravdepodobne nieco daju, a ak ani dasie kontrolne testy nedopadnu dobre, tak mimco bude musiet vonku skor ako je termin ...
A Seb mal dnes ten karneval, odfotila som ho rano, dam fotecku ...
25. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, mě ani nebolí břicho, spíš jen ten spodek břicha, ale netvrdne, nebo jen málo a sem tam.
Držím ti palce na ty kontrolní testy, snad to bude ok :pensive:
25. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aj mna tak dole ... a tie kosti, to ani nehovorim ... najhorsie, ked rano vstanem, alebo dlho sedim ...
25. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni, přesně, teď jak jsem usnula s tou malou, tak jsem se pak nemohla posbírat z té postele a než to rozchodím... :rolling_eyes: Au :confounded:
25. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning:
Akurat som sa po dlhom case mrkla na damu.cz, a vidim, ze tam chodite ...
25. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
A segra mi prave oznamila, ze je "asi" tehotna, no je stastna jak blcha a ja s nou ... ak to teda vyjde, lebo zatial len par dni omeskany menzes a slabe ciarky... ale su dve :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni, jen martop, sem tam Pekk, hanul a já :wink: A ségře držíme palce :dizzy_face:
25. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty brdo, maly mi teraz dava riadne bomby ... teda ten v bruchu :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
Lada, Obla držte se, to je hnus tyhle střevní a blicí věci
25. únor 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat - já bych naopak s procházkami nepřestávala, pěkně se ti ty kosti rozestoupí a funguje gravitace - mimčo bude klesat
mně taky všechno bolelo a tak, a stejně jsem přenášela, žádná fyzická aktivita neměla na mně vliv
já tipuju přesně termín - mám narozky :grinning:
25. únor 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

mem, no jo, to je sice hezké, že funguje gravitace, ale já jsem pak strašně vyplivlá a unavená jak blázen a kdyby to v té únavě na mě přišlo :confounded: , no snad bych to zvládla i tak :pensive:
26. únor 2010 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat - mne by sa zase pacili 3 dni po termine keby sa male narodilo - na moje narodky. Tak budeme s Mem sutazit. :grinning:
26. únor 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek