November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole 🙂

Máme nový rok, z miminek už máme batolátka a to chce novou diskusy.Tož Vás tady všechny vítám 😉
lada82
26. únor 2010
Ahoj!
Tak snad jsme na tom lip - u me dozvuky, ale ostatni jsou snad z toho venku uplne. Torecan je ta injekce, co mi dala, mne pomohla, a algifen mi prdla do druhe pulky 😃
Holky, holky, moc na Vase pupiky myslime 🙂)
mem
26. únor 2010
dobré ráno
Lenci 😃
Ladi to je dobře, že je lépe

Kat - to je právě ten paradox, já jsem taky pořád něco dělala, abych porodila a pak jsem se bála, že teď nee, že jsem utahaná a potřebuju se vyspat 😃
denisia
26. únor 2010
Ahojky, tak som od 5 rano hore ... nejako som nemohla spat ... a idem do porodky, zistit, co a ako so mnou bude ...
iris
26. únor 2010
Ahojky holky,

tak se mi dneska tak blbě spalo, že jsem celá rozlámaná :-p

Ladi, to je bezva, že už je lépe 😉
Denisia, ať se o tebe hezky starají!
Kat, Kačence se nechce...se jí u tebe líbí a říká si, ještě chvíli klidu 😃
lenciatko
26. únor 2010
NO, tak ja uz neviem - Vikina teploty uz takmer ziadne - 37,2, ale zacala fakt hnusne kaslat. Furt ju drhne. Tak ja uz neviem, co jej je.
obla
26. únor 2010
Laduško, moc děkuji za přání .. Je bezva, že se vás to pouští .. mě tedy ne.. 😞 Jen to zvracení .. Jinak je to stejné, možná horší |-|
katarina82
26. únor 2010
Eli, všechno nejlepší k narozeninám x-) Držím palce, ať jsi brzo ok |-|
lada82
26. únor 2010
Ach jo, Eli... neni zac!
iris
26. únor 2010
Eli, taky přeju vše nej k narozeninám 😉
obla
26. únor 2010
Děkuji holky.. avšak není co slavit, žár svíček už připomíná žár krematoria.. a tak jsem opět o rok blíže menopauze, můstkům a endoprotézám .. 😃 x-)

.. navíc pos*aná a po*litá ..
pekkra
26. únor 2010
Eli ty jsi vtipná,co bych měla říkat například já s mým věkem že 😃 😃 😃
obla
26. únor 2010
Petruš .. mladice .. 😃 x-)
denisia
26. únor 2010
Eli, vsetko najlepsie ... vy ste tu vsetky mladice, ja som urcite z vas najstarsia 😃 😃 😃 takze klidek ...
inac v porodke ok, len mi natocili monitor, a v utorok sa mam hlasit v rizikovej poradni na kontrolne odbery
lada82
26. únor 2010
Zdeni, a na Bulovku jezdis?

No, mych 27 neni zadna hruza, ale po tom druhem diteti jsem desne zestarla... Driv mi kazdy tipoval 20, i min, a ted je to proste uz videt, ze jsem mamina :-S Ty starosti se v tom ksichte odrazi.
mem
26. únor 2010
Obla všechno nej k narozkám - taky ryba jako já 😉
no já jsem taky už poněkud starší matka 😃 😃
obla
26. únor 2010
:-N Jó, to občas když ráno vstanu.. cejtím se na osmdesát, jó.. už to nejni, co bejvávalo 😃 😃 😃

K narozeninám bych si přála : Abdominoplastiku, liposukci, modeláž prsou, trochu botoxu do obličeje, přihustit vlasy.. trochu toho laseru, permanentku do solárka, alespoň 10 cm do výšky navíc a jeden večer jako svobodná, bezdětná, mladá lolitka s Georgem Clooneym :-p 😃 😃
mem
26. únor 2010
jo Clooney ? taky bych si dala říct 😃 nebo Keenu Reaves, ale i Harrison Ford

na 80? já někdy i na 100 😃 😃 😃
mem
26. únor 2010
upekla jsem tohle
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=2953
přidala jsem do toho borůvky
lada82
26. únor 2010
Mem, ty jo, a ja tu bastim suchy rohliky 😢

Ja bych potrebovala neco na vrasky u oci, odsat pneumatiku na pupku, hezci kuzi na zadek... a prsa, alespon nejaka ... Nikdy to nebyla zadna slava, ale ted kdyz jsem bez podprdy, tak jsem Rovna - Plosinova |-|
mem
26. únor 2010
Ladi - sorry, to ma tu střevní dietu moc není 😉

ani nepíšu co bych potřebovala na tělo provést já 😃
ale za 1, nesmím žrát a za 2, musím cvičit
byla jsem ve středu večer na zumba aerobiku - bylo to naprosto super, včera mi bolel celej člověk
micinka22
26. únor 2010
Obli máš stejná krásná přání jako já 😃 😃 😃 😃 😃 až na toho Cloonyho teda ..ja bych bral Reavse :-p :-p :-p :-p
lada82
26. únor 2010
mne staci Honza, ale jeden vecer bez deti nekde ve virivce a se sampanem by se hodil 😃
lada82
26. únor 2010
a kde jsou Xenusky? netrpelive cekam na vysledky a drzim palce
bramburka
26. únor 2010
ahoj holky, hovinko jeste nebylo, pry to jeste poslou na parazity,a le jinak to bylo negativní...
bramburka
26. únor 2010
jinak vecer kontrakce po 10 minutach, nakonec jsem ustala stridave ve vane, stridave jsem mela nohy nahore, co s tim, dnes me taky strasne boli bricho?
bramburka
26. únor 2010
na tu damu me porad nikdo nepustil do te diskuze, jak se jmenuje?
bramburka
26. únor 2010
tak jsem koukla na tu dámu, asi jsem napsala, ale jsem zatím zmatená 🙂
katarina82
26. únor 2010
bram, napiš martop, ona tě nějak povolí nebo co nebo hanul. Já tomu nerozumím...
A na ty kontra bys měla brát magnézko, ne???
bramburka
26. únor 2010
😞 Kat jsem vcera mela 2 a beru jak divá, ale vubec mi to nepomaha...
katarina82
26. únor 2010
bram a nejdou zvýšit denní dávky?