• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ahoj!
Tak snad jsme na tom lip - u me dozvuky, ale ostatni jsou snad z toho venku uplne. Torecan je ta injekce, co mi dala, mne pomohla, a algifen mi prdla do druhe pulky :grinning:
Holky, holky, moc na Vase pupiky myslime :slight_smile:)
26. únor 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno
Lenci :grinning:
Ladi to je dobře, že je lépe

Kat - to je právě ten paradox, já jsem taky pořád něco dělala, abych porodila a pak jsem se bála, že teď nee, že jsem utahaná a potřebuju se vyspat :grinning:
26. únor 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak som od 5 rano hore ... nejako som nemohla spat ... a idem do porodky, zistit, co a ako so mnou bude ...
26. únor 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak se mi dneska tak blbě spalo, že jsem celá rozlámaná :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ladi, to je bezva, že už je lépe :wink:
Denisia, ať se o tebe hezky starají!
Kat, Kačence se nechce...se jí u tebe líbí a říká si, ještě chvíli klidu :grinning:
26. únor 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO, tak ja uz neviem - Vikina teploty uz takmer ziadne - 37,2, ale zacala fakt hnusne kaslat. Furt ju drhne. Tak ja uz neviem, co jej je.
26. únor 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduško, moc děkuji za přání .. Je bezva, že se vás to pouští .. mě tedy ne.. :frowning2: Jen to zvracení .. Jinak je to stejné, možná horší :pensive:
26. únor 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, všechno nejlepší k narozeninám :dizzy_face: Držím palce, ať jsi brzo ok :pensive:
26. únor 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo, Eli... neni zac!
26. únor 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, taky přeju vše nej k narozeninám :wink:
26. únor 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji holky.. avšak není co slavit, žár svíček už připomíná žár krematoria.. a tak jsem opět o rok blíže menopauze, můstkům a endoprotézám .. :grinning: :dizzy_face:

.. navíc pos*aná a po*litá ..
26. únor 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli ty jsi vtipná,co bych měla říkat například já s mým věkem že :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš .. mladice .. :grinning: :dizzy_face:
26. únor 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, vsetko najlepsie ... vy ste tu vsetky mladice, ja som urcite z vas najstarsia :grinning: :grinning: :grinning: takze klidek ...
inac v porodke ok, len mi natocili monitor, a v utorok sa mam hlasit v rizikovej poradni na kontrolne odbery
26. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, a na Bulovku jezdis?

No, mych 27 neni zadna hruza, ale po tom druhem diteti jsem desne zestarla... Driv mi kazdy tipoval 20, i min, a ted je to proste uz videt, ze jsem mamina :confounded: Ty starosti se v tom ksichte odrazi.
26. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obla všechno nej k narozkám - taky ryba jako já :wink:
no já jsem taky už poněkud starší matka :grinning: :grinning:
26. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: Jó, to občas když ráno vstanu.. cejtím se na osmdesát, jó.. už to nejni, co bejvávalo :grinning: :grinning: :grinning:

K narozeninám bych si přála : Abdominoplastiku, liposukci, modeláž prsou, trochu botoxu do obličeje, přihustit vlasy.. trochu toho laseru, permanentku do solárka, alespoň 10 cm do výšky navíc a jeden večer jako svobodná, bezdětná, mladá lolitka s Georgem Clooneym :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Clooney ? taky bych si dala říct :grinning: nebo Keenu Reaves, ale i Harrison Ford

na 80? já někdy i na 100 :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
upekla jsem tohle
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=2953
přidala jsem do toho borůvky
26. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mem, ty jo, a ja tu bastim suchy rohliky :cry:

Ja bych potrebovala neco na vrasky u oci, odsat pneumatiku na pupku, hezci kuzi na zadek... a prsa, alespon nejaka ... Nikdy to nebyla zadna slava, ale ted kdyz jsem bez podprdy, tak jsem Rovna - Plosinova :pensive:
26. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi - sorry, to ma tu střevní dietu moc není :wink:

ani nepíšu co bych potřebovala na tělo provést já :grinning:
ale za 1, nesmím žrát a za 2, musím cvičit
byla jsem ve středu večer na zumba aerobiku - bylo to naprosto super, včera mi bolel celej člověk
26. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obli máš stejná krásná přání jako já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: až na toho Cloonyho teda ..ja bych bral Reavse :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne staci Honza, ale jeden vecer bez deti nekde ve virivce a se sampanem by se hodil :grinning:
26. únor 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde jsou Xenusky? netrpelive cekam na vysledky a drzim palce
26. únor 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, hovinko jeste nebylo, pry to jeste poslou na parazity,a le jinak to bylo negativní...
26. únor 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak vecer kontrakce po 10 minutach, nakonec jsem ustala stridave ve vane, stridave jsem mela nohy nahore, co s tim, dnes me taky strasne boli bricho?
26. únor 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
na tu damu me porad nikdo nepustil do te diskuze, jak se jmenuje?
26. únor 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem koukla na tu dámu, asi jsem napsala, ale jsem zatím zmatená :slight_smile:
26. únor 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, napiš martop, ona tě nějak povolí nebo co nebo hanul. Já tomu nerozumím...
A na ty kontra bys měla brát magnézko, ne???
26. únor 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: Kat jsem vcera mela 2 a beru jak divá, ale vubec mi to nepomaha...
26. únor 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram a nejdou zvýšit denní dávky?
26. únor 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek